Dodaj do ulubionych

Cierpienia starego mitomana

30.05.14, 00:06
Pogodę mamy kapryśną. Nijak grządki pielić, ani trawę kosić...A zatem maverick skupił wczoraj całą swą uwagę na telewizornii oraz TVN-owskiej "Uwadze"... A warto było! Albowiem połowę tego nadzwyczaj interesującego, niezwykle rzetelnego i okraszonego dziennikarską etyką programu zajął osoba swoją ulubiony przez mavericka płaczkoś medyczny - lekarz Bronisław Morawiecki, ksywa: "Ja świat uratowałem po wielekroć od zagłady, a on mi wbrew..." Wielki Pokrzywdzony Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Częstochowie, wzór cnót wszelakich i Galahad bez skazy, wiódł częstochowskiego Titanica przez bezkres raf zdradliwych ku wiecznej szczęśliwości... i byłby może go zawiódł, gdyby ... Gdyby nie ohydny i podstępny mafijny kartel w białych kitlach. Onże zawiązawszy paskudny spisek, przejął władzę na mostku kapitańskim i z ukrycia w schowku na mapy nawiguje tym okrętem- widmem. Nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać... W innych okolicznościach przyrody, maverick wychyliłby piwczaka i legł w objęciach ślubnej małżonki, ale...
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Częstochowie spotkało już zbyt wiele nieszczęść, aby maverick spokojnie olał to dziennikarsko - Morawieckie pierdnięcie!!!
1/ Lekarz Morawiecki jest największym nieszczęściem, na jakie kiedykolwiek narażono ten Szpital.
2/ To człowiek, który powodował obniżanie standardów wszystkich placówek medycznych, w których pełnił kierownicze stanowiska, antagonizując personel medyczny i doprowadzając do buntów lekarzy, skutkujących ucieczką w/w przed wytransportowaniem go pojazdem jednokołowym wykorzystywanym głównie w ogrodnictwie i budownictwie. Radziłbym dziennikarzom TVN głębiej zainteresować się sukcesami w zarządzaniu tego "łolabogi" w Istebnej, Radomsku, Częstochowie ( może kolega Janusz Adamkiewicz puściłby nieco pary, bo milczy jak ...stragan po gradobiciu...).
3/Rzekomo odpowiedzialny fachman medyczny , który zerwał umowy serwisowe na przeglądy sprzętu medycznego w naszym szpitalu, doprowadzając do zagrożenia zdrowia i życia pacjentów. Praca na takim sprzęcie stanowi przestępstwo. Brak doniesienia do prokuratury o konieczności pracy na takim sprzęcie tez stanowi przestępstwo.
4/ Fanatyk ograniczania wydatków, spowodował zmniejszenie dostępności pacjentów do leków i procedur diagnostycznych.
5/ Święty od etyki, który starał się ograniczać zarobki lekarzy, a sam brał kasę najpierw za pół etatu pediatrycznego, a potem za ćwiartkę w oddziale dziecięcym, w którym nie pojawiał się wcale...
6/ Dżentelmen, przez duże DŻ, który pomawiał lekarzy o to, iż są ćpunami i alkoholikami, a pielęgniarkom oddziałowym nakazał donoszenie na lekarzy ( odpowiedni dokument z podpisami oddziałowych znajduje się w posiadaniu lekarzy).
7/ Likwidator Chirurgii Szczękowej (drodzy pacjenci, w razie draki kurcgalopem do Katowiców!!! Bo po co mieć bliżej, jak można mieć dalej...)
8/ Mężczyzna znany z wyjątkowego szacunku do kobiet: zwolnionej przez siebie na emeryturę lekarce, zaniepokojonej o los kontraktu poradnianego stanowiska pozostawionego bez zastępstwa, nie poświęcił ani chwili czasu, ponieważ... musiał się czem prędzej..." wysikać"...
9/ Przez około rok prowadził walkę z OIOM-em Dziecięcym, któremu postanowił odebrać podarowane przez Orkiestrę USG, bo wiedział lepiej, gdzie powinno się znaleźć, min. to on miał się nim posługiwać. Po awanturze z Owsiakami odpuścił.
Itp...Itd...Itp...

Największa radość mavericka lekarz Morawiecki wzbudził jednak stwierdzeniem, że nie może ujawnić przed kamera całej prawdy o rzeczonym kartelu, gdyż... obawia się o swoje bezpieczeństwo i życie...
Drodzy Państwo! Za każdym winklem i rogu wyłomem czyha na lekarza Morawieckiego mafijny morderca w masce chirurgicznej i białym kitlu, w jednej ręce dzierżący stetoskop, w drugiej osikowy kołek...
Albo oczyma wyobraźni maverick widzi czarny motocykl, a na nim postać okrytą od stóp do głów w czarną skórę. To żołnierz kartelu "Parkitka" zbliża się nieśpiesznie do Bronka, jedną ręką głaszcze ukryty w kieszeni dyplom lekarza, drugą zza pazuchy wyciąga "pi...let" z tłumikiem i całym magazynkiem srebrnych kul dziurawi Bronkowi ...worek mosznowy...
To paranoja, zwana też zespołem Macierewicza... Doradzałbym pilną wizytę u specjalisty lub zmianę dostawcy ziół...
Ale jeśli Bronek poważnie obawia się o swoje zdrowie i życie, to może powinien zmienić tryb życia, na... nieco bardziej oszczędzający wątrobę i ośrodkowy układ nerwowy. Może dalekie przechadzki?...
Obserwuj wątek
    • ku-tz toż to zwykły donos. 30.05.14, 21:02
      Szanowana Pani niby doktor!

Skoro wymieniasz w swoim donosie inne osoby po nazwisku
      to miej odwagę przedstawić się z imienia i nazwiska.

W przeciwnym razie wszystko co piszesz nadaje się do kosza.

z poważaniem

Kuba Trzeszczyński
      • maverick9991 Re: toż to zwykły donos. 02.06.14, 20:11
        1/ Panie Kubo... jeśli doszukujesz się mojej płci, to bądź Pan łaskaw skierować się raczej do drzwi z trójkącikiem, bo gender genderem, "ino tylko przez "przesady,
        2/ Jaki tam donos? najszczersza prawda... A poza tym sam właściciel nazwiska płakał publicznie w tvn uwadze...
        • maverick9991 Re: toż to zwykły donos. 03.06.14, 22:14
          To jak? Płaczemy nad biednym, pokrzywdzonym przez mafię supermenem?

Rąsia w górę, kto chciał być diagnozowany i leczony nieserwisowanym sprzętem! No juz
          • lolo-2 Re: toż to zwykły donos. 04.06.14, 17:53
            Tak każdy chciałby być leczony na serwisowanym, specjalistycznym sprzęcie przez specjalistów na których pensje idą nasze podatki, a nie pseudo karierowiczów, którzy łapią do 5 etatów a na dyżurze za grubą kasę śpią (sam miałem okazję tego doświadczyć jak pielęgniarka o 22 już nie mogła dodzwonić się do pokoju lekarskiego). W tym szpitalu wg. mojej skromnej wiedzy nie ma żadnego specjalisty z tytułem prof. Na zakończenie dodam, że tyko winny się TYLKO WINNY SIĘ TŁUMACZY stąd kilka wątków na częstochowskim forum!!!
            • niestetytotylkoja Re: toż to zwykły donos. 05.06.14, 08:47
              mavericku nie masz moralnego prawa do wypowiadania się na tym forum. Audycja TVN -owska pokazała mieszkańcom Częstochowy i okolic kim tak naprawdę jesteście - wy lekarze z porozumienia. Wstydu nie masz, że jeszcze masz czelność obrażać innych lekarzy, którzy nie złamali się pod presją pewnego środowiska.
              A tak na marginesie przedstaw się z imienia i nazwiska jak jesteś taki czysty i etyczny.
              • maverick9991 Re: toż to zwykły donos. 05.06.14, 21:10
                Otóż, zmartwię Cię: mam moralne prawo do wypowiadania się na tym forum. Porozumienie to porozumienie, związek lekarzy do obrony własnych interesów i interesów tego szpitala. Idź, może zapyta księcia Cambridge, czemu zawarł taką niehonorowa umowę przedślubną z Kate... Jemu wszystko, a jej...nic, w razie czego... Nie obrażam nieugiętego świętego, tylko faceta, przez którego ten szpital ma teraz przechlapane. A presji nie ma i nie było. Każdy w tym szpitalu zarabia wg umowy, która posiada i wg czasu pracy, a nie tego, czy jest członkiem porozumienia, czy nie! To zwykły szwindel pseudodziennikarzy!!!

A jak będzie pora, to się przedstawię z imienia i nazwiska! Bo właśnie, ja jestem czysty jak łza!!! Oraz etyczny!!!...
            • maverick9991 Re: toż to zwykły donos. 05.06.14, 21:05
              A Tobie się zdaje, że tytuł profesora jest już synonimem mądrości i głębokiej wiedzy? Może poczytaj sobie skąd się biorą profesorowie na Zachodzie... W Polsce do mianowany docent, czyli mianowany doktor habilitowany. Na Zachodzie to doktor nauk jakichś tam, piastujący stanowisko profesora... A profesorowie w Polsce najczęściej leczą się u swoich powiatowych lub wojewódzkich kolegów, bo wiedza, kto ile i jak przeprowadził zabiegów, a nie jaki ma tytuł...
              • maverick9991 Re:plany władzy 05.06.14, 21:19
                Poczytajcie sobie o tym, jak sejmik odrzucił propozycje marszałka śląskiego, aby mu dać wolną wolę w zarządzaniu służba zdrowia na śląsku, a on sobie już zlikwiduje i pozamyka, co zechce. Nie wyjdzie mu z zona lub kochanką, to sru... zamknie się jakiś szpital. A pacjenci? A pies ich trącał!!! Bo marszałek nie ma kasy i najchętniej sprzedałby i zlikwidował całą służbę zdrowia na śląsku. Sejmik kazał mu się puknąć w czoło spracowane, a myślą nie skażone... Wydaje się wam, że szpitale w Częstochowie ostaną się? ten zakątek, a właściwie lepiej odpowiedzieć zadupie jest już dawno przeznaczony do kasacji. To dzięki porozumieniu ten szpital jeszcze istnieje. Bo nie wszyscy pojadą i dojadą do Katowic! Katowice maja was gdzieś drodzy pacjenci i wyborcy! jest nas mało i nie stanowimy żadnej zapory dla śląskiego PO-wskiego samodierżawja... A Bronek jest tylko żołnierzem, któremu kazano wykończyć opozycję w tym szpitalu. Dlatego wsie bronią go jak niepodległości!!! Jaki fachowiec od zamykania, kłamstwa i niepłacenia za serwisy, konsultacje, itp... Poczytajcie no trochę, to naprawdę nie boli!!!
                • angrusz1 Re:plany władzy 07.06.14, 09:52
                  Maverick tak powiedział :

" Sejmik kazał mu się puknąć w czoło spracowane, a myślą nie skażone... "

O którym to marszałku ?
                  Bo marszałkiem województwa śląskiego od pewnego czasu jest Mirosław Sekuła , absolwent Wydziału Chemii Politechniki Śląskiej - w tamtych czasach jeden z najzdolniejszych i najbardziej solidnych studentów .
                  Owszem , polityka potrafi zmienić człowieka , może i pana Sekułę ale trudno powiedzieć , że mu naraz mózg spowolnił o połowę .
                  Przypominam, że był szefem NIK i w tym był dobry . Owszem komisja hazardowa podkopała zaufanie do niego ale to nie wpływa na sprawność umysłu .

Może to ty mavericku nie równasz się jemu umysłowo .
                  • maverick9991 Re:do angrusza 08.06.14, 08:42
                    Zapisałeś się do PO ja pewien ogolony bezszyjny? Chciałbym Ci powiedzieć, że w historii było wielu nieźle się zapowiadających... Np Kaligula...
                    Wyobrażasz sobie jednoosobowe i dyktatorskie zarządzanie śląskim potencjałem medycznym? Rządzenie zasobami ludzkimi i majątkiem narodowym to bardzo trudna profesja. Pewnie nie wymaga geniuszy, a jedynie konsekwentnego realizowania wyznaczonych celów. Tylko te cele muszą być spójne, zrozumiale społeczeństwu wyłożone, a przede wszystkim muszą do czegoś prowadzić. Nasza władza nie ma żadnego planu... A realizacja... cóż... kamasze i te sprawy...
              • taniarada Re: toż to zwykły donos. 05.06.14, 21:27
                Nie ma bardziej pazernej profesji jak lekarze bijący się o profity i o kasę.Nawet jak by zarabiali dwa razy więcej to będzie mało.Służba wobec pacjentów już dawno poszła w zapomnienie.Przywileje nasza ukryta codzienność.Prawie w Polsce każdy ma jakieś ulgi.Koszmar PRL.
                • sfera.arnilarna Re: toż to zwykły donos. 05.06.14, 21:38
                  Buziaczki
                • maverick9991 Re: tania rada dla taniejrady... 07.06.14, 09:17
                  Posłużyłbym się tekstem Lindy: "Co ty, k... wiesz o lekarzach"... Nie ma bardziej pazernej profesji... Przez lata nie było profesji tak skrzywdzonej i pozostawionej sobie, wszak lekarz nie musi zarabiać, bo i tak sobie dorobi. Moja rado, z bardzo tanim mózgiem: nie chcę sobie dorabiać pokątnie i nie będę. Za stary już jestem na takie numery. Poza tym nigdy mnie to nie pasjonowało. Takie szwabski rys charakteru... Może dasz sobie już spokój z obmowami z "zasłyszenia"...
                  A w tym wątku odbywa się sąd nad Bronkiem, największą stonką tego szpitala. To Bronx jest winien całemu zamieszaniu, które wynikło pod koniec ubiegłego roku, inna rzecz, że miało wyniknąć, bo po to Bronx został tu skierowany przez polityczny komisariat... W końcu szpital zapuszczony nie musi dostać kontraktu i tak sobie powoli wykończymy częstochowską ochronę zdrowia! Bronx oczień przydatny był... A podejrzewam, że jest w dalszym ciągu...
                  • maverick9991 Re: tania rada dla taniejrady... 12.06.14, 21:40
                    Podbiję sobie, żeby więcej ludzi poczytało...
                    • taniarada Re: tania rada dla taniejrady... 12.06.14, 22:10
                      Nie dałem ci powodu doktorku byś ty obrzucał epitetami mnie i resztę na tym forum.Co to jesteś za wyrocznia .Będziemy się licytować kto ma więcej lat.Twoje wykształcenie nie idzie w parze kulturą osobistą .Poznaj pana po cholewach.Masz teraz czas, bo wyżerasz z michy pacjentom .Wbij sobie pavulon i daj sobie spokój.Krzykiem nie zagłuszysz sumienia.
                      • maverick9991 Re: łajnobomby... 14.06.14, 07:14
                        Ktoś tu już rzucał łajnobombami i nie byłem to ja... Owszem, jestem wyrocznią :-))))))) Moje wykształcenie jest bardzo dobre, a kultura nawet jeszcze lepsza... Nie wyżeram z michy nikomu, a zwłaszcza pacjentom, moja rado!!! Pavulon jest natomiast świetnym lekiem, stosowanym chętnie tam, gdzie operuje się serca, tylko w naszej drogiej białoczerwonej został uznany za truciznę...
                        Moja rado, sumienie mavericka jest czyste, co więcej, maverick płaci teraz frycowe, za zbytnie przejmowanie się sytuacja swojego zakładu pracy oraz pacjentów, albowiem ponieważ ... może kiedyś się dowiesz... Wyczekuj niecierpliwie...
                        • n.u.d.a kultura? 14.06.14, 14:32
                          oj tak - maverick zarówno swój poziom intelektualny jak i poziom kultury osobistej pokazują Twoje posty ;) prawie jak u Koltera - aż kipią logiką i kulturą ;)
                          • maverick9991 Re: n.u.d.a. 15.06.14, 14:36
                            Życie bez ciebie byłoby ubogie i (nomen omen) nudne... :-))))))))))))))))))))))))))
                            • taniarada Re: n.u.d.a. 15.06.14, 18:50
                              maverick9991 napisał:

> Życie bez ciebie byłoby ubogie i (nomen omen) nudne... :-))))))))))))))))))))
                              > ))))))
                              Widać ,że Cię nikt nie lubi na tym forum i w szpitalu.Nie masz przypadkiem takiej packi na muchy .Mógłbyś się nią pacnąć w ten długi nos Pinokia .Tak dla pokory i zrozumienia tematu.
                              • maverick9991 Re: taniarada 17.06.14, 05:57
                                Jedna, znana na tym forum, moja koleżanka, powtarza, że nie jest do lubienia, tylko od leczenia... To na "L" i tamto na "L"... A jak ktoś ma z tym problem, to musi sobie radzić sam... Te twoje rady, moja rado nie są warte funta kłaków (taka sobie tania rada) :-)))))))))) A poza tym, to ja i kzet jesteśmy urzędowo wydelegowani do dyskusji z... Nie musisz mnie lubić, obowiązku nie ma... A tobie nie wystarczy packa, musiałby być słusznych rozmiarów gumowy młotek. Pozdro!
                                • n.u.d.a Re: taniarada 17.06.14, 08:30
                                  urzędowo wydelegowani do dyskusji? :D :D :D maverick, nikt na tym forum bardziej nie ośmiesza lekarzy niż TY :D :D :D Ty to powinieneś dostać urzędowy zakaz wypowiedzi na forum :D :D :D
                                  • kzet69 do nudy 17.06.14, 10:28
                                    Nudo rzadko komentuję twoje wypowiedzi, bo po prawdzie nie ma czego komentować, ale tym razem zrobię wyjątek i zapytam się : czy ty naprawdę jesteś tak "inteligentna inaczej" czy tylko sie zgrywasz, bo wydaje mi się niemożliwe by XXI wieku w Europie mógł w społeczeństwie funkcjonować ktoś tak nierozgarnięty jak ty... Czy ty NAPRAWDĘ nie wiesz co to jest ironia???? współczuję...
                                    • taniarada Re: do kzet 69 17.06.14, 13:09
                                      Jeśli wiesz co znaczy ironia losu.To dokładnie do Ciebie pasuje.Bronienie układów ,kasy i przywilejów.Tobą niemożna ironizować .Z Tobą trzeba walczyć.Szkoda ,że w ten wiek nie wszyscy weszli równo.Niektórzy to zakały tego wieku.Ale niekoniecznie odnosi się to Do Ciebie.
                                      • kzet69 Re: do kzet 69 17.06.14, 23:30
                                        Skąd ta tyrada bredni na mój temat, skoro PO RAZ PIERWSZY W HISTORII INTERNETU odpisujesz na mój post?? Słowotok?
                                    • n.u.d.a Re: do nudy 17.06.14, 13:53
                                      kzet69, rozwiń proszę swoją wypowiedź :) mnie też wydawało się dawniej, że lekarz powinien być mądry, kulturalny i inteligentny.... życie potrafi weryfikować poglądy :)
                          • kolter-nr Re: kultura? 17.06.14, 08:35
                            n.u.d.a napisał(a):

> oj tak - maverick zarówno swój poziom intelektualny jak i poziom kultury osobis
                            > tej pokazują Twoje posty ;) prawie jak u Koltera - aż kipią logiką i kulturą ;)

Gdyby napisał to ktoś o kim myślę ze jest bystry ,to może by mnie to ubodło .
                            • n.u.d.a Re: kultura? 17.06.14, 08:44
                              Kolter, nie mów, że zrozumiałeś ;) czyżbyś jakiś trening czytania ze zrozumieniem i wnioskowania przeszedł ostatnio?
                              • kolter-nr Re: kultura? 17.06.14, 08:52
                                n.u.d.a napisał(a):

> Kolter, nie mów, że zrozumiałeś ;) czyżbyś jakiś trening czytania ze zrozumieniem i wnioskowania przeszedł ostatnio?

Znowu katoliku kłamiesz , udowodnij ze czegoś z twoich postów 12 lata nie rozumiem
                                • n.u.d.a Re: kultura? 17.06.14, 09:00
                                  ooo Kolter, dyskusji to wiele przeprowadziliśmy i z tym zrozumieniem i wnioskowaniem to tak ... hmmm różnie bywało ;) no ale najlepszym obrazem (dowodem) Twojego wnioskowania jest stwierdzenie, iż każdemu choremu przysługuje zasiłek chorobowy ;) i nawet odniesienie do ustawy nie było w stanie Cię przekonać. Ale możesz (zgodnie z instrukcją/algorytmem, który Ci napisałem) wrócić do ponownego zapoznania się ze źródłem i naszą dyskusją :)

PS. ironia o 12 latach jest zbędna :)
                                  • kolter-nr Re: kultura? 17.06.14, 09:07
                                    n.u.d.a napisał(a):

> ooo Kolter, dyskusji to wiele przeprowadziliśmy i z tym zrozumieniem i wnioskow
                                    > aniem to tak ... hmmm różnie bywało ;)

Inaczej ,;nie odpowiadałem zgodnie z twoim oczekiwaniem ??

no ale najlepszym obrazem (dowodem) Twoj
                                    > ego wnioskowania jest stwierdzenie, iż każdemu choremu przysługuje zasiłek chorobowy ;)

No skoro chory to czemu nie ?, nadal nie dałeś rady tego wykazać.

>i nawet odniesienie do ustawy nie było w stanie Cię przekonać.

Ustawa mówi wyraźnie ze choremu się należy , nie wykazałeś żadnych przeciwwskazań .

Ale możesz (zgodnie z instrukcją/algorytmem, który Ci napisałem) wrócić do ponownego z
                                    > apoznania się ze źródłem i naszą dyskusją :)

Po co ? ustawa o ZUS mówi wyraźnie; choremu się należy.

> PS. ironia o 12 latach jest zbędna :)

10 ? dopiero ?
                                    • n.u.d.a Re: kultura? 17.06.14, 09:19
                                      dokładnie - ustawa wskazuje wyraźnie kiedy zasiłek chorobowy jest należny - tylko trzeba przeczytać ze zrozumieniem :)
                                      • kolter-nr Re: kultura? 17.06.14, 09:25
                                        n.u.d.a napisał(a):

> dokładnie - ustawa wskazuje wyraźnie kiedy zasiłek chorobowy jest należny - tylko trzeba przeczytać ze zrozumieniem :)

Taa... no to pokaz gdzie tam napisane ze choremu się nie należy ??
                                        • n.u.d.a Re: kultura? 17.06.14, 09:39
                                          przeczytaj ustawę :) muszę Cię mobilizować do myślenia i czytania ze zrozumieniem - wysiłek sprawi, że docenisz wiedzę :)
                                          • kolter-nr Re: kultura? 17.06.14, 09:45
                                            n.u.d.a napisał(a):

> przeczytaj ustawę :) muszę Cię mobilizować do myślenia i czytania ze zrozumieniem - wysiłek sprawi, że docenisz wiedzę :)

Czytałem,stad wiem ze jestes niezbyt inteligentnym manipulatorem .
                                            • n.u.d.a Re: kultura? 17.06.14, 10:50
                                              oj, Kolter, Kolter... szkoda klawiatury.
                                              • kolter-nr Re: kultura? 17.06.14, 14:22
                                                n.u.d.a napisał(a):

> oj, Kolter, Kolter... szkoda klawiatury.

Rozumiem ze to przyznanie sie z twojej strony do tego ze durnoty prawisz
                                                • n.u.d.a Re: kultura? 17.06.14, 14:34
                                                  no i znów błędne wnioskowanie :( Kolter, Kolter... ehhhh
                                                  • kolter-nr Re: kultura? 17.06.14, 14:53
                                                    n.u.d.a napisał(a):

> no i znów błędne wnioskowanie :( Kolter, Kolter... ehhhh

Lepiej zamiast nudzić , opowiedz na jakiej podstawie ZUS odmawia wypłaty świadczeń dla chorych ??
                                                  • n.u.d.a Re: kultura? 17.06.14, 14:59
                                                    na podstawie przepisów ustawy, której nie chcesz przeczytać ze zrozumieniem :(
                                                  • kolter-nr Re: kultura? 17.06.14, 15:08
                                                    n.u.d.a napisał(a):

> na podstawie przepisów ustawy, której nie chcesz przeczytać ze zrozumieniem :(

Po prostu pokaż który to przepis zabrania wypłacić świadczenie temu komu się on należy ??Bo jak do tej pory jedna z twoich nóżek tkwi w piaskownicy
                                                  • n.u.d.a Re: kultura? 17.06.14, 15:13
                                                    a Ty znów swoje - jak się należy to ok, ale się nie należy... przeczytaj ustawę ze zrozumieniem.
                                                  • kolter-nr Re: kultura? 17.06.14, 15:16
                                                    n.u.d.a napisał(a):

> a Ty znów swoje - jak się należy to ok, ale się nie należy... przeczytaj ustawę
                                                    > ze zrozumieniem.

Przeczytałem stąd wiem ze pieprzysz od rzeczy byle tylko cokolwiek palnąć. Po prostu nie umiesz się wycofać , bo anonimowość internetu ,ośmiela twój niezbyt wygórowany intelekt.
                                                  • n.u.d.a Re: kultura? 17.06.14, 15:28
                                                    jakbyś przeczytał to nie pisałbyś takich nielogicznych postów sprzecznych z ustawą, którą podobno przeczytałeś... :)
                                                  • kolter-nr Re: kultura? 17.06.14, 17:40
                                                    n.u.d.a napisał(a):

> jakbyś przeczytał to nie pisałbyś takich nielogicznych postów sprzecznych z ust
                                                    > awą, którą podobno przeczytałeś... :)

tak i tam zapisano ze każdy chory spełniający warunki musi otrzymać świadczenia
                                                  • n.u.d.a Re: kultura? 17.06.14, 18:05
                                                    :D :D :D :D ;)
                                                  • maverick9991 Re: kultura? 17.06.14, 21:03
                                                    Dacie sobie po razie?
                                                  • kolter-nr Re: kultura? 18.06.14, 09:07
                                                    maverick9991 napisał:

> Dacie sobie po razie?

No a potem pobicie niepełnosprawnego umysłowo mi przybiją
                                                  • taniarada Re: kultura? 18.06.14, 09:28
                                                    kolter-nr napisał:

> maverick9991 napisał:
                                                    >
                                                    > > Dacie sobie po razie?
                                                    >
                                                    > No a potem pobicie niepełnosprawnego umysłowo mi przybiją
                                                    >
                                                    > Nie musisz się martwić .Masz przecież mocne papiery .
                                                  • kolter-nr Re: kultura? 18.06.14, 09:41
                                                    taniarada napisał(a):

> kolter-nr napisał:
                                                    >
                                                    > > maverick9991 napisał:
                                                    > >
                                                    > > > Dacie sobie po razie?
                                                    > >
                                                    > > No a potem pobicie niepełnosprawnego umysłowo mi przybiją

> > Nie musisz się martwić .Masz przecież mocne papiery

Opowiedz o tym ??
                                                  • maverick9991 Re: wróćmy do tematu 19.06.14, 09:57
                                                    Rozmawiamy tu o Bronku, chłopcy! O tym, jak Bronek niszczył szpital na Parkitce! Bądźcie uprzejmi wrócić do szeregu!!!
                                                  • taniarada Re: wróćmy do tematu 19.06.14, 10:16
                                                    Maverick wystaw zaświadczenie o niepoczytalności i nie kryguj się.I odpisz dlaczego idolem dla Ciebie przed laty był Jaruzelski ps.Ślepiec ? Wtedy zrozumiem Twoje zachowanie.
                                                  • maverick9991 Re: wróćmy do tematu 19.06.14, 12:11
                                                    Zajrzyj sobie do wątku o tvn uwadze, to będziesz wiedział. Nie powiedziałem, że był idolem przed laty, tylko, ze szanuję Go teraz... Od jakiegoś czasu...
                                                  • maverick9991 Re: Pseudonim "ślepiec"... 19.06.14, 12:22
                                                    Pewien młodzieniec ślepoty nabawił się na Syberii. Syberia, moja rado, to takie miejsce "wypoczynku" dla niechętnych rosyjskim władzom wszelkiej maści... Miejsce szczególnie bliskie Polakom... Wielu z "radością" odwiedziło tamtejsze "kurorty". Ale niestety, nie wszyscy mieli tyle szczęścia... Niektórzy skończyli znacznie bliżej... "Jeszcze żyją drzewa, które to widziały... jednakowe nad karkiem okrągłe urazy, którymi do ziemi, dar wypłynął boży... ale nie ma znaków, że to grób zarazy... O świeżym blasku, w katyńskim lasku, strzelali do nas sowieci..."

Żeby oceniać ludzi, moja rado, trzeba przejść z nimi ich życie. Z nimi... a nie przez chwilę poskakać w ich obecności...
                                                  • kzet69 Re: wróćmy do tematu 19.06.14, 14:10
                                                    Jaruzelskiemu to mogłabyś sznurowadła wiązać, póki żył, jeśliby oczywiście się na to zgodził, więc bądź łaskawa się odpiórkować...
                                                  • taniarada Re: wróćmy do tematu 19.06.14, 14:36
                                                    kzet69 napisał:

> Jaruzelskiemu to mogłabyś sznurowadła wiązać, póki żył, jeśliby oczywiście się
                                                    > na to zgodził, więc bądź łaskawa się odpiórkować...
                                                    Lekarze to logopedzi ,a nie historycy.A tyle się wydaje książek i czasopism .Wystarczy poczytać.Kiedyś wasz guru był bohaterem ,który przeszedł cały szlak bojowy i go szlak nie trafił.Spadł z piedestału pod koniec życia.Dobrze o niego dbali przedstawiciele w białych fartuchach.
                                                  • maverick9991 Re: ptasi móżdżek 19.06.14, 16:54
                                                    Lekarz, taniarado, jest od dbania o swojego pacjenta. Od sądzenia jest sąd. A skoro nie jesteś wysokim sądem, to idź w p...
                                                  • kolter-nr Re: ptasi móżdżek 20.06.14, 15:49
                                                    :)
    • taniarada Re: Cierpienia starego mitomana 02.09.22, 09:51
      Polaków rozmowy .Łezka się kręci w oku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka