Dodaj do ulubionych

Cennik Pomocy Drogowej Czestochowa ??

04.02.21, 22:43
Orientujecie sie jakie sa ceny holowania samochodu po Częstochowie. Ostatnio holowano mnie 8 kilometrów i skasowali mnie 250 zł czy to normalna cena wydaje mi sie że trochę drogo.
Obserwuj wątek
  • kadwga Re: Cennik Pomocy Drogowej Czestochowa ?? 06.02.21, 21:37
   Z tego co zauwazyłam to cennik jest zruznicowany i zalezy tylko od stopnia uszkodzenia auta warto sie jednak zapoznać z lekturą Cennik Holowania Pomocy Drogowej na Śląsku . Z tego co doczytałam to ceny obowiazuja na Ślasku i w Małopolsce, awięc rozbieznosci cen nie powinny byc duże.
  • kadwga Re: Cennik Pomocy Drogowej Czestochowa ?? 06.02.21, 21:41
   Ztego co wiem rozbieżności cen w zależnosci od miejscowości są spore, proponuje ci sie zapoznać z Cennik Pomocy Drogowej na Śląsku . Te ceny obejmują Śląsk i Małopolskę, wszystko jest uzaleznione od stopnia uszkodzenia auta i trudu włozonego w załadunek i rozladunek.
  • qwertix Re: Cennik Pomocy Drogowej Czestochowa ?? 23.02.21, 17:44
   zawsze można zadzwonić dopytać jaki jest koszt pomocy drogowej choć może nie od razu w dużym mieście tylko średnim np. w 200tys mieszkańców Radomiu dopytać ile zpłacę za pomoc drogową holowanie itp pewnie sporo zależy czy to środek nocy czy normalnie dzień
  • kadwga Re: Cennik Pomocy Drogowej Czestochowa ?? 25.02.21, 19:42
   Tu możesz spytać maja dosyć niskie ceny, jedyna Pomoc Drogowa jaką znam . Lecz ceny według mnie niskie. Holowali mi Honde accord za 200zł, w innych miejscach nie szukałem bo uważam że za darmo nikt nie jezdzi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka