Dodaj do ulubionych

ocynkownia(polimex częstochowa)

• Gość: PAP Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.09, 16:00
      Polimex jest zainteresowany wzięciem udziału w trzech przetargach na budowę odcinka autostrady A4 z Szarowa do Tarnowa - poinformował PAP rzecznik Polimeksu Paweł Szymaniak.
      "Jesteśmy zainteresowani i weźmiemy udział w przetargach na budowę 57 kilometrowego odcinka autostrady A4 Szarów - Tarnów" - powiedział PAP Szymaniak.

Przetarg na budowę odcinka autostrady A4 Kraków-Tarnów pomiędzy Szarowem i Tarnowem ogłosił krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) w ubiegłym tygodniu.
      • Gość: PAP Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.09, 16:07
        Konsorcjum Polimexu-Mostostalu złożyło najlepszą ofertę na budowę odcinka A-1

Warszawa, 23.12.2008 (ISB) - Konsorcjum, którego liderem jest Polimex-Mostostal, złożyło najkorzystniejszą ofertę Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) na budowę odcinka autostrady A-1 od węzła "Sośnica" do węzła "Maciejów". Wartość oferty netto to 899 mln zł.
        • Gość: ? Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 195.16.88.* 26.02.09, 16:29
          No to będzie asfalt do cynkowania ;) No i bariery...
          • Gość: ? Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 195.16.88.* 28.02.09, 19:16
            W piątek 27 lutego odbyła się w Warszawie kolejna tura rozmów płacowych.
            Niestety, rozbieżność zdań o podział tej niewielkiej kwoty, jaka jest
            przeznaczona na podwyżki nie pozwala zakończyć rozmów. Zarząd przekonuje nas, że
            pieniądze powinny trafić tylko dla wybranych natomiast my twierdzimy, że powinni
            dostać wszyscy. Następne spotkanie odbędzie się 13 marca w Siedlcach.
            A. H.
            • Gość: Częstochowa Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.09, 19:34
              Popieramy takie stanowisko ZZ. Podwyżka dla wszystkich, choćby niewielka.
              • Gość: profesor Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 193.200.150.* 28.02.09, 23:22
                ciekawe co na to wszystko nasz przewodniczący ZZ pan Michał Bązi,
                szczerze powiedziawszy to słabo sie wykazuje jako przedstawiciel
                związku w naszym zakładzie, proponuje zmianę na kogoś bardziej
                kompetentnego.
                • Gość: E Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 93.159.15.* 01.03.09, 13:03
                  A jakie są korzyści z tytułu przewodniczącego ?
                  • Gość: p Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.09, 13:34
                    poczytaj sobie kodeks pracy odnośnie ZZ to będziesz wiedział, ale jednym z najważniejszych jest brak możliwości zwolnienia przewodniczącego z pracy.
                    • Gość: PAP Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 23:46
                      Konsorcjum w składzie: Polimex-Mostostal oraz słowacka spółka Doprastav zawarło z Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie umowę na budowę Trasy Nowohuckiej w Krakowie na odcinku od węzła Bieżanów do węzła Christo Botewa (Rybitwy). Wartość umowy netto to 163 mln zł, podał Polimex w komunikacie.
    • Gość: ok Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.09, 00:38
      nie bądzcie czarnowidzami, mieliśmy słabszy tydzień i to wszystko, w poniedzialek będzie lepiej ;)
      • Gość: Nowy pracownik Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.09, 11:52
        Jakieś przestoje u was są?
        • Gość: Ja Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.09, 12:10
          Nie ma. Po prostu drobnicy jest ilość nie do przerobienia i trzeba to w końcu
          obrobić.
          • Gość: do Ja Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 195.16.88.* 15.03.09, 12:11
            Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz:)
          • dyrektor_ocynkowni Re: ocynkownia(polimex częstochowa) 15.03.09, 15:53
            Gość portalu: Ja napisał(a):

> Nie ma. Po prostu drobnicy jest ilość nie do przerobienia i trzeba to w końcu
            > obrobić.

Mnie się wydawało, że to odróbki są nie do odrobienia.
            Stare są nie odrobione, a już pojawiają się nowe.
    • Gość: PAP Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.09, 23:14
      Polimex-Mostostal S.A. w dniu 9 marca 2009 r. podisał z Gminą Miejską Kraków umowę, której przedmiotem jest przeprowadzenie prac budowlanych – budowa trybuny zachodniej oraz placów, parkingów i dróg dojazdowych – na stadionie piłkarskim "Wisły Kraków"
      Całkowita wartość kontraktu netto: 125.637.348,92 PLN
      • Gość: oko Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.09, 00:43
        Tak, wklej tu jeszcze trzydzieści podobnych informacji o sukcesach polimexu.
        Tylko, czy to poprawi sytuację materialną pracowników?
        Premie od początku roku rekordowo "wysokie", choć i tak szczęśliwi ci, którzy
        dostali je w całości. No cóż, najlepiej zaoszczędzić na pracownikach, bo na
        gazie się nie da.
        Chłopaki w niemieckich ocynkowniach zarabiają 6-7tys zł netto.
        My 1300-1500zł netto.
        Opłaty za media wzrastają, a płace w ocynkowni spadają.
        Piękna perspektywa na przyszłość.
        Aż chce się powiedzieć, że miało być tak pięknie: zarobki powyżej średniej
        krajowej, prestiż, szkolenia etc...
        ...ooo i PREMIA TONAŻOWA, to dopiero wynalazek jest. Wprowadzony, by rzekomo
        wyrównać zarobki młodszych stażem pracowników do tych z większym stażem pracy.
        Rezultat taki jak w przypadku wielkich reform w ZSRR; wszyscy stracili od
        kilkudziesięciu do kilkuset złotych brutto.
        • Gość: bohater ZSRR Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.anonymouse.org 16.03.09, 02:02
          Nie wzywaj imienia ZSRR na daremno ;p Nie wiesz że przyszedł prikaz
          z samej góry o minimalizacji kosztów. Proponuje przeczekać "kryzys"
          i dać sobie spokój z tą robotą. Nasz dyrektor dobrze wie że jak
          teraz by zwolnił większość pracowników, to później przy dużej ilości
          zamówień niemiałby wykfalifikowanych ludzi do pracy, tak więc trzyma
          wszystkich, ale z niskimi pensjami. Kryzys się skończy a bez
          pracowników z doświadczeniem musiałby zaczynać wszystko od nowa.
          Dobranoc towarisze. Ku chwale sojuza.
          • Gość: komuch Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.HINET-IP.hinet.net 18.03.09, 23:38
            ZSRR był dobry!!!
    • Gość: ss13 Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.09, 11:27
      Jakże na czasie:

"Posiadacze kapitału będą stymulować popyt klasy robotniczej na
      coraz większe ilości towarów, mieszkań i wytworów techniki.
      Jednocześnie będą udzielać coraz więcej coraz droższych kredytów na
      zakup tych dóbr, aż rzeczone kredyty nie będą mogły być spłacane.
      Niespłacane kredyty doprowadzą do bankructwa banków, które z kolei
      zostaną znacjonalizowane.

To w rezultacie doprowadzi do powstania komunizmu".

Karol Marks, 1867 rok
      • Gość: b Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.09, 13:21
        nie pier.dulta tylko za robote sie weźta zeby reklamacji nie było
        • Gość: uh Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.anonymouse.org 22.03.09, 14:04
          Jaka płaca ,taka praca ...
          • Gość: Wieści Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 195.16.88.* 23.03.09, 16:21
            Spotkania z Dyrektorami. 2009-03-23
            W minionym tygodniu odbyliśmy serię spotkań z Dyrektorami Zakładów w celu
            przekonania Ich do naszej wersji podwyżek. Niestety wszyscy zostali przy swoim.
            Chcieliby dać podwyżki kilkunastu procentom swoich pracowników. Z naszego punktu
            widzenia jest to nie do przyjęcia.
            • Gość: ?? Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.anonymouse.org 24.03.09, 16:43
              czyli wychodzi na to że podwyżki dostaną tylko wszelkiej maści
              przydupasy brygadzistów i mistrzów, a nie osoby które dobrze
              pracują, ale z pewnych względów są w niełasce lub nikt ich nie
              zauważa ??
              • Gość: NIPPON Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.09, 22:48
                Rzeczywiście muszą dobrze pracować skoro są w niełasce i nikt ich nie zauważa.
                • Gość: yctyvky Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 18:11
                  fakt faktem, najczesciej obcinane premie mają te same osoby, tak samo zawsze te same osoby mają zwiększone premie, przydupasy żądzą.
                  • Gość: czarującyprzydupas Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.09, 22:42
                    Ja jestem przydupasem i nie mam zwiększanej premii co miesiąc.
                    Informacje twe są nieścisłe.
            • Gość: NIPPON Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.09, 22:47
              Gość portalu: Wieści napisał(a):

> W minionym tygodniu odbyliśmy serię spotkań z Dyrektorami Zakładów

"My", czyli kto?
    • Gość: zwolnenia Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.09, 12:26
      jeden z mistrzów mówił że w kwietniu i maju dyrektor chce zwolnić 50 osób, podobno jest już lista osób do zwolnienia
      • Gość: ? Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.anonymouse.org 29.03.09, 12:57
        To rownie dobrze moze zamknac zaklad ,50 osob ,heh chyba nie wiesz o czym
        piszesz :) Ja osobiscie mam nadzieje ze zwolnij przynajmniej Królika...
        • Gość: zwolnienia Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.09, 13:18
          źle sie wyraziłem, chodziło mi konkretnie o to że w kwietniu do zwolnienia jest około 25 osób, a w maju jeśli nadal nie będzie dużo ocynku to poleci kolejne 25 osób. W piątek zeszliśmy wczesniej bo niebyło co robić, sam wdzisz jaka jest sytuacja, mamy za dużo ludzi a za mało pracy, podejrzewam że w pierwszej koleności zostaną zwolnione osoby bez uprawnień, lub tylko z uprawnieniami na suwnice.
          • Gość: H.Uj Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.09, 13:50
            Niech w czerwcu zwolni kolejne 25 osób i ocynkuje wielką kłódkę, którą powiesi
            na bramie ocynkowni.
            • Gość: hgvivghth Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.09, 13:58
              ludzie przeciez jak niema pracy dla całej załogi o logiczne ze zwolni czesc osób
    • Gość: Guardian Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.09, 20:56
      Witam sąsiadów!
      Widać u Was kryzys? Naprawdę będą te zwolnienia o których piszecie?
      Z zarobkami to nas chyba nie przegoniliście?
      • Gość: Goldman Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.anonymouse.org 01.04.09, 01:32
        Kolego z Guardiana, nasza ocynkownia jest jedną z lepiej
        prosperujących w Polsce, my się kryzysu nie boimy, idziemy do
        przodu, obecnie negocjowane są długoletnie kontrakty na cynkowanie,
        więc przyszłość będzie dla nas pomyślna.
        Słyszałem od dobrze poinformawanego brygadzisty z ocynkowni, że u
        was produkcja idzie słabiutko, fatalne perspektywy, cięcie kosztów.
        Uważajcie żebyście nie skończyli jak Barre Thomas.
        PS. Może i zarobki na "pasku" są niższe niż u was, ale za to można
        to sobie nadrobić na lewo, z dużą nawiązką.
        • Gość: papcio Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.09, 19:42
          Mogę potwierdzić: jest wspaniale, a będzie jeszcze lepiej.
          Trochę te Siedlce odstają od naszego poziomu, ale mam nadzieje, że sie szybko
          poprawią.
          • Gość: janlech Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.rev.inds.pl 02.04.09, 00:08
            jest jak jest ale niema to jak mistrz jarek zając to jest najlepszy mistrz na
            całej ocynkowni i nie widzę lepszego premii nie zabiera a jak musi to niewiele
            mówi kto ile zarabia nie czepia się nikogo i zawsze daje wolne kiedy się tylko
            chce po prosty jest debeściakiem
            • Gość: piękniś Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.anonymouse.org 02.04.09, 00:18
              niestety muszę się niezgodzić z moim przedmówcą, mistrz jarek jest
              nie tylko najlepszym mistrzem w naszej ocynkowni ale nawet
              najlepszym mistrzem w całym polimexie, ludzie ten mistrz to ma serce
              na dłoni, jest tak dobry, premi nie odbiera wcale a wcale, taki jest
              dobry, czasem oko przymknie na rózne niedoróbki i alkochol w pracy,
              jest poprostu debeściarski
              • Gość: ? Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 94.251.140.* 04.04.09, 14:19
                Lipa panie ,lipa.
                • Gość: lipa Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.09, 22:27
                  te wszystkie przymusowe urlopy to początek końca tej firmy, kto mądry niech ucieka na chorobowe póki można
                  • Gość: gość Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 82.160.206.* 07.04.09, 18:02
                    a ja myślę że nie będzie tak źle, ruszy konstrukcja z Rudnika trochę
                    rusztowań i innych konstrukcji od klienta i jakoś będzie się kręciło
                    • Gość: ? Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 94.251.138.* 07.04.09, 18:14
                      Co tam Lenny na zebraniu dzisiaj mówił ??
                    • Gość: @#% Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.09, 13:35
                      Jak się rodzina spręży to sie może ruszy.
                      • Gość: zibi Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.09, 20:23
                        jaka rodzina, co masz na myśli bo nie rozumiem ??
                        • Gość: @#% Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.09, 20:45
                          ja też
                          • Gość: zibi Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.09, 23:05
                            piszesz cos o rodzinie to moze rozwiniesz ten temat ?
                            • Gość: @#% Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.09, 23:41
                              jaki temat?
              • Gość: gosc www Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.adsl.alicedsl.de 15.09.09, 12:56

moze jarek ale na pewno nie darek
        • Gość: sdasd Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 08:40
          a jak tam ratmanowa?
    • rakowiaczek36 [...] 07.04.09, 21:38
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: My Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.04.09, 22:59
        Ogarnij się i dorośnij.
        • kocurek00 Re: ocynkownia(polimex częstochowa) 08.04.09, 10:16
          witam są przyjęcia do ocynkowni?
          • Gość: zibi Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.09, 15:10
            przyjecia cały czas są, ale towaru :)
            • Gość: hop Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.09, 00:04
              ktoś napisał wczesniej na forum o ruszeniu sie konstrukcji z Rudnika, wiecie coś więcej o tym ??
      • Gość: @#% rakowiaczek jaja ci wycieli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.09, 13:33
        • Gość: czestochowa Re: rakowiaczek jaja ci wycieli IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 26.04.09, 15:01
          Mam pytanie do kolegów z siedlec: Czy pieniadze za wczasy pod grusza
          dostajecie zaraz jak złożycie podanie w nastepnym miesiącu czy u was
          też czeka się do 2 miesięcy.
          • Gość: biuro Re: rakowiaczek jaja ci wycieli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 21:05
            nie zadawaj tyle pytań, mniej wiesz, dłużej pracujesz w ocynkowni
    • Gość: nekrofag Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.09, 21:52
      Życzę smacznego i szczególnie polecam zakładkę "oferta dla firm"
      www.vip-catering.pl/
      • Gość: hmm Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 94.251.139.* 28.04.09, 22:49
        Cytat ze strony vipa...
        "Zaufali nam... "
        Ja im nie ufam ,tego sie ku... nie da jesc...
        • Gość: zibi Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 15:24
          załóż na forum częstochowa, nowe forum o firmie Vip, i ich jedzeniu, ciekawe jak to sie rozwinie.
    • Gość: raków Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.09, 22:18
      to prawda że mistrz Czerwik sie zwolnił ?
      • Gość: ok Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.anonymouse.org 30.04.09, 22:44
        Tak ,teraz kolej na następnego...
      • Gość: Kandydat Zarobki w cynkowni częstochowa konkret IP: *.adsl.inetia.pl 30.04.09, 22:49
        Witam nie w temacie ale wiele osób wchodzi na to forum szukając info o zarobkach w cynkowni przy czym zazwyczaj mało co się dowiadują, więc dla każdego zainteresowanego pracą niedawno zadzwoniono do mnie w sprawie pracy w cynkowni poszedłem na rozmowę i po przedstawieniu info o firmie i o warunkach socjalnych ( nawet dobre )oraz stanowisku na jakie szukaja pracowników (formowacza i rozformowacza lub cos podobnego ;) ) przedstawiono konkrety czyli umowa na 7 miesięcy ( nieźle ) i w końcu najważniejsze stawka- 8,80 BRUTTO za godzinę !!!!!!!!!!! czyli około 6,25 na rękę !!!!!! takiej stawki nie zaproponowano mi dotychczas nigdzie nawet Ci złodzieje z agencji wyszukujących pracę nie byli aż tak zachłanni i proponowali 10,5 brutto minimum do tego dodają 0,45 groszy za każdą godzinę za szkodliwe ( nie wiem czy netto czy brutto :)) )i podobno sa premie jakieś ale chyba z tego forum widzę że nie za bardzo można na nie liczyć. Naprawdę zostałem bardzo zaskoczony skąpstwem tak wielkiej firmy a może własnie dlatego że tak wielka firma to taka skąpa tak niskiej stawki nawet sobie nie wyobrażałem i zastanawiałem się czy przyjąć jak mi zaproponują 8 zł na rękę za godzinę :)) a tu 6.25, tragedia, miesięczne zarobki to po przeliczeniu około 1150 do 1300 góra zł bo praca jest od poniedziałku do piątku. Firma Mostostal powinna sie wstydzić że tak płaci swoim pracownikom zwłaszcza że praca z tego co wiem nie lekka, nie jeden prywaciarz a właściwie to chyba wszyscy płacą lepiej. Pozdrawiam pracownków cynkowni i życzę poprawy zarobków.
        • Gość: lovelas Re: Zarobki w cynkowni częstochowa konkret IP: *.anonymouse.org 30.04.09, 23:17
          Masz racje kolego, zarobki w tej firmie są słabiutkie, i na daną
          chwile nie można liczyc na więcej, po siedmiu miesiącach dostaniesz
          podwyżke na 9,5 zł brutto, czyli na ręke jakieś 6,8 zł. Do tego
          premia, jakieś 200zł. Czyli miesięcznie 1300zł. My pracownicy
          jeszcze się jakoś tu trzymamy, bo wiekszość ma stawke około 10zł
          brutto, ale nowi pracownicy nawet na drugiej umowie mogą tylko o
          takiej stawce pomarzyć. Obecnie z tej firmy pracownicy tylko
          uciekają, powszechnie wiadomo że kilkanaście osób wyjechało pracować
          do ocynkowni w Niemczech za 1200 Euro. Jeśli ktoś jest
          zainteresowany mogę podać numer do osoby która werbuje pracowników,
          a warunki są dość dobre, niemiecki pracodawca daję zakwaterowanie,
          więć trzeba tylko pomyśleć o jedzeniu, które niekiedy jest nawet
          tańsze niż w Polsce. Ktoś pytał o mistrza Darka Czerwika, to prawda
          że się zwlnił, miał już dosyć tego burdelu na kułkach i wiecznego
          zabierania pensji przez dyrektora, 1900zł tyle ostatnio zarabiał,
          przecież to śmiech na sali żeby mistrz tyle zarabiał. Drugiemu
          mistrzowi Zającowi, taka pensja odpowiada, w końcu gdzie taka ciapa
          i tchurzliwa mameja zarobiłaby więcej. Wszyscy się na nim poznali, i
          wiedzą że ten koleś nie miałby szans w innym zakładzie, gdyby nie
          jego brygadziści to najchętniej schowałby się do swojej małej norki
          i wogóle nie wychodził.
          Koledzy pracownicy, przeczytajcie sobie pierwszy post tego wątku z
          przed półtora roku, nic się nie zmieniło, a jest chyba tylko gorzej!
          • Gość: Feuerverzinken Re: Zarobki w cynkowni częstochowa konkret IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.09, 23:24
            Niektórym do osiągnięcia szczęścia w życiu wystarcza biały kask.
            Pieniądze nie są ważne. Ważny jest ten biały kask.
            Nieważne czy zdobyty przez znajomości czy przez umiejętności.
            Ważny jest.
          • Gość: papcio Masz nieaktualne informacje. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.09, 10:34
            Teraz po siedmiu miesiącach pierwszej umowy na stawce 8zł brutto! można
            dostać około 8,80brutto!.
            Z tego co tu widzę tyle oferuje się nowym pracownikom.
            Bardzo uczciwe podejście do sprawy.
            • Gość: zibi Re: Masz nieaktualne informacje. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.09, 14:25
              Uczciwe zarobki to około 2000zł, a nie marne ochłapy które dają, 8,8zł to śmiech na sali.
          • Gość: rico Re: Zarobki w cynkowni częstochowa konkret IP: 82.160.206.* 10.05.09, 18:10
            podajcie kontakt gdzie można wyjechac do ocynkowni w Niemczech
        • Gość: Feuerverzinken Re: Zarobki w cynkowni częstochowa konkret IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.09, 23:18
          Zawsze możesz sobie później zmienić złnaeur.
          • kocurek00 Re: Zarobki w cynkowni częstochowa konkret 02.05.09, 10:52
            a ile zarabia suwnicowy w ocynkowni?
            • rakow_czestochowa Re: Zarobki w cynkowni częstochowa konkret 02.05.09, 13:31
              kocurek00 napisała:

> a ile zarabia suwnicowy w ocynkowni?

Zarabia tyle co inni pracownicy ,chyba ze jest na kwasach ,wtedy ma wyższy
              dodatek za szkodliwe.
              • Gość: kibic siatkowki Re: Zarobki w cynkowni częstochowa konkret IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.09, 20:41
                W temacie zarobków: ile zarabiają w ocynkowni mistrzowie i brygadziści?
                • Gość: dsfasd Re: Zarobki w cynkowni częstochowa konkret IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 03.05.09, 01:30
                  przylaczam sie do pytania ile zarabiaj mistrzowie a ile kierownicy?
    • Gość: zibi Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.anonymouse.org 06.05.09, 19:28
      Kolejne osoby wyjeżdzają do ocynkowni w niemczech, jeszcze troche i
      niebędzie komu pracować. Oczywiście przyjmą nowe osoby bez
      doświadczenia i uprawnień. Więc kasa która mogłaby pójść na nasze
      wypłaty, będzie wydana na kursy. I tak wkółko, od samego początku
      istnienia zakładu. Ciągłe wydawanie kasy na szkolenia i duża rotacja
      pracowników rozformowania, którzy mają gdzieś prace za marne grosze,
      przyczynia się do strat naszej firmy ( ciągłe reklamacje). Chińskie
      przysłowie mówi "Skąpy traci dwa razy" , u nas sprawdza to się w
      100% procentach.
      • Gość: aaa Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.09, 21:55
        Z rozformowania? Ilu?
      • Gość: gosc Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 09.05.09, 22:56
        Praca w ocynkowni to jedna wielka pozaka.Brygadzisci tak dziela
        premia ze masakara ze niech i ch... szczeli 80% dla siebie a reszta
        jak starczt to dla pracownikow.Wymagania z kosmosu a płacic niechce
        jak tak dalej pojdzie to beda sami robic pod trawersami.Nowi co
        przychodza chyba nie wiedza co czynia.
        • Gość: hmm Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 10.05.09, 12:38
          Mylisz sie co do tego ,ze brygadzista daje sobie premie . Jemu daje mistrz. Co
          nie zmienia faktu ,ze najwieksze premie maja przydupasy brygadzistow ,ktorzy nie
          robia kompletnie nic . Nie bede pisal o kim mowa ,bo kazdy to wie .
    • Gość: obywatel Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 83.16.102.* 10.05.09, 18:33
      dzięki za informację
      • Gość: Kristofer Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.09, 21:33
        No właśnie podajcie jakieś namiary gdzie i skąd można wyjechać do ocynkowni w Niemczech. Bo słyszałem że są dobre zarobki (1700 euro miesięcznie) i też chciałbym się załapać a nie robić w Polimexie za marne 9 zeta brutto.
        • Gość: partyzant Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.09, 23:11
          Podawanie inforacji o wyjazdach do ocynkowni w Niemczech, na tym forum, jest bardzo nie na miejscu, chyba nie chcecie żeby wszyscy w biurze znali namiary, co gdzie i kiedy. Chcecie się coś dowiedzieć to wystarczy podejść na zakładzie do wiadomych osób, i sie zapytać :)
    • Gość: cynkowacz Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.09, 00:40
      8 maja nastąpiło oficjalne otwarcie Ocynkowni Śląsk w Kluczborku, wanna ma 12,5 m długości, 3,4 m głębokości i co najważniejsze 3 m szerokości. Ocynkownia zatrudnia w tej chwili 24 osoby, docelowo zamierza przyjąć jeszcze 50 - 70 pracowników. To druga ocynkownia należąca do niemieckiej Seppeler Gruppe w Polsce. Pierwsza działa od w 2003 r. w Chrzanowie.
      • Gość: papcio Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.09, 09:51
        I daje zarabiać pracownikom na produkcji w Chrzanowie min. 2000zł netto.
    • Gość: Ocynkownia Śląsk Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.anonymouse.org 13.05.09, 18:15
      Witam, w związku z otwarciem naszej ocynkowni w Kluczborku, mam zaszczyt zaprosić państwa do
      składania podań o pracę w naszym przedsiębiorstwie . Na daną chwilę jest wolnych jest 50 stanowisk
      na działach produkcyjnych oraz magazynowych. Szukamy przede wszystkim pracowników z
      doświadczeniem w pracy na ocynkowni i uprawnieniami na wózek widłowy. Oferujemy : pracę w
      systemie dwu zmianowym, trzy miesięczna umowa próbna z początkową pensją 1800zł netto (na
      rękę ) plus dodatki oraz pakiet świadczeń socjalnych.

Dane kontaktowe: Jacek Mitkięwicz
      Kierownik produkcji
      Tel.: +48 (77) 417 17-86
      jacek.mietkiewicz@ocynkownia.pl

Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o.
      Zakład Kluczbork
      ul. Przemysłowa 4
      PL 46-200 Kluczbork (Ligota Dolna)
      Tel.: +48 (77) 417 17-70
      • Gość: hmm Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 14.05.09, 11:25
        Czytaj Zbigniew i ucz się . Bo niedługo nie będzie miał kto robić na Korfantego.
      • Gość: papcio Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.09, 14:45
        Nonono, może Sosna przemówi do rozumu "jednemu z mistrzów"
        www.solidarnoscpxm.com/
        • Gość: ? Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 18.05.09, 15:21
          Jaki Sosna ?
          • Gość: ? Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 18.05.09, 15:28
            Juz zalapalem ...:)
            • Gość: shaman Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.anonymouse.org 27.05.09, 10:08
              Już nie pracuje w tym syfie od dłóższego czasu. Napisze coś od
              siebie.

Pszydupasy starego Bronka (załatwił im robote):

1. Młody Bronek ciota
              2. Rytmankowska - k u r w a
              3. Stara Bronkowa
              4. Moniczka
              5. Plaskaty
              6. Królik
              Nic dziwnego, że Bronek trzyma z Lennym. Niezłe kanty odwalali jak
              sie zakład stawiał.

Pytanie jeszcze jedno czy Morał nadal włazi w dupe Lennemu?

• Gość: zibi Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.anonymouse.org 28.05.09, 15:54
                Nierozumniem dlaczego nazwiska poprzekręcałeś ?? Zapomniałeś jeszcze
                dodać elke zając, która jest rodziną z broniszewskim, dzięki niej
                prace ma mistrz jarek. Niezapomninaj również że to broniszewski
                wprowadził do polimexu firme "VIP Catering", jak sobie pomyśle z
                zielonej i śmierdzącej kiełbasie którą kiedyś przywieźi to aż mnie
                trzęsie ! O wałkach przy budowie ocynkowni też słyszałem, od jedngo
                pracownika Komobexu, materiały budowlane jedną bramą wjeżdzały a
                drugą wyjeżdzały.
            • Gość: .....? Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.2.11.75.tvksmp.pl 30.05.09, 09:05
              chyba was mama nie kocha chlopaki?
              • Gość: do..... ? Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.anonymouse.org 31.05.09, 12:28
                Prawda boli ,co ?:)
    • Gość: elita Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 67.159.44.* 31.05.09, 22:39
      Ja to uważam że powinien zostać poruszony na terenie naszego zakładu temat sterowanych przez dyrekcje związków zawodowych. Trzeba złożyć wniosek, o odwołanie obecnego przewodniczącego pana Bonzi, który nic nie robi dla zakładu i pracowników, a regularnie zdaje relacje Dyrektorowi, co jest niedopuszczalne!
      • Gość: ELITA Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.09, 19:06
        ARTUR B. NA PREZYDENTA!!! MY CHCEMY ARTURA!!!
    • Gość: tomasz Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.09, 15:45
      co to za nowe maszyny dzisiaj przyszły, wie ktoś ??/
      • Gość: m Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.06.09, 20:11
        Zawsze to troche dB więcej.
        • Gość: Zmyłka :) Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.anonymouse.org 25.06.09, 11:10
          Z okazji wczorajszej wizytacji wiceprezesa Aleksandra Jonka firma VIP Catering
          przygotowała bardzo wykwintne danie dla pracowników Ocynkowni . Na danie
          składała się kaszanka polana musztardą i ziemniaki ... Załoga planowała
          zaproszenie pana Jonka na wspólny posiłek ,ale mając na względzie niewątpliwie
          wyszukane gusta kulinarne Pana wiceprezesa zrezygnowaliśmy z tego pomysłu ..
          • Gość: uczestnik libacji Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.06.09, 05:12
            Zaraz musze wychodic do pracy, co do materiałów które rzekomo
            wjeżdżay i wyjeżdżały jak trwała budowa to w to nie wierze a
            przynajmniej nie da sie tego udowodnić.Za to wieże w opowieści
            Marcina Matyji który pracuje w biórze, po przyjezdzie ze szkolenia w
            siedlcach slyszal ze Lenartowicz robil malwersacje na godzinach
            jakis jego szwagier pracowal u niego przy budowie domu a on wpisywal
            mu dniuwki.Leny dalej to robi jego zona czesto nie jest w pracy a
            kadrowa wpisuje jej dniuwki, proceder dalej sie powtarza z tym tylko
            ze tu nie ma kto mu patrzec na rece, ale są kamery i na nich widać
            jak były kierownik komobeksu wywozi złom w soboty bez wpisywania go
            w zeszyt, to również zaobserwował marcin M, jak był jescze wydawca,
            bardzo inteligentny ale głupi bo nie wie co do kogo mozna powiedziec
            i z kim pic.
            • Gość: Pracownik zm C Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.09, 19:32
              W takie brednie co napisał kolega wcześniej to nie wierze.Pewne jest, że
              jakościowiec Marcin M z Adamem M.faworyzują zmianę B co doskonale widać.MM
              chodzi tylko po hali i wytyka jakieś dziwne błędy zmianie C. A jak coś znajdzie
              to cieszy się jak jaszczur i zaraz o wszystkim melduje starszemu mistrzowi.Potem
              my dostajemy po dupach bo Adam zabiera nam premie( hiena).Jak pracuje to jeszcze
              nie widziałem żeby było coś na zmianę B tylko zm C i zm C. No ale w tym
              wszystkim jest jeden plus :-),że Matyja nie został mistrzem bo wtedy by było
              przerąbane.
              • Gość: Kotek Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 30.06.09, 17:00
                100 % racji . Elita jest bezbłędna...szkoda tylko ze my robimy na ich premie ,bo
                oni zrobią 30 ton ,a my 80 na zmianę... Może ktoś w końcu doceni nasze wysiłki...
    • Gość: zibi Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 67.159.44.* 17.07.09, 02:16
      Najwiękzym szkodnikiem tego zakładu jest mistrz Zając, nie potrafi utrzymać pracowników w ryzach, robią co chcą, a później handlowcy dwoją się i troją przed klientam, jak tu się wytłumaczyć że zmiana Zająca olewa sprawe i są reklamacje. Brygadziści owinęli sobie Jarusia wokół palca, bo Jaruś każdą ciemnote łyknie, jak to ładnie ujął Michał Kuban. Pamiętam jak było spotkanie Adama z brygadzistami, miał być poruszony temat jakości na rozformowaniu, Jaruś całe przedpołudne chodził za Adamem, żeby swoją dupe ratować. Słusznie zauważył kolega z jakości, Marcin Matyja, że zmiana Zająca kładzie lache na to co robi, byle by tony szły, a jakość marna. Kiedy Marcin zwracał uwage Zającowi że jego zmiana źle obrabia, ten się wszystkiego wypierał, i zwalał wine na brygadziste Michała R. Były nawet zdięcia robione przez wydawców, jak zmiana Zająca obrabia. Niestety Dyrektor Lenartowicz, jest na razie głuchy na to co wyprawia Zająć.
      • Gość: Zm C Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 17.07.09, 14:39
        Hahaha czekałem na reakcję po zebraniu :) Jakoś trzeba się wybronić z tej klęski
        ,prawda zmiano b" ?:)
        • Gość: Zmiana C Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.09, 14:51
          Hehehehe niech sie wstydzi zmiana b. My robimy wiecej ton.
          czemu zarabiamy mniej?
        • Gość: CCCP Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.09, 00:36
          Nigdy sie nie wybronią, MY z C zmiany jesteśmy najlepsi wymiatacze!!!
          Do mnie to nawet dyrektor ostatnio podszedł i pochwalił mnie ze dobrze robie.
          Na zmianie b napewno tak nie jest.
          • Gość: b Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.09, 15:11
            robisz ale chyba po siebie.
            • Gość: zm C Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.09, 20:24
              hehehe, najwiecej to robią chyba wydawcy. Spójrzcie na Przemysława Leśniaka jak
              mu ta praca służy, a w Siedlcach na szkoleniu był cieniutki jak wypłata.
              Niedługo będzie go łatwiej przeskoczyć niż obejść. Hehehehe
              • Gość: zibi Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 67.159.44.* 22.07.09, 23:01
                Lesniak to jeden z tych co najwięcej podpier.dalają na zakladzie, w siedlcach nadawal plemnikowi na kolegow, puki sam nie podpadl, a teraz podpier.dala do zająca i morela, uwazajcie na niego, juz kilka osób przez niego wylecialo, między innymi, hubert z pieca, dźozef, wydawca tomek mielczarek a ostatnio, dzięki pomocy lesniaka, fizol z utrzymania ruchu.
                A teraz najciekawsze... pan lesniak jest dalekim krewnym pani lenartowicz... i co, pała wam zmiękła ? Zapytajcie sie go, czy to prawda, w oczy wam sie nie spojrzy !!!
        • Gość: Zmiana B Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.09, 22:29
          Szybciej doczekasz się erekcji niż naszej reakcji, kastracie.
          • Gość: Zm C Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 25.07.09, 09:57
            Poziom "elity" ... nic dodać ,nic ując :)
            • Gość: Zmiana B Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.09, 22:53
              Oczywiście że nasz poziom. My sie nie przemęczamy. Róbcie dalej za nas tony. My
              jesteśmy z tego zadowoleni. Żeby nie było wam za łatwo, puscimy troche więcej
              niedocynkowan i sopli. No problem.
      • Gość: GOŚĆ Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 18.07.09, 23:09
        Zając to jest PAŁA i jeszcze się rozmnaża
        • Gość: Pracownik zm C Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.09, 20:07
          Nie masz racji. To najlepszy mistrz. Wszyscy na zmianie go podziwiamy.
          Dzieki niemu zrobilismy o 2 tys ton więcej od zmiany b.
          Z czego jesteśmy bardzo dumni i opowiadamy o tym swoim rodzinom i znajomym.
          • Gość: wydawca Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.09, 22:56
            szkoda tylko że z jakością i inteligencją pracowników jesteście do tyłu.
            • Gość: heh Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 20.07.09, 10:00
              Co ty nie powiesz ładowaczu ciężarówek :)
          • Gość: Gość Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 25.07.09, 15:47
            to opowiadajcie Wasze Rodziny mają chyba nie po kolei w głowie żeby rozmawiać o
            DEBILU !
    • Gość: C Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.09, 09:27
      zmiana C jest de best
      • Gość: sense Re: Częstochowa biura IP: *.159.15.90.static.crowley.pl 23.07.09, 11:26
        Witam. A ja mam trochę inne pytanie. Czy orientuje się ktoś może ile zarabiają
        Panie w biurach. W jakiejkolwiek pracy biurowej. Mam zamiar jechać tam złożyć
        swoje CV. Pewnie marne szanse, bo takie stanowiska to zawsze są już obsadzone,
        ale chociaż zaspokoję swoją ciekawość. Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę
        lepszych płac :)
    • Gość: kamil Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.09, 22:57
      kiedy ocynkownia ma wolne za 15 sierpnia, który wypada w sobotę?
      • Gość: hmm Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 06.08.09, 18:04
        W Wigilię.
        • Gość: lowe polimpeks Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.09, 22:50
          trele morele - wszystko kojarzy mi się z polimeksem. Qrwa
    • Gość: Z.P. Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 67.159.44.* 13.08.09, 21:00
      UWAGA. W zwiazku z otwarciem nowej ocynkowni w niemczech poszukiwane są osoby na stanowiska robotnicze, wymagane doświadczenie w obróbce ocynkowanych elementów. Osoby posiadające dodatkowo uprawnienia na wózek widłowy mogą liczyć na wyższą stawke godzinową. Zainteresowane osoby proszę o kontakt z naszymi przedstawicielami, w państwa ocynkowni.
      Pozdrawiam Z.P.
      • Gość: IQ Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.09, 21:42
        Narodowy Test IQ !!
        Rozwiąż test na iloraz inteligencji Sprawdź jak wypadniesz! jeśli osiągniesz
        wymagane minimum dostaniesz uprawnienia do pisania na forum.
        POLIMEX MOSTOSTAL - NIE DLA IDIOTÓW
        • Gość: pakero Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.09, 23:13
          czy możesz napisać coś więcej o tych wyjazdach do niemiec? w jakim mieście znajduje się ta ocynkownia? jakie zarobki i warunki pracy ? w jakim mieście znajduje się ta ocynkownia?
          • Gość: H.Uj Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.08.09, 22:56
            Ocynkownia znajduje się w mieście Siegen; Steinstr. 5 57072 Siegen - NIEMCY ,
            Tel.: +49 273279 61 10 - Faks: +49 271468 69
            Zarobki ok. 1500 euro na miesiąc. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, wyżywienie
            we własnym zakresie.

A co najlepsze: co druga gęba to znajomek z ocynkowni w Częstochowie.

• Gość: g Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 16.08.09, 17:32
              A jak tam Czerwik ?
              • Gość: Gość Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.09, 18:27
                Nareszcie zarabia. Czego nie można było powiedzieć o ocynkowni w Częstochowie.
              • Gość: gosc Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.09, 10:34
                czerwik to nadaje sie tylko do tarcia chrzanu , dysk mu wyskoczyl od trzymania pilota od suwnicy
                • Gość: hmm Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 01.09.09, 13:15
                  Gość portalu: gosc napisał(a):

> czerwik to nadaje sie tylko do tarcia chrzanu , dysk mu wyskoczyl od trzymania
                  > pilota od suwnicy

Hehehehehe ,dobre ;)
    • Gość: CCCP Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.09, 23:12
      Dlaczego jest tak mało wydawców? Przez to klienci muszą czekać na rozładunek i
      załadunek.
      W ostatnim czasie załadunki musi coraz częściej robić produkcja, choć nie ma do
      tego odpowiedniego wykształcenia.
      • Gość: rr Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 20.08.09, 12:14
        Przeciez oni wiecznie nie maja czasu ,musza grzac dupska przy komputerku ,a od
        zaladunku maja parobkow z produkcji .
        • Gość: pol Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 195.205.202.* 02.09.09, 13:16
          WITAM
          CZy może mi ktoś przybliżyc w paru słowach jak się pracuje w waszej
          firmie,pytam bo pojawiły sie przyjęcia do POLIMEX czy to ze
          względu na zwiększone zamówienia czy sainne powody .Pozdrawiam
          • Gość: gosc Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.adsl.alicedsl.de 15.09.09, 12:50
            praca tam ludzi jest tak zenujaca ze sam sie zastanawiam skad tych ludzi oni
            biora.przykladem moze byc majster z polimexu ktory przyjechal do niemiec na
            ocynkownie i jest zalosny nie nadaje sie do zamiatania.a to nie jedyny przypadek.
            • Gość: gosc www Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.adsl.alicedsl.de 15.09.09, 12:55
              jesli ktos ma zamiar wyjechac do niemiec na ocynkownie na waszym miejscu bym sie
              zastanowil czy ja cos potrafie i czym mam wogole jakie kolwiek pojecie.jesli nie
              to sorki zostan w domu.
            • Gość: Detlef Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.09, 15:07
              Słuchaj kpie, sam pracowałeś w ocynkowni w Częstochowie i widać masz żale do
              tego "majstra z polimexu", że ci premie za nieróbstwo zabierał i teraz głupimi
              tekścikami sie odgrywasz.
              Jeszce napisałeś, że wszyscy sie nie nadają. Pewnie sobie wykombinowałeś, że jak
              tak napiszesz to się nikt nie domyśli, że i ty sie kolego przez częstochowska
              ocynkownie przewinąłeś.
              Błąd.

W sumie taka niemiecka szkoła przydałaby sie wszystkim cwaniaczkom w białych
              kaskach z Częstochowy.

• Gość: młody Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 94.254.142.* 15.09.09, 17:35
                Są jakieś wolne etaty w POLIMEKSIE??
                • Gość: Detlef Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.09, 15:38
                  Na pewno są wolne etaty w ocynkowni niemieckiej. Tylko musisz zadac sobie
                  pytanie czy jetes najlepszy. Naprawdę najlepszy. Czy masz odporną psychikę, bo
                  pamiętaj, będziesz musisz udźwignąć potężne brzemię wielkich pieniędzy.
                  7 euro na godzinę to nie byle co. Prawie tak, jakbyś zgarnął kumulacje w totka.
                  Może będziesz musiał oduczyć sie spać w nocy, bo w dzień pracuje herrenvolk.
                  Musisz mieć skórę z żelaza, bo praca jest gorąca jak szesnastka z Etiopii.
                  Przemyśl to.
                  • Gość: Fan Darka Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.chello.pl 16.09.09, 16:37
                    Detlef...Daruś czy to ty ? Słuchaj parówo mam odwage powiedziec ci prosto w twarz kilka rzeczy mam nadzieje że kiedyś na siebie wpadniemy. Ktos z twoim podejsciem do ludzi nigdzie miejsca nie zagrzeje , zastanawiam się jak taka świnia może spojrzeć w lustro..
                    • Gość: Gościu Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 16.09.09, 19:00
                      DYLEMAT: CO PIĆ ?
                      Rozwiązanie dylematu co pić:
                      Benjamin Franklin powiedział: wino dostarcza człowiekowi mądrości,piwo wolności,
                      a woda bakterii.
                      W wyniku niezliczonej ilości badań uczeni udowodnili, iż wypijając 1 litr wody
                      dziennie, wchłaniamy rocznie 1 kg Escherichiacoli - bakterii znajdowanej w
                      fekaliach. Innymi słowy, pijąc wodę spożywamy rocznie kilogram gówna. Natomiast
                      pijąc piwo i wino (tequille, rum, whisky, wódkę lub inny napój wyskokowy) NIE
                      ponosimy tego ryzyka, ponieważ alkohol podlega procesowi uzdatniania i
                      oczyszczania poprzez gotowanie, warzenie,filtrowanie, destylację lub/oraz
                      fermentację. > Pamiętaj: Woda = gó.... Wino, wódka, piwo = Zdrowie. Dlatego
                      znacznie lepiej jest pić wódkę i pleść głupstwa, niż pić wodę i być zasrańcem.
                      Nie musicie dziękować mi za tę cenną informację. Przekazuję ją w czynie
                      społecznym innym.
                  • Gość: ????????? Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.spidernet.pl 22.09.09, 12:04
                    jestes jebniety i niewiem zkad masz takie chory newsy
                    • Gość: elew Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.09, 16:10
                      Koledzy mam pytanie? czy są jakieś wolne miejsca pracy w ocynkowni w niemczech ?
                      • Gość: Szakal Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.onlinesc.net 22.09.09, 21:51
                        Tak na stanowisko ładowacz wsadu tylko musisz mieć swoją łopatę żeby wsad
                        ładować:) Więc kup sobie w castoramie a nie w biedronce żeby sie nie złamała
                      • Gość: gosc z de Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.dip.t-dialin.net 14.10.09, 09:37
                        wiec jak ktos pisze o wlazeniu w d... niemxcom jest w bledzie bo sam tam juz
                        chyba bardziej zabrnal w ocynkowni czwa .pracuje w niemczech i jesli zarobek
                        1500 euro za 188 godz to grosze to niech tyra w polsce a miejsca sa cdn
                        • Gość: rzetelny pracownik Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 15.10.09, 16:04
                          GOŚCIU ZDEbilowaciałeś do reszty, jakie to przykre że musisz robić jak murzyn
                          200 lat temu i harować na Niemca który chodzi po hali i pierdzi a ty wąchasz
                          jego smrody, współczujemy ci.

Gość portalu: gosc z de napisał(a):

> wiec jak ktos pisze o wlazeniu w d... niemxcom jest w bledzie bo sam tam juz
                          > chyba bardziej zabrnal w ocynkowni czwa .pracuje w niemczech i jesli zarobek
                          > 1500 euro za 188 godz to grosze to niech tyra w polsce a miejsca sa cdn
              • Gość: goscwww Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.adsl.alicedsl.de 16.09.09, 12:03
                po pierwsze nie pracowalem na ocynkowni w czestochowie i nie mam zamiaru robic
                sieie parobka za marne grosze wiec nie mow co robilem i gdzie pracowalem.nie mam
                do nikogo zalu.czytaj dokladnie co napisalem.jak ktos w zyciu nie pracowal
                fizycznie to lepiej niech sie polozy na kanapie i zastanowi sie czy sie nadaje
                do czegos.