Dodaj do ulubionych

Prośba do leśniczego z nadleśnictwa Koszęcin !!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.07, 23:36
Zwracam się z uprzejmą prośbą o nie wlepianie mi mandatu za zaparkowanie autka
(sfotografowanego w piątek 13-tego koło 10-12) 2 metry za znakiem zakazu
wjazdu... Pliiss. Po drugiej stronie drwale tną las i strach bylo stawać a
dziecko koniecznie chciało zobaczyć czy w lesie nie ma grzybków...
Proszę o poparcie forumowiczów.
Pozdrawiam
Jacek
Obserwuj wątek
    • Gość: Leśny Ludek Re: Prośba do leśniczego z nadleśnictwa Koszęcin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.07, 23:38
      NIe popieram, wszystkie grzybki będą moje a nie twoje. A z drwalami zagadam i
      potem Ci drzazg w siedzenie nawkładam.
    • Gość: Pan Leśniczy Re: Prośba do leśniczego z nadleśnictwa Koszęcin IP: 80.48.49.* 14.07.07, 23:48
      wyliż mi odbyt chamie z miasta.
      • Gość: Leśny Ludek Re: Prośba do leśniczego z nadleśnictwa Koszęcin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.07, 00:22
        Wyrażaj się Pan, bo jak nie to wpadniemy z drwalami i Cię nie poroąbiemy tylko
        ze..niemy, stać nas na to, benzyna nie jest taka droga. A pozatym wynoś się z
        naszego lasu do innego szałasu.
        • Gość: Pan Leśniczy Re: Prośba do leśniczego z nadleśnictwa Koszęcin IP: 80.48.49.* 15.07.07, 00:28
          zlizuj gó.. z mojej dupy szmaciarzu
          • Gość: Leśny Ludek Re: Prośba do leśniczego z nadleśnictwa Koszęcin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.07, 00:40
            Twoje wypowiedzi świadczą o Twoim prostactwie, najpierw prosisz naszego Pana
            Leśniczego o to żeby nie wypisywał Ci mandatów, a za chwile się pod niego
            podszywasz. Prosty jestes jak te sosny które drwale, wytrwale i bardzo dbale
            wycinają, oby było mniej takich prostaków jak Ty( pisze tlko z dużej litery
            zwroty osobowe, jeśli wiesz co to jest, tylko dlatego że nakazuje mi to moja
            kultura i wychowanie), jak nie znasz się na żartach zboczony shit-maniaku t
            lepiej nie wchodź na forum dla ludzi z poza powiatu częstochowskiego. Trzymaj
            się tej kupy jaką jest śląsk i którą sie tak podniecacie Wy lublińcu i
            okolicach.
          • Gość: Żwirek iMuchomorek Re: Prośba do leśniczego z nadleśnictwa Koszęcin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.07, 00:56
            Wypie..j z naszego lasu, kałojadzie Ty!
            • Gość: Roman Re: Prośba do leśniczego z nadleśnictwa Koszęcin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.07, 00:58
              Tak, tak. Nie, nie. Waszą bajką już się zajeliśmy Wy teletubisie z Peerelu. ;)
              • Gość: amator ekstremum.. ciołek spod IP: 80.48.49.* IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.07, 12:13
                Ten przygłup, podpisujący sie "Pan Leśniczy" a nadający spod nr IP IP:
                80.48.49.*
                to jest jakiś ciołek zamieszkały w śródmieściu Częstochowy, niedaleko Pizzy
                Hut; nie ma w tej chwili czasu, ale potem pewnie uda się zlokalizować tego
                jednokomórkowca bardziej szczegółowo... Co za śmieć, lecz cóż, tacy też się
                plączą na świecie (jak widać, szambo też ma swego reprezentanta).
                • Gość: Akagi Re: ciołek spod IP: 80.48.49.* IP: 77.87.120.* 15.07.07, 16:10
                  No cóż, po wybuchu w Czernobylu, co 5 minut się taki rodził...........

A swoją drogą,może ktoś sprawdzi skąd ja pisze,bo az jestem ciekaw :)
                  • Gość: Ania Re: ciołek spod IP: 80.48.49.* IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.07, 16:33
                    Gdzie jest ulica 3maja?
                  • Gość: Akagi.... :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.07, 20:14
                    spod Jasnej Góry :) patrząc z klasztoru na północ...
                    • Gość: jacuziel Re: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.07, 21:05
                      Wszystko fajnie ale co z moim mandatem ?
                      • Gość: Ania Się nie spiesz, odliczą ci z nadpłaty podatku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.07, 23:09
                        za 2007, na razie więc możesz spać spokojnie:)
                        • Gość: Akagi Re: Się nie spiesz, odliczą ci z nadpłaty podatku IP: 77.87.120.* 15.07.07, 23:42
                          Co do mandatu, zawsze możesz go nie przyjąc i troche pobajerowac w sądzie choc
                          bardziej prawdopodobne ,ze go wcale nie dostaniesz, to w końcu dodatkowa
                          biurokracja,której lesniczy i tak ma duzo.

dzieki,że sprawdziliście skąd pisze ale zimno , tam jest tylko siedziba mojego
                          operatora internetowego :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka