Dodaj do ulubionych

czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym!!!

11.10.05, 14:29
Z całym szacunkiem dla gorzowian, ale Zielona Góra jest dużo lepsza,
ciekawsza, fajniejsza niż Gorzów Wlkp. Taka jest prawda, poza tym ja uważam,
że to Zielona jest stolica Lubuskiego.
Małopolska jest z Zieloną Górą:)))

Pozdro.
Obserwuj wątek
    • Gość: vts Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: *.ztpnet.pl 11.10.05, 16:01
      Gość portalu: jaro napisał(a):

> To nie polityka tylko lizanie dupy komunistom dało gożowowi statut miasta
      woj.
      > 30 lat temu.Podejrzewam
      > że żadne miasto co miało honor tego nie chciało zrobić tylko taka wiocha jak
      > kobyla gura.
      • Gość: Gabi Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.05, 10:15
        No już tak nie szpanuj... że mieliście honor sobie czasem chórem zawyć "Pust
        wsiegda budziet sońce", bo aż mie brzuszek ze śmiechu boli :)
        • ant777 Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym 13.10.05, 12:57
          Gość portalu: Gabi napisał(a):

> No już tak nie szpanuj... że mieliście honor sobie czasem chórem zawyć "Pust
          > wsiegda budziet sońce", bo aż mie brzuszek ze śmiechu boli :)

Te forum lubuskie, to jakieś forum frustratów. A pustwsiegdabudietsonce nawet
          wygrało tam w którymś roku. Chyba, to śpiewali jacyś studenci. Był to jedyny
          tak bardzo wiernopoddańczy festiwal opiewający przyjaźń polsko-sowiecką.
          • Gość: Gabi Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.05, 13:25
            Ja tam do Ałły P. i innych właściwie nic nie mam, ale zauważ w jaki sposób nasi
            przyjaciele z zielonki dobierają sobie argumenty. Ten o lizaniu dup komunistom,
            to jak samodzielne założenie sobie stryczka na szyję, bo się rozumie samo przez
            się, że ktoś im ten festiwal wyciągnie. Ja ich nie pojmuję, jak pragnę nigdy nie
            przekwitnąć.
    • Gość: Krakus Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: *.76.classcom.pl 13.10.05, 13:59
      Oj Krakuuusie, Krakuuusie.
      Widać, że prawdopodobnie nie byłeś nigdy w Gorzowie, podobnie zresztą jak mało
      realne wydaje się, że jesteś z Krakowa (patrz forum ZG).
      Twoja dyskusja przypomina mi rozprawę na temat wyższości Świąt Bożego
      Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy, czy też wyższości "Warszawki"
      nad "Krakówkiem".
      Wskaż proszę przynajmniej 10 powodów, które dowiodą, że Zielona Góra jest dużo
      lepsza, ciekawsza i fajniejsza niż Gorzów Wlkp. Moim skromnym zdaniem oba te
      miasta są doładnie podobne.
      Nie próbuj tutaj porównywać Krakowa do obydwu miast bo a porównanie takie
      przypominać będzie porównanie Kopca Kościuszki do Kopca Wandy (skoro jesteś z
      Krakowa to zapewne Wiesz gdzie leżą oba kopce), choć niewątpliwie jeden i drugi
      ma swój urok.
      Nie wiem dlaczego z uporem godnym wyższej sprawy wskazujesz, że stolicą
      Lubuskiego jest ZG (sugerowałbym w tym miejscu dokładne zaponanie się z
      regulacjami prawnymi dotyczącymi administracyjnego podziału Polski).
      A co do ostatniego stwierdzenia bardziej poprawne wydaje się: Małopolska z
      Lubuskim, bo w niewielu rejonach Polski jest tak wiele aktrakcji turystycznych
      jak w Lubuskim (lasy, czyste jeziora!!! i inne , których niewątpliwe brakuje w
      nie mniej ciekawej Małopolsce.O samym Krakowie nie wspomnę bo nie wypada).
      pozdrawiam i czekam na wskazanie 10 powodów wyższości...
      Krakus
      • Gość: Gabi Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.05, 14:46
        Ja ci je wskażę, bo znam je już na pamięć, a jemu ich ponowne wymyślanie zajmie
        trochę czasu, dlatego jako grzeczna gorzowianeczka nie każę ci czekać:
        1. Bo tak.
        2. Bo jest lepsza.
        3. Bo jest ładniejsza.
        4. Bo jest na mapach pogody.
        5. Bo w Gorzowie zamiast tramwajów jeździ złom.
        6. Bo przez Gorzów płynie Warta i trzeba jeździć przez mosty.
        7. Bo dopiero teraz w Gorzowie będzie obwodnica.
        8. Bo w ZG jest Palmiarnia.
        9. Bo w ZG jest Filharmonia.
        10. Bo w ZG jest sejmik, który trzyma łapę na kasie.
        i jako bonus pkt 11 i 12:
        11. Bo ZG ma nienajgorszy w skali kraju uniwersytet, w którym furorę robi
        nowatorska koncepcja nauczania geografii pokazując mapy upsidedown.
        12. Bo jak tylko wystrzelają wszystkie sarenki i grzybiarzy, naprawią
        radiolatarnię i zrobią ogrodzenie, ZG będzie miała lotnisko w Babimoście, z
        którego do Warszawy będą mogli latać/jeździć wojewódzcy dygnitarze.
        Nie jestem na 100% pewna, ale chyba wyczerpałam temat, ale jeśli nie to ze
        100%-wą pewnością mogę ci obiecać, że zaraz koledzy z ZG mnie uzupełnią.
    • Gość: ZIELONKA Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: 80.51.233.* 14.10.05, 08:23
      Gabi, to nie wszystko, w Zielonej Górze jest więcej marketów, mamy lepsze
      połączenia PKP i PKS, u nas kończą bieg EX i międzynarodowe i IRN i posp, a u
      was nic, buahah:P:P:P:P
      W ZG będzie multikino, a nasz uniwerek nie jest najgorszy, gorszy jest opolski
      i rzeszowski, na naszym uczą sie ludziska z całej Polski, i czy chcesz czy nie
      to taka jest prawda. Wiem, że trudno ci sie będzie z tym pogodzić ale postaraj
      sie. Jestesmy bardziej znani i w Polsce i za granicą. ahhhh, długo wymieniać:)
    • Gość: Krakus Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: *.76.classcom.pl 14.10.05, 16:31
      I co Krakuuussie?
      Nie potrafisz wymienić jedynie 10 powodów?
      Nie potrafisz zapewne podać też namiarów na kopiec Wandy (najmniejszy w
      Krakowie).
      Bo z Ciebie to pewnie taki "farbowany" Krakus niekoniecznie z Krakowa.

pozdrwiam
      Krakus
    • Gość: zzz Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: *.gorzow.mm.pl 14.10.05, 23:37
      z całym szacunkiem dla Ciebie ale Gorzów i Zielone jest taka sama.I nie
      podjudzaj
    • Gość: gorzowianka Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: *.gorzow.mm.pl 30.10.05, 14:40
      szkoda slow....
      • Gość: zg Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: *.ztpnet.pl 10.11.05, 17:15
        szkoda...

PZDR
        • Gość: TK Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 15.11.05, 14:42
          Wiem gdzie leży Racula ale nie wiem gdzie leży Ziel.Góra -poinformujcie -
          gdzie ta dziura leży!
    • spearss Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym 16.11.05, 15:06
      Oj ty tępaku, pewnie jestes z gorzowa zielonogórskiego skoro taki głupi jestes.
      Zielona Góra jest stolicą Lubuskiego i najwazniejszym miastem (obok Szcecina)
      na zach. Polski.

A gdzie jest gorzów.... kto to wie, a co to jest gorzów? może jakiś proszek do
      prania?
      • budrys77 Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym 16.11.05, 17:14
        A Ty Britney umiesz chociaż obsługiwać pralkę że pytasz o proszki??? Dziecko -
        do ksiązek, bo jutro klasówka z matmy!!!
      • Gość: Krakus Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: *.76.classcom.pl 17.11.05, 11:20
        Oj widzę, że poziom Twojej wiedzy merytorycznej oscyluje gdzieś w okolicach
        szkoły podstawowej.
        Zamiast kogoś bezpodstawnie obrażać poroponuję zająć się dokształcaniem, bo z
        twoją (specjalnie napisałem z małej litery) wiedzą obawiam się daleko nie
        zajdziesz. Jeżeli zajdziesz gdziekolwiek.
        Ponadto pragnę zauważyć, że gdyby głupota miała skrzydła to latałabyś niczym
        gołębica - stad też moja prośba:
        Skoro nie masz nic do powiedzenia (napisania) do po prostu milcz.

nie pozdrawiam

Krakus
      • Gość: Krakus Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: *.76.classcom.pl 17.11.05, 11:26
        Mój wczesjszy post dotyczy oczywiście osoby o nicku spearss

Krakus
        • Gość: Krakus ty baranie Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 16.12.05, 12:46
          Ty baranie nie wtrącaj się w sprawy które cię nie dotyczą.Jak nie znasz
          Gorzowa to nie zabieraj głosu ! Wynocha do tej zakichanej krakowskiej
          pipidówki!
          • Gość: Krakus Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: *.76.classcom.pl 20.12.05, 16:39
            W Gorzowie Wlkp urodziłem się i mieszkałem kiedyś przez 30 lat.
            Gdybyś był trochę bardziej inteligentny to najpierw przeczytaj, później pomyśl a
            na końcu dopiero napisz OŚLE jeden.
            • budrys77 Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym 20.12.05, 19:54
              piękny to ptak, co własne gniazdo kala:)
              • Gość: Krakus Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: *.76.classcom.pl 22.12.05, 10:42
                Burysie Kochany (sorry za poufałość)
                Może się mylę, ale jakoś nie mogę się dopatrzyć obrażliwych dla Gorzowa stwierdzeń
                z mojej strony, a wręcz przeciwnie. Stąd nie rozumię Twoich intencji.
                Porównaj moje "wypociny" z wyświetlonym moim IP, a nie znajdziesz tam nic co
                mogłoby pozwolić tu cytuję "piękny to ptak, co własne gniazdo kala:)"
                pozdrawiam
                Krakus
    • spearss Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym 17.11.05, 07:02
      Mąż za mnie to robi:P

a ciebie mamusia o której odprowadza do przedszkola ?
      • budrys77 Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym 17.11.05, 23:00
        No to Ci gratuluję, żeś znalazła jakiegokolwiek męża. Gabi z Gorzowa - to jest
        kobieta!!!!:) I pralkę nastawi, i obiad ugotuje, i piwo trzyma w lodówce i
        nawet je poda, i ładnie się uśmiechnie, C+ miłe na horyzoncie, i Gorzowianka -
        chodzący ideał!!!:)
        • Gość: zzz Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze -miastem IP: *.gorzow.mm.pl 18.11.05, 20:40
    • Gość: robo Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.05, 20:21
      Nie zgadzam sie z toba. jaka moze byc fajniejsza zielona gora. Co wy tam macie?
      Jakbys zobaczył oba miasta przed wojna to ta wasza zielonka nie umywa sie do
      gorzowa ( niestety sowieci zrobili sobie z naszego pięknego miasta latarnie)...
      Poza tym wasze miasto to muzeum socrealizmu jeszcze pare lat rzadów stalina i
      bylibyscie drugim stalinogrodem...Ostatnio słyszałem fajny dowcip o
      waszym ,,pięknym" mieście( a może to wieś)...Opowiedziano mi historię o
      Cigacicach z której odbywał sie spływ drewna na południe Polski i to że
      zielonka lezy koło Cigacic... mimo wszystko pozdrawiam.
      • Gość: zg Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym IP: *.ztpnet.pl 22.12.05, 14:36
        > Jakbys zobaczył oba miasta przed wojna to ta wasza zielonka nie umywa sie do
        > gorzowa ( niestety sowieci zrobili sobie z naszego pięknego miasta
        latarnie)...
        >

No wlasnie potwierdziles iz Gorzow ma typowa zabudowe komunistyczna.
        Szczegolne widac to w centrum

> Poza tym wasze miasto to muzeum socrealizmu jeszcze pare lat rzadów stalina i
        > bylibyscie drugim stalinogrodem...

Taaaaaak???????/
        To ZG tez taka jest??
        A co tam takiego komunistycznego?
        Deptak????:)

No chyba nie chodzi ci o blokowiska bo te sa wszedzie.
        Hmmmmmm moze chodzi ci o centrum biznesu i dom handlowy centrum???
        No to faktycznie wiele tego:)

Ps. Gorzow jest wiekszy poniewaz dolaczyl wszystko co sie dalo ale wiekszy jest
        to fakt tylko prosze nie probujcie wmawiac ludzia ze jest ladniejszy bo to
        staje sie coraz bardziej zalosne:)

PZDR
    • km2bp Re: czym jest Gorzów przy Zielonej Górze - niczym 06.01.06, 10:50
      Takie wątki jak ten są puste i do niczego poza niepotrzebnym fermentem tu nie
      wnoszą A jest to jedynie dobra pożywka dla pieniaczy i awanturników.
      Aż wstyd przed całą Polską, mieszkać w województwie, w którym dwa miasta ciągle
      ze sobą prowadza walkę w duchu zawistniactwa i wzajemnej nienawiści.
      Myślę sobie, że czasem lepiej dla tych obu miast by było całkowite
      zrezygnowanie z aspiracji do miana Stolicy Lubuskiego. A jako stolice wybrać
      Np. Świebodzin i znaczną część urzędniczej pasożytniczej i wiernopoddańczej
      szarańczy tam przepędzić.
      Ale by było pięknie
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka