Dodaj do ulubionych

Podwórze PSS w porze nocnej .........

12.07.21, 21:09
Podwórze PSS przy Warszawskiej z wjazdem od 11 Pułku Ułanów Legionowych 6 to w porze nocnej enklawa aktywności narkomanów i alkoholików gdzie piją i ćpają zakłucając ciszę nocną i utrudniają nocny odpoczynek okolicznym mieszkańcom, Taki stan rzeczy wspierają pobliskie sklepy monopolowe tzw. nocne. Sprawę rozwiązuje zamykanie bram wjazdowych na noc lecz monity u gospodarza obiektu pozostaja bez echa. Pan gospodarz bezradnie rozkłada ręce, mówiąc że sprawę należy załatwić wyżej tzn u prezesów PSS . Prosimy więc państwo prezesów PSS o spowodowanie zamykania bram w porze nocnej a Policję o nadzór nad tym gniazdem zła. Ufamy że wszystkim nam zależy na spokoju i zapobieganiu szerzenia się narkomanii i alkoholizmu w naszym mieście. A może należy zabronić handlu alkoholem w tym rejonie miasta ?
Obserwuj wątek
  • matyldanow Re: Podwórze PSS w porze nocnej ......... 26.07.21, 17:32
   androj5 potwierdzam. Jako emerytka często spaceruję z moim pieskiem na spacery. W tamte okolice strach iść wieczorem. Centrum miasta a klimaty jak z jakichś dzielnic biedoty w trzecim świecie.
   • androj5 Re: Podwórze PSS w porze nocnej ......... 27.07.21, 21:16
    Czekamy na reakcje policji !!!
  • androj5 Re: Podwórze PSS w porze nocnej ......... 08.08.21, 07:33
   Dzisiejszej nocy znów zakłucano nam spokój w czasie ciszy nocnej. Trudno zrozumieć dlaczego władze PSS nie zamykaja na noc bramy od ulicy Warszawskiej aby pijaczkowie tam nie wchodzili w celu spozywania alkoholu, obszczywania bramy czy obchodzenia hucznie swoich małych uroczystości drąc mordy jak oparzeni gdy normalni ludzie chcą spać. Liczymy na rozsądek władz PSS, zamykanie bramy od Warszawskiej na noc a policji polecamy to miejsce jako wylęgarnię zła !!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka