Dodaj do ulubionych

Komu przeszkadzają Rodzinne Ogrody Działkowe ?.

IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.06.12, 10:44
I kolejny raz o Domiarze Niesprawiedliwości w Polsce przekornie zwanym "wymiarem sprawiedliwości" w kontekście który nie powinien w najmniejszym stopniu zajmować "urzędników" zwanych "sędziami" i to "sądu" najwyższego - Rodzinnych Ogrodów Działkowych. O kuriozalnych wyrokach Domiaru Niesprawiedliwości słyszymy każdego dnia i to coraz bardziej bulwersujących, coraz bardziej jakoby "nie z tej ziemi". Nie tak dawno "sąd" doprowadził po 6 latach gmatwania, bezsensownego wydłużania aż doprzedawnienia niektórych zarzutów do wyroku ale bez skazania na kary jakie powinno ponieść 19 żydokomuszych ulokowanych w mafijnych strukturach medialno-dyplomatycznych, perfidnych oszczerców Prezesa USOPAŁ Jana Kobylańskiego. Oni, sługusy anty-Narodowej, zbrodniczej żydokomuszej kliki mafijnej układu Magdalenkowego kary nie ponieśli, ukarano natomiast J. M. Rynkiewicza i to za "zbyt szerokie rozwodzenie się odpowiadając na pytanie dziennikarza" ( a konkretnie za to że odpowiadając dziennikarzowi zahaczył nieprzychylnie o żydokomuszą "gazetę wybiorczą") - KURIOZUM I TO NIE Z TEJ ZIEMI !!! - Przykładów setki tysięcy !!!
- Wracając do zasadniczego tematu - Oto Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego wnosi do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie "konstytucyjności" Ustawy o Rodzinnych Ogrodach Działkowych. Niby wszystko w "porządku", ma takie prawo i korzysta. Co prawda mija 7 lat od uchwalenia Ustawy i parę "rządów" które nie wniosły zdecydowanego protestu wobec ustawy (mdłe próby były). Co się więc nagle stało że Ustawa zaczęła przeszkadzać ? - I to nie "parlamentarzystom" ale "sędziemu" ? - A może to nie "sędziemu" bezpośrednio tylko z sugestii, nacisku, nakazu ? - Przywołując tylko migawkowy opis na wstępie jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz.
Działkowcy w Polsce mimo że należą do grupy najmniej zamożnych, a w znacznej części nauboższych dla których działka stanowi często jedyną możliwiość egzystencji, są jednak grupą świadomą i zorganizowaną i w miarę psychicznie zahartowaną. Nie poddali się degeneracji "zafundowanej" przez zbrodniczy układ Magdalenkowy "rządzący" od 23 lat najuboższej bo najuczciwszej części społeczeństwa Polskiego i WŁAŚNIE TO JEST "SOLĄ W OKU" "rządzącym" zbrodniarzom z bandycko-mafijnego układu Magdalenkowemu - ZORGANIZOWANA SAMORZĄDNIE SPOŁECZNOŚĆ. Boją się tej spoleczności i stąd próba zlikwidowania ROD podważając konstytucyjność ustawy. Za tym stoi grupa najbardziej zainteresowanych rozbiciem zorganizowanej społeczności - anty-Narodowa GTW (grupa trzymająca władzę) która samodzielnie nie może występować z taką inicjatywą, podlegli GTW parlamentarzyści też niechętnie zajmują się dobrze wiedząc że narażą się znacznej części śwaidomych wyborców, więc kto może wyjść z taką propozycją ? - I tu dochodzimy do sedna "niezawisłości", "niezależności" Polskiego "sądownictwa" z "sądem najwyższym" na czele. Panu "sędziemu" nie przeszkadzają bandyckie ustawy rujnujące od 23 lat gospodarkę Kraju, nie przeszkadzają przepisy które tylko w ostatnich tygodniach doprowadzają do bankructwa kilkadziesiąt firm Polskich związanych z debilnym pomysłem "igrzyskowym" Euro-2012, m.inn. z udziałem władz miasta Gdańsk kiedy to "władze" dobrze wiedząc że Hydrobudowa nie wypłaci podwykonawcom należnych im pieniędzy nie informuje o tym podwykonawców świadomie godząc się na ich bankructwo - a więc akceptując ten fakt. Takie sprawy, przepisy umożliwiające bandycki "rozbój w biały dzień" ani "parlamentarzystów" ani "sędziów" z "sądem najwyższym" na czele nie interesują, najważniejszą sprawą okazuję się ustawa dająca możliwość przeżycia znacznej części najuczciwszej, ciężko pracującej społeczności Kraju która ma też jedyną możliwość w wyniku ograbienia i likwidacji normalnych miejsc pracy, relaksu i odpoczynku właśnie na swoich ogródkach.
ZASADNICZE PYTANIE ; KOMU SŁUŻY DOMIAR NIESPRAWIEDLIWOŚCI Z "sądem najwyższym" na czele ? - UKAZANE TU MIGAWKOWO FAKTY DOWODZĄ, ŻE SŁUŻĄ ANTY-NARODOWYM ZBRODNICZYM BANDOM !!! - DO OBRONY PRZED BANDYCTWEM CORASZ BARDZIEJ ZACIEŚNIAJĄCYM PĘTLĘ NAM - SZYKOWAĆ KAŁACHY !!!!!!!

Marek Chrapan

P.S. Ogrody Dzialkowe zebrały już przeszło 600 tyś podpisów wśród swoich, być może trzeba wyjść po za swoją społeczność, na ulice i tam nagłośnić ten problem - mój wniosek o reelekcję Komitetu zbierającego podpisy.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka