08.11.15, 07:47
z okazji Święta Niepodległości był zawsze darmowy i każdy z ulicy mógł wejść . Ba !!! czasami po koncercie był poczęstunek dla wszystkich .
W tym roku też coś będzie w filharmonii ale już płatne po 55 zł .
Pieniędzy już w kasie miejskiej brakuje .
Obserwuj wątek
    • storima Koncert 08.11.15, 09:02
      Koncerty z okazji Dnia Niepodległości w Filharmonii Częstochowskiej odbywały się 11 listopada i zawsze były płatne. 12 PLN.
      W tym roku, 10 listopada będzie Opera Stanisława Moniuszki „Verbum Nobile” w wykonaniu solistów, orkiestry, chóru, baletu Opery Śląskiej w Bytomiu pod batutą Krzysztofa Dziewięckiego.
      No, na profesjonalne wykonanie opery bilet nie może kosztować 12PLN.
      I z pewnością już są dawno wysprzedane.
    • obserwator1-2013 Re: Koncert 08.11.15, 10:12
      @ramzes1960

Czemu krzyczysz od rana?... źle spałeś?...

I tak na marginesie:
      Pisz ramzes1960 na forum normalnie. Nie pisz przy wciśniętym na klawiaturze klawiszu "Caps Lool". W przeciwnym przypadku będzie działo się to, co teraz. Źle się czyta twoje wpisy. Ponadto, pisanie dużymi drukowanymi literami oznacza na forum krzyk, wołanie o pomoc. Ponieważ ty piszesz w ten sposób ciągle to jesteś odbierany przez czytających/przeglądających twoje wpisy jako osoba niezrównoważona, ot: taki sobie krzykacz i tyle.
      • taniarada Re: Koncert 08.11.15, 10:20
        Urban pokazuje gdzie ma Święto Niepodległości i pokazuje przywary Polaków.pikio.pl/urban-prowokuje-na-swieto-niepodleglosci-bedzie-mial-klopoty/
        • obserwator1-2013 Re: Koncert 08.11.15, 11:36
          @taniarada
          Sądzę, że Urban będzie mieć z tego tytułu problemy.

Osobiście nie akceptuję ŻADNEJ profanacji symboli narodowych.
          Niestety, pojęcie patriotyzmu i szacunku do własnego kraju nie ma obecnie takiego znaczenia jak dawniej. Skutki tego będą opłakane, co czas pokaże.
          Szkoda, że tak się dzieje, szkoda.

Pozdrawiam
        • obserwator1-2013 Re: Koncert 08.11.15, 11:44
          @taniarada
          Na wskazanym przez ciebie portalu pikio.pl przeczytałem informację, że 20 minut po uroczystości pogrzebowe Czesława Kiszczaka, jego grób został obrzucony gnojem:
          pikio.pl/20-minut-po-pogrzebie-obrzucono-grob-gen-kiszczaka-gnojem/
          Uważam, że każdemu zmarłemu należy się szacunek.
          Nie ukrywam, że jestem zbulwersowany tym zdarzeniem. Nie akceptuję takich zachowań.

Pozdrawiam

• taniarada Re: Koncert 08.11.15, 17:08
            A czytałeś/aś skład publicystów na tym blogu?Zobaczysz wielu znajomych .W tym Armand Ryfiński.Ja też nie .Ale szczególnie nienawidzony .Z Jaruzelskim tworzyli parę sługusów Związku Radzieckiego.Co najciekawsze walcząc całe życie z Bogiem i kościołem ,umierając wołają Boga.Ten ostatni chociaż nie zmieścił się na Powązkach.Nie zdążył przed PIS.
      • taniarada Re: Koncert 08.11.15, 10:54
        obserwator1-2013 napisała:

> @ramzes1960
        >
        > Czemu krzyczysz od rana?... źle spałeś?... A Getin Bank już jest spoko ?Wypłacili całą kasiorę ?
    • pluto37 Re: Koncert 08.11.15, 12:19
      Czemu ktos ma dopłacać do żebraka który zamiast na bilet wrzuca szmal na tacę?
      Ale w końcu proboszcz też może być sponsorem biednych parafian.
    • koyod w przedzień 97 rocznicy odzyskania niepodległości 08.11.15, 12:54
      dowiadujemy się od platformianego trolla pluty37, że nie jest to święto dla żebraków.
      Ale czegóż można się spodziewać od przedstawiciela opcji goszczącej się prywatnie a jednak na koszt podatnika u Sowy i Przyjaciół. Przecież tenże pluto37 już wcześniej nawoływał w swych postach do użycia bejsbola wobec osób mających inne niż on zdanie.
    • storima Re: Koncert 08.11.15, 13:18
      pluto37 napisał:

> Czemu ktoś ma dopłacać do żebraka który zamiast na BILET
      (podkreślenie moje)

Nikt tu nikomu nie odmawia świętowania Niepodległości.

Wyraźnie stoi iż chodzi o bilet.

I tez nie rozumiem dlaczego Miasto miałoby dopłacać do biletu na operę?

Śledzący życie Miasta częstochowianin wie ze tradycyjna impreza z okazji Święta Niepodległości w filharmonii łączona jest z uroczystością wręczenia wyróżnień „Tym, co służą Miastu i Ojczyźnie”.

I bilety na ta uroczystość tradycyjnie na długo przed nią są wysprzedane.

• koyod Nadchodzące święto winno nasz Polaków łączyć a nie 08.11.15, 15:08
      dzielić.
      Ale wśród forumowiczów są niestety storima i pluto37 którzy uważają, że udział świętowaniu tej uroczystości w filharmonii jest przynależny jedynie tym co kasę mają.
      A cóż złego by się stało gdyby do tej uroczystości włączyć np. emerytowaną bibliotekarkę która ma trudność z wysupłaniem kilkudziesięciu złociszy na bilet ze swej kilkuset złotowej emerytury?
      Czy kasa miejska nie przetrwałaby gdyby dofinansowano bilety na tę uroczystość dla pewnej grupy mniej zamożnych obywateli naszego miasta i państwa? A może ci mniej zamożni kłuliby w oczy "świętujących" przedstawicieli kawiorowej lewicy i platformianych ośmiorniczek?
      • dyziek_o Re: Nadchodzące święto winno nasz Polaków łączyć 08.11.15, 16:59
        Spokojnie!
        Tera dołączą do tych ośmiorniczek kawiorowi PiS-dzielce.
        Więc jak by co, nie ma się o co spierać.
        Dyzio.

p.s
        Tylko wyjątkowi durnie mają nadzieję, że zmiana opcji przy korytku, wpłynie na
        poprawę bytu zwykłego leminga.
        Gdyby ktoś mi nie wierzył, wystarczy zajrzeć na plac przed Pałacem
        PAD-a. Tam już stoją ci, co uwierzyli, że im zamienią franki na złotówki.......!
        Durnie...........!
        Skąd się tacy biorą.........nie mam pojęcia.
        • taniarada Re: Nadchodzące święto winno nasz Polaków łączyć 08.11.15, 17:22
          Spokojnie!
          Tera dołączą do tych ośmiorniczek kawiorowi PiS-dzielce.
          Więc jak by co, nie ma się o co spierać.
          Dyzio.
          No zobacz dyzma .Polacy się obudzili z letargu ,wykopali lewicę i tych u żłobu .Dziś pozostała już tylko propaganda sukcesu w postaci kilku milionów młodych szukających chleba za granicą, fortun oligarchów i biedy ogółu. Wszystko to taki czyniło hałas, że Polacy obudzili się, żeby sprawdzić, jak to właściwie jest.Będzie dobrze dyzma nie musisz przeklinać.Śmieci się wykopie ,ludzie pozostaną ludźmi.Wróci Bóg ,Honor i Ojczyzna .A katechizm lansowany przez Platformę pójdzie precz.Będzie dobrze ,będzie pan zadowolony.

• storima Re: Koncert 08.11.15, 17:22
      Sa tacy którym i tuzin razy powtórzysz, a i to prostego przekazu nie pojma.

"pluto37 napisał:

> Czemu ktoś ma dopłacać do żebraka który zamiast na BILET
      (podkreślenie moje)

Nikt tu nikomu nie odmawia świętowania Niepodległości.

Wyraźnie stoi iż chodzi o bilet. "

A watek dotyczy wpisu Angrusza:
      "Koncert z okazji Święta Niepodległości był zawsze darmowy i każdy z ulicy mógł wejść"

Nie jest to wiec dyskurs o tym kto może bądź nie
      świętować Niepodległość.
      I nie ma tu żadnego wpisu który sugerowałby zabranianie komukolwiek celebracji tego Święta.
      Bo byłby to idiotyzm.

Mowa jest o tradycyjnej z tej okazji
      i m p r e z i e
      zawsze płatnej,
      dotychczas koncertu
      w tym roku opery
      na którą bilety są wysprzedane na długo przed nią.

Bo gdzie ktokolwiek napisał ze święto Niepodległości jest tylko dla wybranych?

Piszemy tu o tradycyjnej imprezie, biletowanej, organizowanej przez Miasto w Częstochowskiej Filharmonii.

• angrusz1 Re: Koncert 09.11.15, 07:30
        Jeszcze raz powtórzę , bo do storimy nie dociera . Wiele razy byłem na takim koncercie . Nie miałem żadnych biletów, nie miałem żadnych wejściówek . Wchodziłem prosto z ulicy bez podchodzenia do kasy . Na sali nie było pełno . Siąść można było gdzie się chce - oprócz pierwszych miejsc dla VIP-ów i nagradzanych . Tak bywało kiedyś .
        Teraz za przedstawienie - a jakże operę - trzeba płacić spore pieniądze .
        Mi to nie podoba się .
    • storima Re: Koncert 08.11.15, 17:54
      No proszę.
      Już puszczony został kłamliwy na innym wątku wpis jakoby Pluto odmawiał "żebrakom" świętowania Niepodległości:

" pluto37 (...) święto niepodległej nie jest dla żebraków"
    • storima Re: Koncert 09.11.15, 07:51
      Koncert z okazji Dnia Niepodleglosci w Czestochowskiej Filharmonii
      jest b i l e t o w a n y.

Oto notka z 2004 roku:
      05.11.2004 0:0 opr. kk

) Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości (wykonawcy: Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej pod dyrekcją Jerzego Swobody, Chór Basilica Cantans) - godz. 18; Filharmonia Częstochowska, ul. Wilsona 16, tel. 324 18 54, 324 42 30 (kasa), www.filharmonia.com.pl; kasa czynna: pt. - 10-19
      czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/1,35270,2377845.html
      Az do ostatniego roku:

Program obchodów NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI w Częstochowie

10.11.2014 r. Poniedziałek

godz. 1800 Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

Wręczenie wyróżnień „Tym, co służą Miastu i Ojczyźnie”;

Uroczysty Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości pt.: „ W krainie uśmiechu” ;
      Małgorzata Kulińska - sopran , Emilia Zielińska - sopran , Andrzej Niemierowicz - baryton ,

Krzysztof Marciniak - tenor , Kazimierz Kowalski - bas - prowadzenie koncertu oraz Ewa Szpakowska - fortepian .

Bilety do nabycia w kasie Filharmonii ul. Wilsona 16, kasa tel.795451438, czynna poniedziałek-piątek od 09.00 do 19.00 w dniu koncertu od 17.00 do 18.00.

Bilety w cenie 12,00 zł.

Organizatorzy: Urząd Miasta Częstochowy i Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana
      • dyziek_o Re: Koncert 09.11.15, 08:18
        A ja bardzo proszę o nieprzeinaczanie treści postów mojego forumowego przyjaciela -
        kol. Plucińskiego jak również odczytywanie jego treści ze zrozumieniem.
        Prośba moja zasię, dotyczy wątku w którym Pluto objaśnia mniej gramotnym, o co chodzi z opłatą za koncerty wszelakie.
        I ja się z jego poglądami całkowicie zgadzam.
        Bo jeśli ktoś zanosi swoje ciężko zarobione grosiwo proboszczowi na tacę, powinien iść na koncert do proboszcza.
        A nie do Filharmonii. Ale, - jeśli chce jeszcze i do Filharmonii, - no to trudno, ale trza jeszcze parę groszy wysupłać co by i artyści z głodu nie umarli.
        I to proponuję supłać ze swoich a nie z moich........podatków.
        No passaram!
        Dyzio.
      • angrusz1 Re: Koncert 09.11.15, 11:47
        Bywałem w ciągu ostatnich 25 lat na wielu takich koncertach i nie pamiętam dokładnie każdego ale jak były bilety to były to darmowe wejściówki . Ja nigdy nie płaciłem za taki koncert .
    • pluto37 Re: Koncert 09.11.15, 13:58
      koyod!
      Ile razy trzeba ci mówić, żebyś się moich zelówek nie czepiał. Specjanie omijam trawniki, a ty zawsze się gdzies pod butem przykleisz.
      To raz.
      A dwa. To nie bądź sknera i kup bilet Gruszczyńskiemu, a przy okazji sobie. Zobaczysz wreszcie jak filharmonia od środka wygląda. :):):)
    • storima Re: Koncert 09.11.15, 15:34
      Ja jedynie odniosłem się do tego fragmentu wypowiedzi:

angrusz napisał:
      Koncert z okazji Święta Niepodległości był zawsze darmowy i każdy z ulicy mógł wejść .
      (...) W tym roku też coś będzie w filharmonii ale już płatne

Nie był zawsze darmowy.
      I nie od tego roku był biletowany.

Ale jak napisałem ci którzy szczerze interesują się życiem miasta, o tym oczywiście wiedzą.
    • pluto37 Re: Koncert 09.11.15, 16:35
      na krzywy ryj to każdemu grochówka pasuje.
      Jak Giżyński z Kaczyńskim zrobią województwo to WSZYSTTKO BĘDZIE DARMOWE.
      A filharmoników angruszowi do chałupy będą raz na tydzień za zasługi wysyłać:):):)
      W końcu nie jemu jednemu pasuje haasło KOMUNO WRÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓĆ!!!!
    • gienekemigrant1222 Re: Koncert 09.11.15, 18:42
      Ksiądz Proboszcz wczoraj na kazaniu mówił coby przyjąć tych wszystkich , co przyjadą na ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY. No niestety wszystkich przyjąć nie mogę, albowiem mieszkam w komunałce z żoną i dziećmi, tudzież wnukami, a metraż jakbyśmy mały mieli nieco, to wszystkich nie będę mógł przyjąć i zakwaterować. Ale tak sobie z moją starą postanowiliśmy, że część przynajmniej naszych pobratymców z Wahima to przyjąć moglibyśmy. Metrów kwadratowych jest niedużo, ale na 14 kwadratowych to w miarę się zmieści. Jakbyśmy spali pokotem, odwracając się jednocześnie i równomiernie z boku na bok to miejsca na 30 współplemieńców wystarczy. Problem tkwi w tym, iż moja małżonka często śpi ?na wznak? albowiem lędźwie ją bolą i w takim wypadku zajmuje przynajmniej 2 miejsca, a jak jeszcze zioło wieczorem zapali to i śpiewać kenijskie pieśni narodowe zacznie i przewracając się na boki to i ze cztery miejsca zajmie?albowiem to ciało przy kości ma i czasami bezwolnie w nocy przydusić też potrafi. Tudzież też niechcący zgłaszając moją kandydaturę na nocleg to nie chciałbym, by kogoś jakaś krzywda zaduszenia dostała się. I jeszcze jeden problem mam, bo jak już ten kwiat młodzieży z Wahima wezmę, to potrzebowałbym jeszcze pomocy kogoś z Rakowa na zapewnienie godziwych warunków konsumpcyjnych członków ich rodziny. Wahima dużo je i dużo poluje?dam im namiary na Michalinę i zachodnie brzegi rzeki Warty , gdzie całe rodziny gadów z Rakowa konsumują tanie winko i raczą się kiełbaską z Biedronki osikiwaną przez bezpańskie psy. Ale co zrobić, jeśli Wahima pójdą dalej i uwędzą jakiegoś gada z Rakowa na kolacje doprawiając go kenijskimi ziołami najlepszymi na świecie? I taki mam problem Panie Boże?
    • storima Re: Koncert 09.11.15, 19:31
      pluto37 napisał:

> W końcu nie jemu jednemu pasuje haasło KOMUNO WRÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓĆ!!!!

Jak za PRLu.
      Tego głębokiego.
      Byl socrealizm, teraz nurt Sztuki Narodowej.
      Narodowa TV, Narodowe Radio.
      Zbieg z Karawanu na czele MON.
      Wydatki ponad przychody.
      Czyli ekonomia jak za komuny.
      Skoro tak to niestety rachunek matematyczny jest prosty:
      Komuna padła z wycieńczenia, to skoro to ma się jej śladem toczyć tez padnie.
      Tylko jak zawsze.
      Polski szkoda.

PS Szczerze. Mam nadzieje ze tak się nie stanie.
      Ale tez naprawde wierzyłem ze Szydło z obsada MON nie kłamała.
    • storima Częstochowa: Bezpłatne Koncerty i Wydarzenia 09.11.15, 20:40
      Nikt oczywiście nic nie ma przeciw bezpłatnym imprezom.
      Jest nawet stronka dedykowane tej kategorii.
      Moze nawet i jest tam namiar na tak brakujący Angruszowi w czasie Święta Niepodległości bezpłatny bufet.
      I oczywiście podkreślam ze nie pisze tutaj o osobach w trudnej sytuacji materialnej wspieranymi przez MOPS czy tez NGO (co w ogóle jest jakimś absurdem, zastrzeganie tego, aby bronic się przed jakimiś oszołomskimi, zmanipulowanymi, jątrzącymi atakami).
      Ale do rzeczy.
      Stronka:

czestochowa.free-fun.pl/
      Częstochowa: Bezpłatne Koncerty i Wydarzenia | Wyszukaj za Darmo na Free-Fun.pl!
    • gienekemigrant1222 Re: Koncert 10.11.15, 18:07
      Zawiedziony trochę jestem. Pojechaliśmy dzisiaj z moją małżonką naszym przewspaniałym Loganem do Lidla, albowiem dziś miałem wolne, a od rana reklamowali, że tania kiełbasa śląska jest tylko po 6.66 zł. No to pojechaliśmy na zakupy, bowiem naszych współbratymców z Wahima, którzy przyjadą na ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY trzeba jakoś uraczyć przynajmniej tą kiełbasą śląską ze Śląska. Niestety tej kiełbasy już nie było, zatem musieliśmy wziąć 20 kilogramów tej po 7.99 zł. Wzięliśmy tyle, bo wiadomo, że Wahima są żarłoczne i jakby byli głodni to mogą wyjść na polowanie jakieś, a po co pradawni mieszkańcy gadowskiego Rakowa muszą tracić swój inwentarz dwunogi i czworonogi jak im apetyt w nocy nastąpi. Bo Wahima to nawet podkąsić by chcieli jakieś grubawe udko, albo najbardziej umięśnioną część ciała ? niekoniecznie człowieka, zwłaszcza jak będą po rytualnym paleniu zioła. Dlatego chcę temu zapobiec profilaktycznie. Znam Wahima i wiem do czego są zdolni. No, ale wracając do tematu. Zawiedziony jestem tym, iż jako stały i wypróbowany ochroniarz nie dostałem wiadomości, że tylko jedno pudełko z promowaną kiełbasą zostanie wystawione. Z zapisu kamer wynika, że przyszli Cyganie i całość kiełbasy hurtem wzięli. Trudno?a ja biedny tak się nastawiłem, by chrześcijanom na ŚWIATOWY DZIEŃ MŁODZIEŻY pomagać?a tu z kiełbasy za 6.66 zł jak trąbili w radio Jura nic nie wyszło. Teraz mam problem, gdzie tę kiełbasę do lipca przyszłego roku zachować? Zamrażarki nie mam, a sąsiadom nie dam, bo to strasznie żarłoczni ludzie są i pewnie by tę kiełbasę spożyli w szybkim bardzo tempie. Może by tak za okno wywiesić i zrobić suszonkę jakąś póki śniegi i mrozy na naszą ojczyznę kochaną w przeddzień narodowego święta nie nadejdą? Doradźcie kochani. Pozdrawiam. Gienek.
    • koyod Re: Koncert 11.11.15, 09:34
      Storimo wraz z pluto37 w swych ostatnich postach próbujecie poprzez wpisy ... o ekonomii jak z komuny... ośmieszyć instytucję wspólnego masowego świętowania Dnia Niepodległości. A przecież w wielu państwach z okazji ich narodowych świąt organizuje się bezpłatne masowe imprezy, np. koncert symfoniczny na Polu Marsowym z okazji święta 14 lipca.
    • storima Re: Koncert 11.11.15, 10:03
      Powtórzę, bo dla niektórych to i tuzin razy powtórzone zdanie nie dotrze, ale za fabrykowaniem oszczerstw, jątrzeniem, zmanipulowanymi wypowiedziami, wkładaniem mi usta słów których nie wypowiedziałem, nie nadążysz:
      Napisałem:
      Nikt oczywiście nic nie ma przeciw bezpłatnym imprezom.

jak i:
      storima 09.11.15, 15:34
      Ja jedynie odniosłem się do tego fragmentu wypowiedzi:

angrusz napisał:
      Koncert z okazji Święta Niepodległości był zawsze darmowy i każdy z ulicy mógł wejść .
      (...) W tym roku też coś będzie w filharmonii ale już płatne
      Nie był zawsze darmowy.
      I nie od tego roku był biletowany.

Ale jak napisałem ci którzy szczerze interesują się życiem miasta, o tym oczywiście wiedzą.

• storima Re: Koncert 11.11.15, 15:07
        Unikam nawet przez grzeczność podawania jego nicku, dając do zrozumienia ze nie jestem zainteresowany
        jak w przeszłości jego prowokacjami i wplątywania w jątrzące pyskówki.
    • storima Re: Koncert 11.11.15, 12:11
      Odnoszę wrażenie, i nie wydaje mi się abym był w tym odosobniony ze wypowiadają się tutaj autorytatywnie osoby które mają ograniczoną świadomość tego co dzieje się w Częstochowie.

Koncert na Dzień Niepodległości w Częstochowskiej Filharmonii jest biletowany.
      W bodajże 2003 roku prezydent Wrona wprowadził do uroczystości obchodów miejska ceremonie przyznawania nagród "Tym, co służą Miastu i Ojczyźnie".
      Współorganizatorem tej imprezy jest Miasto i Filharmonią Częstochowską.
      Zrozumiałą jest rzeczą ze Miasto dysponuje swoją pulą darmowych biletów.
      Reszta rozprowadzana jest w kasie filharmonii.

Darmowy natomiast jest udział w paradzie z koncertem orkiestry dętej i tradycyjnej degustacji żołnierskiej grochówki.
    • pluto37 Re: Koncert 11.11.15, 17:00
      koyod
      Znowy żeś się podeszwy mojej czepił i będę musiał obuwie czyścić.
      Gdybyś natomiast miał dwie szare komórki pod czaszką zamiast pustki to policzyłbyś ile to jest 600 miejsce filharmonicznych pomnożonych przez 55 zł za bilety dla wynędzniałych angruszów.
      Opera jest dla zamożnych amatorów wysokiej kultury. Dla biedaków są orkiestry dęte, parademarsze, występy szarpidrutów, i ognie sztuczneplus występy linoskoczków.
      Oraz msze parafialne ku czci, które są DARMOWE.
      Ale po co ja to piszę? Chyba miłosierdzie światecznie mnie dopadło, bo twój organizm i tak tego nie przetrawi. Nie ma czym.
      Amen
    • storima Re: Koncert 11.11.15, 17:24
      Pluto, który z reszta sarkastycznie odpisal (nie mnie)
      niestety prawde;
      Ceny biletow Opery Narodowej w Warszawie, Sala Moniuszki:
      Ceny biletów normalnych w poszczególnych strefach biletowych:

Strefa I ? 160-320 zł
      Strefa II ? 120-240 zł
      Strefa III ? 100-200 zł
      Strefa IV ? 66-132 zł
      Strefa V ? 40-80 zł
      Strefa VI ? 28-56 zł

Opera Krakowska. ... normalny na spektakl dziecięcy, 25.00 zł. Bilet dla dziecka na spektakl dziecięcy, 20.00 zł. Bilet rodzinny na spektakl dziecięcy, 15.00 zł ...

Metropolitan Opera NY
      najtańszy bilet to ten "ostatnia chwile", w przypadku wolnych miejsc przed spektaklem, zamawiany przez net:
      25$

• koyod Re: Koncert 11.11.15, 21:20
      storimo, jeżeli rozmawiamy o imprezie zorganizowanej w ramach świętowania Dnia Niepodległości to proszę nie podawaj cen biletów z komercyjnych spektakli bowiem nijak się to nie ma do siebie.
      Podałem przykład koncertu Narodowej Orkiestry Francji z Pól Marsowych w dniu 14 lipca i uważam, że wzorem innych krajów i miast imprezy organizowane w dniu święta narodowego winny być z wstępem wolnym ewentualnie za symboliczną opłatą, bowiem ich ideą jest łączenie a nie dzielenie.
      Dzielenie którego przykładem jest wypowiedź pluty37 ... Dla biedaków są orkiestry dęte, parademarsze, występy szarpidrutów, i ognie sztuczneplus występy linoskoczków. ...
      Czyżby storimo twoja zdolność postrzegania była równie ograniczona jak ta prezentowana przez plutę37, że nie zauważyłeś darmowych biletów na zwiedzanie Luwru w dniu święta narodowego Francji?
    • storima Re: Koncert 11.11.15, 21:52
      Ja wyraznie powiedzialem ze z kims kto wklada w usta slowa ktorych nie powiedzialem, nie przyznaje sie do popelnionych bledow, dzieki komu zniknal watek na ktorym dalem sie wciagnac w sprowokowana przez niego pyskowke takiej osoby unikam.

Ja tu nie wypowiadalem sie
      r a z
      j e s z c z e
      p o d k r e s l a m
      czy to dobrze czy zle ze miasto nie proponuje bezplatnej opery w Dniu Niepodleglosci.

I nie bede powtarzal po raz enty o czym tu pisalem bo to zakrawa na porazajaca kpine.

Louvre, stala ekspozycja, jest bezplatna w kazda pierwsza niedziele miesiaca od pazdziernika do marca.

Natomiast tak, Opera Paryska w Swieto Narodowe Francji rozdaje darmowe bilety na opere w tym dniu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka