Dodaj do ulubionych

Najlepszy dentysta w Częstochowie?

17.10.08, 14:12
Szukam bardzo dobrego dentysty w Częstochowie. Chcę wstawic sobie
tylnego zęba brakującego - potrzebuje super specjalisty? Gdzie
polecacie? Do tej pory trafiałam na samych nieprofesjonalnych!
Obserwuj wątek
    • panzbyszek1 Re: Najlepszy dentysta w Częstochowie? 23.01.09, 19:27
      Byłem w przychodni Stomed w Gnaszynie u dr Kapusteckiej i jestem
      bardzo zadowolony,znow mam piękny usmiech, fachowa obsluga, super
      podejscie do dzieci, moj synek juz nie moze doczekac sie kolejnej
      wizyty, siedzac na fotelu ogladal bajki :) polecam!!!
    • ratownik-drogowy Re: Najlepszy dentysta w Częstochowie? 02.05.09, 00:56
      Witam polecam bardzo serdecznie i goraco Tomasz Kowalczuk przyjmuje
      na parkitce chyba ul lodzka na myjni przy lodzkiej jest jego numer
      jak bedzie potrzeba wysle namiary. Gosc jest profesjonalista wyrywal
      mi 2 zeby bo tylko do tego sie nadawaly kiedys robilem o w narkozie
      ale to lipa niby spisz ale nie do konca jak mnie zneczulil to
      znieczulenie trzymalo kilkanascie godzin a samo wyrywanie trwalo 2
      minuty. To jest gabinet prywatny i koszty nie sa male ale gosc jest
      profesjonalista naprawde polecam zawsze mozna isc i sie
      skonsultowac. Podkreslam koszty moga ne byc male..Pozdrawiam
    • cocoxxx Re: Najlepszy dentysta w Częstochowie? 15.11.09, 17:28
      Tomasz Kowalczuk,gabinet prywatny na parkitce.profesjonalizm w kazdym
      calu.usuwalam u niego 10 zębow a mialam naprawde korzenie tragiczne ,zaden
      dentysta niemogl sobie pradzic a ten pan w 2 minuty sprawe zalatwil nawet bez
      przeswietlenia.naprawde bomba!!polecam 100%
    • real_czwa Re: Najlepszy dentysta w Częstochowie? 02.06.11, 16:09
      Z czystym sumieniem mogę polecić przychodnię DENTARIA z Częstochowy. Leczyłem tam zęby przed zrobieniem sobie wymarzonego od dawna wybielania i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony zarówno jakością obsługi z ich strony jak i efektami po przeprowadzonych zabiegach, poleciła mi ich znajoma, której robili implanty, bardzo sobie je chwali. Zadzwoń, umów się na konsultację, na pewno trafisz w dobre ręce.
    • kalista0 Re: Najlepszy dentysta w Częstochowie? 18.03.13, 17:24
      Witam, ja mogę polecić Panią Renatę na ulicy Kutnowskiej, świetnie poradziła sobie z moim mężem, ja również jestem jej pacjentką i nie mogę sobie wyobrazić lepszego specjalisty. Dla zainteresowanych podaję stronę www: www.diente.pl
      • fizja Re: Najlepszy dentysta w Częstochowie? 17.04.13, 21:24
        Szczerze mówiąc nie byłam przekonana do niego, bo z racji tego, że jest obcokrajowcem miałam wątpliwosci, jednak dużo osób polecało mi i poszłam. Ząb zaleczony przez niego nie ma prawa boleć :) Bardzo dobry specjalista, polecam każdemu
      • etmc Re: Najlepszy dentysta w Częstochowie? 28.05.13, 16:00
        Szczerze mogę polecić dr Mariolę Lis, dobry lekarz z bardzo fajnym podejściem do pacjenta. Pani doktor przyjmuje prywatnie w dawnej przychodni kolejowej na ul.Wolności (obecnie jest to "Nasza Przychodnia") na pierwszym piętrze.
    • pacjen111 Re: Najlepszy dentysta w Częstochowie? 21.10.13, 18:48
      Witam bardzo polecam Dr Obolewską nie robi na kasę chorych aczkolwiek zęby są zrobione fachowo i solidnie, bardzo gorąco chciałem polecić pana dr Piotra Kuźnika który wyrywał mi ostatnio zęba koszt około 200 zl profesjonalnie nic nie bolało czyste szycie i wiedza z zakresu leków powodujących mniejszą krzepliwość krwi dokładnie acenocumarol oraz acard
      zaznaczam ten fakt gdyż specjalista( od robienia pieniędzy ) z „Dentari” nie wiedział ile wcześniej dokładnie odkładać lek itp. A zarzadal 350 – 500 zl za rwanie zęba który jest martwy i złamany w korzeniu .
      TAK wiec śmiało Dr Obolewska – Mickiewicza, bądź Dr Kużnik - Jasnogórska
    • aneta_bee Re: Najlepszy dentysta w Częstochowie? 27.03.14, 18:58
      Gabinet przy Warszawskiej 1 Stomatologii Rodzinnej, sprostał moim potrzebom. Duży wybór zabiegów, ceny przystępne. Wystrój gabinetu też fajny jak i lokalizacja, w dodatku to rodzinny biznes, bo prowadzi go mąż i żona. Mogę polecić z czystym sumieniem, bardzo mi pomogli.
    • duszka120 Re: Najlepszy dentysta w Częstochowie? 20.07.14, 08:51
      Bardzo polecam lekarza stomatologa LIDIE CYRAN , przyjmuje w przychodni na Nadrzecznej.Super usuwa zęby, nic a nic nie boli, robi to profesjonalnie, szybko, w bardzo milej atmosferze.Polecili mi doktor moi znajomi,Naprawde godna polecenia, nikt nie chciał mi usunąć , kierowano mnie na chirurgie/ wiadomo strach mnie paralizowal/,byly same zarosniete korzenie, doktor usunela bez problemu.Przyjmuje na NFZ, bezpłatnie.Poza tym bardzo dokladna i staranna w leczeniu zebow, miałam zab do usuniecia, a doktor mi go uratowala, mam go już bardzo dlugo i nie BOLI.Jest bardzo konkretna a jednocześnie mila i uprzejma, bardzo sympatyczna.Jesli chce się plombe z materialu lepszego to trzeba zaplacic, inne zwykle sa bezpłatne.BARDZO POLECAM
    • niezadowolonypacjent Re: Najlepszy dentysta w Częstochowie? 21.09.14, 15:01
      Uwaga na doktora Kucharskiego!!! Popełnił błąd medyczny i zamiast się do niego przyznać i go naprawić- brnął dalej narażając mnie na koszty i ogromny ból. W efekcie straciłem dodatkowego zęba. Chciał wstawiać implanty, na zupełnie nie nadające się do tego kości i dziąsła- zapewniając mnie, że nie ma ryzyka i wszytko będzie ok. Sam zdecydowałem się odroczyć termin implantacji- dzięki temu uniknąłem poważnych problemów zdrowotnych (łącznie z pęknięciem szczęki) Na szczęście podczas konsultacji u innego stomatologa został wykryty torbiel (efekt błędu dr Kucharskiego). O implantach mogę pomyśleć dopiero za miesiąc po zakończeniu leczenia stanów zapalnych a nie od razu jak zalecal dr Kucharski. Stanowczo przestrzegam i odradzam!!!
    • sylwiax1234 Re: Najlepszy dentysta w Częstochowie? 22.09.14, 18:57
      Grzegorz Łęcki z Łęccy Stomatologia to specjalista jakich mało, miałam bardzo trudne do leczenia zęby, gdyż mam bardzo pokręcone korzenie i trudno się do nich dostać, jednak tutaj pan doktor wykazał się swoją wiedzą i umiejętnościami, zabieg przebiegł tak jak należy i jestem bardzo zadowolona.
    • ann044 Re: Najlepszy dentysta w Częstochowie? 14.06.16, 18:43
      Nie wiem dokładnie do czego kwalifikuje się Twój przypadek (implanty czy może wystarczą licówki), ale ja miałam wszepiany implant w Centrum Medor. Zapytałam przez ich formularz o mój przypadek, pierwszą wizytę kontrolną miałam za darmo i wtedy mogłam sobie zdecydować czy chcę u nich podjąć leczenie. Porozmawiałam sobie z lekarzem, dopytałam ile to będzie kosztować, w rezultacie się zdecydowałam. Możesz sobie doczytać medor.pl/oferta/stomatologia-czestochowa - tutaj masz o implantach obszerne artykuły medor.pl/oferta/implanty-czestochowa . Wydaje mi się że są godni polecenia jako stomatolog w Częstochowie, sama jestem zadowolona
    • honorata_sz Re: Najlepszy dentysta w Częstochowie? 12.09.16, 18:24
      Pewnie zależy, jak specjalista to raczej w konkretnej dziecinie ;) Ja swoje zęby lecze w Centrum Medor, ostatnio miałam zakładane 4 plomby. Wszystko ok, ceny i usługi bez zarzutów. Z terminem było dość ciasno, ale się dostosowałam. Tak to bywa, dobry stomatolog to i kolejki medor.pl/ teraz mają jeszcze jakąś promocję na 25%, to już w ogóle
    • bal-com Re: Najlepszy dentysta w Częstochowie? 28.10.16, 08:47
      Temat bardzo się rozwinął i każdy poleca stomatologa, do którego sam chodzi. Ja mogę spokojnie polecić Alfadent dra Sławomira Sobczyka: alfadent.pl/nasza-klinika/ . Mają szeroki zakres usług, jest także implantologia i implantoprotetyka. Sam chodzę od dawna i nie zamierzam zmieniać dentysty bo widać, że w Alfadencie pracują specjaliści.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka