Dodaj do ulubionych

Dobra wróżka z Częstochowy

13.07.16, 11:55
Witam, poszukuje dobrej i sprawdzonej wróżki z Częstochowy. Jeżeli takową znacie byłabym wdzięczna o namiary, pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • kama28285 Re: Dobra wróżka z Częstochowy 07.08.16, 17:07
      Witam,
      polecam wróżke ktora polecili mi znajomi a teraz ja polecam ją dalej, bo uwazam ze jest naprawde dobra.
      kasiaziel666@wp.pl 721-724-151
      sami napiszcie do niej, a będziecie stałymi klientami, jest wróżką z serca, a nie pseudo wrozka tak jak inne. naprawde polecam.

• magia150 Re: Dobra wróżka z Częstochowy 18.09.16, 11:23
      Polecam wróżkę beangel52@wp.pl, ,mozna sie z nia umowic dokladnie piszac do niej.
      bierze tanio, sensownie mowi i wszystko sie sprawdza, duzo osob z jej porad korzysta, ludzie ja cenia.
      jest przemila osoba, i poswieca tyle czasu ile ta osoba chce, ktora do niej chodzi
      nie ocenia, daje dobre rady, lepsza niz psycholog no i co najwazniejsze jest dobra
      mówi tez o przeszlosci, co bylo

• ninakolb Re: Dobra wróżka z Częstochowy 10.10.18, 15:49
      Ja polecam p. Agnieszkę tel. 500 273 383, charyzmatyczna, sprawdzalność 96%, nie znam drugiej tak niesamowitej osoby, rozmowa z nią to balsam dla duszy, można się też umówić na rozmowę telefoniczną co działa tak samo jak wizyta osobista.
      Jest też naturoterapeutką i doradcą duchowym. Wyleczyła mnie z boreliozy. Bardzo niedroga a skuteczna. Prawdziwa, z powołania. Bez komercyjnej otoczki i bzdur. Kobieta ma prawdziwy dar. Polecam w 100%
    • dagnapera Re: Dobra wróżka z Częstochowy 11.10.18, 17:17
      Szanowni Państwo!
      Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom chciałabym zaoferować ze swojej strony usługi wróżbiarskie.
      Mam do zaoferowania Państwu:
      - szczegółowe e-maile z opracowaniem wszystkich sfer życia,
      - wróżby dotyczące konkretnej sfery;
      - wróżby dotyczące kilka pytań bądź wszystkich;
      - wróżbę roczną bądź obejmującą większych zakres czasowy,

serdecznie pozdrawiam! :)

e-mail pod którym można się ze mną skontaktować : dagnapera@wp.pl
    • marika_w Re: Dobra wróżka z Częstochowy 08.09.20, 15:29
      Ja z Częstochowy nie polecę bo nie znam. Jednak sama korzystam z wróżki online i serdecznie mogę polecić moją. Mega mi pomogła. Moim zdaniem najlepsze rytuały miłosne w Polsce. Dzięki niej ułożyłam sobie życie z mężczyznom który nie był w moim zasięgu. Polecam serdecznie www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-nela-ket

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka