Dodaj do ulubionych

dr Krzysztof Wójcik-pediatra

IP: 195.117.41.* 03.08.06, 13:15
co sadzicie o tym lekarzu pediatrze?
Obserwuj wątek
    • Gość: marcin Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.06, 14:17
      jesli chodzi o tego z zawodzia to bardzo dory lekarz i pozadny facet polecam :)
      • Gość: Ira Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.21.pl / *.21.pl 04.08.06, 21:19
        Leczę u P. Doktora córkę przez kilkanaście lat. Zawdzcięczam Mu wiele trafnych
        decyzji m.in.żaden laryngolog w Cz-wie nie poznał,że tzw. 3 migdał jest tak
        przerośnięty, że była już dość znaczna utrata słuchu. On swoim podręcznym
        laryngoskopem zbadał i dał namiary na Klinikę w Chorzowie.Mimo, że było to dość
        dawno i nie była podpisana umowa ze Śl.Kasą Chorych, a za zabieg musiałam
        zapłacić z własnej kieszeni, to nie żałuję. Od tamtej pory ( wycięcie migdała)
        P.DR Wójcik miał w stosunku do mojego dziecka same trafne decyzje.Polecam.
    • notrendy Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra 03.08.06, 14:23
      Ja też potwierdzam, że dobry. Prowadzi moich synków. Antybiotyki uważa za
      ostateczność. Widać, że lubi dzieci.
    • Gość: Zgred polecam każdemu - świetny człowiek IP: *.21.pl / *.21.pl 03.08.06, 14:39
      nie naciąga na prywatne wizyty - w razie telefonu przyjazd uważa za
      ostateczność.
      Ma podejście do dzieci.
      I wogóle - super.
      Jest szybki więc jak ktoś sobie lubi z lekarzem pogawędzić i powałkować choroby
      wszelakie to może być niezadowolony ;)
    • Gość: mama [...] IP: *.my.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.06, 21:53
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: pediatra Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.06, 21:55
        zgłosiłaś się do Prokuratora a jeżeli to nie szczekaj na forum to nie pralnia
        • paulatul Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra 04.08.06, 00:47
          od kad pamietam zawsze chodze do dr Wójcika :)

mam 17 lat i jestem z zawodzia :)
          • notrendy Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra 04.08.06, 07:28
            Cześć, Paula.
            Cieszę się, że rekomendujesz doktora Wójcika.
            Choć niedługo przejdziesz do lekarza "dla dorosłych".
            Jeśli mogę, polecam doktora Tarcyzjusza Zębika.
            Super lekarz, dobrze diagnozuje, nie boi się wysyłać pacjenta na badania.
            W naszej przychodni są naprawdę dobrzy lekarze.
            Jest nawet dobry ginekolog z Parkitki, dr Jarosław Wiktor.
            Polecam Olmed - przychodnię na ul. Olsztyńskiej.
            P.
            • Gość: marcin Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.06, 20:10
              Zębika??????? ja chodzilem jako malolat do Wójcika pozniej nie chorowalem z 3
              lata poszedlem pozniej do Zębika i mnie idiota zalatwil na 2 i pol tygodnia
              zamiast podac mi leki na przeziebienie wymyslil mi ze cos tam mam ajak po lekko
              ponad tygodniu poszsedlem do Dr. Kowalskiego to ten sie za głowe złapał i
              powiedzial ze tamten lekarz zalatwil mnie dodatkowo na tydzien aoc sie pozniej
              okawzalo moja choroba powinna zostac wyleczona w 5 -8 dni maxymalnie
        • Gość: mama Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 11:43
          zastanowię się nad tym poważnie!!
          • adudi to moze Pani doktor Sojda 20.10.06, 14:12
            to moze Pani doktor Sojda - dla mnie super lekarz, szczegolnie dla malych
            dzieci. bardzo dokladna. wizyta prywatna trwa nawet ponad pol godziny.....
    • Gość: mama Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 04.08.06, 21:19
      Uważam,że jest w porządku.Nie naciąga na kasę, leki na recepcie też są w
      przyzwitych cenach .Poza tym nie wysywa pochopnych wniosków.Konkretny.
      !3 lat prowadzi dwoje dzieci, jestem zadowolona.Pozdrawiam
    • Gość: mamusia Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.06, 21:30
      słyszałam różne opinie o tym lekarzu, ale gdy moje dziecko w wieku 6 miesięcy
      miało dostać już trzeci antybiotyk to wezwałam na pomoc dr wójcika a ten bardzo
      sie zdziwił żę tak można leczyć malutkie dziecko! po pierwsze kazał zrobić
      podstawowe badania z których wynikało że antybiotyki śa nie potrzebne! (nikt
      wczeniej ich nie robił) Jestem BARDZO zadowolona z pana doktora! naprawdę
      polecam
      • Gość: :)))) Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.06, 21:49
        bardzo dobry specjalista polecam
    • Gość: jagienka Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 05.08.06, 00:54
      Pan doktor leczy dwójkę moich dzieci; jesteśmy z niego zadowoleni, na pewno nie
      próbuje naciągać na kasę, jest przy tym miły, fachowy i dzieci go lubią.
      Polecamy :-)
    • Gość: osa Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.06, 21:07
      Super lekarz. Leczę u niego trzech synów. Widac, że lubi dzieci i dzieci lubią
      jego. Szybki, ale nie roztrzepany, konkretny, świetny fachowiec i bardzo pogodny
      człowiek.
      • Gość: pol Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.masterkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.06, 00:47
        od 1994 leczyłem dwójkę swoich dzieci u dr Wójcika. Trafne diagnozy, skuteczne
        leczenie, przemiły w kontakcie z małymi pacjentami i ich rodzicami. Ceny
        umiarkowane a dyspozycyjność pełna. Aż dziw bierze, że tak mało znany w
        Częstochowie. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.
        • Gość: jagienka Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 12.08.06, 10:40
          nie jest wcale tak mało znany, ludzie przyjeżdżają do niego nawet z okolicznych
          miejscowości :-)
          • Gość: masia Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.06, 13:58
            mam pytanie czy dr przyjmuje prywatnie na hutników, jeżeli tak to w jakich
            godzinach?
            • Gość: masia Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.06, 14:06
              sorry!!! przeszukałam forum rok wstecz i zanalałam numer - przyjmuje od 17-18
              • Gość: Ja godziny przyjęć IP: 195.117.41.* 17.08.06, 14:58
                pon-czw 17-18. Na pilny telefon także przyjedzie do gabinetu, bo mieszka
                niedaleko. z tego co wiem do domów nie jeździ(musi się oszczędzać po zawale
                chyba)
                • Gość: AGA Re: godziny przyjęć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.06, 16:49
                  jUŻ JEZDZI DO PACJENTÓW
    • justyla Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra 17.08.06, 19:03
      Od 9 lat jest naszym pediatrą,córka uwielbia chorować (na szczęście zdarza jej
      się to rzadko)i jeździć do doktora Wójcika.Bardzo trafne diagnozy,tanie
      leczenie,super człowiek :)
      • Gość: magda C Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.06, 22:43
        Również jestem bardzo zadowolona odkad dziecko chodzi do niego to nie choruje
        tak często. wcześniej chodziłam do Wieczorka teraz podobno zrobił doktorat,
        uważam , że powinien pracować z dorosłymi może na uczelni bo do dzieci to nie ma
        pojęcia. Oprócz tego nie zna sie nic na migdałach u mojego dziecka był straszny
        przerost on uważał że wszystko OK godzinę po wyjściu od niego mało co mi sie nie
        udusił jak go zobaczył laryngolog to się zdziwił, ze pediatra tego nie widzi bo
        jemu śmierdziało z buzi bo miał ropę. Paranoja..Może z wirusów to jeszcze ale
        inne sprawy...
        Wójcik jest OK, moje dziecko je go uwielbia!!
        • Gość: mama_malucha Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.06, 08:23
          Bardzo prosze o namiary do tego lekarza.Moje malenstwo do tej pory nie
          chorowalo, nie mam pojecia do kogo isc i gdzie.Pomozcie!
          • adudi Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra 20.10.06, 08:28
            podaj maila to Ci powiem. nie bede podawac numerow telefonow na forum:)
    • Gość: mama Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 11:42
      PRZEZ NIEGO MOJE DZIECKO ZNALAZŁO SIE W KLINICE W ZABRZU, a to na skutek
      leczenia jakie on podjął, leku jaki zapisał a jakiego jak później mi
      powiedziano w zabrzu dzieciom sie nie podaje!!!! Dodam jeszcze że dziecko po
      tym antybiotyku miało torsje a doktor powiedział że tak może być i żeby podawać
      dalej!! efekt jak na wstępie!! Doktor jest bardzo miły i tym potrafi zaskarbić
      zaufanie rodziców ale co do leczenia to ja ODRADZAM .
      • Gość: mama 1 Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 13:39
        ja zawsze byłam zadowolona z wójcika, chociaż kilka razy przeoisał dziecku
        antybiotyk ospen czy jakoś tak i zarasz choroba zniknęła - kiedy przy kolejnej
        chorobie pytałam czy nie mozna przepisać go powiedział mi, że to nie jest dobry
        lek - więc może wcześniej testował ...?
        ale generalnie jestem zadowolona z jego decyzji!
        tylko w jednym przypadku się denerwuję, gdy przychodzi na wizytę prywatną - to
        może trwa ona 5 min. z wypisaniem recepty - wg mnie to za mało, gdyż bardzo
        czesto mamy zostają same z pytaniami i trzeba później dzwon9ić i przepraszać
        za "dopytywanie"
        • Gość: mama 1 Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 13:40
          przepraszam za literówki
      • agnieszka_anna Re: dr Krzysztof Wójcik-pediatra 21.02.16, 21:20
        A dzięki szybkiej diagnozie doktora dziecko właśnie znalazło się w Zabrzu i mogło być leczone
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka