Dodaj do ulubionych

Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? Ra...

IP: *.adsl.inetia.pl 11.08.07, 01:13
nie polecam TIRa jakbym mógł to bym właściciela... Glupi ch.....
Obserwuj wątek
    • Gość: ewka Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? Ra.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.07, 19:49
      a najlepszą szkołą jazdy jest "Emzet" w Krzepicach k.Częstochowy;) Naprawdę
      polecam;)
      • david007s Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? 17.06.09, 18:31
        A KODEKS? Dobry jest?
        • Gość: stary Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.09, 19:46
          dobry "kodeks" nie jest zły . - młody to na necie siedzisz ?
          • czajusssss Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? 08.03.10, 18:34
            Ja polecam szkołe jazdy Adept w Częstochowie przy ulicy Niepodległości. Bardzo wysoka zdawalnośc
            • Gość: Kasia Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.prenet.pl 18.05.10, 11:15
              Adept? chyba jakieś żarty. Każdemu będę odradzać ten ośrodek. Swój kurs zaczęłam
              w marcu ubiegłego roku skończyłam go po 5miesiącach, bo instruktorzy ciągle
              odwoływali jazdy a moją koleżankę wystawili przed samym egzaminem i nie
              przyjechali i nawet tel nie umieli odebrać. Do egzaminu podchodziłam już 5razy i
              szczerze mówiąc z każdym mam coraz mniej pewności siebie, bo każdy instruktor z
              tamtej szkoły inaczej tłumaczył.Słyszałam,że OSK PLUS jest dobry i tam mam
              zamiar sie wybrać
        • Gość: gosc NIEZLA JAZDA- nie polecam!!!!!!!! IP: 188.33.9.* 23.06.09, 11:46
          nie polecam szkoly Nielza Jazda, instruktorzy, nie sa to osoby godne polecenia, szkola nastawiona na zarabianie pieniedzy niz na dobre wyszkolenie przyszlego kierowcy
          • Gość: kursant Re: NIEZLA JAZDA- polecam!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 01:23
            Ja tam robiłem kurs i byłem bardzo zadowolony zdałem za pierwszym!
            • Gość: lukas198 Re: NIEZLA JAZDA- polecam!!!!!!!! IP: *.apus-net.pl 22.04.10, 15:11
              Witam, ja podobnie polecam Niezłą Jazdę super ośrodek, jazdy trwają
              po dwie godziny i jeździ się z jednym instruktorem!
        • Gość: młody kierowca Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.12, 14:33
          A ja nie polecam kodeksu urwali mi jazdy i udali ze nic sie nie stało po dodatkowych w innej szkole przekonalem sie ze to był bład
        • Gość: Anna Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.12, 14:47
          A ja Zielony listek uwazam za najlepszy wybor bardzo profesjonalna szkoła super prowadzone z ajecia ogromna cierpliwosc i bardzo dobrze wytłumaczone wszystkie manewry najlepsi instruktorzy :-)
    • Gość: juz kierowca Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.07, 21:45
      odpuście też sobie szkoły pani Małgosi Swodczuk:)
      START i ZIELONY LISTEK- teoria prowadzona do bani i pan instruktor
      Piotruś-mąż właścicielki teź żadnen talent pedagogiczny:)a dobry
      kombinstor
      • Gość: juz kierowca Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.07, 21:49
        przepraszam za literówki SWODCZYK
        • Gość: zmrol-ms Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.07, 15:21
          Przepraszam że się wtrącam i to w dodatku dość późno. Ale chciałam sprostować.
          Szkoła START i ZIELONY LISTEK to są dwie różne szkoły nie prowadzone przez tą
          samą osobę. Jestem właścicielką ZIELONEGO LISTKA i imię i nazwisko to zbieżność.
          • stajlaaj Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? 25.01.08, 16:13
            LUDZIE APELUJE DO WAS NIE WYBIERAJCIE KURSU PRAWKA W "STARCIE" GDZIE
            WŁŚCICIELAMI SĄ PAŃSTWO SWODCZYKOWIE - TO JEDNA WIELKA PORAŻKA UCZĄ
            TRAGICZNIE W OGÓLE SIE NIE PRZYKŁADAJĄ NO I DLATEGO TYLE LUDZI PO
            NICH OBLEWA EGZAMINY- NAJTAŃSZE PRAWO JAZDY W CZĘSTOCHOWIE A
            NAJGORSZE!!!!!!! WIEM BO TAM CHODZIŁAM I OBLAŁAM PIERWSZY RAZ NA
            ŁUKU TAK ONI NAWET ŁUK ŹLE UCZĄ !!!! A POLECAM Z CAŁEGO SERCA
            KURS "DRIVER-CAR" PANI MADZI BEDNAREK ŚWIETNIE UCZĄ I PRZEDE
            WSZYSTKIMK SIĘ PRZYKŁADAJĄ NO I PO NICH OD RAZU SIĘ ZDAJE SĄ
            NAJLEPSI!!!!!
            • Gość: edi Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: 80.54.169.* 07.06.08, 14:57
              A JA POLECAM ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM W STARCIE SĄ OK !!!!!!!!
            • Gość: ok Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.54.169.54.tvksmp.pl 28.02.09, 15:25
              ja mysile że to sie nadaje do prokuratory kto używa imion i nazwiska
              kto jest oeratorem strony i jak dlugo to jest pokazywane jak to jest
              z danymi osobowymi nazwa ok ale iniona nazwiska nie oki 2 dni na
              usunięcie a potem zglaszam to do sicigania
            • Gość: oki Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.54.169.54.tvksmp.pl 28.02.09, 15:29
              stajlaaj mam nadzieje ze masz kase bo to cie bedzie kosztowalo
              znieslawienie dobrego imienia za
              • Gość: madzia Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.prenet.pl 07.07.09, 11:27
                polecam FORMAT naprawdę dobrze uczą. w moim gronie znajomych cieszy
                się naprawde duzym powodzeniem. teoria prowadzona rewelacyjnie i
                dobrze uczący i sympatyczni instruktorzy.
                • Gość: brbvrt Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.09, 17:13
                  zgadzam się z opinią na temat FORMATU ... jeśli chodzi o naukę teorii, to nie
                  mam żadnych zastrzeżeń - wykłady prowadzone w efektywny sposób :)... przy każdym
                  danym dziale, wszystko było dokładnie tłumaczone.
            • Gość: kierowca Niezła jazda & Waldemar Szostek IP: 212.87.240.* 07.07.09, 10:28
              Ja chodziłem do „niezłej jazdy”… teoria wyłożona fajnie, nie mogę
              powiedzieć-zajęcia indywidualne ok. :) znacznie gorzej przedstawiał się kwestia
              jazdy… moim instruktorem był Marcin P. Ponoć wiele osób go sobie chwali, ale
              ja-idąc na naukę jazdy bez żadnego doświadczenia za kierownicą - strasznie się
              zawiodłem… Nie tłumaczył mi prawie nic, jeździliśmy bardzo wiele za jego
              sprawami-na osiedla, po jego kolegów, pod kantor albo do jego panny :/ masakra…
              kiedy w samochodzie był ktoś inny to już w ogóle nie mogłem liczyć na to żeby mi
              cokolwiek tłumaczył… już nie mówię o tym że jeździłem prawie non stop nissanem
              micrą, trochę zgruchociałym, a na corsie przypadło mi w sumie może około 5
              godzin… no i jeszcze jedna kwestia – Marcin jest nerwowy i dość porywczy… Na
              mnie to nie działało, a wręcz przeciwnie – kiedy dostawałem kolejny ochrzan „jak
              ja to źle jeżdżę”, to nie mobilizowało to mnie w ogóle, ale jeszcze bardziej
              stresowało przez co zdarzało mi się jeszcze więcej błędów… :( naprawdę nie
              polecam… Przez to wszystko uznałem że kierowcy dobrego ze mnie nie będzie i
              bardzo znielubiłem jeżdżenie samochodem… nie popełniajcie tego błędu co ja…
              Wiadomo-pierwszy egzamin oblałem – już na łuku, bo dostałem corsę… Tak naprawdę
              idąc na ten egzamin wiedziałem że mam małe szanse… :(
              Na drugi egzamin czekałem ponad 2 miesiące… zanim więc na niego poszedłem to
              wykupiłem sobie za namową kolegi jazdy u Pana Waldemara Szostka – ośrodek
              szkoleniowy przy I LO im Juliusza Słowackiego… Jazd dokupiłem sobie 4… choć
              początkowo nie byłem zbyt przekonany to już po poznaniu tego wspaniałego
              człowieka polubiłem go :) Jest to człowiek o bardzo przyjacielskim usposobieniu,
              spokojny, cierpliwy, żartobliwy – no i przede wszystkim-zna się na rzeczy… w tym
              ośrodku mogłem sobie wybierać jakim samochodem chcę jeździć, pan Szostek szedł
              mi na rękę odnośnie godzin… Jeździło się z nim całkiem inaczej niż z Marcinem…
              Przede wszystkim nic mnie nie stresowało, instruktor tłumaczył mi wszystko od
              początku – nawet ustawiał mi nogi na pedałach (co po 30 godzinach powinienem
              mieć we krwi), na co Marcin w ogóle nie zwracał uwagi… W Słowackim dano mi wiele
              praktycznych rad które wykorzystałem na egzaminie… Zrobiłem też znaczne postępy
              na placu manewrowym i nabrałem pewności siebie za kierownicą :) Wszystkie
              manewry – typu zawracanie, parkowanie itd. Miałem opanowane w jednym paluszku :)
              tak więc oczywiście drugi egzamin przebiegł sprawnie i pozytywnie, oczywiście
              zdałem… Uważam że zasługę mogę przypisać panu Waldemarowi Szostkowi, który
              powiedział mi że „jeszcze jeżdżenie zacznie sprawiać mi przyjemność i że będzie
              ze mnie kierowca bo mam na to zadatki” :) „Niezłą jazdę” wspominam niemiło –
              strata kasy i utrata wiary w siebie i swoje możliwości…
              Przemyślcie to zanim wybierzecie swoją szkołę jazdy :) gorąco polecam naukę
              jazdy przy pierwszym LO :)Ale oczywiście wybór należy do was :)
              • Gość: kaśśśśs Re: Niezła jazda;/ IP: *.ludowa.netcominternet.pl 14.10.09, 21:27
                ja tez chodziłam do "niezłej jazdy" teoria spoko była , Łukasz miły facet ale
                niestety miałam jazdy z Marcinem P ;/ porażka jednym słowem ;/ oczekuje na 2
                egzamin ale wiem ze u niego nie wykupię jazd;/ wyzywał na mnie i w ogolę
                stresował mnie nawet nie chciałam chodzić na jazdy ;/ nie polecam Marcina żałuje
                ogólnie swojego wyboru
              • Gość: one blood Re: Niezła jazda & Waldemar Szostek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.10, 15:00
                Waldemar SZOSTEK GÓRĄ!!!!
                Od poczatu chcialem isc do niego poniewaz starszy brat robil tam prawo jazdy.
                Jazdy mialem z panem Waldkiem-bardzo w porzadku, mily, zartobliwy gosc. Brat
                mial z p. Krzyśkiem, dziewczyna z Wieśkiem i nikt nie narzekał. Nie zdazylem
                zrobic wszystkich jazd bo wczesny termin egzaminu sobie zaklepalem i zdalem za 1
                razem:) Nie chwale sie tutaj jednak chwale tą szkołę jazdy! Musze wspomniec ze
                przed zrobieniem prawa jazdy wiele lat praktyki mialem na samochodach roznego
                rodzaju i na pierwszej jezdzie Pan Waldek pytal czy mame do kosciola woze ze tak
                jezdze:P Mozna bylo sie z nim posmiac pogadac a jezdzilo sie z nim idealnie. Ale
                wiele kolegow z mojego polecenia robilo u niego prawo jazdy bez wczesniejszej
                praktyki i tez zdawali za 1 razem:) Polecam bardzo serdecznie O.K.S.K. WALDEMAR
                SZOSTEK!!!!
              • Gość: Kursant Re: Niezła jazda & Waldemar Szostek IP: *.net.stream.pl 07.06.11, 10:02
                Chciałbym zauważyć, że Pan Marcin jest instruktorem od jakiegoś czasu w szkole jazdy F1 w Częstochowie, a instruktorzy w "Niezła jazda" są na prawdę bardzo mili, cierpliwi i wyrozumiali. Na jazdy chodzi się bezstresowo, nikt na nikogo nie krzyczy, instruktor wszystko wytłumaczy i powtarza do skutku jeśli się czegoś nie umie, albo robi źle. Nie ma presji jak coś nie wyjdzie, wiadomo nikt od razu nie umie jeździć rewelacyjnie dlatego ja bardzo chwale sobie tą miła atmosferę podczas kursu. Co do części teoretycznej, zajęcia ustalane są indywidualnie w godzinach jakie pasują kursantowi i w ciągu nawet 2 tyg można skończyć teorie. Łukasz jest bardzo sympatyczny, zwraca szczególną uwagę na najistotniejsze rzeczy, mówi o błędach popełnianych najczęściej na egzaminie przez kursantów i radzi jak ich unikać. Wszystko odbywa się rzetelnie i bardzo sprawnie. Wszyscy moi znajomi są zadowoleni, bo to najważniejsze iść na kurs spokojnie bez stresu i nerwów i uczyć się w miłej atmosferze, a instruktorzy mają bardzo duże doświadczenie w tym co robią i dokładają wszelkich starań, żeby każdego nauczyć jeździć jak najlepiej :)
                • sasanka.87 OSK Częstochowa 22.06.11, 09:29
                  Założyłam nowy wątek mimo, że już kilka o podobnej tematyce jest, aby każdy kto aktualnie chodzi na kurs prawa jazdy, albo niedawno go skończył mógł wypowiedzieć się na temat swojej szkoły jazdy. Jest prośba, aby te opinie były prawdziwe, a nie na zasadzie zasłyszanych informacji na przystanku czy ulicy. Posty typu polecam tą czy inną szkołę bez uzasadnienia np co mi się podobało, a co nie też nie mają najmniejszego sensu moim zdaniem. Chodzi o to, żeby pomóc w wyborze najlepszego OSK tym którzy się wahają i nie wiedzą, gdzie iść się zapisać. Prośba do kursantów o udzielanie wyczerpujących odpowiedzi. Ile trwał kurs, jego cena, w jaki sposób prowadzona jest teoria, jak jazdy, czy są często, czy długo się czeka na kolejne godzinki. Ile trwał cały kurs i oczywiście w jakiej atmosferze przebiegał, podejście instruktorów do kursantów. Myślę, że w ten sposób pomożemy młodszym w podjęciu dobrej decyzji, polecimy ośrodek godny zaufania, a odradzimy te, które naszym zdaniem się nie sprawdziły. Wiem, że poszczególni instruktorzy z OSK też się udzielają i prośba do nich, aby nie oczerniać bezpodstawnie konkurencji. Jeśli chcecie się wypowiedzieć to proszę bardzo podać informacje o swojej szkole jazdy i zachęcić to siebie. Żeby nie było bałaganu w tytule proszę wpisać nazwę ośrodka, żeby każdy mógł z łatwością znaleźć interesujący go temat. Liczę na owocną współpracę :) Powodzenia na egzaminach :)
                  forum.gazeta.pl/forum/w,55,126360623,126360623,OSK_Czestochowa.html
              • Gość: pomponia Re: Niezła jazda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.12, 13:53
                zgadzam sie w 100% z toba. Ja jezdzilam w niezlej jezdzie z panem Lukaszem wlascicielem tego osrodka i bardzo niemilo wspominam ten kurs. Nie mialam nic tlumaczone a na placu bylam moze z 2 razy po 20 minut. Parkowanie mialam moze z 4 razy przez caly kurs strata kasy i nic wiecej. Przez ciagly ochrzan od niego bardzo zniechecilam sie do jazdy samochodem na kazda lekcje szlam z bolem brzucha i oczywiscie nie zdalam egzaminu ani za pierwszym ani za drugim razem. Teraz zapisalam sie na jazdy dodatkowe z panem Szostkiem mam nadzieje ze sie podciagne i bede mogla spokojnie przystapic do egzaminu ale tej straconej kasy i nerwow w ,,Niezlej jezdzie'' juz nikt mi nie zwroci
                • Gość: zuśka92 niezla jazda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.12, 20:20
                  Ja robilam prawko w Niezlej Jezdzie. to samo moj brat. Dziwne jest troche to co piszesz, bo np ja tez mialam jazdy z p. Lukaszem. Moj brat nie, ale jego instruktor Michal tez okazal sie byc dobrym intruktorem. ;) Oboje zdalismy za pierwszym!! ;)wg mnie Lukasz podchodzil do calych jazd tak jak powinien, czyli jak robilam cos zle to mnie poprawial i tlumaczyl co zle zrobilam... nie przypominam sobie tez zeby na mnie krzyczal czy cos.... Aha, a na jazdy zawsze nie moglam sie doczekac, bo bardzo milo spedzalo mi sie czas i na teorii i na jazdach, wiec ja osobiscie POLECAM!! ;D
            • Gość: Radek Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.54.169.54.tvksmp.pl 13.08.10, 18:07
              ale jaja ja tez. moze bednarkowa cie nuczyla jest cienką nauczcielką
              i jej instruktorzy też, bo ja tez chodziłem do pani
              bednarek. "drajer" to lipa na maxxa chamstwo i obluda, ratuje ich
              tylko ranking a moze sama bednarkowa to napisala o konkuręcji.
              Pewnie ją przygniata presja konkuręcji ponieważ firma "Start" jest
              leprza od jej firmy i psze banaly na forum, zazdrości im że sa
              lepsi i potrafia uczyc ja mialem 2 podejsicia a po 6 godzinach w
              Starcie wiecej sie nauczylem niz po 40 godzinach w drajwerze
              stracilem czas kase i nerwy POLECAM FIRME START I PANISTWA
              SWODCZYK !!!!
            • Gość: Zenek Duda Gracz Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.11, 17:50
              Sam jesteś cięki a prawko to. Masz od 15 lat w kieszeni zajmi się lepiej dobrą nauką za nazwiska i tego typu post można cię oskarżyć o zniesławienie to co piszesz mija się z prawdą malutki człowieczku odwarzny to ty jesteś ale w domku przy klawiaturce czuć od ciebie zazdrość konkurencyjoko malutka i cieniuta są najlepsi na ryku numer 1::::,, O S K ,,START ,, i ty tego nie zmienisz malutki człowieczku nara monci wodo
        • Gość: zenek Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: 80.54.169.* 07.06.08, 19:32
          Skoro nie wiesz jak się jak się nazwa pani Gosia jak ma na nazwisko
          a wiec nie masz nic ciekawego do powiedzenia żal ci torbe śćiska bo
          tym ośirodką wszło a tobie bidulo prucz śiana z butów i zamenczonego
          głoda w pacynce nie !!!!! ale jest wyjśćie do pacynki kóleczkę i za
          nuszki i mamy grzechotkę odrób lekcję dzwoni ale nie w tym kośiele a
          może z tą grzechotką sam na to wpadłeś nie na prawdę o u ciebie w
          dini daj se spokój zejdz na ziemię ludzie są ok a ty mieszasz ale są
          ludzie którym nie trzeba mówić idą sami z polecenia a u pani Gosi na
          rakowie zawsze jest kolejka jestem kibicem rakowa może po meczu o
          tym pogadamy nara
          • Gość: sexy lady Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: 80.54.169.* 07.06.08, 21:02
            a ja tam robilem bylo zajefanie instruktorzy full wypas
            profesjonalni maja czas na nauke i dowcip a jak trzeba i reprymende
            dadza takze polecam fajne chlopaki nawet dosc przystojni i super
            kierowniczka kobitka niczego sobie zreszta zobaczcie na stronie
            www.oskstart.pl
          • Gość: ze jak Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.oginskiego.trustnet.pl 19.02.09, 00:11
            Ciezko zrozumiec o co koledze tak na prawde chodzi.
      • Gość: Raga Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.07, 14:46
        Nie jednej Małgośka i nie jednej Swodczyk "juz kierowco" a Szkola
        ZIELONY LISTEK jest tylko jedna i nie ma nic współnego ze STARTEM!
        To profesjonalna Szkola, ktora dobrze uczy i wypuszcza spod swych
        skrzydel świetnych kierowców! Wiem, bo dzieki nim zdalm i śmigam po
        drogach jak Leon zawodowiec :)

Współczuje wszystkim Janom Kowalskim!
      • Gość: adam Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: 79.191.228.* 07.02.09, 15:00
        Ktoś się pomylił i nie ma pojęcia co pisze bo "Zielony listek" to szkoła która
        nie ma nic wspólnego z tą drugą może trzeba się doinformować i dopiero może coś
        głupiego palnąć.
      • Gość: Radek Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.54.169.54.tvksmp.pl 13.08.10, 18:13
        KOLEGO JAK NIE POTRAFISZ PISAĆ TO SIĘ ZA TO NIE BIERZ . ANALFABECI
        SIĘ RACZEJ NA FORUM NIE POWINNIM WYCHYLAĆ !! PO 1 TO START I ZIELONY
        LISTEK TO DWIE ODRĘBNE FIRMY A PO 2 NA NAZWISKO MAJĄ SWODCZYK A NIE
        SWODCZUK . OD 15 LAT UCZĄ JEŹDZIC A TY DOPIERO ZACZYNASZ SIĘ UCZYĆ
        PISAĆ !!
      • Gość: gienia Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.96.228.216.tvksmp.pl 11.11.11, 09:08
        bzdura ty nawet nie wiesz o kogo chodzi to dwie inne firmy start i zielony listek a moze odrazu napisz nazwe firmy ze to twoja firma jest kullllll a tak naprawde to ty masz najlepsza szkole polecasz to nic ze nic nie umiesz i nic nie nauczysz ale to ja debesiciak jaj lepszy i tak piszesz bzdury nic nie wiesz pokemonku robaczku takie bajki to nikt nie uwierz tyle co sobie napisalesi o to nara koniski zwisie
    • Gość: kierowca Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: 80.54.173.* 12.08.07, 21:52
      polecam ABES
      • Gość: lili Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.streamcn.pl 12.08.07, 22:10
        ja również polecam ABES.świetnie wykłady...Instruktorzy
        spokojni,sympatyczni...Ja zdałam bez problemu za pierwszym razem.Bardzo dobre
        przygotowanie.Z reszta ABES słynie z dobrych wykładów:)pozdrawiam
        • Gość: kierowca Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: 80.54.173.* 13.08.07, 09:47
          wlasnie to w ABESIE mi sie podobalo ze teoria byla prowadzona dzialami i po
          kazdym byl robiony test; a przede wszytkim to ze osrodek dostosowuje sie do
          kursanta a nie odwrotnie, dzieki czemu mozna naprawde szybko zrobic
          prawko:)instruktorzy tez super:) p.s niewiem jak jest teraz gdyz robilam tam
          prawko 7 lat temu. wszystkim zycze wlasciwego wyboru i szerokiej drogi:)
          • Gość: ola Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.07, 11:25
            no wlasnie 7 lat temu a teraz wyklady z teori sa nadal ok. ale jazdy glownie po
            stradomiu i do bani
            • Gość: Ja :) Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.07, 12:13
              Gość portalu: ola napisał(a):

> no wlasnie 7 lat temu a teraz wyklady z teori sa nadal ok. ale
              jazdy glownie po
              > stradomiu i do bani

a po ilu jazdach juz jesteś że tak twierdzisz ?
              ja też na początku tylko po stradomiu jeździłam, żeby sie wczuć w
              sytuacje na drodze ;]
              teraz już powoli centrum zaczyna byc moje ;]
              troszkę cierpliwości dziewczyno, powodzenia
              • Gość: ola Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.07, 21:08
                od roku mam prawko po stradomiu jezdzilam do konca zdalam za 3 razem po
                dodatkowych lekcjach . powodzenia na egzaminie moze bedziesz lepsza
            • Gość: kierowca Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: 80.54.173.* 13.08.07, 13:01
              czyli nic sie nie zmienilo od 7lat; ja tez jezdzilam na poczatku po stradomiu i
              rakowie dopiero pozniej w centrum; poprostu na poczatku nauki biora tam gdzie
              jest mniejszy ruch! spokojnie napewno zdazysz sie zjezdzic po calej czewie:)
            • Gość: xyz Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 15:13
              odradzam z calego serca abes
    • huankaa Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? 12.08.07, 22:23
      No i podniosłam swoim egzaminem statystykę komuś ze środka stawki pomimo, że OSK
      sobie na to zupełnie nie zasłużyło nie ucząć mnie niczego:/ - najlepszy
      przykład, że takie statystyki można sobie poczytać przed snem i nic poza tym a
      wyboru OSK dokonac lepiej na podstawie innych kryteriów. NO i parę OSK spoza
      Cz-wy tez może by niezłych i lepszych od tych częstochowskich, ale nikt ich nie
      uwzględnił.
    • fiolek-fiolek Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? Ra.. 12.08.07, 23:59
      polecam po raz któryś, bo wątek już był w tym temacie, Ro-Wit Roman Witasik, ul.
      Dąbrowskiego, w budynku Politechniki Czestochowskiej, wejście pod daszkiem do
      Międzywydziałowego Studium Kształcenia i Doskonalenia Nauczycieli.

Zdałam za 1 razem, kupa ludzi od tego Pana zdaje za 1 razem. Stanowczo
      polecam!Jak ja chodziłam na prawko - Pan Roman uczył kazdego kursanta osobiście,
      teraz nie wiem, czy nie ma czasem jeszcze jednego instruktora.Ale to tylko
      przypuszczenia:)
      • Gość: ja Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.07, 08:54
        Równiez odradzam TIR.
        • amelka110 Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? 13.08.07, 12:26
          Progrees polecam, zdałam za pierwszym razem i ok wszystko
          prowadzone, podobno tylko nowy instruktor jest do bani
          • Gość: jhfj Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.07, 15:07
            Równiez polecam ABES,rzeczywiscie wyklady sa swietnie prowadzone,instruktorzy
            tez OK,pozdrawiam Pana Janka W:)
          • Gość: xyz Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.54.169.54.tvksmp.pl 18.01.09, 14:58
            ja nie polecam progress niska technika zero wiadomosi o przepisach
            brak dosiwiatczenia sa zagrorzeniem na drodze zreszom wystarczy na
            nich popatrzec mapet szol dworzec pkp kolo taxi dzieci ucza dzieci
            niezile
            • Gość: eonet plus Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.54.169.54.tvksmp.pl 06.03.09, 21:24
              adept to najgorsza szkola jazdy w czestochowie zeo jazdy spuzniaja
              sie albo wcale nie przyjerzdzaja hamskie odzwki instruktorow
              wyzwiska oraz opryskliwe odzwki wlasicelki oraz wlasiciela i to ja
              za to place zeby mnie tak traktowali jak simiecia zero zaplacilam
              wzaz koerzanka odradza nie porozumienie
              • Gość: kursant Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.09, 13:27
                Zgadzam się z tą opinią, właściciele to niepoważni ludzie. zero profesjonalizmu.
                Nie polecam!!!!
            • Gość: zenek Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.54.169.54.tvksmp.pl 20.03.11, 15:29
              zgadzam sie z progres SA DO BANI najgorsza szkola jazdy w czestochowie dzieci ucza dzieci
              • Gość: lmax-czestochowa Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.cdma.centertel.pl 06.04.11, 00:18
                Witam,
                w szkole L-MAX Częstochowa sam/a wybierasz promocję z której chcesz skorzystać! Zapłać za kurs nauki jazdy kat. B 900zł lub 950zł i w przypadku nie zdania pierwszego egzaminu zwrócimy Ci za niego pieniądze!

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!
                lmax-czestochowa.pl

kontakt. 517 052 062
        • Gość: zygmunt Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.09, 12:05
          nie polecam szkoły MIREX żal żal żal.. tym b że szkoła ta ma już spory staż.. i
          może dlatego leją sobie na wszystko..
        • Gość: Bella Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.10, 19:34
          Tir to jakaś masakra. Pięć razy podchodziłam do egzaminu na
          prawko... jeździłam po 2 dzielnicach Częstochowy, bałam się później
          wyjechać z Ośrodka Egzaminacyjnego. Nabrałam złych nawyków i to
          później wyszło... kilka razy oblałam. Aż mnie krew zalewa, że tam
          poszłam się uczyć. Każdy ma swoje tempo i inaczej łapie jak się
          jeździ. Ja byłam bardzo oporna, co nie zmienia faktu, że puścili
          mnie do egzaminu zupełnie nieprzygotowaną, chyba tylko żeby tam
          sobie dokupić jazdy...A swoją drogą, to znajoma dostała wezwanie na
          policję w sprawie szkoły jazdy TIR. Przejęła się nie licho.
          Funkcjonariusze powiedzieli, że chodzi tylko o to, że szkoła
          nielegalnie przeprowadzała badania lekarskie kierowców. Nic takiego,
          ale źle świadczy o szkole....
    • Gość: juz kierowca Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? Ra.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.07, 15:27
      Ja tez nie polecam ,,start"-u tragedia
      • Gość: Paula Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.streamcn.pl 13.08.07, 15:51
        TYLKO ABES!!!Pozdrowienia dla pana Janka W.
      • Gość: seba Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: 80.54.169.* 07.06.08, 15:31
        JA SIĘ NIE ZGADZAM SĄ DEBEST OK JEDNO PODEJSIE START I ZALICZONE
        ZDAŁEM DZIĘKI PANU PIOTROWI ZNA SIĘ NA ŻECZY
      • Gość: oki Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.54.169.54.tvksmp.pl 18.01.09, 15:02
        a ja sie nie zgadzam start jest ok lata praktyki sa dobrz w tym co
        robia
      • Gość: oojoo Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.54.169.54.tvksmp.pl 18.01.09, 15:03
        zerz tak uwarza tylko osk start na rakowie
      • Gość: sss to jakas rekra Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.54.169.54.tvksmp.pl 18.01.09, 15:59
        zgadza sie to rekrama najpierw obrzucenie błotem a potem !!!!potem
        ja czli polecam!!! sprytne ~~dobra firma nie potrzebuje reklamy sama
        jest dobra a wiec ktoooooo po obrzuceni jest tak słaby a naj lepszy
        i nie ma nic sobie samemu do zarzucenia kto jest najlepsz 100 nawet
        150% sami sobie robicie antyreklame dobre barodzo dobre ktosi kto
        czyta to nie widzi skad sa te komentarze mysilę że ludzie kórzy nie
        radzą sa kiepscy wpisują te komentarze typu nie !!!!! albo tam jest
        dobrze!! a tu nie!! gdyby nie takie firmy które mają dosiwatczenie
        twoja mama tata dziadek babcia lub ciocia wujek kuzyn jezdzili by
        dalej rowerami lub tranwajem wiec obrobine szacuneczku dla firm
        które już przetatły ci drogę są tam od zawsze i tam bedą a jak ci
        się to nie podoba to zejdz z drogi bo cię rozjadą i wcale z tego
        powodu nie bedą płakały na koniec kto mieczem wojuje od miecza
        ginie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bardzo prostete
    • czarnuch232 Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? Ra.. 13.08.07, 23:01
      Polecam MOT-MAR przy placu daszynskiego.
    • Gość: ola Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? Ra.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.07, 11:20
      ja polecam ADEPT super atmosfera instuktorzy ok i zdawalnosc duza
      sala wkladowa na miejscu bardzo obszerne materialy dydaktyczne
      naprawde polecam bo WARTO
      • Gość: zielony groszek Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.tktelekom.pl 11.08.08, 18:57
        witam!!!

po moich doswiadczeniach z ADEPT-em nie polecam zadnego innego
        instruktora jak pana waldka tylko u niego zadnych problemow ja juz
        mam trzeciego instruktora i po raz trzeci nikt mnie nie raczyl
        poinformowac o zmianach w grafiku jazd. Takze czlowiek moze dymac
        przez pol Czestochowy zabijac sie zeby zdazyc na czas a tu kuku
        jazdy odwolane i nikt nie mial czasu cie o tym poinformowac. Przykro
        mi ale mam bardzo zle zdanie o tej firmie i nie polecam za zadne
        skarby. Pozdrawiam
      • Gość: oki nie oki Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.54.169.54.tvksmp.pl 06.03.09, 21:27
        adept najgorszy kolo zjezdni tramwjowej nigdy sa do bazy nie nie nie
        polecam
    • Gość: art Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: 195.205.32.* 14.08.07, 11:32
      a ty tu kogo chcesz ugryźć? co?
    • Gość: ktos Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? Ra.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.07, 13:09
      Ja rowniez odradzam OSK TIR, jego wlasciciel to zwykly cham, i by zżorł własne
      g... z chciwości
      • Gość: odradzam Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.range81-155.btcentralplus.com 19.08.07, 14:25
        odradzam start...pani malgosia kierowniczka przeszkadza tylko na
        teori glosno komentujac ... <poprostu jej sie nudzi>
        jazdy tragedia...i co chwila zmiana instruktora...
        • Gość: fart:) Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.07, 21:59
          Wszystkim przyszłym kursantom odradzam ośrodek "Fart"... pozytywne ukończenie
          kursu w tym ośrodku to rzeczywiście fart:) rozpadające się samochody, opryskliwy
          instruktor, koszmarne wykłady... to wizytówka tej szkoły...
          • Gość: Mała Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 22:37
            Zdecydowanie polecam PLUS w II Alei:
            www.prawojazdy.czest.pl/
            Bardzo fajny właściciel, spokojny, ma cholerną cierpliwość. Jeździ się wszędzie:
            i po trasie, i po zadupiach, gdzie krowa na łańcuchu wychodzi nagle na ulicę i
            naturalnie po centrum miasta i to muszę powiedzieć, że jeśli widzi, że ktoś
            sobie w miarę radzi, na centrum wyjeżdża o ile się nie mylę na 3 czy 4 godzinie.
            Mam prawko od półtora roku i nigdy nie bałam się jeździć. Zaraz po odebraniu
            dokumentu wsiadłam za kierownicę i duuużo jeździłam. Po porstu na kursie
            zostałam dobrze przygotowana! Polecam!
          • Gość: eve_26 Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: 195.205.202.* 03.12.07, 09:27
            Niestety muszę się dołączyć :( Miałam to nieszczęście przejeździć
            trzy godziny z Panem Trejtowiczem i nigdy nikomu go nie polecę, a co
            najwyżej gorąco odradzę. Mam mu wiele do zarzucenia, a
            tekst "szkoda, że nie przejechaliśmy tego kotka" zabił mnie
            zupełnie :((( Stanowczo odradzam!!
            • Gość: eve_26 Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: 195.205.202.* 03.12.07, 09:29
              Gość portalu: eve_26 napisał(a):

> Niestety muszę się dołączyć :( Miałam to nieszczęście przejeździć
              > trzy godziny z Panem Trejtowiczem i nigdy nikomu go nie polecę, a
              co
              > najwyżej gorąco odradzę. Mam mu wiele do zarzucenia, a
              > tekst "szkoda, że nie przejechaliśmy tego kotka" zabił mnie
              > zupełnie :((( Stanowczo odradzam!!

W tym miejscu miałam na myśli FART
      • zmrol-ms Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? 27.08.07, 15:29
        Przepraszam że się wtrącam i to w dodatku dość późno. Ale chciałam sprostować.
        Szkoła START i ZIELONY LISTEK to są dwie różne szkoły nie prowadzone przez tą
        samą osobę. Jestem właścicielką ZIELONEGO LISTKA i imię i nazwisko to zbieżność.
        Osobę komentującą podpisującą się "juz kierowca" zapraszam do mojej szkoły
        ZIELONY LISTEK żeby sprawdzić na własnej skórze czy to ta sama szkoła.
    • Gość: Zdałem za pierwszy Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: 80.48.157.* 27.08.07, 18:35
      Najlepsza szkoła to Al. NMP 35 Rzeczywiście uczą jeździć a nie tak jak w innych
      szkołach naciskają za człowieka sprzęgło itd Pozdrawiam wszystkich uczących się
      do prawka
      • Gość: mała Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 13:23
        A ja polecam szkołę na Armii Krajowej "zielony listek" wykłady są super
        instruktor cierpliwy i wyrozumiały i najważniejsze maja auta takie jak na
        egzaminie. Niedawno robiłam tam prawko i zdałam za pierwszym razem!!!
    • Gość: Hogata Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? Ra.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.07, 14:42
      Polecam szkołę jazdy "Zielony Listek" Małgorzaty Swodczyk i
      instruktora Adama. Świetna załoga. Profesjonalne zajęcia, nowiste
      autka takie jak na egzaminie. Zdałam za 1 razem!
      • Gość: pepe Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: 80.54.169.* 07.06.08, 15:16
        a i owszem gosiu zdalas za pierwszym razem z tatą i bratem
        ponieważ to ja cie uczyłem piotr z o.s.k Start
    • Gość: mieszkaniec cz-wa Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 15:42
      A ja nie polecam O.K.S.K. na ulicy Dąbrowskiego 40. Facet od wykładów nie umie
      zaciekawić tematem a właściciel szkoły który jest instruktorem umie się tylko
      wyżywać na kursantach i wyzwać na nich za byle co. Jak się źle złapie drążek
      zmiany biegów to z ust pana instruktora słyszy się ze to jest chamstwo. Albo pan
      instruktor mówi ze dla kursanta lepszy byłby ośrodek szkolenia ze wsi bo tam
      tylko jeżdżą po wsiach. Jak się powie panu instruktorowi ze nie można przyjść
      na jazdy w terminie który on podał bo ma się np. wizytę u lekarza to pan
      instruktor na to odpowiada ze jemu łaski się nie robi przychodząc.
      • Gość: ryry Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.cn.com.pl 28.08.07, 15:44
        najgorsza szkoła to jest u Szostka i tyle
    • Gość: obserwator Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 19:16
      a czemu jeszcze nie ma nic o progresie i L-maxie?? sympatycy na wczasach?? ;)
      • Gość: Sowa Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: 80.54.169.* 30.01.08, 17:34
        O właśnie L-max jest fajny, uczyłem się jeździć z Panek Krzysztofem ... super
        atmosfera i luźna gadka.
        • Gość: satsinek Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.centertel.pl 05.03.08, 19:58
          no nie ma to jak luzne "gatki":),a ciu... z uczniem:)
    • black.dog STOP Chamstwu 04.09.07, 15:40
      Ten artykuł jest ciekawy, bo wywiązała się ważna dyskusja.
      A poza tym to tylko statystyka.

Czytam Wasze wypowiedzi i przekonuje się ile jeszcze spotykamy
      ludzi, którzy nie pomylili się z powołaniem.
      Piszecie "instruktor wyżywa się", jest "chamski", itd. To wielkie
      nieporozumienie, że człowiek któremu płacimy za naukę potrafi
      jeszcze być niemiły w stosunku do nas lub nawet zachowywać się
      agresywnie!
      APELUJĘ O BOJKOT TAKICH SZKÓŁ!
      Ja NIE POLECAM p. Adamiaka i jego szkoły ADROM. Choć pani w
      sekretariacie na ul. Ogrodowej jest miła i szef też wydaje się OK,
      to tak nie jest. Pan Adamiak jest miernym pedagogiem, a poza tym
      wielkim chamem, który podnosi głos na kursantów i nadużywa,
      popularnego skądinąd, słowa "ku.wa".
      Pomijam jego kwalifikacje, bo instruktaż tego typu nie jest naprawdę
      skomplikowaną rzeczą.
      Taki instruktor może skutecznie zniechęcić do dalszej nauki jazdy,
      nie wspominając o przygotowaniu na jakże stresujący egzamin.

pozdrawiam wszystkich walczących w eLkach!
      BLACK.DOG
      • Gość: lev Re: STOP Chamstwu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.07, 10:52
        Po pierwsze to w szkole ADROM nie uczy tylko pan Adamiak więc zawsze
        instruktora można zmienić jeśli komuś nie podoba sie dotychczasowy.I
        nie oceniam tu osoby pana Adamiaka,ani jego instruktorów z Ogrodowej
        i Botanicznej bo ich poprostu nie znam.
        Po drugie "To wielkie nieporozumienie, że człowiek któremu płacimy
        za naukę potrafi jeszcze być niemiły w stosunku do nas" to co
        oznacza wg Ciebie bycie niemiłym?Jaka na myśli masz sytuacje?Jeżeli
        instruktor jest taki z natury to najczęściej można go zamienic na
        kogoś innego [bo spędzenie przynamniej 30 godz. z takim człowiekiem
        to nic fajnego],i to on sam wystawia o sobie opinie.A jak wiadomo
        poczta pantoflowa jest najlepszą reklama lub też antyreklama.Ale z
        drugiej strony co ma taki instruktor powiedziec jak mówi po kilka
        razy a kursant po raz kolejny robi ten sam błąd lub nie stosuje sie
        do podstawowych zasad kodeksu drogowego jak by ich nie znał.Wszystko
        ma swoje granice.Łatwo sie mówi kursantowi bo to przecież nie jego
        auto,a on płaci to mu wszystko wolno?Takie myślenie jest chyba
        trochę zgubne i jednostronne.Każdy instruktor liczy się z tym że
        takie ryzyko jego zawodu,że uczy jeżdzić niedoświadczonych ludzi i
        nikt po 30 godz jazd nie będzie R.Kubicą.Niestety występuje taka
        skłoność że jeśli instruktor będzie niemiły w pewnej sytuacji to
        lepiej powiedzieć że jest chamski niż zastanowić sie nad
        sobą.Zresztą to że ktoś przez cały kurs będzie miły nie oznacza że
        umie nauczyć.Ja wolałem jak instrukro po moim kolejnym błędzie
        powiedział mi coś dosadnie,i nie zawsze był miły,ale przynamniej
        szczery i trafiało to do mnie bardziej niż kolejne tłumaczenie.
        I nie,nie popieram chamów ani w eLkach[instruktorów jak i kursantów]
        ani w życiu.
        Nie jestem również instruktorem.
      • Gość: takijeden Re: STOP Chamstwu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.07, 21:07
        Całkowicie się zgadzam...Słowa "ku.wa" w ustach pana Adamiaka to norma...
        • Gość: waldek Re: STOP Chamstwu IP: *.pcz.pl 29.02.08, 19:04
          Byłem, chodziłem, jeszcze jeżdże i nie spotkało mnie to co wy wyżej wypisujecie. odnosze wrażenie, że albo mówicie o kimś innym albo odezwała się konkurencja. Ani razu na zajęciach nie usłyszałem przekleństw, niechęci, takiego odepchnięcia. Zostałem bardzo dobrze przyjęty, zajęcia są wesołe, interesujące i ani razu nie ma zanudzania. Wprawdzie omawiamy kodeks, który jest napisany językiem...łamliwym i niezrozumianym...ale tłumaczenie przez Pana Adamiaka były jak najbardziej wzorowe. Co do jazdy też nie mam żadnych zarzutów. Pierwsze zajęcia na placu i już pojechałem w miasto.Łuki pokonywałem za pierwszym razem, parkowania skośne też, może trudniej prostopadłe tyłem ale to kwestia ćwiczeń. Jazda po mieście jest bardzo miła i przyjemna. Poprostu żadnych wyzwisk, niechęci nie dostrzegłem.Nie wiem bo może nie umiecie jeździć albo sie do tego nie nadajecie ale wątpie żeby było tak jak piszecie (indywidualności sie zdarzają). Co do egzmainu to zobaczymy bo jeszcze sporo godzin mi zostało ale powiedzcie mi jaka była przyczyna nie zdania egzaminu państwowego ? Wasza wina, brak wiedzy z prawa czy może brak umiejętności a może egzaminator ? To tak jakby nie zdać matury i obwiniać nauczycieli ale to inny temat.

Każdemu gorąco polecam tą szkołę. Ja się nie zawiodłem.
      • Gość: gosc Re: STOP Chamstwu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 22:46
        a co sadzicie o instruktorach nauki jazdy w czestochowskich osk;kogo
        polecicie?chce nauczyc sie jezdzic ale troche sie boje;dobry
        nauczyciel to jest to czego mi trzeba
    • Gość: juli REFLEX IP: 80.48.49.* 04.09.07, 16:33
      Przepraszam, że w tym temacie, ale nie mam konta na Gazecie i nie mogę założyć
      nowego wątku.

Wczoraj zapisałam się na kilka jazd doszkalających przed egzaminem, właśnie w
      Reflexie. Tylko, że zupełnie zapomniałam się dowiedzieć, skąd się wyjeżdża ;) i
      nie wiem, gdzie mam się stawić. samochody stoją na tym parkingu przy Wolności 22
      czy gdzieś indziej?

z góry dziękuję za pomoc

PS: NIE pytam o opinie nt. Reflexu ;)
      • Gość: ... Re: REFLEX IP: 80.54.170.* 04.09.07, 16:42
        Gość portalu: juli napisał(a):

> Przepraszam, że w tym temacie, ale nie mam konta na Gazecie i nie mogę założyć
        > nowego wątku.
        >
        > Wczoraj zapisałam się na kilka jazd doszkalających przed egzaminem, właśnie w
        > Reflexie. Tylko, że zupełnie zapomniałam się dowiedzieć, skąd się wyjeżdża ;) i
        > nie wiem, gdzie mam się stawić. samochody stoją na tym parkingu przy Wolności 2
        > 2
        > czy gdzieś indziej?

Pod Filharmonią.
        • Gość: juli Re: REFLEX IP: 80.48.49.* 05.09.07, 16:00
          dziękuję :)
    • Gość: pikuś_@com. Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? Ra.. IP: 212.160.86.* 12.09.07, 14:47
    • Gość: waldi Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? Ra.. IP: 212.160.86.* 12.09.07, 14:56
      odradzam TIRa, nie wiem czy istnieje gorsza nauka jazdy. Tam już
      działa cały klan, a tylko zalezy im na kasie, żeby wydusić jak
      najwięcej się da!!!!! nie potrafią nic kompletnie wytłumaczyc,
      patrza zeby tylko minela godzina jak najszybciej i tyle. calkowite
      beztalencie pedagogiczne!!! porażka! a wyraz twarzy to maja
      odrazajacy juz na pierrwszy rzut oka!!!oni sie do tego calkowicie
      nie nadaja. juz nie mowiac o tym ze jakies wycieczki sobie urzadzaja
      w czasie jazd!!!! sa beznadziejni! jak sie czlowiek o cos spyta, co
      sprawia mu trudnosc to z taka łaska to tlumacza jakby to bylo
      niewiadomo co. a w koncu kazdy płaci wiec wymaga zeby tlumaczyli,
      ale odnioslem wrazenie ze oni oczekuja zeby kazdy juz umial jezdzic
      i wszystko wiedzial a oni by tylko kasowali z portfela niezle
      sumy!!!!
      • Gość: jano Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.profiline.pl 14.09.07, 11:32
        Zgadzam się! W TIRze pracują skończone chamy i buraki! W d.... mają kursantów i
        nie zależy im na jakości prowadzonych zajęć - wszystko na odwal.
    • Gość: waldi Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? Ra.. IP: 212.160.86.* 15.09.07, 12:44
      to, jaką nauką jazdy jest TIR widac juz po rankingu i tym, że na
      forum nie ma ani jednej pozytywnej opinii na ich temat!!!!!!!
    • Gość: waldi Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? Ra.. IP: 212.160.86.* 15.09.07, 12:44
      to, jaką nauką jazdy jest TIR widac juz po rankingu i tym, że na
      forum nie ma ani jednej pozytywnej opinii na ich temat!!!!!!!
    • Gość: dara Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? Ra.. IP: 212.160.86.* 02.10.07, 09:33
      witam!! czy ktos moze mi podac nr telefonu do :środek Szkolenia
      Kierowców DRIVER-CAR, Magdalena Bednarek i Paweł Kopacz, ul.
      Michałowskiego 12 m. 6?? BARDZO PROSZE!!
      • mrucus Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? 02.10.07, 10:30
        Gość portalu: dara napisał(a):

> witam!! czy ktos moze mi podac nr telefonu do :środek Szkolenia
        > Kierowców DRIVER-CAR, Magdalena Bednarek i Paweł Kopacz, ul.
        > Michałowskiego 12 m. 6?? BARDZO PROSZE!!

Wiam. Posiadam nr tel do instruktora,który pracuje u P.Kopacza. Może Ci jakos pomoże. Super instruktor,przynajmniej ,jeżeli chodzi o kat. "D" :)) Po skończonym kursie u Bohdana na pewno zda się egzamin na pewno. Bohdan:605-934-940. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
        • mozg3 Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? 02.10.07, 11:07
          witam. czy ktos moze podac mi namiary na jakiegos fajnego i dobrego
          instruktora kat.B w celu dokupienia dodatkowej jazdy przed
          egzaminem. Z góry dziękuję
    • Gość: kasia Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? Ra.. IP: 212.160.86.* 21.10.07, 04:41
      najlepszą nauką jazdy jest OSK Al.NMP 35!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!przede
      wszystkim dobra atmosfera, zero stresu,bardzo dobre przygotowanie do
      egzaminu- umiejętność tłumaczenia wszelkich niejasności itp.Także
      jak zdawać prawko to tylko z tą nauką jazdy!!!!pozdrowienia dla Pana
      Sławka Ś.:))))
      • Gość: a Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.strefa.com 16.12.08, 22:38
        Niestety Pan Sławek Ś od prawie pół roku nie żyje!! Zmarł w maju.
    • sonkoo Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? Ra.. 24.10.07, 09:14
      Co sadzicie o szkole nauki jady Reflex ?? Z gory dziekuje o opinie.
      • Gość: justyna Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: 89.174.23.* 12.01.08, 20:46
        bez komentarza.
        • Gość: vv Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: 212.160.86.* 15.01.08, 22:27
          mnie też się, to zdarzyło, to brak szacunku dla kursanta to co Pan Z robi
          • Gość: gośććć Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.rev.masterkom.pl 01.12.11, 21:37
            Ja bardzo polecam 'Sukces' na Kilinskiego. Polecila mi kolezanka i na prawde warto. Cena rowniez zachecajaca bo 969zl. Jezdzi sie Swiftami, fajni instruktorzy, dobre przekazywanie wiedzy, jestem zadowolona. Takze polecam!
            • Gość: rrr Re: Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? IP: *.of.pl 03.12.11, 19:40
              to czy zdasz za pierwszym czy za dziesiątym zależy tylko i wyłącznie od szczęścia i od tego czy egzaminator chce Cię oblać czy nie a nie od tego do jakiej szkoły uczęszczasz
    • sonkoo Gdzie masz największe szanse na prawo jazdy? Ra.. 24.10.07, 09:16
      Reflex ul. Wolnosci.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka