Dodaj do ulubionych

Nasz zespół walczy o 100 tys.Głosuj na niego

20.11.08, 21:30
Widzialam ich na zywo kilka lat temu i trzymam mocno kciuki!!! Jak
dla mnie sa fantastyczni!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Artur Nasz zespół walczy o 100 tys.Głosuj na niego IP: 212.87.241.* 20.11.08, 23:33
      Okażmy wspólny lokalny patriotyzm. Sprawiedliwość sprawiedliwością, ale to
      "nasi" powinni wygrać. Jeżeli każdy z nas puści chociaż jednego SMSa przyczynimy
      się do zwycięstwa Pipes & Drums.
      To nasi ludzie jeżeli Częstochowa nie przoduje wśród miast turystycznych czy
      przemysłowych to niech przoduje kulturą i utalentowaną młodzieżą.
      Ciężka jest droga do sukcesu, ale czasami trzeba szczęściu pomóc GŁOSUJEMY W SOBOTĘ
      trzymam kciuki
      fan szkockiej kraty
    • Gość: katecheta Patriotyzm czy logika ? IP: *.trustnet.pl 21.11.08, 12:09
      Program "masz talent" jest wg. logicznych zasad dla jednostek z
      TALENTEM a oni mimo , że są z mojego miasta i są świetni nie
      mieszczą sie w formule programu. Są zdolni, pracowici, estradowi,
      orginalni i medialni ale co to ma wspólnego z TALENtem w pełnym tego
      słowa znaczeniu ? Jeśli bedę głosował to nie tak aby mój lokalny
      patriotyzm przeszkodził wygrać TALENTOWI.Sory.
          • Gość: jacek_wu Re: Patriotyzm czy logika ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.08, 18:27
            Są fantastyczni. a Tomek to prawdziwy guru i charyzmatyczny człowiek.
            Kiedyś grywali w mojej smutnej teraz Tawernie Port, ale zawsze kończyło się to
            histeryczną reakcją emerytów z okolicznych silosów i interwencją Straży
            Miejskiej lub policji. Ot, po postu Czewa. Kilka razy poprosiłem Tomka o darmowy
            występ na pikniku rodzinnym w szkole nr 25 na Wyczerpach i nigdy nie odmówił.Do
            tej pory mieszkańcy wspominają tamte występy. TOMEK, CAŁA ROZPROSZONA OBECNIE PO
            RÓŻNYCH POKŁADACH ZAŁOGA TAWERNY PORY BĘDZIE GŁOSOWAĆ NA WAS!!!JESTEŚ WIELKI!!!
            • mikolaj862 Re: Patriotyzm czy logika ? 21.11.08, 20:00
              Jak to wyją Wycie w Alejach to zasługa całkiem innych "pieśniarzy"A
              ten zespół to przykład jak można dobrze i pozytywnie reprezentować
              nasze miasto Zawsze jak wiem o ich występie to staram sie tam być i
              zawsze moi9mk uszom sprawia to przyjemność I myślę ze nie tylko mnie
              Trzymam za Was kciuki
              • Gość: Artur Re: Patriotyzm czy logika ? IP: 212.87.241.* 21.11.08, 21:07
                A Ja uważam że aby "dmuchać przez rurę do worka" i wydawać zsynchronizowane z
                innymi dźwięki to trzeba mieć swego rodzaju Talent. Zagłosuję dlatego bo mam
                taką ochotę, mam możliwość decydowania o czymś, dlatego między innymi chodzę na
                wybory. Uważam że ludzie którzy w czymś uczestniczą coś robią mają prawo
                narzekać i marudzić że nie wyszło że jest inaczej - ale próbowali. A Ci co nic
                nie robią tylko patrzą na innych i krytykują ... ?
              • dyziek_0 Re: Patriotyzm czy logika ? 23.11.08, 10:02
                No i po sprawie. Ale to było do przewidzenia. Niestety, w dzisiejszych czasach rzeczy wartościowe są spychane na boczny tor.
                Podejrzewam, że gdyby ten zespół uprawiał seks na widowni, prawdopodobnie zajęli by lepszą lokatę aniżeli reprezentując muzykę
                = wprawdzie trudną do zrozumienia ale jakże piękną.
                NO cóż, Pendereckiego też niewielu rozumie i przy tym składzie
                JURY, każda jego kompozycja osiągnęła by podobną ocenę tym bardziej,
                że esemesy wysyłali głównie mirkopodobni oglądacze tego programu.
                Szkoda, byli / i są / nieżli. A na Wronę niech nie liczą.
                Może gdyby grali po kościołach ale tak!?
                Pozdrawiam,
                Dyzio.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka