Dodaj do ulubionych

renault scenic czy citroen xsara picasso???

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 10:51
mam dylemat,mam zamiar kupic auto,tylko nie wiem ktore, renault scenic czy
citroen xsara picasso.NIE sa to nowe auta,ok 5-6 letnie.Czy mozecie napisac
swoje opinie na temat tych aut,z gory dziekuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: d Re: renault scenic czy citroen xsara picasso??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 12:48
      Nie zawężał bym wyboru do tych 2 chyba, że bardzo Ci się podobają ale to raczej
      niemożliwe :). Ford focus c-max, opel meriva, zafira, fiat multipla tez są
      godne uwagi. Ja wybrał bym vw golfa 5 + lub sharana. Gdybym był kobietą wybrał
      bym mercedesa a klasa. No to namąciłem :).
    • Gość: Gość Re: renault scenic czy citroen xsara picasso??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 13:09
      Mieliśmy z żoną ten sam dylemat. Wypadło na Opla Zafirę 2.0 DTI i oboje jesteśmy
      bardzo zadowoleni.
      • Gość: marek zalewski Re: renault scenic czy citroen xsara picasso??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 13:19
        chętnie sprzedam Opla Vectrę OPC/diesel, przebieg tylko 24tys.km
        pierwszy właściciel, czarny,pojemność 1991, 150KM, sprzedaję bo
        wygrałem większy w Spółdzielczym Banku w Ciechanowie...tel.0608 43
        27 35...pozdrawiam
        • Gość: emeryt Re: renault scenic czy citroen xsara picasso??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 13:20
          I co kupiłaś? Jaki silnik , stan wizualny, cena ? Napisz coś więcej. Opinie znajdziesz tu www.autocentrum.pl/oceny/ Ja podobnie jak poprzednik wybrałbym opla ,a z tych dwóch chyba scenica swego czasu szukałem też takiego w dobrym stanie ale wybrałem coś innego.
          • Gość: Marzena Re: renault scenic czy citroen xsara picasso??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 15:51
            Nie kupiłam, chciałabym zasięgnąć przedtem opinii od użytkowników lub byłych
            użytkowników tych aut, słyszałam opinie o dużej awaryjności tych samochodów, jak
            jest naprawdę, gdzie ewentualnie najbliżej można je naprawiać. Bardzo podobają
            mi się te auta wizualnie oraz ze względu na komfort jazdy. Odnośnie Zafiry -
            jest to marka znacznie droższa. Dziękuję za komentarze i ewentualną pomoc w
            podjęciu decyzji.
            • Gość: emeryt Re: renault scenic czy citroen xsara picasso??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 16:10
              po panu Marku to bym brał w ciemno
              • Gość: wal-dek-13 Re: renault scenic czy citroen xsara picasso??? IP: *.eranet.pl 21.02.09, 16:34
                Rozejrzyj się za japończykiem to są najlepsze auta , ewentualnie
                niemcem .Reszta to padlina.Polecam TOYOTA Avensis Verso D4D.
            • Gość: francja Re: renault scenic czy citroen xsara picasso??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.09, 17:24
              scenic albo xsara .... co wybrac
              to takie samo pytanie jak co zjesc slimaka czy zabe :-)
              i to francuz i to francuz mysle ze to obydwa bardzo podobne auta i
              roznice jesli sa to minimlane
              w przypadku tych dwoch samochod to rzecz gustu albo np sentyment do
              danej marki

JA osobiscie nie preferuje francuskich aut :-)))))
              a propo zafiry o czym czytalem wczesniej
              tez chcialem kupic zafire ale wczesniej jednak kupilem vectre 2.2
              diesel
              i powiem ze nie bardzo bylem zadowolony z silnika
              stosunkowo duzo palil w porownaniu choc by z tdi z grupy VW

ponadto silniki diesla opla (te 2.0 i 2.2) przy wiekszych
              przegiegach maja problemy z odpalaniem w zime i to jest standard
              OPLA duuzo o tym mozna poczytac na forach

nie wiem powiem szczerze nie wiem jakie auto z tej grupy bym kupil
              • Gość: :-) Re: renault scenic czy citroen xsara picasso??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.09, 17:35
                slimaki albo zaby hehehe dobre
                pozdrawiam
    • Gość: niunia Re: renault scenic czy citroen xsara picasso??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 17:15
      Od roku jeżdżę sceniciem. Jestem z tego wyboru bardzo zadowolona.Prawdę mówiąc
      kupiłam ten samochód przez przypadek.Potrzebowałam rodzinny samochód dla dwójki
      dzieciaków. I jest ok.
      • Gość: NIE NIE Re: renault scenic czy citroen xsara picasso??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 20:15
        NIE POLECAM SAMOCHODÓW RENAULT, MAJA BARDZO SŁABE ZAWIESZENIA NIE
        NADAJA SIĘ NA WYBOISTE GÓRY...W GÓRY NAPEWNO NIEM NIE JEDŹ...WIEM
        COŚ Z WŁASNEGO DOSWIADCZENIA
        • Gość: mm Re: renault scenic czy citroen xsara picasso??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.09, 15:58
          również kiedyś zastanawiałem się co kupić, kupiłem scenika, jestem
          zadowolony, mam go ponad rok, tak naprawdę to wszystko zależy na
          jaki samochód trafisz. Scenik to taki rodzinny samochód, wygodny na
          dłuższe trasy.
        • Gość: walery555 Re: renault scenic czy citroen xsara picasso??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.09, 17:49
          Jakies totalne bzdury. Mam renówkę zrobiłem nia 210 tys. km i poza
          wymiana tego co się zużywa w każdym samochodzie nic sie nie dzieje.
          Wcześniej miałem ww bez porównania komfort jazdy w reno zdecydowanie
          lepszy.
    • Gość: życzliwy Re: renault scenic czy citroen xsara picasso??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.09, 17:13
      a więc droga Marzenko osobiście nie polecam żadnego z tych aut, są to jedne z
      najbardziej, jeśli nie najbardziej awaryjne samochody rodzinne. Tym bardziej, że
      jeśli dobrze rozumiem Ty będziesz użytkownikiem więc jako kobieta zależy Ci na
      bezawaryjności. W tym wypadku tylko i wyłącznie Toyota Avensis- samochód
      praktycznie bezawaryjny. W tej cenie polecam również VW Passat. Nie kupuj nigdy
      samochodów Renault!!! Jeśli się uparłaś akurat na jeden z tych dwóch osobiście
      doradzałbym Citroena...ale...no właśnie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka