Dodaj do ulubionych

ul Sienkiewicza 30 km/h

27.07.20, 21:26
Może mieszkańcy z ulicy Sienkiewicza zaproponują , aby kierowcy na tym odcinku wychodzili z samochodów i je po prostu pchali . Jazda 30 km/h na dłuższym odcinku to po prostu niszczenie silnika /2 bieg i 2 kilometrowy odcinek pomiędzy Dworcami . Czy Pan Prezydent mógłby służbowym samochodem przejechać ten odcinek utrzymując tą prędkość . Strasznie ciężko jest nawet utrzymać taką prędkość .
Panie Prezydencie , to jest złe ROZPORZĄDZENIE , proszę to odwołać .
Obserwuj wątek
    • 2maestro2 Re: ul Sienkiewicza 30 km/h 28.07.20, 15:39
      Jechałem wczoraj i patrzę (30).. wziąłem auto na plecy, po drodze zajrzałem do kiosku czy aby czegoś nie przespałem. Okazało się, że 1 kwietnia już był. No nic, wróciłem na drogę i podreptałem do końca. Po drodze jeszcze mało co bym podeszwy zdarł, bo nagle kot wyskoczył na drogę ;)
      A teraz już powaga. Na szczęście większość jedzie nieco szybciej niż te 30 z d.. wzięte. Nie pozdrawiam pomysłodawców tegoż ograniczenia.
    • androj5 Re: ul Sienkiewicza 30 km/h 03.08.20, 07:41
      Zarządzający miastem popełniaja kardynalne błędy juz nagminnie. Ludzie wy macie słuzyc mieszkańcom a nie bezmyślnie ich gnębić durnymi pomysłami !!!
    • Gość: adam Re: ul Sienkiewicza 30 km/h IP: *.ciechanow24.pl 03.08.20, 11:53
      zawsze powinno się obliczać jaki przyniesie to skutek, jak na tą chwilę to chyba żaden. Kierowcy jak jeździli tak jeżdżą . Bo to bzdura która nie poprawi niczego.
      • master2015 Re: ul Sienkiewicza 30 km/h 03.08.20, 13:38
        Prędkość 40 km/h jest OK 3 bieg i w miarę normalna jazda . Podobno mieszkańcom za głośno .
        • master2015 Re: ul Sienkiewicza 30 km/h 04.08.20, 08:52
          Dzis kojejna niespodzianka , Na ulicy Bony pomimo progów spowalniających jest ograniczenie na całej długości do 20 km/h . To już naprawdę lekka przesada .
          • Gość: adam Re: ul Sienkiewicza 30 km/h IP: *.ciechanow24.pl 06.08.20, 09:45
            20 km na ul.Bony to konsekwencja progów żeby sobie zawieszenia nie zgruzować. A nie można by z ul. Bony zrobić deptaka? Mamy już pewne doświadczenia w tych sprawach :)
            • master2015 Re: ul Sienkiewicza 30 km/h 17.09.20, 20:51
              Prosz ograniczyć progi spowalniające . Po zmierzchu znaki nie widać znaków informujących o progu i mozna zniszczyć zawieszenie samochodu . Chyba drogami jeżdzą kierowcy i znają przepisy . Niektóre progi są tak wysokie , że naprawdę może dojść do tragedii .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka