Dodaj do ulubionych

VENTUS - syf i smród

10.11.14, 22:23
w Ventusie przy ul. Fabrycznej brak tylko dziada i baby ... Cały plac wygląda jakby tajfun przeszedł , z budynku wystaje jakaś rura z której wydziela się dziwny pył , śmierdzi jakby co najmniej gdzieś na terenie zakładu zdechło jakieś duże zwierzę . W okolicy mieszkają ludzie którzy zmagają się z robactwem , wychodząc z mieszkania trzeba wziąć głęboki oddech żeby się nie udusić ... W okresie letnim nie można otworzyć okna bo cały smród wpada do mieszkań . Ventus nie stosuje się do żadnych nałożonych na firmę nakazów , dzięki tej "WSPANIAŁEJ" firmie po ulicy biegają szczury i myszy . Ciekawe jak długo jeszcze będziemy musieli się z tym zmagać ... W bloku który sąsiaduje z Ventusem mieszkają dzieci dla których z pewnością ten smród też nie jest korzystny .
Obserwuj wątek
  • Gość: X Re: VENTUS - syf i smród IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.14, 06:44
   Proszę zainteresować sprawą sanepid, następnie media lokalne i na końcu ogólnopolskie. Każde pismo,kopię należy przechowywać i najlepiej utworzyć komitet ds. walki z zanieczyszczeniami Ventusa. Firma jest trucicielem i należy z tym walczyć wszelkimi dostępnymi środkami. Dobrze jest zasięgać porad u prawnika, jest kilka miejsc w ciechanowie gdzie prawnicy przyjmą bezpłatnie. Trzeba walczyć o swoje dobro. Pozdrawiam.
   • ehh_92 Re: VENTUS - syf i smród 11.11.14, 16:42
    Istnieje takie powiedzenie " NIE OSĄDZAJ KSIĄŻKI PO OKŁADCE " W tej kamienicy mieszkają ludzie na dużo wyższym poziomie intelektualnym niż myślicie . Starsi ludzie mają dużo racji bo w wakacje śmierdzi z tej waszej firmy niemiłosiernie . Ta kamienica będzie stała dużo dłużej jak wy popracujecie w firmie Ventus . A o Ventusie nie tylko Starsi ludzie tak myślą lecz i młodzi ludzie którzy mieszkają w tej kamienicy . My chcemy żyć normalnie weźcie sobie ten smród do domu zobaczymy czy będziecie szczęśliwi z tego powodu . Dzisiaj pokazaliście klasę jak chce się z wami normalnie rozmawiać to u was tylko słoma z butów wystaje i chamstwem śmierdzi na odległość . UPRZĄTNIECIE teren Firmy i ZNIWELUJECIE SMRÓD i my się czepiać nie będziemy . Zdajcie sobie sprawę że nasza prośba poszła dalej ... Pozdrawiam PRZEMIŁYCH pracowników Ventusa.
    • paola842 Re: VENTUS - syf i smród 11.11.14, 18:28
     Tylko że wy jako mieszkańcy kamienicy w ogóle się nie zgraliście na koniec kobieta ze spółdzielni nie wiedziała po co te pismo jak zaczeli wszyscy mówić pozytywnie o firmie Ventus więc się ogarnijcie ludzie i dajcie innym pracować.A Jak szukacie sensacji to powodzenia są specjalne programy dla takich jak wy którzy mają swoje życie osobiste nudne
     • ela130573 Re: VENTUS - syf i smród 21.11.15, 13:44
      Cześć....owa pani z tej spółdzielni podobno zdaje się kandydatka na radną z Ciechanowskiej rady miasta na ciepłej dobrze płatnej posadce Była pracownikiem produkcyjnym na sortowaniu tej Folii Jak to zwiesz gościu SYFU tak???? O tym pewnie nie wspomniała.... Więc nie pleć bzdur bo praca jak każda inna... Taki jesteś zły na Zakład Co czyżby cię zwolnili?????
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka