Dodaj do ulubionych

Gdzie w Ciechanowie test HIV

IP: *.dynamic.chello.pl 26.08.12, 22:21
Witam mam pytanie gdzie w Ciechanowie mogę zrobić test na hiv może być płatny, bo nie chce mi się w szpitalu z emerytami w kolejkach przepychać :)
Obserwuj wątek
          • Gość: ja Re: Gdzie w Ciechanowie test HIV IP: *.play-internet.pl 27.08.12, 12:24
            koszt 30 zł w każdej przychodni, np w vita medzie na sienkiewicza w poniedziałki srody i piątki od 7 do 9.30 lepiej jest iść po 8 .robią w sanepidzie za free ale musisz skłamać że miałeś przygodę i możesz się zarazić, poza tym za darmo to w wawce ale nie wiem na jakiej ulicy i czy trzeba mieć skierowanie.myślę że najlepiej zapłacić i mieć z głowy i żeby ktoś nie patrzył na ciebie jak kogoś gorszego
            ewentualnie jeszcze ta opcja z oddaniem krwi honorowo
            • Gość: ZHK Re: Gdzie w Ciechanowie test HIV IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.12, 16:39
              Nie oddawaj honorowo krwi, jeżeli wcześniej miałeś sytuację, która mogła Cię narazić na zakażenie wirusem HIV, a idę o zakład, że tak było skoro chcesz się przebadać ! Przeczytaj wcześniej treść ankiety, którą obowiązkowo wypełnia każdy, honorowy krwiodawca, a zrozumiesz dlaczego taki pomysł jest nieodpowiedzialny. Jeśli oszukasz w ankiecie, to świadomie narazisz innych na niebezpieczeństwo zakażenia, jeśli nie samym wirusem HIV to być może inną chorobą zakaźną, którą miałeś szansę złapać podczas ryzykownego kontaktu. Przy okazji dowiedz się co to jest "okienko serologiczne".

Jeśli masz podejrzenia, zrób sobie odpłatny test w ciechanowskim szpitalu, jest tam bardzo dobra, wielokrotnie wyróżniana, pracownia chorób zakaźnych.

• Gość: ja Re: Gdzie w Ciechanowie test HIV IP: *.play-internet.pl 27.08.12, 18:05
                  do ZHK: skąd wiesz że musi robić z takiego powodu może np idzie na jakiś zabieg jak ja
                  do mistrza : to ty chyba niewiele wiesz na ten temat. piszesz że anonimowo ale właśnie w warszawie (tak jak wspominałem) tam jak nawet powiesz że możesz być zarażony bo miałeś przygodę to ci du..y nie obrobią,a może nawet i nie pytają , w ciechanowskim sanepidzie jeśli jeszcze ktoś znany pracuje to już gorzej bo niestety tam pytają z jakiego powodu się robi

Ja akurat wiem coś na ten temat bo miałem konieczność robienia takiego badania (i się dowiadywałem) i to nie, że przespałem sie z kimś ewentualnie zarażonym tylko wymagała tego placówka medyczna z powodu zabiegu
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka