Dodaj do ulubionych

[08.12]Koncert Netka/KRS/M&M's + 2xcharytatyw

IP: *.dynamic.chello.pl 29.11.12, 18:47
czyli REGGAE NIGHT VOL.III

SZCZEGÓŁY:

08. grudnia 2012 (sobota)
Ciechanów
Klub Studenta PWSZ
ul. Narutowicza 4a
(wejście od tyłu budynku)
Start:19:00
Bilety:
12zł normalny
8zł studenci
dostępne w dniu koncertu przy wejściu
Link do wydarzenia na FB:
www.facebook.com/events/257991627657061
AKCJA NR1:
Przy wejściu będziemy zbierali karmy i koce dla psiaków z Pawłowa, żeby wspomóc jakoś nasze podupadające schronisko. Wiem, ze to nie rozwiąże problemów, ale na pewno jakaś to pomocna cegiełka będzie. Niedawno robiliśmy już taką akcję, sprawdziło się, uzbieraliśmy ładnych kilkadziesiąt kilogramów karmy, i trochę kocy, także mam nadzieję, ze i tym razem wspomożecie akcję.
AKCJA NR2:
Kilka dni temu zostaliśmy poproszeni przez znajomych o wsparcie przy akcji "Pomoc Dla Rozalii Brylewskiej", więc przyłączamy się. Rozalia Brylewska urodziła się z bardzo poważną wadą serca (HLHS - zespół niedorozwoju lewego serca). Żeby żyć z takim serduszkiem potrzebne są trzy skomplikowane operacje na otwartym sercu. Teraz Rozalka czeka na drugą operację. Operacja musi być wykonana najpóźniej w styczniu. Bez niej dziewczynka nie przeżyje. Operacja ma być wykonana u Profesora Edwarda Malca, w klinice w Niemczech. Koszt tej operacji wynosi 29100 euro + 25% w razie komplikacji i przedłużonego pobytu. Czyli cała akcja opiera się na wsparciu finansowym. Rozalka to córka Sary Brylewskiej, wokalistki Enchantii, która miała u nas niedawno zagrać, ale koncert został przełożony na późniejszy termin,a wnuczka Roberta Brylewskiego (m.in Armia, Izrael, Kryzys, Brygada Kryzys), dlatego też w całej Polsce ludzie obracający się w środowisku reggae/punk (i nie tylko) pomagają przy zbiórce organizując koncerty czy wystawiając puszki na koncertach, więc taką puszkę wystawimy i my. także prośba do Was ogromna - wrzucie ile możecie i pomóżcie przy akcji.

ZAGRAJĄ:

NETKA & JAHBARAY SELECTA
reggae - Rzyki/Kraków
www.reverbnation.com/netka
www.facebook.com/pages/Netka/208376249220884
Teledyski:
www.youtube.com/watch?v=_froQhAaJXg
www.youtube.com/watch?v=bKIu9Go4UNo
Po raz trzeci w Ciechanowie. Młoda wokalista reggae występująca ze swoim selektorem Jahbarayem. Momentami hipnotyzująco i momentami melancholijnie. Występowała na jednej scenie z takimi artystami jak Vavamuffin, Jamal, Radio Propaganda, Ras Luta czy Kamil Bednarek.

KOMPANIJA REGGAE SOUND
reggae - Ciechanów/Glinojeck
pl.myspace.com/kompanijareggaesound
www.facebook.com/kompanijareggaesound
Mathus i Kameleon zjadą się tego dnia do Ciechanowa z Lublina i Gdańska, żeby pokazać wam, co to znaczy modern reggae. Dobry puls i świetne wokale, to atut tej ekipy.

M&M's SOUND SYSTEM
reggae/dancehall/ragga-jungle - Ciechanów
Czyli ciechanowscy selektorzy Mrówa&Masar przygotują dla Was zarówno rozgrzewkę przed koncertem jak i intensywne afterparty do późnej nocy. Będzie grana szeroko pojęta muzyka z Jamajki od czilałtowego roots reggae po energetyczny dancehall i szybki ragga-jungle, więc na parkiecie nie będziecie się nudzić.

PLAKAT:
i50.tinypic.com/ny71mw.jpg
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka