Dodaj do ulubionych

Dobry dentysta częstochowa

28.09.14, 12:47
Zna ktoś dobrego dentystę z Częstochowy?
Proszę o polecenie jakiegoś dobrego i taniego dentysty !! PILNE
Obserwuj wątek
      • br.andzia Re: Dobry dentysta częstochowa 30.07.16, 21:27
        Ja byłam w Centrum Medor medor.pl/oferta/protetyka-czestochowa , chciałam z początku na NFZ, ale pani zaproponowała mi jedynie wystawienie skierowania, żebym mogła się gdzieś umówić, gdzie mają podpisaną umowę z NFZ. Wizyta była za darmo to od razu się wypytałam co sądzi, co doradza, zaproponowała koronki. Cenowo nie tak drogo jak sądziłam, chyba się zdecyduje na prywatne leczenie
    • gienekemigrant1222 Re: Dobry dentysta częstochowa 27.10.15, 18:50
      Ze względu na moje wykształcenie, a przede wszystkim na moje niebanalne chody w Lidlu ostatnio otrzymałem propozycję nauczyciela religii w gimnazjum. Nie powiem, na religii to ja się znam. Jak byłem w Burkina Faso to poznałem voodoo. Wystarczy zrobić laleczkę i potem wbijać w nią szpileczki aby człowieka doprowadzić do stanu uśmiechem do sufitu. Ja jednak tego nie praktykuję. Wolę na przykład takiego człowieka wziąć na polowanie na koty osiedlowe, które bardzo złowieszczo wyszczerzają swoje kły na wszystkich lokatorów naszych bloków z wielkiej płyty. Odnośnie religii w szkołach to znam jeszcze Indi- ?Kali ma? i ?Czadu? ? ale to już nie wiem kurcze w jakim języku. Ale religii uczyć mogę. Po polsku umiem Bogurodzicę i Ojcze nasz , co siedzi po lewicy?i inne tam koronki. Gorzej będzie z Żydłakami i innymi Syryjczykam,i bo Koranu nie rozumiem i nie chcę. Już kolesia mojego Salmana Rushdiego chciały te gady z Rakowa załatwić. I musiał gość wyjechać do Anglii. Ale przeżegnać się umiem i w prawo i w lewo, jak nasze chorągiewki na wietrze i wszystkich kocham, bo jestem internacionalem. Mam mnóstwo propozycji pracy. W Simply, w Auchan, w Biedronce?umiem języki to dogadam się ze wszystkimi. Ostatnio taki śniady jakiś (pewnie Syryjczyk albo Żydłak?może jakiś Rumun albo najpewniej gad jakiś z Rakowa chciał mi sprzedać zegarek. Mówi do mnie: ?łykniesz sikora za stówę- bo świeżo zdjęty z wystawy?, a ja mu mówię, że nie łyknę , bo mnie straszne pragnienie wzięło za ziołem, które paliliśmy z Masajami w Kenii. Ach?to było zioło!!! Przedstawiły mi postacie bajkowe, rządowe, polityczne?I wtedy zrozumiałem : Gienek nie patrz na to, wszak jesteś szczęśliwym człowiekiem.
    • domator38 Re: Dobry dentysta częstochowa 05.06.16, 21:00
      To ja mogę Wam napisać z mojego doświadczenia, że jeśli szukacie dobrego dentystę, który podchodzi do pacjenta z szacunkiem, to powinniście zajrzeć do gabinetu Dentaria. Poddałem się u nich zabiegowi wybielania zębów i jestem bardzo zadowolony. Jeśli ich szukacie, to sprawdźcie adres w www.dentaria.com.pl/
    • iza-012 Re: Dobry dentysta częstochowa 08.06.16, 22:22
      To zależy do czego szukasz. Ja od dłuższego czasu chodzę do Centrum Medor. Ostatnio na przykład miałam tam leczony ząb kanałowo. Obawiałam się trochę bólu, ale dostałam znieczulenie, więc było ok. Cenowo wyszło w porządku, usługi bez zarzutów także całość na plus. Na ich stronie widziałam wiele odpisanych przypadków, jeśli ktoś szuka informacji o swojej dolegliwości to może znajdzie medor.pl/oferta/stomatologia-czestochowa
    • honorata_sz Re: Dobry dentysta częstochowa 12.09.16, 18:14
      Szybko, tanio, dobrze, wybierz 2 :) W Centrum Medor medor.pl/ jest dobrze i stosunkowo niedrogo, z terminami bywa różnie, ale to zwykle charakteryzuje dobrego specjaliste medor.pl/oferta/stomatologia-czestochowa Ostatnio robiłam tam plomby na 4 zębach, mają teraz promocję 25% także warto
    • w_kwiecie_wieku Re: Dobry dentysta częstochowa 25.07.21, 15:34
      Polecam centrum medyczne medidens na ul. brata alberta 42 - na ich stronie: medidens.pl można poczytać więcej o implantologii - sam po kilku rozmowach i upewnieniu się co do swojego wyboru wstawiałem górną piątkę i jestem bardzo zadowolony. Mają wielu specjalistów i nie naciągają na jakieś niepotrzebne rzeczy, polecam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka