Dodaj do ulubionych

Operacja zaćmy -prywatnie-opinie

10.02.13, 16:08
Poszukuję sprawdzonych opinii, gdzie można wykonać operację zaćmy w Cz-wie. Zapewne prywatnie, bo w szpitalu na NFZ najkrótszy termin w okolicy to 2 lata! SPrawa dotyczy taty, który ma 78lat i za 2 lata to pewnie już całkiem straci wzrok.
Chodzi mi szczególnie, czy ktoś z Was, Waszych bliskich czy znajomych robił w Czwie lub okolicach takie zabiegi, np. w Komedzie, Św. Łukaszu czy Euromedicu? Gdzie najlepiej i nie najdrożej? Chyba, że znacie jakieś ośrodki spoza Cz-wy gdzie można zrobić to na skierowanie. Z góry dziękuję za info.
Obserwuj wątek
    • segel Re: Operacja zaćmy -prywatnie-opinie 10.02.13, 17:42
      Moja 85 letnia Mama robiła na Parkitce na NFZ 2 lata temu. Czekała 9 miesięcy. Efekt doskonały. Sama byłam zdziwiona, że taki krótki termin, ale widac cuda się zdarzają. Może się ktoś w rejestracji zlitował, jak zobaczył wiek w metryce?
    • Gość: wawan1 Re: Operacja zaćmy -prywatnie-opinie IP: *.ingram.com.pl 11.02.13, 21:26
      Bardzo Wam dziękuję za wszystkie opinie. Dzwoniłam równiez do Kliniki prywatnej w katowicach, która ma podpisany kontrakt z NFZ, czas oczekiwania 6 lat :D!

Faktycznie ten dr Fronczek operuje w Łukaszu.
      Na stronie Euromedic widzę, że jest jakaś promocja, nie wiedziałąm, że w zabiegach operacyjnych też są promocje:) Cena ze zwykłą soczewką o 1000zł mniej niż w pozostałych miejscach, zastanawiające.
      A o dr Korzekwie ktoś słyszał? Jak w Komedzie robią operacje?
      • Gość: Wnuczka Re: Operacja zaćmy -prywatnie-opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.13, 23:11
        taniej bo tańsze soczewki pewnie, pamietam jak dla babci szukałam lekarza i operacji. Te tańsze z tego co się zdarzyłam zorientować to w większości z Indii sprowadzają...dałam sobie spokój. Ludzie jeżdżą podobno na kursy miesięczne do Indii i tam się uczą operować i po tym miesiącu robią ci zaćme.....można sobie tańszą plombe do zęba wstawić ale na oczach nie ma co oszczędzać. Babcie operował lekarz na Pomorzu bo babcia z tamtych rejonów ale o dr Fronczku tu na Śląsku jest dobra opinia,. Co do dr. Korzekwy to ja chodziłam tam kilka lat temu i byłam średnio zadowolona.Tam wogole mają warunki do operacji?
    • jerzyk46 Re: Operacja zaćmy -prywatnie-opinie 12.02.13, 18:26
      kli-okul.katowice.pl/
      To adres strony Kliniki Okulistycznej przy ul. Ceglanej 35 w Katowicach. Na tej stronie znajdziesz niezbędne informacje. Numer rejestracji telefonicznej 32-35-81-498,32-35-81-499, ale dodzwonić się trudno. Przeszedłem tam 2 zabiegi usunięcia zaćmy w roku 2009 i wlistopadzie 2012 (bez problemów). Jest tam wspaniały i życzliwy personel. Tydzień temu miał tam zabieg mój sąsiad i ma podobne zdanie jak ja. Operacje są wykonywane "na skierowanie". Może jest drobną uciążliwością jednodniowy pobyt w szpitalu i konieczność przyjazu do pierwszej kontroi następnego dnia. Ale skutkiem takiego trybu pracy jest stosunkowo krótki okres oczekiwania ( w przypadku mojego sąsiada było to poniżej 3 miesięcy). Pozdrawiam i życzę powodzenia. Niech Twój Tato tak jak mój sąsiad po powrocie do domu wdniu zabiegu zawoła:" Widzę schody..."
    • eugeniuszg Re: Operacja zaćmy -prywatnie-opinie 12.02.13, 21:58
      wawan1 napisała:

> Poszukuję sprawdzonych opinii, gdzie można wykonać operację zaćmy w Cz-wie. Zap
      > ewne prywatnie, bo w szpitalu na NFZ najkrótszy termin w okolicy to 2 lata! SPr
      > awa dotyczy taty, który ma 78lat i za 2 lata to pewnie już całkiem straci wzrok
      > .
      > Chodzi mi szczególnie, czy ktoś z Was, Waszych bliskich czy znajomych robił w C
      > zwie lub okolicach takie zabiegi, np. w Komedzie, Św. Łukaszu czy Euromedicu? G
      > dzie najlepiej i nie najdrożej? Chyba, że znacie jakieś ośrodki spoza Cz-wy gdz
      > ie można zrobić to na skierowanie. Z góry dziękuję za info.
      Jestem po dwóch operacjach zaćmy robionych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Sosnowcu im.Świętej Barbary 5. Wszystko przez NFZ.Widzę doskonale,a okulary słoiki poszły do kosza.Najpierw trzeba pojechać do Poradni i zarejestrować się od siódmej rano i w tym samym dniu lekarz zaraz przyjmuje.Jak pamiętam,to nie trzeba mieć żadnego skierowania.Może Pani zadzwonić do poradni pod 323682704 i 323682025 i wszystkiego się dowiedzieć.Jestem jeszcze młody i na operację czekałem pół roku,wszystko zależy od lekarza wykonujacego operację,który ustala konkretny termin.Zaznaczam,że nic nikomu nie dawałem!Od zabiegu mija już czwarty rok bez żadnych powikłań.Życzę Pani powodzenia!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka