Dodaj do ulubionych

Ciechanowianie nie hołduja czerwonej tradycji ?

01.05.20, 11:03
1 Maja godz. 10 :05 pięć osób pod Orłem składa skromną wiązankę, wypalają nerwowo papierosy i odchodzą jak niepyszni. Panowie w czerwonych krawatach wydaja się być zawiedzeni frekwencją i zainteresowaniem ich poczynaniami, z przejeżdżającego auta pada niepochlebne ,,precz z komuną" i po imprezie. Gdzie te czasy gdy czerwoni odbierali hołdy od skołowanego społeczeństwa nie rozumiejącego co dobre a co nieprzyzwoicie złe. Cieszy fakt że Polacy odeszli całkowicie od tej podłej tradycji oddawania czci oprawcom, którzy przez dziesiątki lat pozbawiali nas wolności słowa, wyznania czy sojuszy gospodarczych i militarnych. Porzuciliśmy tych co odbierali nam prawo decydowania o sobie, przywozili nam wodzów w teczkach i układali życie na poziomie komuszych kryteriów. Nie wracaj nigdy komuszy świecie biedy, zacofania i obłudnych haseł. Przenigdy !!!
Obserwuj wątek
  • cichyjasio1954 Re: Ciechanowianie nie hołduja czerwonej tradycji 09.05.20, 15:50
   1 Maja to rocznica pogromu pracownic amerykańskich przez policję na początku 20 wieku. Ten dzień ma tyle wspólnego z komuną że go przywłaszczyli. Tak samo dzisiejsi rządzący na czele ze strażnikiem żyrandola próbują przejąć tradycje tej prawdziwej Solidarności. Obydwaj Dudy i Solidarność. Nóż w kieszeni sam się otwiera.
   • androj5 Re: Ciechanowianie nie hołduja czerwonej tradycji 10.05.20, 07:34
    Starsi pamiętaja jak komuchy mamili naród pochodami 1 Majowymi jako okazem siły socjalizmu, tymczasem Polakom żyło się coraz gorzej a system sie sypał. Trzeba było zamykać granice aby młodzi nie ogladali zachodniego dobrobytu tylko oddawali cześć Ludowej Ojczyżnie ze stolica w Moskwie. Wypaczeń było wiele a kto o nich mówił narażał sie na wykluczenie z socjalistycznego społeczeństwa, skazywano go na szykany w i tak ciężkiej rzeczywistości. Czerwoni bandyci wszelkimi sposobami bronili zbrodniczego systemu !!!
  • yaroon Re: Ciechanowianie nie hołduja czerwonej tradycji 10.05.20, 18:02
   mnie to też dziwi, bo jak się rozejrzeć po zarządach w kilku lokalnych spółkach miejskich, to tradycja w narodzie nie umarła

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka