Dodaj do ulubionych

Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i eki...

IP: *.multimo.pl 31.10.10, 00:50
żużel i piłka nożna: dwie dyscypliny gdzie najwięcej chodzących bandytów. Wara od koszykówki i innych pokojowych sportów!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: tq Re: Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i e IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.10.10, 01:29
      A co ten cały Fabulaz czy tam Falubaz?
      • Gość: riki Re: Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i e IP: *.152.150.236.dsl.dynamic.eranet.pl 31.10.10, 07:21
        ponoć żużel to sport rodzinny, spokojny, bez łysych - no tak słyszymy od lat. A do autobusu przyszła pewnie pokojowa delegacja prezesa Dowhana
        • Gość: greacjan Re: Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i e IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.10, 10:10
          Jak jesteś z ZG to powinieneś wiedzieć, ze teraz FALUBAZ ma dwie grupy kibiców.
          Jedna to "obrońcy" trenera Żyto czyli SB-ka i jego przeciwnicy. Która to była grupa można się domyśłać.
          Pewnikiem jest to, że w "Świat" pójdzie nie dobry wynik ZASTALU ale informacja, ze jednak wbrew medialnym próbom w Zielonej Górze mieszka zwyczajne BYDŁO. To nic, ze ich było 20, pozostałe 100tyś. również dostanie łatkę.
          • Gość: Fabulaz ktora grupa IP: 94.254.131.* 01.11.10, 11:08
            Łatwo się domyślić - ta "zorganizowana". W latach 80-tych walczyli na W69 z komuną, to teraz ich trochę energia roznosi...

• Gość: prawdziwy kibic Warcholstwo IP: *.home.aster.pl 31.10.10, 07:17
      Bydło!
      Plebejskie warcholstwo wara od ZASTALu!
    • Gość: s3quel Re: Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i e IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.10.10, 07:54
      Kurde! Byłem wczoraj na tym meczu. Fajne emocjonujące wydarzenie, im bliżej końca tym większe napięcie. Rodzice z dzieciakami i generalnie sportowa atmosfera, a tu takie chamstwo na sam koniec.
      Ja mogę tylko napisać przepraszam kibicom i zawodnikom Trefla, ale mam nadzieję, że policja znajdzie tych bandytów.
      • Gość: Xase Re: Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i e IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.10.10, 08:45
        Ładujcie więcej pieniędzy w ten Falubaz. Brawo.
        • Gość: normalny kibic Re: Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i e IP: *.gorzow.mm.pl 31.10.10, 09:39
          Oto skutki posiłkowania się "zorganizowanymi" kibicami innych klubów. Po raz kolejny pryska magia przez kilku bandytów i zwykłych chuliganów.
          Co prawda jestem z Gorzowa ale dla mnie kibic Falubazu czy sportowiec reprezentujący drużynę z Zielonej Góry to taki sam człowiek jak ja czy takli sam sportowiec jak ten, który gra czy jeździ dla Gorzowa. Od kilku lat trzymam kciuki za Zastal i chciałbym kiedyś spokojnie pojechac na mecz do Zielonej i zostawić samochód na parkingu pod halą nie bojąc się, że jakiś baran mi go zniszczy.
          Przyznam, że już w poprzednim sezonie, kiedy kibice Falubazu pojawili się na meczu Zastalu zacząłem mieć obawy. A to z prozaicznej przyczyny: trudno mi sobie wyobrazić normalnego kibica, który na meczu koszykówki jest rozebrany do połowy. Niestety, moje obawy potwierdziły się.
          Co gorsza boję się, że niedługo podobne zdarzenie będzie miało miejsce w Gorzowie na meczach siatkarzy. Chuligani Pogoni Szczecin już gorzowskich kibiców siatkówki pobili w hali w Szczecinie. Dlaczego? Bo na mecze GTPS przychodzą już kibole piłkarscy, dla których kultura siatkówki to jakaś abstrakcja.
          • Gość: ku Re: Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i e IP: *.multimo.pl 31.10.10, 10:15
            Normalny kibicu, chuligani są wszędzie, również w Gorzowie. Nie o tym pisałem w pierwszym komentarzu. Pisałem, że te najbardziej masowe dyscypliny mają zadymy niejako "w programie". Ja też nie jestem przekonany co do słuszności wspierania waszych siatkarzy przy pomocy własnego środka transportu. Poza tym nie dam się wkręcić w kolejne na forach wojny zielonogórsko-gorzowskie.
      • Gość: Paweł Re: Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i e IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.10.10, 21:44
        To nieważne, czy to rzeczywiście byli "kibice" Falubazu, czy nie. Po prostu banda debili, którą mam nadzieję, że uda się zidentyfikować i złapać. Przez takich głupków psuta jest opinia o naszym mieście. Niestety, ale tacy "ludzie" są w każdym mieście. Jakaś idiotyczna agresja między Zieloną Górą i Gorzowem i inne podobne sprawy. Jak ktoś jest prawdziwym kibicem, to dopinguje swoją drużynę, ale potrafi też uszanować przeciwnika. Ja jestem z Zielonej Góry i nie mam ochoty, żeby tacy idioci decydowali o tym jak jesteśmy odbierani w Polsce. Złapać i surowo ukarać - nie żadne śmieszne grzywny, ale więzienie.
    • Gość: and Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i eki... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.10, 10:14
      a skad wiadomo ze to z zielonej ludzie? moze chamy z innego miasta zeby syf zrobic?
    • Gość: John48 Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i eki... IP: 109.110.223.* 31.10.10, 10:29
      Na forum gospodarczym napisałem parę dni temu o tendencjach zniżkowych takich sportów jakim jest żużel.Ale miałem nosa.Speedway out!!!!!
    • Gość: maluch Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i eki... IP: 109.110.223.* 31.10.10, 11:11
      za dobrze chyba zaczęło się robić wokół koszykówki w Zielonej Górze...awans,hala, zwycięstwa w lidze...
      • Gość: normalny kibic Re: Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i e IP: *.gorzow.mm.pl 31.10.10, 11:49
        Drogi ku: ja nie mam nic do tego co napisałeś. Mało tego zgadzam się z tobą w 100%. Bandyci i chuligani powinni zniknąć nie tylko z hal, ale i stadionów żużlowych czy piłkarskich. Rzecz w tym, że działacze po prostu się tych awanturników po prostu boją. Przykład GKP: najpierw sektorowi H nie podobał się T.Babij bo nie pozwalał na wnoszenie i odpalanie rac za co klub płacił kary. No to go wyzywali, wyzywali aż zrezygnował. Później przestali się podobać trenerzy Dragon i Skrzyński i też ich zaczęli wyzywać aż co zrezygnowali albo chcą zrezygnować z pracy w klubie. Jakby tego było mało to i zaczyna się obrywać prezesowi Komisarkowi i jego głowy też zaczynają żądać. Chuligani, którzy w czasie meczu obrażają innych ludzi, chóralnie przeklinają i wyzywają innych zostają a ludzie, którzy są z tym, klubem od ponad 30 lat są zmuszani do odejścia.
        A przecież to ci "kibice" i Stilonu i Falubazu powinni zniknąć ze stadionów.
        A ci, tym którzy sugerują, że to ludzie z Gorzowa przyjechali do Zielonej po to by narobić dymu grzecznym "kibicom" Falubazu, proponuję wziąć zimny prysznic i puknąć się mocno w czoło. Jak niby 20 facetów z Gorzowa miałoby niepostrzeżenie przyjechać do Zielonej, pobić zawodników i pracowników TV i zniknąć?
    • Gość: ZG Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i eki... IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.10.10, 11:39
      Po prostu wstyd na całą Polskę... szkoda słów. Pewnie ci sami geniusze rozpieprzyszli szlaban pod wiaduktem koło Lumelu
    • Gość: Grzes Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i eki... IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.10.10, 11:49
      Zawszę kiedy trzeba szybkiej interwencji policji pojawia się ona 10 minut po zajściu. Ale jakby ktoś zadzwonił i powiedział , że grupka nastolatków piję alkohol albo pali trawkę to przybycie zajęło by im około 1 minuty
      • Gość: Mariusz Re: Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i e IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.10, 12:28
        Pełna hala, fantastyczna gra ZASTALu, pierwszorzędny doping Kibiców, ogromne emocje i wspaniałe zwycięstwo, a na koniec... takie gów...o (!!!).
        Priorytetem dla Policji i władz klubu powinno być znalezienie tych durni i ich przykładne ukaranie włącznie z zakazem wstepu do hali CRS na kolejne mecze koszykówki.
        Bez tego włodarze klubu mogą zapomnieć o pełnej hali najlepszych koszykarskich Kibiców w Polsce na kolejnych meczach w Zielonej Górze.
        • Gość: ktos Re: Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i e IP: *.adsl.inetia.pl 31.10.10, 13:04
          powinni durniów pozamykać. dac przykład i po 5 latek za napasc w trybie natychmiastowym. IDIOCI, A rodziców do gazety na pierwszą strone za brak wychowania swoich "pociech"
          pozdrawiam
          • Gość: kat666 Re: Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i e IP: *.tpn.ceron.pl 31.10.10, 13:42
            walic falubaz pozeracz pieniedzy . niech kazdy klub dostaje tyle samo od miasta.
    • Gość: lechia Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i eki... IP: 109.110.223.* 31.10.10, 15:02
      kubicki dowhan i cała reszta tej bandy co są związani z zuzlem legitimizują te SIERWO
      a ktoś się zapyta jak
      to ja odpowiem
      dając kupę kasy - nawiasem mówiąc wyrzucanej w błoto
      ostatnio ta banda była na piłce nożnej i wraz z nią osoby które w mediach występują
      ZAWSZE UWAŻAŁEM, ŻE PIENIĄDZE Z MIASTA PRZEZNACZNE NA ZUZEL SĄ STRACONE
      I SŁUŻĄ TYLKO TEMU ABY WYGRAC WYBORY
      menager od siedmiu boleści
      • Gość: ku Re: Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i e IP: *.multimo.pl 31.10.10, 17:16
        Czyli nie stracone! Kubicki już zaciera ręce :)
    • Gość: KCieś Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i eki... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.10, 15:50
      won na Wrocławską chamy i wara od koszykówki!
    • Gość: lilka Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i eki... IP: *.centertel.pl 31.10.10, 19:08
      Mecz koszykówki jak każda masowa impreza został zgłoszony policji. Obowiązkiem policji było tam być !!! To jest obowiązek a dobra wola. Na meczu było 5 tys ludzi. Nie chodzi tu o incydent kilku debili ale zabezpeczenia porządku przed halą po zakończenoiu meczu. Nie było policji aby rozładować ruch na ulicy Sulechowskiej. Brak tu usprawiedliwienia dla zaniechania policji bo takim nie może być akcja "znicz" skoro faktycznie zacznie się jutro.
      Panie Czarkowski : odkrywa Pan proch który już dawno został odkryty. Zawsze tak powinno być, że opłacana przez Was firma ochrony kończy pracę kiedy goście wyjeżdżają !
      Mam nadzieję, że w sprawie tej zajmie głos również komendant policji który popełnił grzech zaniechania nazywany inaczej .... niedopełnieniem obowiązków !!!
      • Gość: obiektywny Re: Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i e IP: *.147.229.121.nat.umts.dynamic.eranet.pl 31.10.10, 19:37
        Właśnie widzimy ciekawą sytuację. Zorganizowana grupa kibiców potępia trenera Żyto za jego pracę w SB tylko dlatego, że cała Polska będzie się śmiać z Falubazu bo trener był w SB. Kilka dni później ci sami zorganizowani kibice wpadają na mecz koszykówki, leją po mordach (jak szturmowcy z SB) niewinnych ludzi i zastraszają zawodników i działaczy drużyny przeciwnej.
        I teraz z całą pewnością CAŁA POLSKA SIĘ Z NAS ŚMIEJE!!!
        • Gość: LECHIA Re: Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i e IP: 109.110.223.* 31.10.10, 21:13
          DZIWISZ SIĘ?
          JESTESMY SKANSENEM
          GDZIE WYBUDOWANIE BASENU URASTA DO RANGI SUKCESU ŚWIATOWEGO
        • Gość: kibic Popieram! IP: 94.254.131.* 01.11.10, 11:19
          Świetnie ujęte, podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami!

Dodam jeszcze, że w klubach piłkarskich wielokrotnie dochodziło do sytuacji, że to "zorganizowane grupy kibiców" wpadały na treningi SWOICH piłkarzy, zastraszali, a nawet bili "swoich" w obecności działaczy swoich klubów, wymuszali na nich zmiany kadrowe (bo czarnoskóry, bo pochodzący z innego miasta, bo...).

Co mamy w ZG? Prezes Dowhan mówi jednego dnia, że przeszłość Żyty nie wpłynie na jego pracę w klubie i nie przysłoni sukcesów (3 krążki DMP z rzędu), a dzień później, pod wpływem "zorganizowanych grup kibiców" zmienia zdanie i zawiesza rozmowy z trenerem. Czymże to się różni od sytuacji opisanych powyżej?

W obu przypadkach "zorganizowane grupy kibiców" czują się jeszcze pewniej, na więcej mogą sobie pozwolić, robią większe zadymy.

Dziś koszykarze przyjezdni, jutro Zastalowcy, zobaczycie...

• Gość: Surf Dobrze że nie było Policji IP: *.techentrance.com 01.11.10, 12:07
      Bo by chłopaki jeszcze przyłaczyli sie do kiboli . Chłopcy maja w zwyczaju bić przyjezdnych.
    • Gość: zielonogorzanin najgorsze jest to.. IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.11.10, 13:04
      najgorsze jest to, że ta banda idiotów nie odpowie za to tylko niewinni zielonogórzanie, którzy nie mają z tym nic wspólnego. oby zastal nie dostał żadnej poważnej kary za barbarzynskie zachowanie kilkunastu debili, a policja ma juz nauczkę, że w zielonej górze każdy mecz trzeba odpowiednio pilnować, bo zawsze się znajdzie jakiś infantylny czlowiek majacy ochote na rozroby.
    • Gość: zastal Zadyma po meczu, napaść na gości z Sopotu i eki... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.10, 16:52
      wstyd dla zastalu...wieśniaki z falubazu na stadion żużlowy !
    • april20 Policja? 02.11.10, 12:09
      Ręce opadają - jak można pozostawić taka imprezę bez choćby symbolicznej ochrony policyjnej?
      Ludzie, trochę wyobraźni - płacą wam w końcu za coś...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka