Dodaj do ulubionych

Szczęśliwego Nowego Roku 2006

31.12.05, 14:43
Życze Wszystkim forumowiczom i Redakcji GW Wszelkiej Pomyślności w Nowym 2006
roku. Mniej kłótni, mniej zaceietrzewienia [nie odnosi się do redakcji :P.
Najlepszego

Tomasz Jaskóła
Obserwuj wątek
    • Gość: Wlodek Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2006 IP: *.vf.shawcable.net 31.12.05, 21:28
      :
      tomasz_jaskola napisał:

> Życze Wszystkim forumowiczom i Redakcji GW Wszelkiej Pomyślności w Nowym 2006
      > roku. Mniej kłótni, mniej zaceietrzewienia [nie odnosi się do redakcji :P.
      > Najlepszego
      >
      > Tomasz Jaskóła

Tobie tez!!!
      I wiecej wiedzy, a mniej fantazji "w temacie".
      I serdecznie polecam aktualne kanadyjskie doswiadczenia z calkiem swiezej i
      aktualnej kampanii wyborczej w JOW-ach.
      Bez klotni, a jedynie szkielkiem i okiem naukowca:)))

• tomasz_jaskola Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2006 10.01.06, 21:41
            Naprawdę trudno składać jakiekolwiek komentarze pod Pana postami. Nie wiem
            tylko, dlaczego Pana zachowanie jest jeszcze tolerowane na forum. Pana posty
            nie wnoszą niczego poza zwykłym chamstwem. Proszę operować faktami a nie
            opiniami, które rodzą się w Pana umyśle. To, co Pan sobą reprezentuje - a jest
            to szczególnie przykre dla Polonii w Kanadzie, jest zaprzeczeniem uczciwości i
            pisania z pełną odpwoiedzalnością za słowa. Uznać należy, zatem, że Pan po
            prostu nie zmienię swojego stosunku do mojej osoby. Należy, zatem tego żałować,
            co podkreślam zważywszy, że mógłby Pan być mym przyszłym wyborcą. Z
            przyjemnością powitałbym również Pański głos.
            Oczywiście liczyłem się z Pana atakami na siebie. Ma Pan do tego prawo. Ja zaś
            mam prawo do odpowiadania na owa krytykę. Apeluję jednak, aby były to posty
            pełne argumentów a nie inwektyw, pełne nienawiści. Tak po prostu nie robi się
            demokracji. Tak powiela Pan tylko schematyczne opinie o Polakach, których pełno
            w zagranicznej prasie, o polskim bagnie, polskim piekle. Zdecydowanie odcinam
            się od dyskusji pełnej nienawiści, którą Pan reprezentuje a Pana ataki uważam
            za dowód, że droga, którą obrałem jest nie tylko słuszna, ale jest na niej
            jeszcze sporo do zrobienia.

Pozdrawiam
            Tomasz Jaskóła
            • jatubylam Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2006 11.01.06, 01:30

Uwaga:
              Nie odpisuj na posty łamiące regulamin! Lepiej zgłoś je, klikając czerwony kosz.

Odpowiadasz na :

tomasz_jaskola napisał:

> Naprawdę trudno składać jakiekolwiek komentarze pod Pana postami. Nie wiem
              > tylko, dlaczego Pana zachowanie jest jeszcze tolerowane na forum. Pana posty
              > nie wnoszą niczego poza zwykłym chamstwem. Proszę operować faktami a nie
              > opiniami, które rodzą się w Pana umyśle. To, co Pan sobą reprezentuje - a jest
              > to szczególnie przykre dla Polonii w Kanadzie, jest zaprzeczeniem uczciwości i
              > pisania z pełną odpwoiedzalnością za słowa. Uznać należy, zatem, że Pan po
              > prostu nie zmienię swojego stosunku do mojej osoby. Należy, zatem tego żałować,
              >
              > co podkreślam zważywszy, że mógłby Pan być mym przyszłym wyborcą. Z
              > przyjemnością powitałbym również Pański głos.
              > Oczywiście liczyłem się z Pana atakami na siebie. Ma Pan do tego prawo. Ja zaś
              > mam prawo do odpowiadania na owa krytykę. Apeluję jednak, aby były to posty
              > pełne argumentów a nie inwektyw, pełne nienawiści. Tak po prostu nie robi się
              > demokracji. Tak powiela Pan tylko schematyczne opinie o Polakach, których pełno
              >
              > w zagranicznej prasie, o polskim bagnie, polskim piekle. Zdecydowanie odcinam
              > się od dyskusji pełnej nienawiści, którą Pan reprezentuje a Pana ataki uważam
              > za dowód, że droga, którą obrałem jest nie tylko słuszna, ale jest na niej
              > jeszcze sporo do zrobienia.
              >
              > Pozdrawiam
              > Tomasz Jaskóła
              >
              >
              >

Pan sie dziwi?

Podpisujac sie "proczestochowa"
              wykazal sie Pan pogarda, chamstwem wobec forumowiczow reprezezntujacych odmienne
              od panskich opinii.
              Czyz czlowiek zmienia sie jak rozpuszczona zima kropla deszczu, ktora czyni
              wiosne??????????????

Niech Pan zerknie na swe antagonizujace wpisy w archiwach.

Wstyd.

Zaden z Pana wartosciowy kandydat, ktory smierc miastu obecnie wrozy.
              • jatubylam Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2006 11.01.06, 01:47
                ucielo mnie....

Niech wiec Pan, przestanie byc Panem na tym forum.
                Zwracajac sie do forumowiczow, jak na forum przystalo.

Niech Pan nie cuduje "panskoscia" skoro byl Pan jednym z pierwszych
                wyrozniajacych sie chamstwem forumowiczow jako "proczestochowa".

I tu nie chodzi o merytoryke.

Watpliwa.

Zwlaszcz gdy nagle, gdzies tam krytykowal Pan publicznie dzialania jakiegos wojta.

Tylko dlatego, ze dotyczylo to Pana rodzinnej posiadlosci.

Jestes Pan nauczycielem w liceum.

Promujesz Pan manipulacje.

Przeraza mnie panski plan lekcji. Bo uzywaz Pan wszelkich chwytow, aby niestety
                nie wiedza sie dzielic lecz prosztacka
                manipulacja.
                Patrz na archiwalne wpisy "proczestochowa".
                Dorownuja one, przebijaja wypowiedzi LP-ru=Prlu.

To jest wlasnie Tomasz Jaskola, cham "proczestochowa".
                Udokumentowany w archiwach forum.
            • Gość: Wlodek Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2006 IP: *.vf.shawcable.net 11.01.06, 06:04
              tomasz_jaskola napisał:

> Naprawdę trudno składać jakiekolwiek komentarze pod Pana postami.

- Wiem.. Trudno. Szczegolnie jak sie dostaje widokiem z wlasnego lusterka
              prosto po oczach.
              Ale ..."Sam tego chciales Grzegorzu Dyndalo" ...

- Nie wiem tylko, dlaczego Pana zachowanie jest jeszcze tolerowane na forum.

Bo ....Nie lamie regulaminu. Komentuje to co na forum sie pokazuje w tematach
              mnie interesujacych. Komentowanie komentatora sprawia mi spora przyjemnosc.

> Pana posty nie wnoszą niczego poza zwykłym chamstwem.

No to pozwole sobie wkleic stosowny material archiwalny dla porownan:

Piszę Pan, gdyż mimo, iż istotnie kończyłem szkołę
              na Targowej, to nauczono mnie tam, [rodzice też, ale Pan chyba wychował się w
              rynsztoku]....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka