Dodaj do ulubionych

Firmy budowlane ,opinie.

11.01.12, 12:43
Czy ktoś miał jakieś przykre doświadczenie z firmą budowlaną ?
Obserwuj wątek
  • renia_18 Re: Firmy budowlane ,opinie. 04.05.16, 20:12
   Witam moim przykrym doświadczenie jest firma Bros-bud Polecki. Wykonali dla nie kilka pokryć dachowych. Pieniądze wziął a teraz mam problem z przeciekającymi dachami. Wezwania wysyłane do naprawy usterek nie dają żadnych rezultatów. Zaczęli oszukiwać na metrach powierzchni dachu. Na szczęście wstrzymałam ostatnią płatność ok 4000 zł i mogę zapłacić innej firmie za poprawki. Wykonywał też budynek w stanie surowym porażka masa usterek jego pracownicy pieniądze wzięli i zniknęli budowa nie skończona brak chęci jej zakończenia . Nie podpisujecie z nimi umów Ja już się przekonałam
   • seb_10 Re: Firmy budowlane ,opinie. 23.05.16, 10:45
    renia_18, możesz mi przesłać adres na priva, chciałbym coś więcej usłyszeć. zamierzam zawrzeć z nimi umowę i teraz wpadłem na Twój wpis. Termin mam 26 maja. (marcfinans@gmail.com)
   • Gość: Mariusz Re: Firmy budowlane ,opinie. IP: *.146.182.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.05.20, 19:30
    Dzień dobry Pani Renato , przez przypadek trafiłem na Pani opinie o mojej firmie i chętnie naprowadzę Panią na odpowiednią drogę , ponieważ swoją wypowiedzią wypadła Pani z zakrętu. Tak więc po kolei:
    1. Płatności Pani nie wstrzymała tylko po prostu nie zapłaciła,z tego względu została Pani zgłoszona do windykacji.
    2. Przeciekających dachów Pani nie miała z powodu Naszego błędnego wykonania tylko z niechlujnego wymurowania kominów przez Pani pracowników. Posiadam na piśmie praktycznie z każdego zgłoszonego przez Panią " cieknącego dachu " opinie rzeczoznawców , których sama Pani wzywała oraz Inwestorów , że dachy są szczelne i wykonane prawidłowo a przyczyna są Pani kominy z popękanej cegły dziurawki tak więc Pani zgłoszenia wysyłane do naprawy usterek nie były naprawiane , ponieważ nie my wykonywaliśmy kominy.
    3. Stanu surowego jako firma BROS-BUD nie wykonywaliśmy dla Pani , ponieważ chciała Pani być na tyle cwana i podkupiła Pani naszych współpracowników , którzy dla Pani mieli coś wykonać a z tego co wiem i tak im Pani nie zapłaciła dlatego nie skończyli.
    4. W całym tym zamieszaniu z Pani strony mam wiele satysfakcji z 1 powodu , że ma Pani przykre doświadczenie z firmą BROS-BUD ale mam wrażenie , że chyba tylko dlatego , że sami Inwestorzy przychodzili i dziękowali za wykonane przez Nas prace dekarskie bez problemów , poprawek i nerwów jakie towarzyszyły im w bezpośrednim kontakcie z Panią , Pani ojcem oraz mężem od początku budowy.

    Tak więc Pani Renato z "dawnej" firmy MKK Budownictwo proponuje Pani wziąć przykład jak powinno się prowadzić firmę , traktować poważnie Inwestorów oraz przykładać się do wykonywanych prac a na pewno wtedy nie będziecie musieli chodzić po sądach i mieć komorników na głowie.
    A skąd to wiem ? Wystarczy wpisać w wyszukiwarce : MKK Budownictwo opinie Inwestorów.

    Pozdrawiam
    BROS-BUD Polecki Mariusz
  • szejk22 Re: Firmy budowlane ,opinie. 19.08.16, 07:36
   Zdecydowanie odradzam firmę Mariusz Muczyński z Rykaczewa. Pracuję w firmie budowlanej, nie będę zdradzał w jakiej. Opowiadali, że facet pobiera zaliczki, a domów nie chce budować. Słyszałem że już się z kimś procesuje. Firma dalej działa więc przestrzegam przed nim.
   Mogę polecić firmy solidne:
   Konwestur
   Masłowski
   Boczkowski
   Kowalski Stefan
   Rutecki Rafał
   Mogę wymieniać sporo.


   • mariusz.muczynski Re: Firmy budowlane ,opinie. 22.02.17, 21:21
    Panie Krzysztofie Dębski! jezeli pisze juz pan jakie kolwiek opinie to prosze sie nie mijac z prawda. Posiadam wszystkie dokumenty tzn umowa rozpczecia pracy budowlanych byla na polowe maja 2016 roku, pozwolenie pan otrzymal polowe lipca 2016 ja nie powiedzialam ze nie bede stawial tego budynku tylko dalem panu termin rozpoczecia na poczatek pazdziernika ze wzgledu na inne zobowiazania ktore wynikaly z podpisanych wczesniej umow. i jeszcze raz podkreslam opoznienie budowy nie wynikalo z Mojej winy tylko z braku pozwolenia z panskiej strony. Prosze o zaprzestanie pomowien mijajacych sie z prawda bo spotkamy sie na drodze sadowej! Ktokolwiek chcialby sie dowiedziec prawdy posiadam wszystkie dokumenty i oodpowiem na wszystkie pytania jestem dostepny tel jak i meilowo. Pozdrawiam
  • chomik45 Re: Firmy budowlane ,opinie. 19.06.17, 21:10
   Przy okazji wątku na temat firm budowlanych chciałabym ostrzec przed nieuczciwym majstrem od remontów. Pan ogłasza się na OLX jako Konrad - tel.573959422 jest z okolic Płońska. Na początku bardzo chętny do pomocy, jednak pracy nie dokończył , umawiał się na następne terminy ale ślad po nim zaginął, nie odbiera telefonów i nie odpowiada na smsy oczywiście pieniądze wziął /ale to już moja głupota ,że zapłaciłam zanim skończył/.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka