Dodaj do ulubionych

Rządowi RZ POL gwałciciele gwałcą w Częstochowie

09.04.21, 08:02
Dzień dobry
UWAGA!!!
Na innych forum itp. facebook .com itp. kasują moje posty, podejrzenie, że bardzo, ale to bardzo t(...) ś(...) n(...) g(...) i(...) A(...) Rząd Polski Rzeczpospolita Polska każe administratorom usuwać moje posty, w celu ukrycia prawdy, którą chcą zataić, żeby nie wyszło na jaw, że to t(...) ś(...) n(...) g(...) i(...) A(...) Rząd Polski Rzeczpospolita Polska zaczął wojnę światową ze swoimi znajomymi cywilnymi osobami, a także zaczęli wojnę światową ze swoimi wspólnikami cywilnymi, a także zaczęli wojnę światową ze swoimi kolegami cywilnymi, a także zaczęli wojnę światową ze swoimi koleżankami cywilnymi.
Mam nadzieje, że ten post nie zostanie usunięty

Od kilkudziesięciu lat po całym mieście Częstochowa, najczęściej około mojego miejsca zamieszkania dzielnica "PÓŁNOC" krążą i śledzą mnie t(...) ś(...) n(...) g(...) i(...) A(...) Rządowi Polski Rzeczpospolita Polska homoseksualiści, a także t(...) ś(...) n(...) g(...) i(...) A(...) Rządowi Polski Rzeczpospolita Polska gwałciciele, a także t(...) ś(...) n(...) g(...) i(...) A(...) Rządowi Polski Rzeczpospolita Polska pedofile, a także t(...) ś(...) n(...) g(...) i(...) A(...) Rządowych Polski Rzeczpospolita Polska transwestyci itp., którzy w każdym miejscu napadają mnie i gwałcą, gdy próbuje zareagować sterują mną nieznanym mi rządowym urządzeniem
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka