Dodaj do ulubionych

Gdybym wierzył w boga............

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.13, 09:31
modliłbym się żeby ten kraj ktoś wziął w administrację. Może Szwedzi albo Czesi? W ostateczności mogliby też być Niemcy. Po cholerę porywać się na coś co jest niemożliwe? Przecież ten kraj debili nie jest sam w stanie sobą zarządzać. 400 wybrańców narodu sowicie opłacanych zajmuje wszystkim tylko nie sprawami tego narodu. Poseł który ma 6 dni posiedzen w miesiącu ( 6 dni!!!) opuszcza posiedzenie bo... jakaś telewizja ma konferencję prasową. Buble prawne produkowane w tempie strzałów z karabinu maszynowego dotykają tych którzy za tworzenie tego prawa płacą. Przepis o e-sądzie przygotowany na zlecenie lobby które teraz okrada bogu ducha winnych ludzi korzystając z luk w przepisie. I co? I trwają pracę nad zmianą. Co znaczy trwają prace? Ile to może trwać? Jesli widać że jakiś przepis jest wykrzystywany przez cwaniaków to problem to ukrócić? Sklepy z dopalaczami najpierw zamknęli a później tworzyli prawo do zamknięcia. Ale widocznie dopalacze nie odpalili komu trzeba. W świetle prawa od kilku lat działa odwrócona hipoteka. Każdy kto ma trochę rozumu w głowie wie że za kilka lat wybuchnie nowa afera typu amber gold z tym związana. I co? Od co najmniej dwóch lat slyszę ze w sejmie trwają prace. Czy wy nas macie za idiotów?
Zmieniają się barwy zdobiące tron lecz nei zmienia sie funkcja tronu czyli opozycja stając się koalicją ma jedno hasło: teraz ku... my! Dla tej dzisiejszej ważniejsze jest 100 zmarłych niż 38 milionów żywych. Posłami sa ludzie których jedyną zasługa jaką w życiu mieli jest fakt że ktoś bliski zginął w katastrofie( Pani Gosiewska np)!!!
Jeśli ktoś w wyniku kłamstwa zarabia 100 pln to po udowodnieniu musi to zwrócić. Jeśli ktoś w wyniku kłamstw dochodzi do władzy to .... nic nie musi.
Rozumiem że wielu rzeczy nie można rozwiązać od razu. że np niedofinansowana służba zdrowia to duzy problem.Ale czy potrzeba finansów żeby usprawnić system kolejek do lekarza? Przecież to paranoja istna. Ide o 7 do rejestracji. Zapisuję się do chirurga. Jestem 3 zapisanym tego dnia. O której mam być? Między 9 a 14. Przychodzę o 9 i .... jestem 26 w kolejce. 26 osób siedzi cały dzień zamiast każdy z nich być umówiony np co 20 minut . Wtedy tracę godzinę, półtorej a nie cały dzień. Czy do tego potrzeba finansów? Nie!! Potrzeba logiki a ten naród jej nie ma. Ponad 20 lat tzw wolnej Polski udowadnia że tu nie ma szans na normalność.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka