Dodaj do ulubionych

Biegunki, złe samopoczucie, dolegliwości zdrowotne

27.07.22, 17:19
Cześć wszystkim.

Opiszę swój problem jaki mnie spotyka, może ktoś z was miał lub ma takie same objawy jak ja i będzie w stanie coś doradzić, gdzieś pokierować.

Więc tak..

Mam lat 27, od kilku lat mam dolegliwości, które bardzo utrudniają mi codzienne funkcjonowanie.

Cokolwiek zjem to się bardzo źle czuję, nie mogę pić ani jeść nabiału ani zup ze śmietaną, nie ma poprawy nawet po produktach bez laktozy.

Po filecie z piersi kurczaka czy jajecznicy także się źle czuję odrazu mam bóle po lewej stronie brzucha a następstwem są biegunki.

Wstając rano zawsze piję kawę rozpuszczalną, w ciągu dnia też się zdarzy jeszcze z jedną wypić.

Piję też sporo coca coli codziennie,jestem palaczem, śniadań nie jem, bo jest to dla mnie absurdalne by jeść cokolwiek rano,śniadań już od ok 10 lat nie jem.

Często po zjedzeniu czegokolwiek mam gazy po lewej stronie brzucha, niestety nie pomagają mi środki typu iberogast czy espumax i pochodne.

W wieku mniej więcej 17 lat zacząłem pić energetyki i piłem je przez klika lat w zasadzie to codziennie mniej więcej puszkę.

Przez jakieś 4 lata mniej więcej codziennie brałem ibuprom bo tak mnie bolała głowa, że nic nie pomagało prócz ibupromu od niedawna bóle głowy ustały na szczęście i to mimo, że również przebywam na słońcu.

Byłem z tym problemem u neurologa ale w sumie nic nie wykazało badanie RM jak i EEG.

No ale wracam do tematu jamy brzusznej.

Stolce są płynne, ostatnio dość często koloru ciemnego, wcześniej były jaśniejsze, raz na długi czas załatwię się normalnie ale to najczęściej wtedy gdy zjem np bułki z ziarnami..

Miewam też tak, że próbując się załatwić to np załatwiam się tzw burzynami, najczęściej po zjedzeniu czegoś tłustego, czy po prostu smażonego..

Ważę 95 kg przy wzroście 165, mam nadwagę ponad 30 kilogramów wiem o tym, ale naprawdę nie wiem jak sobie poradzić gdzie się zgłosić dodam jeszcze, że dziennie pokonuje kilka kilometrów pieszo.

Co jeszcze zauważyłem.. Od ok 3 tygodni no może miesiąca, boli mnie kręgosłup po lewej stronie na dole potrafi on utrzymywać się w tym samym miejscu albo przemieszcza się raz na środek a raz na prawą stronę, czuję też jakby ciągnął mnie od góry ten ból, smarując maścią naproxen emo bo to jedyna, która pomaga to jest lepiej z kręgosłupem niestety ból później powraca gdy maść przestaje działac, czyli ok 2 dni spokoju i znów.. Gdybym się codziennie smarował to bólu kręgosłupa być może by nie było. Prócz tego bardzo się pocę, nie wiem czy to z otyłości czy jakieś są to problemy hormonalne a zapach potu jest nieprzyjemny jak dla mnie, jestem w kropce po prostu bo nie wiem od czego zacząć a tak bardzo chce funkcjonować jak każdy zdrowy człowiek. Oprócz tego mam też hemoroidy, które niestety również potrafią uprzykrzyć mi życie.

Krwi w stolcu ja nie widzę, miałem badania na krew utajoną coś tam niby wyszło ale ogóle badania są ok.

Dodam jeszcze, że mam bardzo stresujące życie,często się denerwuję.

Czy ktoś wie gdzie by mnie pokierować i od czego zacząć? Ja naprawdę chcę normalnie funkcjonować. Proszę o jakieś porady, może ktoś miał to samo lub podobne objawy jak ja i funkcjonuje normalnie, może było coś w waszej diecie co powodowało takie czy inne dolegliwości.

Obawiam się tylko czy to nie jakieś sprawy nowotworowe, chudnąć nie chudnę. Proszę o pomoc.
Obserwuj wątek
    • chybajestemchory Re: Biegunki, złe samopoczucie, dolegliwości zdro 27.07.22, 17:25
      Ps. Dziś rano na przykład byłem w toalecie 7 razy bo tyle razy mnie czyściło, a wczoraj pod wieczór zjadłem kanapki chleb z salcesonem i w ciągu dnia wypiłem 2 szlanki herbaty ecoland+kawa z ekspresu+ coca cola puszka i takie o to objawy

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka