Dodaj do ulubionych

Gdzie Ci mężczyźni?

IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 00:02
czy ktoś wie gdzie w Ciechanowie można jeszcze znaleźć normalnych, wolnych
facetów ?
Pozdrawiam:)
Obserwuj wątek
    • Gość: T.S. Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.chello.pl 27.10.09, 01:04
      Rozejrzyj się dobrze wokół, na pewno znajdziesz:)
      • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 07:31
        rozglądam się , dlatego pytam :)
        • Gość: david Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 07:48
          wszystkich przelecialas? to do Paryża
    • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 07:37
      idz lepiej sie wyspij
      • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 07:56
        no właśnie o tym piszę ... bez komenta:x
    • Gość: yo Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.biznesdsl.etel.pl 27.10.09, 08:46
      wiedziałem kasiulu że tu zapytasz :)
      • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 09:08
        a gdzie mam pytać ?:)
        byłam ciekawa odpowiedzi i jest chyba tak jak się spodziewałam , no może z
        miłymi wyjątkami :)
        • Gość: Polak Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.olsztyn.vectranet.pl 27.10.09, 09:29
          tu;)
          • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 11:33
            tu i cisza ...:>
        • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 09:30
          ktora odpowiedz przypadla Ci do gustu?
          • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 09:32
            spytaj może która nie ;)
            tu ?:) hmm...
            • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 09:50
              albo jestes bardzo mloda, albo cierpisz na NDP, czyli niedopchanie
            • Gość: as Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.09, 09:51
              Kasiula , a ile ty masz lat,skończyłaś chociaż 15?
              • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 09:58
                cinimini może idź na inny temat , bardziej odpowiedni dla Ciebie:)
                skończyłam 15 , dwa razy ;>
                czepialscy:P
                • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 10:04
                  kasiula, co rozumiesz przez 'normalny'?
                  • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 10:23
                    Normalny znaczy nie maczo ani nie niedorajda, na pewno inteligencja, na pewno
                    odpowiedzialność, ale też poczucie humoru, fantazja, mała doza szaleństwa i
                    zabawy ,doświadczony (emocjonalnie, rzecz jasna),oryginalny , wrażliwy, czuły
                    ... itd... :) no i nie powinien zadawać głupich pytań ;>
                • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 10:10
                  jesli naprawde skonczylas 2x15 to interesuja Cie faceci kolo 40.
                  chyba ze preferujesz pewne anormalie, mlodszych facetow ;)
                  • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 10:25
                    zadałam proste pytanie , jak będę chciała porozmawiać na temat co wolę założę
                    nowy wątek:)
                  • Gość: Ada Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.chello.pl 27.10.09, 10:25
                    Ktoś chyba nie umie liczyć jeśli Kasiula ma 2x15 to szuka facetów koło 30
                    • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 10:31
                      dokładnie Ada :) teraz wiesz skąd pytanie :D
                      Pozdrawiam :)
            • Gość: zajeta Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.multimo.pl 27.10.09, 11:55
              Ja znam jednego fajnego faceta.Jezeli nie przeszkadzaja Ci troche mlodsi
              faceci.Daj namiary to sie z Toba skontaktuje.
              Pozdrawiam.
              • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 12:07
                vidia18@wp.pl
                to mój email:)
    • Gość: ja m ja Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.chello.pl 27.10.09, 10:41
      Jeżeli faktycznie masz 30 lat, to tacy dla Ciebie "normalni faceci" są już dawno
      zajęci. Trzeba było obudzić się co najmniej jakieś 5 lat temu w celu
      poszukiwania tego odpowiedniego. Teraz to tylko współczuję bo zostali tylko:
      - mami synkowie
      - egoiści
      - brudasy
      itd.... :)
      • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 10:54
        ale w sumie nie pisałam że szukam :) tylko zadałam pytanie :)po prostu jesteśmy
        ciekawe z przyjaciółkami czy tacy panowie są :)
        • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 11:34
          czyzby "po prostu" tak wyszlo?
          problem pytania kasiuli&przyjaciolek jest natury semantycznej.
          niezreczne i uzyte w sensie negatywnym slowko "jeszcze" wyzwala
          negatywne emocje. rzadko odpowiada rzeczywistosci. co najgorsze moze
          stac sie samospelniajaca sie przepowiednia.
          Uwazajcie, bo możecie sprawić, że coraz mniej "normalnych facetow",
          także spoza Ciechanowa, bedzie chcialo przebywac w Waszym
          towarzystwie.
          • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 11:46
            aż tak źle nie jest :)
            • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 11:50
              a jak jest?
              • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 12:05
                Przepraszam ale nie odpowiem na to pytanie:) To nie godzina zwierzeń :)
                • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 12:19
                  a pytanie 'gdzie mozna jeszcze znalezc' to niby co?
                  w jakich miejscach szukalas/szukasz? chyba nie w kawiarenkach
                  internetowych?
                  chodzisz do kosciola, na spotkania parafialne?
                  • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 12:20
                    oj się czepiasz :)
                    nie mam nic przecież złego na myśli:)
                    • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 12:25
                      odpowiedz, bo ludzie czekaja :)
                      • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 12:28
                        Ty czekasz :)
                        • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 12:41
                          a Ty testujesz ;)
    • Gość: fr Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.09, 12:06
      piorą
      pracują
      sprzątają
      karmią dzieci
      są na zakupach
      odganiają się od kobiet ;-) bo tacy fajni
      • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 12:08
        no ale to zajęci :P
        czyli wolnych brak u nas w miasteczku ?:D
        • Gość: yo Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.biznesdsl.etel.pl 27.10.09, 12:15
          qrcze... czemu nie zapytałaś kilka lat temu :)
          te WOLNI mnie dyskwalifikuje :(
          to warunek konieczny? :D
          • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 12:19
            tak, to warunek konieczny:P
            pozdrawiam :D
    • Gość: fr Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.09, 12:33
      a tak swoją drogą trzeba mieć nierówno poukładane pod sufitem by szukać w ciemno
      na miejskim forum.
      za chwilę zobaczysz gębę faceta i powiesz - przepraszam pana nie takiego szukam
      prawda kasiul ?
      • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 12:40
        jejq nie powiedziałam że szukam ,jeśli nawet "gęba" nie ta to zawsze można
        zyskać znajomego .... :)
      • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 12:43
        zresztą każdy ma swój gust , jednemu się podoba , drugiemu nie...działa w obie
        strony ...
        • Gość: fr Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.09, 12:46
          i masz 18lat kasiul ?
          • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 12:48
            pisałam ile mam , ale to nie istotne ...:)
            • Gość: fr Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.09, 12:53
              podaj gg a udzielę ci dobrych rad ;-),albo jednej
              • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 12:56
                mogę podać emaila;> nie chcę ataków na gg:)
                vidia18@wp.pl
    • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 12:37
      generalnie ludzie inteligentni(bardziej czy mnie), wyjezdzaja z
      Ciechanowa.
      wystepuja srodowiska inteligenckie i tam nalezaloby ich szukac.
      • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 12:45
        nie napisałam że szukam mężczyzny:) to było ogólne pytanie .. szkoda że tylko
        panowie się wypowiadają , myślę że wiele kobiet chętnie zadałoby to samo pytanie:)
        qrcze czy Ja kogoś uraziłam ? :)
        • Gość: gosia Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 12:56
          nie czepiajcie się dziewczyny!po prostu szuka swojego szczęścia,a
          poza tym wiele dziewczyn jest w podobnej sytuacji!
          • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 12:58
            w końcu dziewczyna :D
            dziękuję Gosiu:)
            panowie na mnie napadli boszzz :D drażliwy temat:P
            • Gość: fr Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.09, 13:03
              wygeneruj sobie jeden numer na specjalną okazje i nie panikuj ,ze masz takie
              powodzenie skoro szukasz tyle godzin ;-))))
              • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 13:06
                oj no :D
                nie szukam :P
                prowadzę dyskusję:P
              • Gość: fr Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.09, 14:10
                jeśli kasiul pisze o mnie hm ;-) tak ;-) bo był ten jeden to potwierdzam ;-)
                ładna,miła,grzeczna dziewczyna dzięki mocy mych słów poznałem ją osobiście
            • Gość: gosia Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 13:03
              ja niedawno rozstałam się z chłopakiem, więc jestem w podobnej
              sytuacji!tylko gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy...?
              • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 13:13
                właśnie spytałam i sama widzisz :)
        • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 13:03
          jesli prowadzisz jakies statystyki lub takowe posiadasz na temat
          spoleczenstwa ciechanowskiego, chetnie sie zapoznam.

jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
          • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 13:07
            nie posiadam :)
            temat mi do głowy wczoraj wieczorem przyszedł :P
            • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 13:13
              czyżbyś czytala wybiórczo?
              zapytalem: jakie sa Twoje obserwacje i przemyslenia na ten temat?
              pozrawiam:)
              • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 13:14
                odpowiem ale za wcześnie na przemyślenia:)
            • Gość: fr Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.09, 13:13
              to rozumiem ,że wraz z nową gazetką śledczą chcesz spacyfikować dyskusję na
              tematy które admin powinien skasować , bo sama napisałaś polowe tekstów i o ile
              jesteś dziewczyna

Prawda
              • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 13:14
                3793828 założyłam :)
                • Gość: fr Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.09, 13:18
                  popatrz na samą góre i masz tam takie wyrazy
                  Gazeta.pl Wyborcza.pl Poczta Randki Blogi FotoForum Znam.to
                  Pogoda Gry

kliknij w randki jako swój pierwszy krok
                  • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 13:20
                    dziękuję za radę :)ale nie skorzystam
                    jeśli się nie podoba temat nie musisz pisać...
                    a połowa jest moja bo odpowiadam na to co piszecie i nie rozumiem dlaczego się
                    wściekacie...
                    • Gość: fr Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.09, 13:21
                      skoro nie skorzystasz to dlaczego zawracasz nam głowę ?
                      • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 13:24
                        nie musiałeś reagować na temat
                    • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 13:23
                      a ja nie rozumiem dlaczego mi nie odpowiadasz
                      moze sie obrazilas? ;(
                      • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 13:27
                        nie , nie obraziłam się , tylko nie rozumiem skąd te ataki :/
                        nie szukam na siłę , po prostu spytałam ...jestem miłą dziewczyną , i nie
                        "ostatnią" , myślałam że ludzie podejdą bardziej z humorem do tego , ale cóż ...
                        • Gość: fr Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.09, 13:32
                          czegoś nie rozumiesz , a nie rozumiesz regulaminu tego forum i tego portalu.
                          no chyba ze jesteś koleżanką/koleżką bruuma.
                          nie pisz ,że ktos cię atakuje bo histeryzować to sobie histeryzuj gdzie indziej.
                          parę osób pomaga ci a ty sobie z nich jaja robisz
                          i to jest twoja madrosć ?
                          • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 13:41
                            w jaki sposób mi pomagasz ? hmm..??
                            ok , usunę post ... niepotrzebnie założyłam
                            • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 13:53
                              tego sie nie spodziewalismy
                  • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 13:21
                    "nie szukam", bo nie. haha :D
                    • Gość: gosia Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 13:30
                      ale wy sie czepiacie tej Kasi!lepiej jeden z drugim podalibyście
                      namiary na swoich kumpli i byłoby okej
                      • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 13:41
                        nr do kumpla z komendy- 997
                        • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 13:45
                          no nic:) czas się pożegnać , dyskusja bez sensu:)myślałam że pogadamy na wesoło
                          ale jak widać nie ma normalnych mężczyzn .. no może z wyjątkami..
                          Pozdrawiam all:)
                          • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 13:51
                            nie jest Ci wesolo, jak mi przykro :(
                            • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 13:59
                              nie o to mi chodziło :/ nie tak wyszło...
                              • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 14:13
                                możesz rozwinąć?
                                • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 14:20
                                  chodziło mi bardziej o to w jakie miejsca w Ciechanowie można chodzić żeby
                                  poznać kogoś miłego , interesującego ... lubię poznawać ludzi , to chyba nic złego:)
                                  • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 14:58
                                    tak, to chyba nic złego. A jednak pytanie w temacie dotyczy
                                    personalnie Ciebie. moze szukac w miejscach, ktore jeszcze nie znamy?
                                    • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 15:09
                                      nie szukam ... spytałam...
                                      • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 15:19
                                        czy ty jestes niedorozwinieta? gdybym czepial sie slowek, odpowiedz
                                        na Twoje niezreczne pytanie mialaby forme TAK lub NIE. czy o to Ci
                                        chodzi?
                                        • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 15:22
                                          chyba nie mam ochoty dalej z Tobą dyskutować ... "Panie Rozwinięty"
                                          • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 15:36
                                            ze wzgledu na twoj mlody wiek i najwyrazniej niewyksztalcenie
                                            pewnych partii mozgu, chyba pozostawiam te wypowiedz bez
                                            komentarza
                      • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 13:42
                        Gosiu ok , każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie :)
                        • Gość: Adam Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 13:54
                          Ja jestem normalny i juz nie bede wymienial reszty tych plusow z poszukiwan ;)

Aha jeszcze zonaty :) Tzn ze sprawdzony <rotfl>
                          • Gość: gosia Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 13:58
                            pozdrawiam kasiulę!
                            • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 14:02
                              Gosia , dziękuję i również pozdrawiam:)
                              wieczorem chyba będzie trzeba się przewietrzyć:)
                              • Gość: Chandler :) Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 14:29
                                Typowe dla tego forum...ktoś zakłada wątek, w którym chce spokojnie
                                podyskutować i odrazu jest atakowany..Między innymi przez takie
                                zachowania Panowie kobiety muszą poźniej zadawać właśnie takie
                                pytania, jak w temacie :) Na szczęście Panie pokazują klasę w
                                dyskusji i nie trzeba zakładać wątku "gdzie te normalne kobiety?" :D
                                • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 14:31
                                  Dziękuje :) to są właśnie wyjątki o których pisałam:)
                                  Pozdrawiam :)
                                  • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 14:49
                                    dostal(a) tez punkty na inteligencje?
                                • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 14:43
                                  jakie zachowanie ma Pan na mysli? czyzby takze Pan czytal wybiorczo?
                                  raczy Pan przeczytac komentarz do pytania Panny kasiuli
                                  forum.gazeta.pl/forum/w,557,102131681,102144482,Re_Gdzie_Ci_mezczyzni_.html

oraz odpowiedz
                                  forum.gazeta.pl/forum/w,557,102131681,102147621,Re_Gdzie_Ci_mezczyzni_.html

w pozostalych watkach zasypalem p.kasiule pytaniami
                                  • Gość: Lady Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: 213.77.12.* 27.10.09, 14:53
                                    Cytuję cinimini:"generalnie ludzie inteligentni(bardziej czy mnie), wyjezdzaja z
                                    Ciechanowa.
                                    wystepuja srodowiska inteligenckie i tam nalezaloby ich szukac"

Sam dajesz odpowiedz, dlaczego tu jeszcze jesteś.
                                    Kasula, ignoruj złośliwości, głupie pytania. Są fajni faceci w Ciechanowie, no
                                    ale oni już wyrośli z Cini Mini :)
                                    • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 14:56
                                      :D no jak widać :))
                                    • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 15:02
                                      a dlaczego ty tu jestes?
                                      i kto jest wiekszym zlosnikiem: ja czy Ty? :)

...lub jeszcze dorastaja i dojrzewaja :)
                                      • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 15:10
                                        a mężczyźni całe życie..;)
                                        • Gość: tota Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: 213.199.253.* 25.01.10, 20:50
                                          dojrzewaja? a ja slyszalam ze dojrzewaja do piatego roku zycia, potem juz tylko
                                          rosna
                                  • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 14:53
                                    może zainteresujesz się innymi wątkami:P
                                  • Gość: Chandler :) Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 14:54
                                    Mam na myśli np. pisanie o "NDP" czy numerze do kumpla z
                                    komendy...Jeśli to są normalne odpowiedzi na pytania, to szczerze
                                    współczuję i zamierzam kontynuować z Tobą dyskusji :)
                                    Kasiula mam nadzieję, że nie wyrabiasz sobie opinii na podstawie
                                    takich osób, jak ten Pan ;p
                                    • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 14:57
                                      Nie wyrobię :) przecież napisałam że są wyjątki ;)
                                      • Gość: Chandler :) Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 15:00
                                        I tak trzymaj ;)
                                        • Gość: T.S. Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.chello.pl 27.10.09, 15:16
                                          Ależ tu się dyskusja wywiązała. A raczej wypowiedzi kobiety, przeplatane atakami na nią.
                                          Moim zdaniem zarówno normalnych kobiet, jak i normalnych facetów, jest wiele(u). Tak samo w Ciechanowie, jak i w wielu innych miastach. Nie trzeba być doktorem prawa, czy kabareciarzem, zeby być inteligentnym czy mieć poczucie humoru. Po prostu trzeba mieć to coś. I u każdego a także dla każdego jest to co innego. Ja na przykład generalnie uważam sie za normalnego faceta, mającego i wady i za zalety i ich świadomośc. A opinia innych może być zupełnie inna.
                                      • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 15:11
                                        nie denerwuj sie!
                                        • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 15:12
                                          ktoś się denerwuje ?:)
                                          nie zauważyłam ;]
                                          • Gość: Piotrek Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 16:25
                                            "Normalni męszczyźni" xDDD ZWAŁA !
                                            • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 16:33
                                              oszzzzz... boki zrywać ;)
                                          • Gość: B.A.R.T.E.K Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.multimo.pl 28.10.09, 13:08
                                            A są wogóle jakieś wolne dziewczyny w wieku około 22lat,z którymi można się
                                            zapoznać i spotkać???
                                    • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 15:06
                                      autor watku zyczyl sobie wiecej wesolych odpowiedzi :)
                                      • Gość: gosia Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 15:13
                                        tylko pytanie gdzie tych "wyjątkowych" znaleźć?
                                        • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 15:31
                                          myślę że jet tu paru wyjątkowych Gosiu:))))
                                      • Gość: Chandler :) Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 15:14
                                        ale raczej nie okraszonych złośliwością :)
                                        • Gość: gosia Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 15:32
                                          tych bez złośliwości!
                                          • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 15:37
                                            bez złośliwości też są ;)
                                            a jednak są normalni mężczyźni ;>
                                            • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 15:39
                                              tymi normalnymi mezczyznami jest gosia i pani chandler?
                                              • Gość: Chandler :) Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 16:14
                                                Jeśli już to Pan Chandler, a nie Pani :P
                                                • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 16:19
                                                  :))))
                                      • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 16:23
                                        myślę że rozmowa na ten temat pomału się kończy :)
                                        wcześniej podałam numer gg :) jeśli ktoś miałby ochotę pogadać bez złośliwości i
                                        uszczypliwości będzie mi miło:)
    • Gość: yo Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.biznesdsl.etel.pl 27.10.09, 15:28
      ależ wpisów :) masz głowę do reklamy :) tak zainteresować forumowiczów hoho
      • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 15:32
        :D właśnie komuś o tym pisałam :P
        nie sądziłam że taka dyskusja się wywiąże:P:D
        żeby mi tak z szukaniem pracy dobrze szło ;>:D
        • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 27.10.09, 15:53
          w sumie to ja Ci pomoglam zasmiecic ten temat:-))
          zapomnialas dodac, normalnego i... bogatego :-)
          • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 15:58
            nic nie zapomniałam ...
            • Gość: Polak Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.olsztyn.vectranet.pl 27.10.09, 16:06
              Może mówi z własnego doświadczenia...
              • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.09, 16:20
                ooo tu.. wrócił :P
                • Gość: addhoc Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.chello.pl 27.10.09, 22:23
                  Szanowna założycielko tematu szukasz atrakcyjnych, miłych...itd. itd. mężczyzn.
                  Tylko pojawia się pytanie czy tacy mężczyźni szukają Ciebie?
                  Stawiam 100 pesos że jednak te 30 lat będziesz miała za jakieś 12:)
                  Czy trzydziestolatka pisze "jejq"? no i szuka faceta na forum?
                  Mimo wszystko powodzenia życzę i rozwagi z dużą dawką zdrowego rozsądku dla
                  własnego bezpieczeństwa!
                  • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 28.10.09, 00:15
                    no to przegrałeś:P mając 30 lat jest zakaz pisania jejq ?:D nie szukam , pytam
                    :P i proszę traktować pewne rzeczy z przymrużeniem oka ;)
                    Pozdrawiam:)
                    • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 28.10.09, 07:44
                      pani wiek bedzie traktowany z przymruzeniem oka ;)
                      kto u licha pyta na forum o 'wolnych facetow'(sic!) i twierdzi ze
                      nie szuka facetow? logiczne, ze autor jest do zywego
                      zainteresowany 'wolnymi facetami', a nie inteligencja ciechanowska i
                      normalnymi ludzi :)
                      A jesli chodzi o normalnych czy tez wyjatkowych, naprawde normalni
                      ludzie (płeć i wiek nie ma znaczenia) nie maja potrzeby przed
                      kimkolwiek sie wyrózniać.
                      Pani kasiula nie szuka(boi sie tylko tych slów?), wiec nie znajdzie.
                      Bo jak jest napisane w pismie świetym: ciagle szukajcie, a
                      znajdziecie, wciaz pukajcie a bedzie wam otworzone (Luk.11:11)
                      A moze to My mielismy szukac dla Ciebie? :D

Jesli zas o samotnosc chodzi: samotnosc bierze sie z udowadniania ze
                      jestesmy wyjatkowi. czasem w samotnosci jest pewien powab-cierpimy
                      samotnie w milczeniu, czujac bol swojej wyjatkowosci. Wolimy byc
                      wyjatkowi, niz wchodzic w kontakt z innymi, lecz wyjatkowosc zawsze
                      powoduje ból. Nikt nie może byc samotny, jesli gdzies gleboko w
                      srodku sam nie dokona takiego wyboru.

• Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 28.10.09, 16:47
                        szuka nie szuka ...bez znaczenia :) zadałam proste pytanie :)no , może źle je
                        sformułowałam. szkoda że więcej kobiet tu nie zagląda, myślę że też zadają sobie
                        to pytanie :) cinimini a spytam z ciekawości : jesteś kobietą czy mężczyzną ?
                        zaznaczam że to proste pytanie bez podtekstów;)a dowodu nie zamierzam
                        pokazywać;> szukać nie musisz dla mnie , naprawdę ale dziękuję;)
                        Pozdrawiam;)
                        • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 29.10.09, 08:22
                          szkoda, że prawdziwe feministki tu nie zagladaja jak Susan B.
                          Anthony.
                          nie przyszlo Ci do glowy, że kobiety tu nie zagladaja, bo nie zadaja
                          sobie tego pytania?
                          ja też z ciekawości, robiłas sobie test na IQ?
                          jestem kobietą :)
    • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 28.10.09, 11:54
      kasiula zrezygnowalas? jak się wycofasz topic nie trafi do ksiegi
      Guinness'a, a do Kosza
      • Gość: gosia Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.09, 14:18
        ja jestem kobietą!!
        • Gość: Chandler :) Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.09, 14:22
          gosia to po prostu złosliwosć wzięła górę u tej osoby i dlatego
          Ciebie nazwała meżczyzną, a mnie kobietą :P
        • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 28.10.09, 14:38
          proszę o dowód, że jesteś kobietą
        • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 28.10.09, 14:47
          to nie 'zaczepka' gosiu :) wstawiłaś komentarz chyba w złym miejscu.
          jeśli to był komentarz na post numer 557,102131681,102156786 to
          zauważ, że tam jest znak zapytania. pytanie skierowałem do
          kasiulki ;)
          nie gniewaj się :*
          jak Ci się chce możesz udowodnić swoje twierdzenie wyżej
          pozdrawiam :)
          • Gość: gosia Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.09, 15:10
            100% kobietka
            • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 28.10.09, 15:38
              mamy Ci uwierzyć na słowo,
              dobrze :)
              • Gość: leon Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: 94.75.253.* 28.10.09, 17:12
                użytkownicy Neostrady to faceci, więc to facet, a nie kobieta.
                • Gość: Black Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.xdsl.centertel.pl 28.10.09, 21:02
                  Czytając niektóre odpowiedzi można nieźle się uśmiać, teraz sprzeczacie się, kto jest kobietą a kto mężczyzną, ale mniejsza o to, bo temat dotyczy czegoś zupełnie innego, a wiec gdzie oni są: odpowiedź jest prosta, a mianowicie wszędzie :), pytanie powinno brzmieć chyba bardziej: czy w Ciechanowie są jeszcze mężczyźni tacy a tacy i podać, o co dokładnie chodzi. Pisząc gdzie są normalni, wyjątkowi itd. też nic nie uzyskacie, ponieważ te terminy mogą być różnie interpretowane, czy facet pijący piwo, przeklinający itd. nie jest normalny? On według siebie zachowuje się normalnie, zwyczajnie, dla niektórych kobiet być może nawet jest wyjątkiem :). Zatem według mnie pytanie nie jest zbyt jasno postawione i pewnie też, dlatego autorka tego tematu jak i wiele osób jest "atakowane", a to, że ktoś kogoś tu, że tak to ujmę "uraża" nie musi od razu oznaczać, że jest on nienormalny - po prostu on wyraża swoją opinię w końcu od tego jest forum. Pozdrawiam tych normalnych i nienormalnych jak i autorkę tematu.
                  • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 28.10.09, 21:16
                    Zakładając ten wątek nie spodziewałam się takiego zainteresowania:) ale masz
                    rację , powinnam to ująć inaczej:) pytano mnie na początku , normalny tzn jaki
                    ... odpowiedziałam :) a pytając o normalnych wyszło na to że Ja jestem
                    nienormalna ;>

Pozdrawiam all :D
                    • Gość: Black Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.xdsl.centertel.pl 28.10.09, 21:44
                      Zainteresowanie jest zapewne z wielu powodów, być może, dlatego że większość wypowiadających uważa się za normalnych, być może, dlatego że ktoś jest samotny, a być może też, dlatego że ktoś uważa, że osoba zakładająca ten temat ma jakieś kompleksy i trzeba ją sprowadzić do rzeczywistości, powodem też może być po prostu wypowiedź dla zabawy, ale pomijając to i wracając do nienormalności, być może ja też jestem nienormalny i ktoś jeszcze wypowiadający się tu też jest taki, bo ma odmienne poglądy lub spojrzenie na świat niż inne osoby, a może ta nienormalność jest właśnie czymś wyjątkowym, czymś czego szukają inni.
                      • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 28.10.09, 21:53
                        Nie mam kompleksów :)
                        każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania ale nie musi być złośliwy i pisać że
                        ktoś <ja> jest ograniczony itp...a samotna jestem co nie znaczy że nie mam
                        przyjaciół.
                        • Gość: Black Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.xdsl.centertel.pl 28.10.09, 22:20
                          Być może masz, a być może nie masz, nie wiem tego tak jak i większość ludzi wypowiadających się tu, może ktoś z góry jednak zakłada, że masz :))). Racja każdy ma prawo do wyrażania tego, co chce, ale o asertywność w dzisiejszych czasach jest ciężko, co nie oznacza, że ona nie występuje. To, że ktoś jest samotny ma być czymś złym według Ciebie, wiele jest takich osób, być może sporo takich nawet wypowiada się na Twój temat, a może uważasz, że dlatego ktoś Ci "dogryza”, bo jesteś samotna?
                          • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 28.10.09, 22:27
                            nie napisałam że to złe ... o złośliwości nie Ja pisałam :)
                            kurcze jakoś wszystko wychodzi nie tak co napiszę :)

"Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa."
                            • Gość: Black Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.xdsl.centertel.pl 28.10.09, 22:42
                              Za bardzo bierzesz opinie innych do siebie. Rozumiem, masz na myśli pewnie że można być osobą towarzyską nawet bardzo, ale i zarazem samotną, a chodziło mi tylko czy wedłog Ciebie to złe że jesteś samotna, to miało być raczej pytanie, ale i zarazem wypowiedź do małego przemyślenia. Myślę że można tak pisać bez końca na tym forum, ale czy aby forum jest dobrym miejscem na to, od tego są przecież czaty i róznego rodzaju komunikatory.
                              • Gość: kasiula Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.adsl.inetia.pl 29.10.09, 00:29
                                zaczynając wątek chyba powinnam napisać coś w tym stylu : jak można spotkać
                                kogoś po 30 w Ciechanowie albo w jakim miejscu ,hmmmmm:)
                                złe :) nikt nie chce być samotny :) a numer gg podawałam wcześniej:)
                                • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 29.10.09, 09:43
                                  gdybyś tak sformułowała wątek, zainteresowanie byłoby większe ;)
                                • Gość: new_boy_in_town Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: 213.199.253.* 29.10.09, 20:58

Witam.

Uprzedzam ewentualne ataki... to nie jest atak z mojej strony, hehe. Serio, serio.

Ad rem.

Spotkać fajnego faceta? Na pewno spotykasz kogoś codziennie! Chodzisz zapewne po chleb, pijesz czasem gdzieś kawę, tankujesz samochód, wychodzisz na pizzę, odwiedzasz przychodnie lekarskie itd. Nie raz i nie dwa pomyślisz sobie: "kurczę fajny facet". Pytanie jest natury, ile Ty sama robisz, ile dajesz z siebie, aby kogoś zainteresować KASIULĄ, nawiązać kontakt? Oczywiście poza zakładaniem wątku na tym dość specyficznym forum.

Sporo też zależy od tego jakiej natury mają to być kontakty. W powierzchowne, nie wymagające od żadnej ze stron zaangażowania wystarczy zainwestować kilkadziesiąt złotych na wstęp do którejkolwiek "dancingowni".

Z tymi poważnymi może być gorzej... Chyba nie ma recepty, czy reguły. Samo się zdarza i już. Jeśli pojawią się "motylki" jesteśmy w domu, jeżeli nie lub u jednej tylko strony czekamy dalej. Taka jest moim zdaniem przyczyna świadomej samotności. Samotność rzadko bywa wyborem. To dość trudna sztuka unikania pochopnego uwikłania się w społecznie narzucany schemat.

Swoją drogą sam zastanawiam się jak poradzę sobie na "rynku". Wróciłem tutaj po kilku latach nieobecności i zamierzam w miarę możliwości zaadoptować zastaną codzienność na swoje potrzeby. Ciekaw jestem jak mi pójdzie...

Pozdrawiam wszystkich interlokutorów
                            • Gość: cinimini Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.centertel.pl 29.10.09, 13:42
                              Black 28.10.09, 22:20 - "To, że ktoś jest samotny ma być czymś złym
                              według Ciebie (...)?"
                              kasiula 28.10.09, 22:27 - "nie napisałam że to złe..."
                              Black 28.10.09, 22:42 - "czy wedłog(sic!) Ciebie to złe że jesteś
                              samotna"
                              kasiula 29.10.09, 00:29 - "hmmmmm:)złe :) nikt nie chce być
                              samotny :)"
                              Ja widzę tu pewną niespójność wypowiedzi panny K.

"są przecież czaty i róznego rodzaju komunikatory"
                              "numer gg podawałam"
                              dorzuce jeszcze link do czatu, na którym kwestie 'złośliwości' itp.
                              możemy kontynuować(na tym czacie mam prawa operatora:)) i mogę być z
                              rana s1.polchat.pl/chat.php?room=ciechanowianie
                              lub jeśli Państwo wolą forum to zapraszam tutaj
                              forum.gazeta.pl/forum/w,343,95779192,95779192,Zlosliwosc_a_inteligencja_.html
                              • Gość: Black Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: *.xdsl.centertel.pl 29.10.09, 16:54
                                Widzę, że ktoś tu się czepia o literówkę, ale ten się nie myli, kto nic nie robi, poza tym dokładność z biegiem czasu się też nudzi, dlatego... odpuść sobie.
        • Gość: max Re: Gdzie Ci mężczyźni? IP: 213.199.253.* 06.11.09, 18:21
          wiesz co gosia tak Ci się tylko wydaje a jeśli dobrze kojarzę to mieszkasz
          niedaleko orła a jeśli tak to panowie szkoda zachodu
    • pierwszy.obywatel Re: Gdzie Ci mężczyźni? 29.10.09, 10:30
      Normalni mężczyźni i dostępni i życzliwi w każdej chwili to nasi radni na każdej
      sesji na ul.17stycznia
      Mam informację ,że wtedy czekają na mieszkanki miasta i ich bolączki.