Dodaj do ulubionych

ocynkownia(polimex częstochowa)

• Gość: spxm Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 19:21
      www.solidarnoscpxm.com/
      • Gość: :) Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 29.04.11, 15:52
        31 groszy :) Co my zrobimy z tymi pieniędzmi ... ?
        • Gość: gość Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.play-internet.pl 30.04.11, 18:55
          może zrzucimy sie wszyscy dyrowi na jakaś dobrą vódke w podzience tylko nie wiem czy starczy bo wszystko poszło w górę jak i nasze wypłaty. w szczegolności w tym miesiącu premie. a po co ludzi ma stać być na coś w życiu... może za nie dlugo nie będa mieć siły robić bo za co mają żyć? tu potrzeba twardej reki i jakiegoś buntu ...
          • Gość: cętka orientalis Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.11, 23:49
            wyborcza.biz/gieldy/1,101260,9509937,Awantura_o_podwyzki_pensji_w_PKO_BP__Pracownicy_czuja.html

Polak nie szanuje Polaka, a niektórzy mają o to pretensje do Ruskich i Niemców.
            • Gość: pr Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.11, 23:13
              Moja 7letnia córka pyta się mnie dlaczego coraz rzadziej chodzimy do kina, kiedyś dwa razy w miesiącu było nas stać ale po ostatnich podwyżkach żywności i paliwa chyba w ogóle nie będzie nas stać. Podwyżka płacy o 22 groszy na rękę, to cofnięcie się do tyłu, realne zmniejszenie poziomu życia.
              • Gość: hmm Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 05.05.11, 15:34
                22 kwietnia Prezes Zarządu PxM podpisał Zarządzenie wprowadzające regulacje wynagrodzeń w Spółce dla Zakładów, które miały pozytywny wynik po miesiącu lutym.
                Działanie to w sposób wyraźny pokazuje, że mimo mających się odbyć mediacji, Zarząd uznał sprawę sporu za rozwiązaną.
                Związki Zawodowe nie zgadzają się na takie traktowanie pracowników. Od 27 kwietnia do 4 maja 2011r. odbywają się spotkania w zakładach produkcyjnych. 9 I 10 maja odbędzie się w Siedlcach referendum w trakcie, którego pracownicy będą mogli się wypowiedzieć nad formą dalszych działań. ...
                • Gość: ziomek Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.11, 16:11
                  Witam chcialem zapytac czy sa przyjecie do pracy do ocynkowni (polimex czestochowa)????
    • Gość: garsson Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 22:02
      Może i są przyjęcia, ale nie warto się tu zatrudniać ze względu na szkodliwe warunki pracy, opary cynku i kwasu. Zarobki około 1800 zł, a tyle to zarobisz w wielu innych miejscach, bez szkody na zdrowiu. Myślę że nie długo zwolni się kilkanaście miejsc pracy w ocynkowi, wiele osób myśli o wyjeździe do Niemiec pracować, ja też tu miejsca długo nie zagrzeje, a pracuje tu prawie dwa lata, czekam tylko aż zrobią mi uprawnienia na wózek widłowy i wyjeżdżam do Holandii pracować na magazynie, mój kuzyn który pracuje tam na linii produkcyjnej mówi że to co piszą w polskich gazetach że niema pracy dla Polaków, to wielka ściema, na fali politycznego populizmu, obecnie gorzej jest tylko z tym, że trzeba znać język holenderski lub uczęszczać na bezpłatny kurs językowy dla obcokrajowców. Ale jakoś dam rade ;)
      PS. Jak by ktoś potrzebował pomocy odnośnie wyjazdu do Holandii, służę pomocą.
      • Gość: gosc z TRW Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 88.199.56.* 06.05.11, 22:47
        Hej bajek to ty nie opowiadaj , bo jakbys miał prace w Holandii to nie czekałbys 2 lata zeby zrobili ci kurs na wózek. juz dawno bys sobie go zrobił na swój koszt bo wcale to nie majatek . Sam robiłem niedawno. Słuchaj a moze Polimex zrobi ci jeszcze uprawnienia na suwnice?? Słyszałem ze tez takie robia. hehehe Stary chyba stwierdzili ze sie nie nadajesz.
        • Gość: garsson Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.11, 22:13
          Gościu z TRW, nie znasz mnie, a już skleciłeś o mnie piękną historyjkę, nigdzie nie napisałem że mam pracę w Holandii, ale mam możliwość uzyskania takowej, i wcale specjalnie nie czekam 2 lata aż mi zrobią uprawnienia na wózek widłowy, jestem akurat na takim etapie pracy zawodowej w ocynkowni że będę w pierwszej kolejności miał szkolenia, jak tylko zaczną je robić.
          Nigdy mnie nie ciągnęło za granicę pracować, wierzyłem w słowa dyrektora Lenartowicza że wraz ze wzrostem możliwości zakładu będę zarabiał godne pieniądze, które pozwolą mi założyć rodzinę, niestety nic na lepsze się nie zmienia, ani w naszej firmie ani w Polsce, ostatnia podwyżka 22 grosze do stawki, to krok wstecz w dobie podwyżek wszystkiego co tylko możliwe. W miarę coraz większych obciążeń finansowych, dojrzewa we mnie myśl wyjazdu za granicę, kiedyś się bałem wyjechać na zachód, a teraz się boję zostać w tym kraju.
          • Gość: :) Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 09.05.11, 10:13
            Nikt Ci tyle nie da ,ile obieca Ci Zbyszek ...
            • Gość: garsson Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.11, 18:24
              Tyle czasu pracujesz w ocynkowni, a nawet nie wiesz jak ma na imię nasz dyrektor, i nie jest to Zbyszek, jak myśli wiele osób, ale Zbigniew.
              Nasz dyrektor niestety jest narzędziem w rekach zarządu, i to co się dzieje z naszym zakładem, to ich domena. Więc jak nasz dyrektor obiecuje że będzie coraz lepiej, to coś w tym jest, zawsze na spotkaniach świątecznych słuchałem z satysfakcją jak dyrektor opowiadał że nasz zakład coraz lepiej sobie radzi, i będzie coraz lepiej, niestety tak jak wcześniej pisałem, wcale nie jest tak różowo dla zwykłego pracownika, więc mój wyjazd już jest postanowiony.
              • Gość: :> Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 10.05.11, 09:28
                Obiecanki cacanki ,a głupiemu radość ..:)
                • Gość: ciekawe Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 12.05.11, 12:44
                  6 maja odbyło się spotkanie przedstawicieli związków zawodowych i Zarządu Spółki z udziałem mediatora. Spotkanie trwało kilka godzin. Strony ustaliły, że Zarząd zawiesza realizację Zarządzenia Prezesa dotyczącego regulacji wynagrodzeń, a Związki Zawodowe przekładają termin rozpoczęcia Referendum o jeden tydzień. W ciągu tego czasu mają się odbyć dwa spotkania z udziałem mediatora.
                  • Gość: ? Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.11, 16:50
                    czyli podwyzek nie bedzie ? niech ktos wytlumaczy o co chodzi ?
      • Gość: gościu Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.adsl.inetia.pl 07.05.11, 17:18
        Witam,to jak masz kontakt do pracy w Holandii to daj namiary,ja mam uprawnienia na wózek i suwnice
    • Gość: dyzio Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.11, 09:33

Mediacje zakończyły się fiaskiem. 2011-05-16
      Niestety - mediacje, które odbyły się w ramach sporu zbiorowego nie przyniosły oczekiwanego Porozumienia. Rozbieżności między stronami są zbyt duże, by można było mówić o możliwości zbliżenia stanowisk i dalszym kontynuowaniu rozmów.
      Związki Zawodowe rozpoczynają od dzisiaj REFERENDUM, które w zakładach siedleckich ma zakończyć się jutro tj. 17.05.2011, a w pozostałych zakładach powinno się odbyć w ciągu miesiąca licząc od dnia dzisiejszego. W tym referendum pracownicy opowiedzą się za, lub przeciw przeprowadzeniu akcji protestacyjnej.
      Pytanie referendum brzmi:
      „Czy jesteś za strajkiem, którego celem będzie osiągnięcie żądań określonych w sporze wszczętym w dniu 11.04.2011r.”?
      • Gość: tt Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 17.05.11, 10:27
        Tak ,jestem za ... A te 31 groszy niech sobie Pan Prezes wsadzi ...wiecie gdzie ...
        • Gość: kk Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.play-internet.pl 27.05.11, 19:28
          Co tam sie buduje z tyłu za ocynkownią? Czyżby ktoś w końcu pomyślał i buduje halę dla krat?
          • Gość: hmm Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 28.05.11, 19:07
            Budują magazyn na ocynkowane elementy (bariery np)
    • Gość: sobol Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.11, 01:29
      chłopcy co ze strajkiem, przyniósł jakiś skutek ?
      ja to bym chciał minimum złotówkę podwyżki, a oni chcieli dać 30 groszy śmiech na sali, trzeba dyrekcje w warszawie wydoić z kasy dla ludzi.
      • Gość: mariano Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.11, 13:34
        witam, co tam u Was słychać? nadal rządy sprawują szreki, zajączki i temu podobne elementy jak choćby łysy brygadzista nierób? czy coś na lepsze się zmieniło np podejście do pracowników itp?pozdrawiam Marian
        • Gość: królik Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.11, 12:44
          tyle wiem że zając gryzie po kostkach
          • Gość: Wielka premia Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 17.06.11, 23:17
            KGHM Polska Miedź: Zarabiają 8 tys. zł, dzisiaj dostaną dwa razy tyle nagrody!

biznes.interia.pl/gieldy/news/zarabiaja-8-tys-zl-dzisiaj-dostana-dwa-razy-tyle-nagrody,1655940
            17 czerwca br. KGHM Polska Miedź wypłaci pracownikom wyrównanie dodatkowej rocznej nagrody z zysku za 2010 rok, które wynosi blisko dwa miesięczne wynagrodzenia. Łącznie z zaliczkami wypłaconymi w ubiegłym roku nagroda wyniesie 24 proc. rocznego wynagrodzenia - poinformował KGHM w komunikacie prasowym.

Średnia pensja w KGHM wynosi 8-9 tys. zł.
            • Gość: ładowacz wsadu Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.11, 01:56
              przestań marzyć, robisz w cynku a nie miedzi.
              • Gość: jan Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 77.252.210.* 18.06.11, 02:23
                Czy mógłby ktoś opisać pracę w ocynkowni i zagrożenia z nią zwiazane (choroby,wpływ na środowisko itp.). Czy widać zmiany w najbliższym i dalszym otoczeniu,wpływ pracy przy cynkowaniu na ludzi.Pracują lub pracowali tam ludzie, którzy sa fachowcami w tej dziedzinie i jestem ciekawy jak to odbija się na ich zdrowiuu. Chciałbym pracować w ocynkowni ale mam pewne obiekcje zwiazane z szkodliwością tej pracy.
                Pozdrowienia dla odważnych.
                • Gość: jan Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 77.252.210.* 18.06.11, 02:32
                  Czy mógłby ktoś opisać pracę w ocynkowni i zagrożenia z nią zwiazane (choroby,wpływ na środowisko itp.). Czy widać zmiany w najbliższym i dalszym otoczeniu,wpływ pracy przy cynkowaniu na ludzi.Pracują lub pracowali tam ludzie, którzy sa fachowcami w tej dziedzinie i jestem ciekawy jak to odbija się na ich zdrowiuu. Chciałbym pracować w ocynkowni ale mam pewne obiekcje zwiazane z szkodliwością tej pracy.
                  Pozdrowienia dla odważnych.
                  • Gość: hgffd Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 20.06.11, 15:28
                    Kolego po pierwszych 3 miesiącach skóra przybiera kolor biały, po 5 miesiącach przybierasz barwę srebrną, wyrastają dodatkowe kończyny, są objawy ślepoty. Chyba że ktoś ma jeszcze inne objawy. Czyli prawe jak w Czarnobylu. A z domu nie boisz się wychodzić i oddychać? też może zaszkodzić. Idź odrazu do zusu po emeryturę po co pracować zdrowie narażać. Jak znajdziesz prace gdzie nie ma warunków szkodliwych daj nam znać. Bo tu ci chociaż za to płacą.
                  • Gość: sanatorium Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 91.210.242.* 20.06.11, 15:56
                    Nawet się nie zbliżaj do ocynkowni, za to zapraszam do sąsiada - tam masz wręcz klimat uzdrowiskowy: kilka ton krzemionki w powietrzu, gorąco jak w piekle, hałas tłuczonego szkła, oświetlenie zredukowane do minimum, silne pola magnetyczne przy wannie ct, do tego dodaj najmilszych pod słońcem przełożonych.
                    • Gość: dd Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 11.07.11, 19:34
                      czy ktoś wie co spodwyrzkami dalej będżie
                      • Gość: xymox Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.tktelekom.pl 12.07.11, 17:02
                        Jak to co dalej,kto miał z kolesi dostać to juz dostał
                        • Gość: xasz Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.11, 21:53
                          kto dostał?
                          • Gość: hg Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 12.07.11, 22:54
                            Dostal kazdy kto ma staz pracy ponad rok.
                      • Gość: opal Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.lublin.mm.pl 13.07.11, 09:45
                        "czy ktoś wie co spodwyrzkami dalej będżie" - przeczytałem i nie wierzę że takich analfabetów u Was zatrudniają...
                        • Gość: canis_dirus Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.11, 15:26
                          Gość portalu: opal napisał(a):

> "czy ktoś wie co spodwyrzkami dalej będżie" - przeczytałem i nie wierzę że taki
                          > ch analfabetów u Was zatrudniają...

Chciałoby się rzec: "Jaka płaca taka...(taki poziom analfabetyzmu)"
                          Pozdrawiam czytaczy z Siedlec. Piszcie i WY.

Pozdrów zarząd ZZ Solidarność. Masz bliżej.
                  • Gość: dziki dzik Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.11, 13:13
                    witam kolegów" po fachu" mam jedno pytanie tj.czy na waszym forum znajduje się ktoś kto pracuje na piecu lub kwasach??
                    pracuję w ocynkowni Strumet (www.strumet.pl) i chciałbym wymienić się wiedzą(jakąkolwiek)o tym zawodzie.
                    • Gość: Piec Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 28.11.11, 13:07
                      Co chcesz wiedzieć kolego ,bądź jaką wiedzą chcesz się podzielić ?
                      • Gość: xxx Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 88.199.56.* 29.11.11, 15:59
                        A co to za zmiany na Zm.B ?? Mieliście takiego fanego mistrza
                    • Gość: Kasks Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.info-net.net.pl 29.08.12, 11:35
                      Ja pracowałam na cynkowni , mam pytanie czy tam u pana na cynkowni pracuja jakieś kobiety?
                      • Gość: drink Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.Netcominternet.pl 01.09.12, 06:48
                        wyborcza.biz/Gieldy/1,114507,12403021,Polimex_zaskoczyl_gigantyczna_strata__Budowa_drog.htmlzro
                        • Gość: k Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.12, 14:28
                          wyborcza.pl/1,75248,12403021,Polimex_zaskoczyl_gigantyczna_strata__Budowa_drog.html
                          • Gość: Haha Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 05.09.12, 11:59
                            NIE URZYWAĆ :D
    • Gość: ryży Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.11, 23:43
      kto dosał ?
      on dostał : finanse.wp.pl/gid,13590007,galeria.html?T%5Bpage%5D=2
      • Gość: :) Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 13.07.11, 09:40
        On dostal 31 groszy :)
        • Gość: xymox Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.tktelekom.pl 13.07.11, 18:32
          nie.....31 milionów,odnośnie tago analfabety to on jest brygadzistą
    • Gość: hog Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.11, 11:48

Pikieta na Młynarskiej. 2011-07-18
      Realizując przyjęty harmonogram działań w ramach trwającego sporu zbiorowego, w dniu 11.07.2011 r. przed siedzibą Pracodawcy w Warszawie odbyła się Pikieta zorganizowana przez Związki Zawodowe: NSZZ „Solidarność” i ZZ „Budowlani”.
      Udział w niej wzięli przedstawiciele z prawie wszystkich zakładów Polimexu, w tym duża grupa „nowych” pracowników , ze Spółek inkorporowanych do Firmy z dniem 01.01.2011 r. Około 300 pracowników w sposób pokojowy manifestowało przez ponad godzinę swoje niezadowolenie z jednostronnych decyzji Pana Prezesa wprowadzających regulacje płacowe bez akceptacji ZZ. Po przemówieniach Przewodniczącego Regionu „Mazowsze”, Przewodniczącego NSZZ „Solidarność” PxM Andrzeja Hojny i Przewodniczącego ZZ „ Budowlani” Alberta Millatiego, uczestnicy pikiety używając popularnych trąbek „wuzeli”, gwizdków, syren strażackich, piszczałek itp. akcesoriów oraz skandując raz po raz „Solidarność” „Solidarność” ….i „Budowlani” „Budowlani”… dawali wyrazy poparcia dla prowadzonej przez ZZ akcji.
      W trakcie odczytywania PETYCJI, do manifestujących wyszli członkowie zarządu Spółki na czele z Panem prezesem Konradem Jaskółą. Po wysłuchaniu petycji, Pan Prezes odniósł się do wielu zawartych w niej stwierdzeń, a także naświetlił otaczające Firmę problemy i zagrożenia zewnętrzne mogące pojawić się w przypadku zbiegu określonych zdarzeń, jak chociażby tzw. „wrogie przejęcie”.
      ZZ wskazały natomiast obszary, w których powinny być podjęte działania, aby Firma mogła zmniejszyć koszty swojego funkcjonowania, a przy tym stać się bardziej konkurencyjną.
      Należą do nich w skrótowym opisie: biurokracja , nadmiernie rozbudowane struktury kierownicze, wysoka fluktuacja kadr, atomizacja zakładów.
      Są to niestety powtarzalne zjawiska, o których mówi się od lat, ale efekty póki co nie są widoczne, łatwiej i prościej jak się okazuje jest oszczędzać na dochodach pracowników.
      Dlatego tak ważną w założeniu ZZ jest indeksacja płac dla wszystkich pracowników, pozwalająca w wielu przypadkach utrzymać minimalny poziom egzystencji.
      Po wymianie zdań, kilku polemikach odnoszących się do wystąpienia Pana Prezesa oraz oferty Prezesa, że drzwi do jego gabinetu są zawsze otwarte pikieta dobiegła końca.
      Co dalej?
      O ile nie zajdą jakieś nowe okoliczności, następne kroki to: od środy 21.07.2011 r. oflagowanie zakładów, pogotowie strajkowe i……..
      • Gość: sojuz navsegda Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.11, 22:51
        takie skurywsyny jak wy rozjbeały związek radziecki, a teraz chcecie rozejbać polske !!
        póki był soviecki sojuz, w polsce żylo sie dostatnio, wczasy zagraniczne, mieszkania za pół darmo, nie było biedy i bezdomnosci, praca była dla kazdego.
        • Gość: ŁADOWACZ Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.11, 11:46
          TY CYMBALE NIE WIEM ALE STARY POWINIEN CIĘ UTOPIĆ W KLOZECIE SZPITALNYM
          • Gość: do wig - ładowacz Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.11, 10:22
            Zapewne masz coś z psychą. Życzę DUŻO ZDROWIA, bo w tej chwili jest Ci najbardziej potrzebne ;)
            • Gość: TNV CNBC Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.11, 23:49
              Witam!
              Co do WIG'a to ma rację, coś jest na rzeczy w Piątek było na CNBC, jak mówili o budowie stadionu Górnika, to przy okazji wspomnieli o przejęciu przez Francuzów.
              Zapewne do końca roku wszystko się wyjaśni.
    • Gość: robol Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 204.45.133.* 28.07.11, 18:05
      podobno mistrz Zając potrącił rowerzystę pod ocynkownią ? to prawda ?
      • Gość: gość Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.11, 21:15
        nie wiadomo czy potrącił czy facet sam się przewrócił, zbada to policja i prokuratura, a jeśli już to najwyżej zawiasy za to dostanie
    • Gość: 33e Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.com.pl 06.09.11, 09:03
      :)
    • Gość: WIG Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.11, 17:31
      W ciągu roku akcje Polimex-Mostostalu spadły o ponad 300%, a wcześniej nasza firma wyleciała z indeksu WIG 20. 14 września 2010 roku kurs akcji wynosił 4,3 zł, na dzień dzisiejszy wynosi 1,4 zł.
      Mimo dobrej kondycji i dużego portfela zamówień nasza firma wciąż dołuje, także chłopcy i dziewczęta przygotujcie się na coś wielkiego, ogromny kapitał gra na osłabienie Polimexu, co skończy się, próbą przejęcia firmy, przez kogoś z zewnątrz, być może przez chińczyków ;p
      Osobom które posiadają trochę wolnego grosza, polecam założyć jakiś rachunek inwestycyjny i kupić za to maksymalny wolumen akcji PxM, niedługo będzie wielkie booom :)
      Na zachętę powiem, że nie długo francuska firma Arevy wygra przetarg na budowę pierwszej polskiej elektrowni atomowej, a Polimex-Mostostal będzie głównym podwykonawcą. Nasza firma już współpracowała z Arevy przy budowie elektrowni atomowej w fińskim Olkilouto, oraz dostarczyła wyprodukowaną w zakładzie konstrukcji stalowych, czaszę reaktora.
      • Gość: ;) Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.11, 18:44
        skąd Ty to wszysko wiesz?
        • Gość: WIG 20 Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.11, 12:46
          No panie WIG ,za te informacje szukaj sobie pracy .Wiem kim jesteś ......
      • Gość: vip Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.11, 17:30
        ciekawe sad masz takie rewelacje
        nigdzie na necie nie nie znalazlem tego co piszesz!
    • esikaesa Re: ocynkownia(polimex częstochowa) 04.10.11, 12:19
      Witam, macie jakies info na temat wczorajszego wypadku w waszej firmie, pracodawca ma inne zdanie na ten temat i cała winne zgania na pracownika, tagze nie chce udostepnic nagrania z monitoringu..
      • Gość: e Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 04.10.11, 12:26
        Przeciez nie wezma winy na siebie ....tu rola Płatka żeby stanął w obronie naszego kolegi...
        • esikaesa Re: ocynkownia(polimex częstochowa) 04.10.11, 12:38
          No domyslam sie ze tak napewno bedzie, Jesli wiecie cos na ten temat to piszcie, bo w tym wypadku trzeba bedzie podjac jakies kroki..
          • esikaesa Re: ocynkownia(polimex częstochowa) 04.10.11, 12:42
            Dawid jest w spiaczce, jego stan nie jest najlepszy a idiota brygadzista tłumaczy ze jego wypadek nie kwalfikuje sie do ciezkich;/
            • Gość: do esikaesa Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.11, 14:56
              Piszesz "w waszej firmie", a następnie " idiota brygadzista tłumaczy ze jego wypadek nie kwalfikuje sie do ciezkich". Ewidentnie jesteś pracownikiem tej firmy i szukasz taniej sensacji. Jeśli jesteś choć trochę inteligentny, to sobie odpuść ten temat...
              • Gość: esikaesa Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 04.10.11, 18:14
                Jestem o tyle jego bliską osobą, ze sam bys sobie odpuscił takie wypowiedzi, a stwierdzenie brygadzisty tylko utwierdza jego głupotę, zaprszam na Parkitkę, a jesli ja bym miał wnioskowac to bym stwierdził, ze albo jestes tym brygadzistom lub jego znajomym, oszczędz sobie liter i nie błaznij sie jesli los człowieka nie jest ci obojetny...
                • Gość: esikaesa Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 04.10.11, 18:36
                  Odpuszczam temat na forum bo szkoda nerwow, jesli macie mozliwosc podzielenia sie, jakas sensowną wypowiedziom, na ten temat piszcie na gg6956531,
                  • Gość: Pain Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.realestate.net.pl 05.10.11, 20:50
                    No to zakład bedzie miał niezłe problemy , i dobrze może się czegoś nauczą a nie niechlujstwa i poganiania. Pzdr dla Cygana który nic nie robi w tej robocie a żre przy kompie kanapki . ;) Niech Dawid wraca do siebie.
                    • Gość: ? Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.11, 23:00
                      jakie problemy niby ?
                      • Gość: A Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 24.12.11, 14:17
                        skoro pan mistrz nie ma kultury złożyć pracownikom życzeń świątecznych to my złożymy panu.Wesołych Świąt ,niewychowany prostaku ze wsi
                        • Gość: :) Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 24.12.11, 15:46
                          Trafna uwaga ...Ale czegóż można wymagać od ludzi jego pokroju ...
                          • Gość: form Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 25.12.11, 20:22
                            życzenia podobno złożył do kamery nr5 dyrektorowi oczywiście bo tak mu nakazali inni mistrzowie co go też mają za barana ze wsi
                          • Gość: wypadek przypadek Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 08.02.12, 15:46
                            S.I.P-owiec jak będziesz dalej na nas donosił to trzeba będzie cie wymienić na lepszy model, niepotrzebny nam konfident. Ciekawe jak by wyglądały rysy na czarnym lakierze.
                            • Gość: xymox Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.12, 20:23
                              Lizodupy i neroby w końcy zaczynają sie bać!!!!
                              • Gość: xyz Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 16.02.12, 16:41
                                S.I.P - Sam Ich Podje***em
                                • Gość: sopelek Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 16.02.12, 16:59
                                  albo Specjalistyczna Instrukcja Pilota :)
                                  Słyszałem że oblał się sosem jedząc i dzwonił tam by ktoś przyjechał go wytrzeć prawda to?
                                  Ale to wszystko przez brak swoich zębów a w plastikowych brak czucia. Zęby mądrości wypadły czas na włosy a widziałem że dużo ich tam nie ma.
                                  • Gość: McIntosh Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 21.02.12, 14:19
                                    S I P - Słuchać (podsłuchiwać) I Podpier.... alać!
                                    • Gość: chory Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 25.02.12, 12:04
                                      Panowie, za wszelką cenę starać się nie chorować a jak już chorować to nie brać przykladu z innego pracownika który jest symulantem i udaje że choruje cały miesiąc tylko z wyższych rangą np Megamistrza , a jak się powie że się miało zabieg to wszystko jest o.k i nie ma wtedy żadnego problemu ani konsekwencji.Pozdrawiam naprawdę chorego megamistrza
                                    • Gość: ttyrtrttr Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 26.02.12, 16:01
                                      S I P Stary Insekt Pieca
                                      • Gość: gość [...] IP: 188.95.28.* 26.02.12, 23:52
                                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                                        • Gość: xyx [...] IP: *.dynamic.chello.pl 29.02.12, 12:28
                                          • Gość: xxx Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 10.03.12, 17:46
                                            słyszałem że na jednego br chłopaki się szykują
                                            • Gość: xymox Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.12, 19:06
                                              Oby go połamali .....
                                              • Gość: ktoś Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.play-internet.pl 14.03.12, 00:25
                                                czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,11338159,Pensje_pracownikow_Huty_Czestochowa_wzrosna_o_4_3.html
                                                a w polimexie ??
                                                • Gość: Leny Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 14.03.12, 10:58
                                                  Dostałeś 15 groszy ? To się ciesz ...
                                                  • Gość: xymox Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.12, 07:05
                                                    No jak tam na bezrobociu SZREKty świńki ryju????????
                                                  • Gość: HSB Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 109.95.31.* 28.03.12, 23:40
                                                    A co z nim zdegradowali go??
                                                  • Gość: Et Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 29.03.12, 15:49
                                                    Został dyrektorem.
                                                  • Gość: HSB Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 109.95.31.* 29.03.12, 16:00
                                                    Jasne . Taki przygłup się nie nadaje na dyrektora ;]
                                                  • Gość: xxxx Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.Netcominternet.pl 31.03.12, 20:45
                                                    Nie zdegradowali, ale wylali. Ale słyszałem ze przyjął się do Fabryki czekolady.
                                                  • Gość: w Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 09.04.12, 20:25
                                                    Co to za redukcje w firmie ? Z Barier 2 poleciało ponoć...
                                                  • Gość: xymox Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.12, 20:52
                                                    W ten sposób prubuje wytłumaczyć swoją niegospodarność zarząd naszej ocynkowni,myśleli że wyrzucenie SHREKA usprawiedliwi ich NIEUDLNOŚĆ!!!!!
                                                  • Gość: brzydki Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.12, 00:04
                                                    o jakiej niegospodarności i nieudolności mówisz ?
                                                  • Gość: ziom Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 01.08.12, 07:40
                                                    słyszeliście ze łysy został zdegradowany na formowanie od poniedziałku? Damian ma iść na brygadzistę chłopak się wykazał w końcu hehe ale to nie koniec prędki tzw hary portfel idzie na zmianę b a Damian na c niezłe zmiany się szykują ale czy to przejdzie czy hary się zgodzi o tym w jutrzejszym odcinku .... chcesz wiedzieć więcej wyślij SMS na numer 7100 za 100 zł :)
    • Gość: abc Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 77.67.45.* 27.05.12, 03:33
      a zjawin jeszcze pracuje ???
    • Gość: up [...] IP: *.net.stream.pl 24.06.12, 10:41
      • Gość: eweee Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.play-internet.pl 30.06.12, 14:57
        ddddd
        • Gość: pierwszy raz Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.dynamic.chello.pl 02.07.12, 00:22
          Jestem ciekawy jak nasi przełożeni odniosą się do temperatur które będą panowały od jutra na hali.Domyślam się, że pomogą nam związki zawodowe czyli przedstawiciel w Polimex-ie (chyba za coś tę składkę biorą ),a może inspektor społeczny ?! (przepraszam za sarkazm,ale nie mogłem się powstrzymać) Gdyby tak jednak się nie stało polecam ,,telefon do przyjaciela" Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach oddział w Częstochowie osobiście-poniedziałek, środa,czwartek,piątek w godz. 8,30-12,00 i 12,30-15,30 i tylko telefonicznie wtorek 8,30-12,00 i 12,30-15,30 ul. Kisielewskiego 18/28b (34) 361-20-50. Czekam na wasze spostrzeżenia i opinie.
          • Gość: drugi raz Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.dynamic.chello.pl 02.07.12, 00:32
            Zapomniałbym-pozdrawiam wszystkich chłopaków którzy kibicowali Hiszpanom.To był dobry mecz.
            • Gość: h Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 02.07.12, 11:33
              Pewnie załatwią zgrzewki zimniuteńkiego piwa hahahaha.
              • Gość: frazes Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.dynamic.chello.pl 03.07.12, 08:36
                i tak by zaoszczedzili pewnie kupiliby vipa z biedronki.
    • Gość: UP [...] IP: *.net.stream.pl 27.06.12, 22:33
      • Gość: ładowacz wsadu Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.Netcominternet.pl 07.07.12, 09:38
        a ja korzystając z okazji chciałbym pozdrowić kochanego SHREKA, który w takie upały zapie... z 8 kilowym młotkiem na produkcji w odlewni zeliwa w Wulkanie. " A gdybym był młotkowym w fabryce z młotkiem szalał, to co byś powiedziała, czy cos bys przeciw miała." Teraz napewno wie co to znaczy smierdzieć prawdziwym męskim potem. ha ha.
        • Gość: Układ zbiorowy Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 12.07.12, 17:22
          Pracownicy od 1 stycznia 2013r stracą, (jeśli nie zostanie podpisane porozumienie, co do wprowadzenia nowego układu) następujące świadczenia:

1. Odprawy emerytalne, – które uzależnione są od stażu
          pracy i wypłacane, gdy pracownik zdobywa uprawnienia do renty z tytułu niezdolności do pracy lub emerytury.
          2. Nagrody jubileuszowe - (łącznie z PPE), – które co prawda na mocy porozumienia z dnia 30 grudnia 2011roku miały być zmniejszane na rzecz Pracowniczych Programów Emerytalnych, ale jeszcze przez 10 lat z tego tytułu Pracownicy otrzymywaliby to świadczenie.
          3. Korzystniejsze regulacje przestojów wynikających nie z winy Pracownika.
          4. Dodatek za stosowanie środków ochrony osobistej (dawniej, tzw. „szkodliwe”),
          5. Czasowe przeniesienie zarówno do pracy za granicą, jak również w kraju (dodatki za noclegi, posiłki i napoje, zjazdy do domu),
          6. Zwiększenie zasiłku chorobowego do 90% dla pracowników zatrudnionych ponad 10 lat w Spółce,
          7. Posiłki profilaktyczne,
          8. Dodatek za pełnienie dyżuru domowego,
          9. Dodatek brygadzistowski,
          10. Premie, które są obecnie wypłacane według regulaminów zawartych w zuzp. Po zakończeniu jego wypowiedzenia, w skrajnym przypadku Pracodawca nie będzie zobowiązany do ich wypłaty.
          11. Płaca zasadnicza, która będzie mogła być ustalana dowolnie ( np. minimalna płaca krajowa), ponieważ nie będą obowiązywały tabele zaszeregowań)
          Jak widać Pracownicy naszej Spółki mogą stracić bardzo wiele, dlatego tak ważna jest mobilizacja nas wszystkich. Wypowiedzenie układu niestety w tym momencie jest faktem, teraz od nas zależy, czy stracimy go definitywnie, czy też będziemy w stanie obronić, a nawet jak będzie trzeba walczyć o ten dokument.
          • Gość: stały odbiorca Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.12, 11:25
            Po pierwsze : nauczcie sie najpierw pracować,by rozmawiać o wynagrodzeniu.Wy wszyscy tylko pierd... o zarobkach a pojęcia o pracy i jakości zero.Połowę ludzi to tam trzeba normalnie wypier.... i zostawić tych którzy chcą pracować a nie się opier... od 6 do 14.
            Banda chołoty która robi z przymusu i dla wypłaty .Powinni to zaorać i to prędko bo falki się lasują na ten wasz ocynk i wasze podejście do pracy.Brak słów,cycki opadają.

Ps. Słowo do dyrektora. Przyjmę się za darmo na miesiąc na kierownika jakości,po miesiącu zobaczycie jak powinien wyglądać ocynk i praca dobrych pracowników. !!!!!!!!!!!!
            • Gość: l Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 26.07.12, 13:56
              To spie...j do innej ocynkowni fajfusie :)
            • Gość: xymox Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.12, 13:59
              Sorry ale baranów nie prszyjmujemy.P.S.GOŃ SIE CIOŁKU.
              • Gość: TxC Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 109.95.31.* 27.07.12, 10:38
                Kto jest teraz mistrzem na zmianie B i brygadzistą?
              • Gość: frazes Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.dynamic.chello.pl 31.07.12, 10:29
                trzeba byc nie złym idiota zeby samemu pisac posty a pózniej je krytykowac patrzcie na numer IP. przeciez od razu widac ze to ta sama osoba.lipa co.
    • osiolek42 Re: ocynkownia(polimex częstochowa) 03.08.12, 16:41
      banda idioów!!!

• Gość: xxx Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.play-internet.pl 09.08.12, 07:04
        3,5 mln pensji rocznie za podejmowanie takich świetnych decyzji dla pxms ,bezcenne .W normalnym kraju facet gnil by w pierdlu do końca życia a tutaj jeszcze dostanie odprawę trzymiesięczną i powie sorry (albo nie powie nic) bo sobie na księżycu za te pieniądze zamieszka
    • Gość: sprzedam OPLA Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.12, 01:04
      Nie martwcie się chłopcy upadłością Polimexu Mostostalu, jest to raczej nierealne, nasza firma należy do tak zwanych firm "za duże aby upaść", czternaście tysięcy pracowników w Polsce, kontrakty państwowe na miliardy złotych, zobowiązania wobec banków na setki milionów.
      Banki nie pozwolą na upadłość, bo oznaczało by to dla nich duży minus w zapisach księgowych, przewiduję raczej jakąś formę restrukturyzacji, niestety kosztem pracowników, co zresztą już odczuwamy, poprzez wypowiedzenie układu zbiorowego. A w dłuższej perspektywie będziemy, powoli odbijać się od dna, tym wolniej im bardziej kryzys uderzy w polską gospodarkę.
      Na koniec historyjka z przedwojennej Polski:
      Przychodzi Icek do Rabina
      -Rebe pożyczyłem 1000 zł od banku i nie mam z czego zwrócić, Molcia mi płacze, ja włosy wyrywam, Rebe co robić ?
      - Icek ty nie rwij włosów, ty idź do banku i pożycz następne pieniądze.
      - jak to Rebe następna pożyczka?
      - PAMIĘTAJ Icek, jak pożyczysz 1000 zł to jest to twój problem, ale jak pożyczysz 10000 zł to jest to już problem banku, on ci pomoże spłacić.
      • Gość: r Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 12.08.12, 11:36
        Tzw. dzień budowlańca nie będzie wypłacony . Dziękujemy panie Jaskóła ...a pan wziął swoje 300 tysięcy ?:)
        • Gość: Jaskóła poleciał.. Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 13.08.12, 11:09
          www.polimex-mostostal.pl/pl/centrum-prasowe/aktualnosci/2012/zmiany-w-skladzie-zarzadu-polimexu-mostostalu-sa
          • Gość: pracownik Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.play-internet.pl 17.08.12, 15:23
            a razem z nim nasz socjal dziękujemy zarządowi za budowlańca którego nie będzie przecież trzeba urwać ludziom na odprawę dla pana J.
            • Gość: TJN Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.dynamic.chello.pl 06.09.12, 22:48
              Szkoda ze po tych wszystkich zmianach na zm,,b,,c,, nie wzieli sie za zmiane ,,a,, czas rozłaczyc tych drapaczy jaj i dupy.zmyłka i złoty.
              • Gość: centek Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.rev.inds.pl 21.09.12, 16:20
                zmiany na zm."A" by się przydały ludzie zrywaja sobie łapy i parzą dłonie bo heby najważniejsze nawet dobrze nie wystudzą i już eeeeeeeeee... dawaj dawaj...
                • Gość: r Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 21.09.12, 18:01
                  TJN
                  • Gość: TJN-owiec Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 212.87.246.* 26.09.12, 23:23
                    Tak jest bracie TJN na wieki EEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!
                    • Gość: Były pracownik` Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.adsl.inetia.pl 02.10.12, 17:13
                      Witam:) mam kilka pytań odnośnie zmA(micza Jareczka)
                      1. Chyba nie nowość że Asterix to fan paniki ,taki typ człowieka niby koleżeński a nóż w plecy za dienga seczuańskiego by wbił..
                      2.Obelix jest jeszcze gorsza świnia ale jemu to się od alko styki powypalały już dawno
                      1+2 jest gorzej z tymi osobnikami??o co chodzi z tymi hebami?? poważnie aż tak trudno się jej robi czy temp.jest znacznie przekraczajaca dozwolona??
                      3 o co chodzi z tym Globusem:)Jak pamietam to normalny chyba gosTobciu byl???
                      4.TJN???Czyżby dalej isntiał??
                      5.Najbardziej wspominam moja pracę w tym mini Auschwitz jak szła bariera ten chaos panika nieogarniecie,łamanie B H P bo może by jeszcze z trawerse bo mazgaj juz w raport wpisał:)
                      A i bym zapomniał chyba najlepsze:)obłędny wzrok brygadzisty jak szły same ,,konkretne,,wsady:)
                      Pozdrawiam:)
                      • Gość: Obecny Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 03.10.12, 15:44
                        W firmie coraz lepiej ..znaczy się gorzej ... Wczoraj zarząd zakomunikował robolom ,że dostaną wypłatę płatna w dwóch równych ratach 10 i 24 października:) Po prostu bajka ..roboty od groma ,tony idą non stop a tu taka miła niespodzianka ... Ludzie mają kredyty itp. zobowiązania ,ale co to obchodzi Warsiawkę .. Lud nie wie co będzie po 1 listopada ,ogólnie atmosfera jest kiepska ,każdy myśli czy go zwolnią czy może jednak nie , a jak nie to jakie warunki dadzą nowi dobrodzieje...Itd ...
                      • Gość: xyz [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.12, 17:23
                      • Gość: Rastafarajdza! Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 08.10.12, 13:51
                        Skoro tam pracowałeś to skąd te pytania?? Sam powinieneś wiedzieć co i jak wygląda :/
                        • Gość: Gość Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 188.95.28.* 15.10.12, 14:17
                          I co wiadomo coś w sprawie Polimexu i Nas?
                          • Gość: L Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 16.10.12, 10:58
                            UCHWAŁA NR 10
                            NADZWYCZAJNEGO WALNEGO ZGROMADZENIA
                            Polimex-Mostostal Spółka Akcyjna
                            z dnia 15 października 2012 r.
                            w sprawie: wyraŜenia zgody na zbycie zorganizowanej części przedsiębiorstwa
                            Spółki pod nazwą Polimex-Mostostal S.A. Zakład Zabezpieczeń
                            Antykorozyjnych Oddział Częstochowa z siedzibą w Częstochowie
                            przy ul. Korfantego 29.

Na podstawie art. 393 pkt. 3) Kodeksu spółek handlowych (dalej „KSH”) oraz § 33 ust. 1 lit. l)
                            Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie „Polimex-Mostostal” S.A. („Spółka”) uchwala, co
                            następuje:
                            § 1
                            WyraŜa się zgodę na zbycie przez Spółkę zorganizowanej części przedsiębiorstwa Spółki,
                            wyodrębnionej ze struktur Spółki, pod nazwą Polimex-Mostostal S.A. Zakład Zabezpieczeń
                            Antykorozyjnych Oddział Częstochowa z siedzibą w Częstochowie przy ul. Korfantego 29,
                            stanowiącej wyodrębniony pod względem organizacyjnym oraz finansowym dział w strukturach
                            działalności Spółki, którego przedmiotem działalności jest cynkowanie ogniowe, metalizacja
                            natryskowa oraz malowanie konstrukcji stalowych („Odział Ocynkownia Częstochowa”)
                            Oddział Ocynkownia Częstochowa obejmuje, między innymi:
                            (a) aktywa trwałe oraz prawa do wartości niematerialnych i prawnych związane
                            funkcjonalnie i organizacyjne z działalnością Oddziału Ocynkownia Częstochowa;
                            (b) prawo własności lub prawo uŜytkowania wieczystego do następujących nieruchomości:
                            nieruchomość gruntowa zabudowana oznaczona jako działka ewid. Nr 2/322 o pow.
                            52.981 m² dla której Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych
                            prowadzi księgę wieczystą KW o nr CZ1C/00127980/1;
                            (c) własność wszelkich ruchomości związanych funkcjonalnie i organizacyjnie z Oddziałem
                            Ocynkownia Częstochowa;
                            (d) wierzytelności pienięŜne (naleŜności i roszczenia) funkcjonalnie związane z działalnością
                            Spółki w ramach Oddziału Ocynkownia Częstochowa;
                            (e) środki pienięŜne na rachunku bankowym oraz w kasie, funkcjonalnie, organizacyjnie i
                            finansowo związane z działalnością Spółki w ramach Oddziału Ocynkownia
                            Częstochowa;
                            (f) prawa i wierzytelności wynikające z wszelkich umów związanych funkcjonalnie,
                            organizacyjnie i finansowo z Oddziałem Ocynkownia Częstochowa;
                            (g) dokumentację rozliczeń finansowych związanych z funkcjonowaniem Oddziału
                            Ocynkownia Częstochowa.
                            § 2
                            Oddział Ocynkownia Częstochowa zostanie na warunkach rynkowych sprzedany przez Spółkę
                            na rzecz podmiotu trzeciego.
                            § 3
                            UpowaŜnia się Zarząd Spółki do:
                            (a) ustalenia szczegółowych warunków zbycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa, o
                            której mowa w niniejszej uchwale, w tym sposobu zaspokojenia zobowiązań związanych
                            z funkcjonowaniem Oddziału Ocynkownia Częstochowa;
                            (b) szczegółowego określenia zespołu składników materialnych i niematerialnych,
                            składających się na zorganizowaną część przedsiębiorstwa, o której mowa w niniejszej
                            uchwale;
                            (c) ustalenia wartości oraz ceny zbycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa, o której
                            mowa w niniejszej uchwale;
                            32
                            (d) zawarcia umów niezbędnych dla zbycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa, o
                            której mowa w niniejszej uchwale;
                            (e) dokonania wszelkich czynności faktycznych i prawnych, jakie okaŜą się niezbędne dla
                            wykonania niniejszej uchwały.
                            z zastrzeŜeniem, Ŝe Zarząd zobowiązany jest poinformować Radę Nadzorczą o: (i) ostatecznej
                            cenie sprzedaŜy zaoferowanej za Oddział Ocynkownia Częstochowa i (ii) podmiocie będącym
                            nabywcą Oddziału Ocynkownia Częstochowa oraz uzyskać zgodę Rady Nadzorczej na te
                            parametry transakcji.
                            § 4
                            Uchwała wchodzi w Ŝycie z chwilą jej podjęcia.
                            Liczba akcji, z których oddano waŜne głosy: 217 879 968
                            Procentowy udział akcji w kapitale zakładowym: 41,81%
                            Łączna liczba waŜnych głosów: 217 879 968
                            „za” uchwałą: 200 503 150 głosów
                            „przeciw” uchwale: 13 348 325 głosów
                            „wstrzymujących się”: 4 028 493 głosów
              • Gość: GCH Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.play-internet.pl 05.10.12, 14:33
                szkoda
            • Gość: tłusty Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.dynamic.chello.pl 06.09.12, 22:51
              GLOBUS WRACAJ NA ROZFORMOWANIE NUDA BEZ CIEBIE
              • Gość: Ich Troje Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 07.09.12, 09:09
                Hahahehehe
              • Gość: cambio do lor Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.adsl.inetia.pl 10.09.12, 13:49
                Teraz pewnie śmiesznie jest na formowaniu:)
    • Gość: amber cynk Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.12, 00:01
      troche wiecej szczegolow niz na scianie www.polimex-mostostal.pl/pl/centrum-prasowe/aktualnosci/2012/polimex-mostostal-s.a.-realizacja-planu-strategii-finansowania-1
    • Gość: nowa Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.12, 20:23
      kontakt24.tvn.pl/temat,wyciekl-kwas-solny-pozar-w-zakladach,53349,html?categoryId=496
    • Gość: Pan Toranaga Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.12, 12:08
      www.polimex-mostostal.pl/pl/centrum-prasowe/aktualnosci/2012/polimex-mostostal-s.a.-2013-otrzymanie-wiazacych-ofert-na-zakup-aktywow-grupy

ten link jest ciekawszy: www.polimex-mostostal.pl/pl/centrum-prasowe/wyroznienia-i-nagrody/wyroznienia-i-nagrody
      • Gość: Gold [...] IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 09.11.12, 12:25
        • Gość: uyt Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.12, 14:47
          a ty z jakiej bajki sie wziołes
          • Gość: TxC Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 109.95.31.* 11.11.12, 14:49
            Jak wygląda teraz sytuacja na ocynkowni?? Czy jest tak tragicznie? Proszę o rzetelna odp .
            • Gość: Anonimowy Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: 188.95.28.* 11.11.12, 15:10
              Sytuacja wygląda nie za ciekawie. Ogłosili że 30% ludzi idzie na zwolnienie. W Styczniu mamy się dowiedzieć kto kupi Ocynkownie.
              • Gość: e Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 11.11.12, 16:47
                No i nie wiadomo kto poleci ..tylko przydupasy mogą spać spokojnie ... reszta jest na celowniku...
                • Gość: Świety Mikołaj Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.dynamic.chello.pl 26.11.12, 11:45
                  Nie bedzie zadnych zwolnien grupowych
                  • Gość: snięty mikołaj Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.strefa.com 27.11.12, 17:53
                    napewno beda zwolnienia pojedyncze. Nawet w tym roku naświeta nie dadzą. Chcałbym aby prezesi sobie odmówili wypłaty za listopad a wpłacili nam na konto po 1000 zł na swieta. kto jest za ?
                    • Gość: ee Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 11.12.12, 16:10
                      Dziękujemy kochana firmo za premię świąteczną ...
                      • Gość: qwerty [...] IP: *.dynamic.chello.pl 12.12.12, 14:54
                        • Gość: ee Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.net.stream.pl 12.12.12, 15:14
                          O jakim postojowym mówisz ? Nie ma żadnego postojowego ... urlopy albo odróbki ... Pobijanie rekordów w ilości ocynkowanych wsadów daje o sobie znać...
    • Gość: santa claus Re: ocynkownia(polimex częstochowa) IP: *.strefa.com 14.12.12, 17:03
      Trzeba czekać na to az piec wybuchnie i będzie świety spokój. Ciekawe czy jeszcze nam Gruchy wypłacą w styczniu. Oszczedzają na wszystkim. Ogrzewania nie ma, sople robią sie na nosie, jeszcze oświetlenie wyłączcie, zeby robic po omacku. Kto chce niech idzie 19.12 połamać sie opłatkiem z Lenym i życzyć mu premii z okazji zbliżającej się Trzynastki. pozdrowienia od gienia
      • Gość: smy-k [...] IP: *.net.stream.pl 15.12.12, 14:06