Dodaj do ulubionych

Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.11, 22:14
Drodzy internauci. Proszę o opinie na podany temat.
Obserwuj wątek
  • Gość: . Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.dynamic.chello.pl 23.01.11, 22:45
   Szkoda nauczycieli, którzy tam pracowali, bo tak naprawde to ta szkoła nie spełniała zadnych standardów, a poza tym w klasach było 3-4 dzieci...
   • Gość: ... Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 23.01.11, 23:03
    Co ty człowieku wiesz czy szkoła spełnia standardy a może w Regiminie spełnia bo jest sala sportowa spójrz na wyniki nauki ale widocznie to dla nikogo się nie liczy ,ale ciekawe po co się chodzi do szkoły o tym chyba wszyscy zapomnieli?
    • Gość: rodzic tej szkoły Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.11, 22:40
     szkoła powinna być zlikwidowana!!!!! w Regiminie są większe szanse na zdobywanie wiedzy, TAKIEJ SZKOŁY JAK W REGIMINIE NIE MA W OKOLICACH!!!!
     • Gość: db Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 09:06
      Regimin to szkoła wyposażona w pracownie internetowe, pracownie językowe, tablice multimedialne, zapraszam na na stronę: www.przedszkoleregimin.pl .Dzieci w Regiminie korzystają z bogatej oferty zajęć pozakekcyjnych. To Pani Dyrektor GminnegoZespołu Szkół w Regiminie przydzieliła szkole w Czerychach zajecia pozalekcyjne z realizowanych w Regiminie projektów Unijnych. A czym się może pochwalić Pani Dyrektor z Czeruch? Gdyby nie Dyrektor z Regimina dzieci w Czeruchach nie miałyby ani jednej godziny zajęć pozalekcyjnych. Drodzy rodzice dzieci uczeszczających do szkoly w Czeruchach ta pani walczy tylko o utrzymanie własnego stanowiska pracy, a nie o wasze dzieci.
      • Gość: .,. Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 11:16
       Wy się zastanówcie też nad szkołą w Zeńboku, bo dzieciom w Regiminie byłoby lepiej bo tam szkoła dużo bardziej rozwinięta a z terenu szkoły w Zeńboku do Regimina bardzo blisko.
       Jest teraz okazja żeby od razu za jednym podejściem uporządkować szkolnictwo w gminie a nie rozkładać likwidacji małych szkół wiejskich na dwa czy trzy lata. Z oszczędności z likwidacji szkół w Czeruchach i Zeńboku można by doposażyć szkołę w Szulmierzu.
  • Gość: go Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 23.01.11, 22:59
   Wójt Zduńczyk wspaniale rozpoczyna swoją kadencje szuka oszczędności ,chce wyrwać nasze dzieci ze swojego środowiska które dobrze znają i gdzie czują się bezpiecznie.Jestem ciekawa co za poziom nauki może zaoferować szkoła w Regiminie jak wiadomo szkoła w Pniewie- Czeruchach od lat jest w czołówce z najlepszymi wynikami nauki ,po za tym nauczyciele znają nasze dzieci jak swoje, dzieci mogą się zwrócić z każdym problemem ,wątpię żeby to było w Regiminie jak w klasie będzie 25 osób ale najlepiej szukać oszczędności na najbiedniejszych .A może tak by zacząć oszczędności od tych najwyższych ,na co radnym takie pieniądze za posiedzenie rzeczywiście tam się napracują a no i sołtysi którzy siedzą po rogach pochowani żaden się o nic nie upomni ale tacy są najlepsi ZAPŁACIĆ IM ZA TO przecież oni wszyscy sobie razem ustalają ile chcą to jak mają się nie zgodzić.A przecież kasę trzeba z mięć żeby wszystkim za milczenie płacić .ZLIKWIDOWAĆ I PO KŁOPOCIE KASA NA RÓŻNE WYDATKI DLA RADY BĘDZIE A CO NIE JEDEN RADNY DO TEJ SZKOŁY CHODZIŁ ALBO JEGO DZIECI ALE KOGO TO OBCHODZI.GRATULACJE PANIE WÓJCIE WIEMY TERAZ CZEMU TEJ SZKOŁY NIE ZLIKWIDOWAŁEŚ ROK TEMU PRZECIEŻ SZYKOWAŁY SIĘ WYBORY.BIJCIE SIĘ W PIERŚ ZWOLENNICY ZDUŃCZYKA
   • Gość: . Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.dynamic.chello.pl 23.01.11, 23:38
    Nie rozumiem - przeciez od kilku lat było wiadomo, że ta szkoła prędzej czy później zniknie....
    • Gość: ... Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 24.01.11, 08:39
     To czemu pan wójt nie zrobił tego przed wyborami? stracił by wtedy troche głosów i mielibyśmy nowego wójta który może w końcu ruszył by coś w tej naszej gminie .Najprościej jest likwidować a gdzie dobro dziecka?
     • Gość: TRALALA Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.cnow.pl 24.01.11, 10:59
      KIWIT-ZDUŃCZYK DWA BRATANKI DO PI ... I DO SZKLANKI:{
     • Gość: KRIS Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.play-internet.pl 24.01.11, 13:12
      Zrobił to z dokładnie tego samego powodu dla jakiego Kiwit zamyka szkołę w Goryszach...stanie się to za dwa lata,oficjalnie poinformowała Pani Dyrektor.Niedługo na wsiach pozostaną tylko sklepy z menelami żłopiącymi pod nimi piwo.A ile to Pan Kiwit naobiecywał cudów o przedszkolach itp!!!dziwna sprawa tu zamykają a w Ościsłowie otworzone coś w stylu zerówki,i to nie jest prywatna inicjatywa.Nie interesuje mnie polityka czy Pan Kiwit jest z PSL PIS czy innego PO,bo to jedno szambo,ale postać Pana Kiwita bardzo ,dodam niezwykle bardzo barwna postać.Najlepszy morał OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOŚĆ!!!
   • Gość: xyz Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: 213.199.253.* 26.01.11, 20:13
    szkoła w czeruchach ma tak świetne wyniki egzaminów, bo zdają je za uczniów nauczyciele, z panią dyrektor na czele. bo dziwne, że ci genialni uczniowie po przyjściu do kolejnych szkół okazują się nie być tak genialnymi:-{
    • Gość: . Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 26.01.11, 20:54
     cofnij to co powiedziałeś!!!!!! dziobaku wójta o niczym nie masz pojęcia, dobrze ci płaci
    • Gość: mark Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 23:24
     wspaniała szkoła wspaniali nauczyciele a dzieci boją sie chodzic na lekcje religii prowadzone przez pania dyrektor
     • Gość: ax Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 28.01.11, 08:51
      W Regiminie wielki klan nauczycieli ciotki cioteczki zero sprawiedliwości
      • Gość: jas Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.centertel.pl 27.02.11, 21:50
       jas to prawda w regiminie jest wielki klan ciotek dobrze wiem a ze w czeruchach nikt nie chce chodzic do pani dyrektor na lekcje to jej wina nikt jej nie lubi nie dziwie sie
    • Gość: jas Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.centertel.pl 27.02.11, 21:47
     wiesz to dziwne bo ja po tej szkole w nastepnych super sobie radziwlem i je skonczylem bez wielkiego trudu bez korepetycji jak Ci z innych szkol a zreszta skad mozesz to wiedziec jak pewnie sami placicie za wyniki dzieci
    • Gość: klik Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.centertel.pl 01.06.11, 19:58
     ja chodziłam do tej szkoły i w gimnazjum miałam czerwony pasek na świadectwie więc nie pisz że ta szkoła nie kształci! powiem wprost że pan wójt to g**** b**** że taką szkołe zamyka!!!
  • Gość: zuzi Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.play-internet.pl 24.01.11, 12:34
   Podobno to już zostało postanowione... Szkoda nauczycieli, niektórzy maja już swoje lata.... Pogratulować sprytu i wyrachowania panu z...... Wszystko było piękne przed wyborami a teraz co? Posadka jest więc po co martwić się tą szkołą. Już jest niepotrzebna.
   • Gość: 7-mo klasista Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.11, 12:48
    O rany to ta Świetna uczelnia jest zamykana!! rany a zamierzałem ta złożyć papiery !!! Muszę nadgonić 8 klasę ::))))))))))))))))))))))))
    • Gość: ... Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 24.01.11, 13:36
     Jak dla kogo nie jest ważny poziom nauki to lepiej niech milczy a nie wydaje drwiące komentarze.A pro po 7 i 8 klasy to był najlepszy system nauczania
     • Gość: dana Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.cnow.pl 24.01.11, 14:14
      Ciekawe czy ci wszyscy wymądrzający się wiedzą która szkoła miała najlepsze wyniki z testu szóstoklasistów w gminie ciechanów? No pogłówkujcie sobie.W szkole zawsze była cisza, spokój,nikt nikomu nie dokuczał, a nauczyciele znali dzieci jak swoje własne.Chciało im się pracować z dziećmi przygotowując przedstawienia choćby na dzień strażaka czy na 20-lecie gminy. Jakoś w promowanej przez wójta szkole w Gumowie nauczycielom zabrakło zapału.Kiwit ma krótką pamięć ale co się dziwić jak się prowadzi taki tryb życia:}To przecież pozostali kandydaci na wójtów mieli tą szkołę zamknąć tak Kiwit głosił na przedwyborczych spotkaniach a wyszło jak zwykle.Kiwit to pierwszy i największy kłamca gminy Ciechanów,radzę zweryfikować pozostałe obietnice tego pana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • iga879 Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach 24.01.11, 18:21
       Do szkoły w Goryszach uczęszcza około 40 dzieci. Kilka kilometrów dalej szkoła w Chotumiu.Nieopodal w Gumowie Szkoła która pochłonęła sporo funduszu i wygląda naprawdę dobrze. Uczęszczałam o do Gorysz i do Gumowa więc wiem o czym mówię, uprzedzając wasze komentarze. Do Gumowa jeżdżą autobusy szkolne,również przez te miejscowości z których dzieci chodzą do szkoły do gorysz. W niektórych klasach jest tylko 2,3 dzieci.Jaki sens nauczania i utrzymywania takiej szkoły? A jeśli chodzi o pana KIWITA, to już chyba każdy go zna:) Jeśli likwiduje tą szkołe dla dobra gminy, i oszczędności pieniędzy to ok,a jaka prawda to sie okarze niebawem:)
       • Gość: . Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.dynamic.chello.pl 24.01.11, 18:48
        Dodatkowo w Goryszach sa klasy łączone, co wg mnie nie jest najlepszym pomysłem..., dzieci z pierwszej klasy słuchaja tego, co nauczycielka mówi do drugoklasistów i odwrotnie... paranoja, a jeśli chodzi o nauczycieli to po szkole w Goryszach powstanie świetlica, która zatrudni 2-3 nauczycieli, reszta albo odejdzie na emerytury, albo zastąpi nauczycieli, którzy powinni odejsc na emerytury w innych szkołach gminy.
        • Gość: rodzic Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 24.01.11, 19:59
         To może i nauczycielki z Regimina odejdą na emeryturę a na pewno tacy są co nie potrzebnie blokują miejsce młodszym nauczycielom ,a przejdą nauczyciele z Czeruch dzieci będą miały mniejszy stres a i dzieci z Regimina z korzystają na pewno .A nauczyciele w szkole w Czeruchach są naprawdę dobrzy a przede wszystkim potrafią nauczyć
         • Gość: . Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.dynamic.chello.pl 24.01.11, 20:06
          Prawdopodobnie tak będzie - podejrzewam, że żaden z nauczycieli nie straci pracy, tylko zmieni szkołę.
          • Gość: * Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.cnow.pl 24.01.11, 21:24
           Ha dobry dowcip tylko gdzie te wolne etaty jak kiwit dał nauczycielom 2 lata na szukanie sobie pracy bo w gminie nie ma dla nich pracy dokładnie to usłyszeli.A o szkole w Gumowie nie to szkoda gadać,to największa porażka wójta .Pobudować gimnazjum gminne przy granicy z sąsiednią gminą w polu gdzie najbliżej mieszkający mają spory kawałek aby do niej dotrzeć nie no super.Nie mówiąc że zajęcia kończą się tam o 14 i szkoła zamykana jest na cztery spusty, taka nowoczesna super wyposażona i co z tego kto z tego korzysta chyba wrony które tam zawracają.A w tej byle jakiej szkole w Goryszach jak jest jakaś impreza z organizowana przez tych niedobrych nauczycieli dla uczniów którzy chodzą do szkoły to zjawiają się absolwenci którzy skończyli szkołę kilka lat wstecz bo nie mają żadnej alternatywy!
           • Gość: rodzic Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 25.01.11, 08:37
            Wójt gminy Regimin nie ma nawet odwagi przyjechać do szkoły w Czeruchach i powiedzieć rodzicom w oczy że likwiduje szkołę TAK POSTĘPUJĄ NASZE WŁADZE BRAWO!
  • Gość: , Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 26.01.11, 08:41
   Ciekawe kto trzyma już rękę na budynku bo na pewno ktoś na tym rękę trzyma wszystko się opłaca tylko nie szkoła
   • Gość: ob Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: 213.199.253.* 26.01.11, 10:24
    Biedne dzieciaki , muszą w 21 wieku wiele kilometrów pokonywać starym autobusem , rowerem lub pieszo do szkoły .W latach 60-tych była piękna akcja tysiąc szkół na tysiąclecie .Społeczeństwo składało się na nowe szkoły . Dziś są one polikwidowane a tabliczki z takim napisem usunięte z budynków . Władze lokalne posprzedawały je za grosze .A dzieciaki tłoczą się w ciasnych Zespołach Szkół obejmujących podstawówkę i gimnazjum . Uczą się w pomieszczeniach ciasnych , niskich i dusznych usytuowanych w piwnicy .Chodzą na dwie a nawet pół zmiany .To się nazywa reforma z gorszego na lepsze .
    • Gość: * Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.cnow.pl 26.01.11, 13:33
     I oto naszym władzom chodzi niedouczoną ciemnota łatwiej się rządzi tym bardziej jeśli samemu nie jset się zbyt oblatanym.
     • Gość: txt Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.11, 16:30
      Jak głosowałeś to masz!
      • Gość: h Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.cnow.pl 26.01.11, 19:24
       No to chyba ty głosowałeś
       • Gość: ,,, Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 26.01.11, 19:52
        no właśnie kto głosował ? W gminie potrafią tylko wszystko zniszczyć nic do przodu tylko cały czas się cofają i to w strasznie szybkim tempie!!!
        • Gość: mieszkaniec Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.11, 20:59
         Nasz Wójt rowija Naszą Gminę bez zadłużania Naszej Gminy i dlatego mieszkańcy masowo popierają Naszego Wójta. I Rada Gminy i mieszkańcy Czeruch popierają Naszego Wójta, który dobrze chce dla wszystkich mieszkańców i uczniów. Nasza Gmina nie ma takich problemów jak inne gminy dlatego, że Nasz Wójt i Rada Gminy dobrze rządzą dla mieszkańców Gminy.
         • Gość: ... Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 26.01.11, 21:57
          A ty mieszkańcu za dychę ciągle te ble ble ble aż się robi nie dobrze .Pewnie że rada i sołtysi są za wójtem ale pamiętaj że nie za darmo a gdzie te dobro dzieci jedyny argument to kasa ciągle ta kasa to najważniejsze ,materialiści czy nic się więcej nie liczy dla was tylko napchać sobie tej kapuchy w kieszenie .Nie wypowiadaj się za mieszkańców Czeruch ,bo ci głosowali za wójtem to już bardzo tego żałują bo nie to wójt im obiecywał ale jak zawsze obiecanki cacanki
         • Gość: mieszkanka:) Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.centertel.pl 27.01.11, 00:56
          mieszkańcu jesteś wyjątkowo zabawny:))))) "Nasz Wójt rowija Naszą Gminę bez zadłużania Naszej Gminy i dlatego mieszkańcy masowo popierają Naszego Wójta"
          Często zaglądam na to forum i dzisiaj stwierdziłam, że ty żyjesz jeszcze w czasach komunizmu, obudź się jest 2011 rok, nie siej propagandy!!! Powiedz konkretnie, jak ten twój wójt rozwija gminę hmmm może wprowadzając godzinę policyjną, bo czasami tak się czuję, gdy gasną wieczorem światła, broń Boże, żeby ktoś chciał posiedzieć dłużej u sąsiada, bo będzie wracał drogą spowitą w ciemnościach. Dużo słyszałam o przebiegu wyborów na wójta, ale też słyszałam o obietnicach jakie składał prywatnym osobom. Niedawno pewien Minister powiedział - "ministrem się bywa", wójtem też tylko się bywa, ba czasami nawet nie musi być to okres aż czterech lat. Wystarczy grupa 5 osób i troszkę cierpliwości a za kilka tygodni możemy mieć referendum. Wiesz mieszkańcu, zadzwoń szybko do twojego "guru" i powiedz, że będziemy WALCZYĆ o SZKOŁĘ w CZERUCHACH
          • Gość: ... Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 27.01.11, 09:06
           Niech nie myśli że mu się uda tak po prostu zlikwidować BĘDZIEMY WALCZYĆ ile się tylko da !!!
           • Gość: kama Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 20:14
            Szanowni mieszkańcy wsi Czeruchy ( bo przecież to tylko wam tak bardzo zależy na szkole w Czeruchach, bo nie chce sie wam swoich dzieci wozić do dalej położonej szkoły. A co z dziećmi z innych okolicznych wiosek? One i tak dojeżdżają i płacą za przejazdy. Do szkoły w Regiminie napewno będzie dojeżdżał gimbus i będzie zbierał dzieci po wioskach- za darmo!!).
            Coż takiego jest w tej szkole, czym ona się tak wyróżnia, że takie rzeczy wypisujecie. Bardzo dobrze, że są likwidowane takie pseudo- szkoły bo tam oceny są wystawiane nie za to co się umie, tylko za to czy nauczyciel cię lubi czy nie. Podajcie przykład tych wybitnych osiągnięć uczniów tej szkoły?
            Wszyscy mądrzy wójtowie likwidują takie małe szkoły, bo to jest poprostu strata pieniędzy, które można włożyć w jedną dużą szkołę.
            Słyszałem, że tam mają otworzyć Monar? Co wy na to drodzy mieszkańcy Czeruch. Fajny pomysł, co. Wójt to ma dobre pomysły. Pozdrawiam Wójta i Radę
            • Gość: walek Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 20:23
             Takie szkoły jak w Czeruchach i Zeńboku nie mają racji bytu i słusznie, że mogą być zlikwidowane bo dla dzieci lepiej jak chodzą do dużej szkoły gdzie są odpowiednie warunki. Tylko szkoła w Szulmierzu ma uzasadnienie z racji odległości do Regimina.
            • Gość: xxx Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 21:12
             czyżby pani dyrektor z czeruch bała się, że po zlikwidowaniu szkołły zostanie gosopsią u ksiedza
             • Gość: lew Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.tktelekom.pl 27.01.11, 21:27
              wątpie żeby księciunio wziął ją do siebie to już przeżytek,a szkołę w czeruchach powini zlikwidować dobry pomysł z tym monarem
              • Gość: ax Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 27.01.11, 21:32
               a może by tak w gminie zrobić MONAR znakomity pomysł nie trzeba nawet dużo zmieniać wystarczy tablice zmienić i już gotowe!!
              • Gość: d.b Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 23:18
               gdzieś przecież trzeba zarabiać!!!
               • Gość: . Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.dynamic.chello.pl 28.01.11, 13:59
                Moi dwóch kuzynów chodziło do tej szkoły - oceny stawiano wg skali lubię, nie lubię, tego rodzice dali mi jajka za darmo, tamci kaczora czy kurę itp. P. Dyrektor to katechetka - zgodnie z prawem taka osoba nie powinna pełnic w szkole nawet funkcji wychowawcy nie mówiąc juz o dyrektorze. Matematyki uczyła osoba, która skończyła... edukację przedszkolną, sama nie za dobrze rozumiała matematykę... ogólnie nic ciekawego
                • Gość: pio Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.cnow.pl 28.01.11, 15:56
                 a morze by tak troche cywilizacji,
                 szkoły telewizyjno -internetowe byłby nadżór rodzicielsko kratoryjny skończyło by się zabijanie kaczek w ofierze dla pani mini-sor
                 • Gość: hz Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 17:47
                  to na tych kaczkach tak sie spasła?
                • Gość: gość Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.01.11, 12:36
                 Zostawcie szkołę niech każdy z tą myślą się oswoi a pani dyrektor jak zależy jej na dzieciach nie zrezygnuje ze swojego stanowiska.
                • Gość: uczeń Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.cdma.centertel.pl 22.02.11, 10:30
                 twoja wypowiedż kupy sie nie trzyma skąd ty bierzesz takie informacje to zwykle bzdury wymyslane przez kretynów którym nie zalezy na tym by w szkole sie czegokolwiek nauczyc wystarczy tylko chodzic i siedziec jakj duren w ławce. w szkole w czeruchach dzieki temu ze klasy sa mniejsze dzieci maja szanse sie czegokolwiek nauczyc bo nie musza ciagle znosic krzykow tumanów bez ambicji którym nie zalezy na wykształceniu A co do oceniania na podstawie lubię czy nie lubię to własnie W REGIMINIE można cos takiego zaobserwowac . Pełno tam ciotekn i cioteczek . poza ttym osoby które nie znaja obu ze szkoł nie powinny sie wcale wypowiadac na ich temat niech lepiej sie zajma dalszym tworzeniem durnych plot. Wiem co mówie bo jeszcze kilka lat temu uczeszczałam do szkoly w czeruchach a teraz do szkoły a teraz do szkoly w regiminie. Co do wykształcenia nauczycieli to zapewniam Że sa oni najlepiej wykształceni w okolicy tu w podstawówce dowiedziałam sie wiecej w piątej klasie niz w regiminie przez trzy lata.
              • Gość: z Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 17:51
               co miałeś na myśli, przeciez pani sor by tylko gotowała
               • Gość: rodzic Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 28.01.11, 18:08
                Ludzka podłość i fałszywość nie ma granic ale wszystko do czasu!!!!wasze wypowiedzi świadczą o waszej kulturze
                • Gość: be Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 18:34
                 udeż w stół a nożyce się odezwą
     • Gość: orka Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 21:17
      wójt najpierw niech zrobi porządek w gminie bo pracują tam już całe rodziny i zobaczy jak można zaoszczędzić pieniądze i przeznaczyć na szkołę w Czeruchach
  • Gość: gość Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.11, 22:43
   PANI DYREKTOR NIECH SIĘ PAKUJE RAZEM Z KSIĘCIUNIEM
   • Gość: kama Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.tktelekom.pl 28.01.11, 23:11
    czeruchy to i tak wiocha na uboczu zawsze tam było brudno i gnojówa płynęła przez środek tej wioski teraz morze trochę mniej bo tylko 5% ludzi ma gospodarstwo ale i tak ta wioska nie ma racji bytu bo nawet nie ma komu odśnieżyć na chodniku
    • Gość: faros Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 00:17
     Posłuchajmy co mają do powiedzenia ludzie o szkole w Zeńboku, bo już o Czeruchach to powiedziano tyle że starczy!
   • Gość: kasia Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.tktelekom.pl 29.01.11, 12:01
    martwią się o swoje dupy pani dyra i cała ta banda a dzieci to ich nie interesują no bo gdzie teraz ją przyjmą dobrze wójt robi Zduńczyk na prezydenta
    • Gość: beza Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 13:00
     przyjmnie ja księciunio
     • Gość: ksiadz Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 17:49
      przyda się gosposia
      • Gość: gość lex Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.146.127.204.nat.umts.dynamic.eranet.pl 30.01.11, 19:54
       co tu dużo pisać ta pani i tak siedzi u księciunia więcej jak w szkole, więc zmianą wakatu się nie zmartwi a parafianie utrzymają
       • Gość: bianka Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: 46.186.41.* 31.01.11, 17:22
        Uważam za słuszną decyzję Rady Gminy i Pana Wójta o likwidacji szkoły w Pniewie Czeruchach, w szkole uczy się mało dzieci ,trzeba do niej dużo dokładać !. Te pieniądze można zainwestować w inne szkoły np; w Regiminie lub w Szulmierzu które mają bardzo dobrą renomę i jest w niech wysoki pozom nauczania. Jeśli chodzi o nauczycieli z P.Czeruch to jeśli jak tacy "wspaniali",myślę że nie będą mieli problemu ze znalezieniem pracy.
        Pan Wójt, znam go osobiście, to bardzo rozsądny i mądry człowiek,decyzję o likwidacji szkoły na pewno przemyślał i wszystko przekalkulował. Życzę mu wszystkiego najlepszego,a tym którzy krytykują jego działania i Rady Gminy, życzę zdrowego rozsądku.
        • Gość: kama Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.tktelekom.pl 31.01.11, 18:10

         likwidować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
         • Gość: rodzic Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 31.01.11, 18:53
          WAS ZLIKWIDOWAĆ LUDZI KTÓRYM ZALEŻY TYLKO NA KASIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: jes Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 20:34
           Likwidacja szkoły w Czeruchach i Zeńboku to dobry pomysł na uzdrowienie oświaty gminnej.
           • Gość: ... Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 31.01.11, 20:48
            Na pewno nasze dzieci by na tym skorzystały ,a może tak dzieci z Regimina rozdzielić na mniejsze szkoły na pewno będzie z korzyścią dla nich zobaczą że na każdą lekcję trzeba być przygotowanym a nie raz na jakiś czas
           • Gość: gość Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.11, 21:20
            Odczepić się od Pawłowa i od radnego bo my zaczniemy na taczkach dopiero wywozić...!
            • Gość: mieszkaniec Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 22:48
             Ja i wielu mieszkańców Naszej Gminy przekazujemy życzenia dla Naszego Wójta, który porządkuje Naszą Gminę i całą Oświatę.
            • Gość: GOŚĆ Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.11, 22:53
             Forum dotyczy likwidacji szkoły w Czeruchach a nie w Zeńboku .
             • Gość: kasia Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.tktelekom.pl 01.02.11, 07:59
              pocałujcie wujta w nos a od radnych wara
              • Gość: .,, Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.11, 12:02
               Sytuacja szkoły w Zeńboku jest taka sama jak szkoły w Czeruchach. Uporządkownie gminnej oświaty wymaga by zostały dwie szkoły w Regiminie jako wiodąca placówka i w Szulmierzu. Udawanie, że nie ma problemu szkoły w Zeńboku to chowanie na rok głowy w piasek bo problem Zeńboka zaraz po zlikwidowaniu szkoły w Czeruchach powróci. Lepiej jednocześnie zlikwidować obie szkoły to będzie więcej środków na rozwój oświaty. W Zenboku w budynku byłej szkoły jest miejsce na Gminny Ośrodek Kultury.
               • Gość: małpa Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.adsl.inetia.pl 02.02.11, 21:46
                Likwidować to budę w Czeruchach!!!
                • Gość: Goryl Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.11, 21:55
                 Małpa dobrze mowi:) Ja osobiscie bym spalil to bude bo po co ma stac cos takiego? Bezsensu i jeszcze tracic pieniadze na to... Gratuluje Panu wojtowi madrej decyzji
                 • Gość: małpa Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.adsl.inetia.pl 02.02.11, 22:11
                  Ja to bym otworzył monar przecież tyle pomieszczeń...
                  • Gość: Goryl Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.11, 22:17
                   No może i racja w końcu to i tak dziura jest...
                   • Gość: gość Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.cdma.centertel.pl 03.02.11, 15:16
                    BÓG LECH I CZTERNASTU APOSTOŁÓW.
                 • Gość: anonim Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.play-internet.pl 03.02.11, 15:15
                  Dom se zlikwidujcie lamusy.Ci co piszą zlikwidujcie to na pewno z poręki wójta.
                  • Gość: koń Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.adsl.inetia.pl 03.02.11, 20:27
                   Likwidować szkołę pozdrowienia dla pana Wujta
                   • Gość: . Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 03.02.11, 21:42
                    Naucz się pisać
  • Gość: lll Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.11, 20:49
   pz mot
  • Gość: obcy Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.adsl.inetia.pl 03.02.11, 19:11
   Trzymać szkołę dla paru uczniów? A za czyje to pieniądze? Dopłaca cała gmina kosztem innych szkół. W Czeruchach pracuje chyba 8 nauczycieli, a uczy się 35 dzieci! Ludzie! Toć to skandal- 4 dzieci na jednego nauczyciela! Oxford!
   • Gość: gość Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 03.02.11, 19:26
    najpierw się dowiedz ile jest uczniów za nim coś powiesz, a po za tym to wójt cała rada i reszta gminy to za czyje pieniądze siedzą, a dla dzieci to szkoda, a może dzieci nie chcą zmiany szkoły czy to dla nikogo się nie liczy, nikt nie wspomina o dzieciach a przecież to one są najważniejsze ale ciekawe dla kogo? wszyscy, którzy piszecie te brednie, przyjdzie czas że będziecie płakać bo nie pieniądz daje szczęście i szacunek !!!!!!!!!
   • Gość: hehe Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.adsl.inetia.pl 03.02.11, 19:34
    Szanowny Pan Zduńczyk to najbardziej żałosna osoba jaką znam... Polityka przez niego uprawiana jest z reszta taka sama... Oszczędności powstałe w wyniku zamknięcia tej szkoły będą nikome, w żaden sposób nie pokryją strat spowodowanych kolajną kadencją Zduńczyka. Dzieci na tym ucierpią bez wątpienia najbardziej, bo w małych szkołach jest przede wszystkim wyższy poziom kontroli społecznej, lepiej przebiega socjalizacja która w tym wiku jest najintensywniejsza. Niestety dla wójta najwazniejsze są rozrachunki powyborcze i rozliczernie sie z rodziną swojego niedawnego rywala na listach. Czy naprawde jest ktoś na tyle głupi, ze uwierzy w nagły pomysł znalezienia cudownych oszczędności na tej szkole? Jak głosowaliście tak macie... Na pewno kiełbasa wyborcza lekkostrawna nie jest...
    • Gość: mieszkaniec Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.11, 21:52
     Nasz Wójt kieruje się dobrem Naszej Gminy, rodziców i uczniów. A są niektórzy ludzie co nie widzą prawdy i im zawsze nie sposób dogodzić. Ale mieszkańcy Naszej Gminy znają prawdę i szanują Naszego Wójta bo rozwija Naszą Gminę.
     • Gość: , Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 03.02.11, 22:09
      mieszkańcu powiedz to naszym dzieciom które płaczą jak słyszą o Regiminie a nie ciągle zachwycasz się wójtem jak by to był sam Pan Bóg trochę to nie na miejscu dzieci nie rozumieją polityki i porachunków dorosłych a cierpią na tym najbardziej nikogo to nie obchodzi
     • Gość: hehe Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.adsl.inetia.pl 03.02.11, 22:47
      Obudz się! Wójt kieruję się wyłącznie swoim dobrem! Od ilu lat istnieje tam szkoła? Myślisz, że jak ją zakładono to w Czeruchach był bum demograficzny i 30 klas po 30 osób? Od początku była to mała szkoła, w której dzieci czuły się bezpiecznie, miały blisko do domu i każdemu z nich, dzięki tym małym klasom nauczyciel mógł poświęcać więcej uwagi. Wczesniej jakoś wydatki na tę szkołę nie stanowiły problemu. Dopiero po wyborach, w których Zduńczyk konkurował z rodziną drektorki nagle utrzymanie szkoły podrożało! Ja też mieszkam w tej gminie i zapewnima Cie, że widze prawdę bardzo dobrze i nie pozwala ona dażyć Zduńczyką szacunkiem większym, niż wymaga tego minimum kultury osobistej. Możesz pokazać, gdzie widzisz dobro gminy w tej decyzji? Bo ja widzę polityczne rozgrywki kosztem jej najmłodszych mieszkańców. Co takiego proponuje szkoła w Regiminie dla nich? Poza drużyną piłki ręcznej, której serdecznie gratuluję, zasłynela chyba tylko brakiem szamba i żona wójta w roli nauczycielki, która również nie stroni od polityki. W podstawówce liczy się indywidualna opieka nad dziećmi i własnie mała szkoła to zapewnia. Oszczędności to bujda!
      • Gość: ten Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.tktelekom.pl 04.02.11, 08:25
       to jest likwidacja w całej Polsce Czeruchy 'Gorysze'Chotum i tak dalej a od wujta wara trzeba było kandydować i rządzić a Pawłowo ma luks radnego to dopiero początek jego kadencji Czeruchy mają swojego radnego niech się wykaże
       • Gość: gość Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.cnow.pl 04.02.11, 08:57
        A może zamiast likwidować szkoły zrobić tak jak zaproponowano w wiadomościach .Zostawić dzieci w szkołach a niech nauczyciele dojeżdżają do dzieci to będą jakieś oszczędności a i dzieci na tym nie ucierpią.
        • Gość: mieszkaniec Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.11, 11:14
         Teraz ludzie co głosowali na innych kandydatów już żałują i wstydzą się bo widzą jak Nasz Wójt rozwija Naszą Gminę i porządkuje Oświatę i dlatego coraz więcej mieszkańców popiera Naszego Wójta.
        • Gość: gość Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.11, 17:07
         dyra będzie miała więcej czasu na modlitwę
         • Gość: olo Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.adsl.inetia.pl 04.02.11, 20:07
          Pisze gościu, że nie pieniądze dają szacunek, no to czemu pani dyrektorka z Czeruch nie raczy pracować za darmo? Ciekawe, ile bierze miesi ęcznie za to, że jej w tej szkole prawie nie ma? Ktoś pisał,że tam jest 35dzieci. Może jest ich i 40. Ale to ważne! Zamiast 5 na jedn a klasę przypada prawie 6 dzieci. Idiotyzm. Likwidować!
          • Gość: xyz Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.11, 20:32
           dyra ma pewnie ze 4 patole to i ma o co walczyć, likwidować Panie Wójcie, likwidować, może zamiast leżeć na plebanii weźmie się za robotę
           • Gość: ghj Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.11, 13:21
            A w Zeńboku jest na miejscu szkoła i parafia i nikogo to w oczy nie kole. Mentalność Kalego?
            • Gość: gosć Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: 195.205.60.* 06.02.11, 22:02
             Jest mi bardzo przykro czytając niektóre wypowiedzi. Aby zostać dyrektorem szkoły należy mieć odpowiednie przygotowanie. Nie wystarczą studia pedagogiczne. Należy ukończyć podyplomowe studia - zarządzanie oświatą. I jak kogoś obchodzą zarobki nauczycieli to radzę wziąć się za naukę i poprawić ortografię , bo to wstyd wypowiadać się publicznie i robić błędy. Przecież to zrozumiałe , że każdemu zależy na miejscu pracy.A Pani Dyrektor szacunek za tyle lat pracy.To właśnie rodzice mają największy wplyw na wychowanie swoich dzieci. A jaki dają im przykład? Wstyd. Odnośnie zdań na temat związku Pani Dyrektor z kościołem. Jestem pewna , że każdy kto napisał te drwiące zdania sam chodzi regularnie do kościoła. To jest tak zwana polska tolerancja. Co Was ludzie obchodzi życie kogś po spełnieniu swoich zawodowych obowiązków. Podyskutujcielepiej na temat jak pomóc swoim dzieciom , a nie skupiacie się na krytyce nauczycieli. Jestem pewna, że sami ich niewiele nauczycie. Takie wypowiedzi świadczą tylko o Was , a nie o nauczycielach i Pani Dyrektor. Życzę powodzenia.
             • Gość: rodzic Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 06.02.11, 22:28
              bardzo mądre słowa POPIERAM bo mało kto z wypowiadających się na tym forum rozumie że szkoła to przede wszystkim dzieci !!!!To nie jakieś przedmioty które tak po prostu można sobie przenosić z miejsca na miejsce ,dzieci też mają jakieś prawa a ci którzy się tak okropnie wypowiadają zapewne nie mają dzieci,a jeżeli mają to naprawdę współczuje tym dzieciom że mają tak niewyrozumiałych rodziców, bo nigdy nie wiadomo co kogo wżyciu spotka .Dla naszych dzieci to naprawdę ogromne emocjonalne przeżycie ,ich świat wywróci się do góry nogami ,na pewno po jakimś czasie dzieci się przyzwyczają ale to co przejdą te wszystkie zmiany nie będą dla nich miłym wspomnieniem i odbije się na ich dalszym życiu,więc zastanówcie się, zanim kogoś zrównacie z błotem!bo równie dobrze mogły by to być wasze dzieci
              • Gość: :-) Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.11, 09:27
               Wójt porządkuje oświatę gminną i musi podejmować trudne decyzje. W sprawie szkoły w Zeńboku też mogą być kontrowersje. Od Zeńboka do Regimina gdzie jest silna placówka oświatowa jest tak blisko, że likwidacja małej szkoły w Zeńboku jest całkowicie uzasadniona.
               Na wzmocnienie zasługuje szkoła w Szulmierzu gdyż obsługuje odległą część gminy.
               • Gość: gość Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.play-internet.pl 07.02.11, 16:08
                Ja bym tej szkoły jeszcze nie likwidował ,a najlepiej bym jo sprywatyzował. Zrobić tam jeszcze gimnazjum połowę nauczycieli zwolnić to może by jeszcze trochę pobyła.A może zapytajmy dzieci gdzie wolały by się uczyć czy w Regiminie czy w Czeruchach.
                • Gość: fj Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.11, 11:26
                 Dzieci są małoletnie i ich opinia nie jest dla samorządu gminnego wiarygodna.
                 • Gość: pfffff Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.adsl.inetia.pl 09.02.11, 20:54
                  Likwidować szkołę w Pniewie-Czeruchach i w to miejsce panie Wujcie drużynę piłkarską odbudować w Pawłowie!!!
                  • Gość: Obcy Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.11, 08:16
                   Jestem osobą postronną i niezaangażowaną w ten konflikt. Ale czytają te wasze wpisy, muszę stwierdzic, że zasługi obu szkół sa bardzo przecenione, sadząc po ilosci błędów ortograficznych jakie dosyć równomiernie występują po obu stronach barykady. I nie mówię tu o takich błędach jak np. brak kreseczki nad s, ale o takich jak " wujt", "morze lepiej być", itp. Ludzie, zacznijcie czytać swoim dzieciom książki, niech oswajają się z poprawną polszczyzną, ortografią, a nie zajmujcie się robieniem polityki w internecie który i tak jest jej pełen.
                  • Gość: Lewar Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.olsztyn.mm.pl 09.03.11, 04:54
                   A w klicach winko popijac w piatek
     • Gość: andrzej z poczty Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.89-82-b.business.telecomitalia.it 17.05.11, 20:47
      co wojt rozwija gmine ciekawe z ktorej strony a co do szkoly to nie miala dalszej racji bytu.
  • Gość: Gość Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 20:26
   Czy temat Wyczerpany? Sądzę, że Pan Wójt wie co robi. Pani Dyrektor niech się cieszy, że tak dlugo ta szkola i tak funkcjonowala. A poza tym Pani Dyrektor nie jest z wyksztalcenia pedagogiem, tylko rolnikiem. Pan Wójt mimo to powolal Ją na Dyrektora. Nadto Pani Magdalena R. nie mogla wypelnić wszystkich obowiązków.
   • Gość: mieszkaniec Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.11, 18:01
    Ci co podbijają wątek w sprawie szkoły tylko jątrzą w Gminie zamiast wspierać Naszego Wójta, który rozwija Gminę bez zadłużania Gminy i wie co jest najlepsze dla dzieci bo jest nauczycielem z dużym doświadczeniem, którego szanuje już tyle pokoleń naszych uczniów i rodziców. A niektórzy wolą jednak sypać piasek w tryby i rozjątrzać bo nie pogodzili się z wynikiem wyborów, że Naszego Wójta popiera coraz więcej mieszkańców, którzy znają prawdę i coraz bardziej popierają Naszego Wójta za to, że rozwija Gminę i troszczy się o wszystkie sołectwa. Nasz Wójt jest szanowany w całym powiecie i mieszkańcy w sąsiednich gminach podziwiają Naszego Wójta, który może być przykładem dla niejednego z tamtych wójtów jak troszczyć się o mieszkańców Gminy.
    • stary2006 Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach 21.03.11, 00:27
     a może niech pani Kosińska i Cicholska zrezygnuje ze swojej dodatkowej pensji po 2,5 tys zł które mają na umowę zlecenia od lutego 2011r. do listopada 2012r. na rzecz szkoły w Czeruchach. Przecież i tak nieźle zarabiają.
     • Gość: felek Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 10:21
      A czy wójt o tym wie? Jak wójt nie wie to chyba w porządku, bo teraz chyba można podejmować dodatkowe zatrudnienie bez wyrażenia zgody przez głównego pracodawcę.
      • Gość: gość Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 21.03.11, 13:58
       pani Kosińska i pani Cicholska myślą że zawładnęły światem ,ale niestety nie wszyscy ludzie zarabiają tyle kasy co one .Dzieci muszą zasuwać na zajęciach unijnych nawet do 16 godziny a panie czystą kasę zagarniają,czy te panie są zainteresowane dobrem dziecka ?czy w naszej gminie kiedyś coś się zmieni jak będzie się LIKWIDOWAŁO SZKOŁY TO NA PEWNO ZMIENI SIĘ NA GORSZE a paniom i wójtowi bardzo ale to bardzo na tym zależy
     • Gość: ali Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 21.03.11, 14:14
      ładna kasa ale za co ,a tym paniom najbardziej zależy na LIKWIDACJI SZKOŁY W CZERUCHACH po całej gminie brednie rozpowiadają może jeszcze dodatkowo mają za to płacone,ciekawe ?pani dyrektor Cicholska podobno absolwentka szkoły w Czeruchach zamiast pomóc bronić placówek oświatowych przed likwidacją, to znakomicie wspiera ludzi którzy chcą szkołę zlikwidować
    • Gość: aaa Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.147.239.200.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.03.11, 13:06
     JAK SIĘ KOMUŚ NIE PODOBA SZKOŁA W REGIMINIE TO W CIECHANOWIE JEST DUŻO SZKÓŁ PRYWATNYCH I NIECH TAM PANIE Z CZERUCH ZAPISZĄ SWOJE DZIECI . .WTEDY BĘDZIE ICH PO TROJE W KLASACH I BĘDĄ MIAŁY TAKIE SAME WARUNKI JAK W CZERUCHACH.I NA PEWNO BĘDĄ BEZPIECZNE I DOPILNOWANE.A NIE TAK JAK W TYM MOLOCHU W REGIMINIE JAK SIĘ WCZORAJ WYRAZIŁY.
    • Gość: 123456789 Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.147.239.200.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.03.11, 14:18
     Ach te panie ze Stowarzyszenia!!!! Codziennie w szkole i znowu obgadywanie nas do pani dyrektor.Biedna pani Szadkowska musi wysłuchiwać waszych skarg i plotek na niedobrych rodziców z Pawłowa którzy zrezygnowali z udziału w Stowarzyszeniu.Otóż drogie panie taka była nasza decyzja do której miałyśmy prawo i nikt nas do niczego nie zmuszał.A nasze dzieci przenosimy już do Regimina żeby poznały nauczycieli i otoczenie bo od września szkoły w Czeruchach i tak już nie będzie a na pewno nie będzie taka jak do tej pory
   • Gość: Uczeń Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.11, 12:38
    Zlikwidować tą budę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: eli Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.adsl.inetia.pl 15.02.11, 21:11
   A o czym tu więcej pisać! W całej Polsce likwidują szkoły i to takie, gdzie dzieci jest nawet 90, gdzie są jeszcze budynki w dobrym stanie i z wyposażeniem. Całe to grono obrońców dba raczej o własną wygodę zasłaniając się dobrem dzieci. Każdy potrafi żyć na cudzy koszt i za pieniądze podatników z całej gminy. Proponuję, aby zainteresowani rodzice przejęli tę szkołę, stworzyli fundację i...zobaczymy, co się stanie, gdy zacną liczyć potrzebne na jej utrzymanie pieniążki. Tyle, że swoje!
   • Gość: tt Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.11, 07:00
    To jest racja. Interesy swoje i pieniadze wlasne , a nie dobro szkoly! Wszedzie likwiduja szkoly, atu i tak Wójt trzymal dla Pani M.Sz. tyle lat i zatrudnil Ja ponadto jeszcze w szkole w Regiminie. A wiec grubo więcej ponad etat dyrektorski. I zdarzyla Pani wszędzie jak? Billokacja?.... Nie! Przeważnie byla tam gdzie nie powinna , a lekkcji nie bylo, ale pieniądze byly.
    Dość tego! Wreszcie Pan Wójt przejrzal , że to nie ten obóz..
    • Gość: mieszkaniec Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.11, 22:31
     Jak było przed wyborami to tamci kandydaci tyle głosili co oni zrobią, a jak jest po wyborach to tylko Nasz Wójt rozwija gminę, a o tamtych kandydatach nic nie słychać.
     To jest wiarygodność jak krzyczeć to jest komu, a starać się o gminę to Nasz Wójt sie stara.
     A gdzie teraz są tamci kandydaci? Co zrobili dla gminy przez te miesiące od wyborów? Bo Nasz Wójt cały czas robi dla gminy, a oni co robią dla gminy?
     Ludzie to widzą i szanują Naszego Wójta.
     • Gość: . Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.xdsl.centertel.pl 16.02.11, 22:44
      Rzeczywiście wÓJT wspaniale rozwija naszą gminę, swoją kadencje zaczął od planów niszczenia a nie rozwijania naszej gminy,a pytany na spotkaniu przed wyborami o szkołę nie miał odwagi powiedzieć ,że jak tylko wygra wybory to będzie chciał zlikwidować szkołę w Czeruchach nie miał na tyle odwagi czy bał się że ,straci trochę głosów? taka jest nasza cała Polska ZAKŁAMANA
     • Gość: ble Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.cnow.pl 17.02.11, 09:29
      Aż ciśnie się na usta nasz wódz Mao Tse Tung:(
      • Gość: GallAnonim Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.dynamic.chello.pl 21.02.11, 22:39
       witam wszystkich, widzę , że bez mojej interwencji w tej sprawie się nie obejdzie:)
       moim skromnym, osobistym zdaniem szansa na uratowanie szkoły istnieje, a opcja jest tylko i wyłącznie jedna - ZMIANA DYREKTORA!!!!!!!! Jak wszyscy wiedzą, istnieje KONFLIKT między dyrekcją szkoły a wójtem.
     • Gość: do mieszkańca Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.cnow.pl 17.02.11, 18:30
      Kretynie jeden,kto ma robić jak to Zduńczyk wygrał wybory i to on bierze kasę,inni może będą robić drogi za swoje pieniądze?????!!!!Boże,jaki ciemniak....jak siadasz do komputera to zdejmij gumofilce BARANIE
    • Gość: gość Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.cdma.centertel.pl 17.02.11, 17:43
     A skąd wy ludzie wiecie czy pani dyrektor jest na lekcjach czy nie!!! Tyle dzieci tam chodzi i jakoś nie skarży się ze pani dyrektor nie ma na lekcji...
    • Gość: mruuuuuu Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.11, 17:06
     Swieta racje !! Jak mozna brac pieniadze, gdy uczy nie Pani Szadkowska, tylko nauczyciel nauczania poczatkowego w Regiminie i odwrotnie Pani Dyrektor uczyla w Regiminie i "Niby" w Czeruchach, a faktycznie uczyl nauczyciel z nauczania poczatkowego, bo bali sie ze zostana zwolnieni.
     A Pani M. Szdakowska przesiedziala na plebanii w Lekowie. Po co?? Tym bardziej ze zwolniono gospodynie pod byle pretekstem... Przeszkadzala???
     A ponadto klopoty Pani Szadkowskiej z prawem. Ale uklady braci i inne wycieszyly cala sprawe i juz wszyscy zapomieli.
     A co bylo z tajemniczym znikaniem wegla szkolnego, firan, zaslon, a smakowaly kaczki i gesi...
  • Gość: stary Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.adsl.inetia.pl 17.02.11, 21:04
   Oj, aż się czytać nie da! Mao Tse tungów w Polsce jest w takim razie tysiące, bo likwidują szkoły na potęgę! Toć to trzeba być idiotą, by taki skansen jeszcze utrzymywać i to za pieniądze całej gminy. Parę osób sobie gniazdko w Pniewie uwiło, a restza idiotów ma za to płacić. dość tego.
   • Gość: ga Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.dynamic.chello.pl 22.02.11, 14:28

    co to za pierdzenie z twojej strony? ze gniazdko uwiło ? .... ze co jeszcze ? to jest szkoła półgłówku! nie mogę z takich wypowiedzi, ich autorzy za pewne cierpią na zespół niedopchnięcia lędźwiowego !!!!
    • Gość: bianco Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.11, 15:49
     www.ciechtivi.pl/nie-zgadzaja-sie-na-likwidacje-szkoly-w-czeruchach/ relacja z wczorajszego spotkania, jak widać do kompromisu daleko.
    • Gość: stary Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.adsl.inetia.pl 23.02.11, 19:08
     Sz.P."ga". Pogratulować języka! Jesteś widocznie absolwentem tej szkoły, więc czego wymagać. A to, że gniazdko uwite? Prawda, o której sie publicznie nie mówi. Z relacji z zebrania wynika, że "gardłuje" tylko grupka ludzi, a reszta ma zdrowe podejście: nie odzywać się, chociaż myślą inaczej.
     • Gość: ??? Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.11, 22:32
      U Pani Turowskiej nastąpił całkowity zanik pamięci deklaratywnej. Jeszcze nie tak dawno chciala zabrać dzieci ze szkoły w Czeruchach, negatywnie wypowiadała się o Pani Dyrektor, nie mogła doczekać sie likwidacji. Proponuję Pani Turowskiej udać sie do odpowiedniego lekarza.
      • Gość: mieszkaniec Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 12:10
       Nasz Wójt jest szanowany i popierany przez mieszkańców bo rozwija Naszą Gminę bez zadłużania Naszej Gminy i wie co jest najlepsze dla uczniów. Dlatego mieszkańcy popierają Naszego Wójta. To są trudne sprawy i Nasz Wójt dobrze wie co jest najlepsze dla Gminy i dla uczniów w Czeruchach. A inni z poza Gminy co mówią w tych sprawach to mogą nie wiedzieć.
     • Gość: Ktosik Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 18:46
      O Pani Dyrektor i katechetce nie sposob powiedziec coś dobrego. Jedynie wstyd! Pani Dyrektor chce awansu. Prowadzila kampanie wyborczą oj "kuzynowi", swemu bratu, jeszcze komus i jeszcze sie potrafila wkrecic na koniec do Pana Zduńczyka. Obeszla wszystkie obcje polityczne. A powinna cichutko siedziec, bo wiele , oj wiele ma ku temu aby nie sprawowac żadnej funkcji, urzędu, a juz napewno nie katechety!!
      Ktoś napisal ze Pani Dyrektor cieszy sie z likwidacji szkoly:))) Dziwne to co?? Ale tylko Pani Szadkowska jest tak przebiegla, że po likwidacji szkoly i nie majac etatu religii, dostanie ODPRAWE za bodajże 9 miesięcy, czyli ok 50.000 zl. A potem ks. proboszcz da Jej swoje godziny i godziny ks. z Zeńboka. To jest glowa!!! Ma wejscia i uklady wszedzie.
      • stary2006 Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach 25.02.11, 21:16
       Czy Pani Kosińska jest zadowolona? Oczywiście że jest. Tak dążyła do likwidacji szkoły w Czeruchach. Brawo Pani sekretarz, chociaż jedno się Pani udało w życiu. Życzę tym zdeterminowanym rodzicom z Czeruch wszystkiego naj!!!! Trzymajcie się i nie dajcie się. Oby Wam się udało. Pokażcie Pani Kosińskiej jak się zarządza bo ona za grosz kultury i obycia nie ma.
     • Gość: GallAnonim Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 19:06
      A szanowny pan (specjalnie z małej) stary to zapewne wojt lub rady, ewentualnie inny przydupas:) nadal podtrzymuję swoją opinię o tobie, tz.ze drazni cie pustka miedzy nogami i to tyle w temacie
      • Gość: Ktos Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 19:28
       A pan to tylko w kolo to samo. Chyba sam ma pan niedosyt albo wogole. Nie jestesmy panie ZWIERZETAMI. No ladnie, widac poziom i kulture.
       • Gość: :-( Re: Likwidacja szkoły w Pniewie-Czeruchach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.11, 09:42
        www.ciechtivi.pl/
        Nie dobrze jak ludzie spoza gminy lepiej wiedzą co w gminie jest lepsze. Nie takiej demokracji chcieliśmy. Od spraw gminy jest wójt i radni.
        • Gość: lub nawet Car szkół nie liwidował IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.11, 10:27
         a to patałajstwo musi
         • Gość: Kosy_na_sztorc Re: nawet Car szkół nie liwidował IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 14:57
          Zawsze można wójta odwołać ;) Wystarczy inicjatywa min. 5 mieszkańców . Do boju ludzie !
          • Gość: gość Re: nawet Car szkół nie liwidował IP: *.dynamic.mm.pl 03.03.11, 17:47
           No właśnie a może warto byłoby wójta w końcu odwołać i puścić z torbami. Niech sobie pożyje z jakiejś małej pensji to w końcu pozna smak życia.
           • Gość: orka Re: nawet Car szkół nie liwidował IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 21:36
            popieram rozwalić ten klan łącznie z PANIĄ SEKRETARZ i jej całą rodzinką S;;;rodzina państwa S;;;; jest sławna na całą gminę to nie jest już GMINA REGIMIN tylko GMINA RODZINY PAŃSTWA S;;;;; pracują w GMINIE w BIBLIOTECE i na stażu w SZKOLE W REGIMINIE :):):)
            • Gość: nnn Re: nawet Car szkół nie liwidował IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.11, 17:10
             Klamstwo! Wojt zasluguje na szacunek!! Sami nie wiecie kogo macie. Moze chcecie Pani Szadkowskiej albo Jej brata na urzedzie Wojta czy kuzyna proboszcza??? Oj wtedy byly by rzadu jak za krola Sasa.....
             • mleko4ever Re: nawet Car szkół nie liwidował 08.03.11, 06:19
              Ja bym postawił na Lipowskiego Tomasza z Mościc,młody i zaradny, a nie tam jakieś stare durnie
              • Gość: dobro ogułu Re: nawet Car szkół nie liwidował IP: *.pzlow.pl 08.03.11, 08:49
               Myślę, że najlepszym i najzdrowszym rozwiązaniem była by wymiana wszystkich klik rządzących w szkołach, gminie oraz w parafii. Myślicie. że Tomasz Lipowski poradziłby sobie?. Jeżeli tak to ja również stawiam na niego.
               • Gość: bb Re: Prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.11, 15:17
                Oj prawda! Porzadek trzeba, rowalic te kliki. Fore tylko biora sloną i nic nie robia. A prym w tym wiedzie dyr Szadkowska. A na plebanii nie wiem dlaczego jeszcze biskup nie zrobil porzadku???
                • Gość: . Re: Prawda IP: *.xdsl.centertel.pl 21.03.11, 14:21
                 NIE ŁADNIE ,NIE ŁADNIE NIE PRZYSTOI WŁADZOM GMINY I SZKOŁY REGIMIN ROBIĆ POTAJEMNE SPOTKANIA TYLKO Z WYBRANYMI RODZICAMI DZIECI ZE SZKOŁY W CZERUCHACH ,pozostali rodzice poczuli się urażeni.
                 • Gość: Rodzice Re: Prawda IP: *.debica197.tnp.pl 22.03.11, 09:23
                  Część rodziców nie chciała oddawać dzieci do Stowarzyszenia i płacić za naukę.Chcieli się spotkać z Dyrektorem więc się spotkali.Szkoła jest otwarta dla wszystkich rodziców i ich dzieci i każdy kto tylko chce może przyjść i będzie mile widziany.
                  • Gość: rodzice Re: Prawda IP: *.xdsl.centertel.pl 22.03.11, 09:42
                   Tak właśnie jest w naszej gminie wciskać ludziom ciemnotę, płacić w stowarzyszeniu ciekawe kto wam o tym powiedział ?a ile macie płacić też wam powiedzieli?Słuchajcie dalej swojego władcy, powodzenia
                  • Gość: stary Re: Prawda IP: *.adsl.inetia.pl 22.03.11, 20:47
                   Tak w Polsce jest, że każdy rodzic oddaje dziecki dotej szkoły, do której chce. Od rodzicow z pawłowa wara, bo na siłę ich zmuszacie do tego stowarzyszenia1 Jak wam wójt nie pasuje, to po kiego chcecie od niego budynku, placu i jeszcze żeby szkołę wam remontował. Sami sobie wyremontujcie. Pewnie jeszcze musi wam oddsać ławki, komputery i co tam jeszcze. Chcecie działać, to sobie kupcie. Pani turowska niech się weźmie za szpital, bo tak ją tam kochają, jak własną smierć.
                   • Gość: . Re: Prawda IP: *.xdsl.centertel.pl 22.03.11, 21:45
                    SŁOWNICZEK POPRAWNEJ POLSZCZYZNY SIĘ KŁANIA
                    • Gość: xx Re: Prawda IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.11, 11:44
                     Z tego co tu czytam to wielu osobom przydałby się nie tylko "słowniczek poprawnej polszczyzny" ale i przyspieszony kurs kultury!!!
                     • Gość: sss