Dodaj do ulubionych

Najlepsze przedszkole niepubliczne w Elblągu

18.01.19, 16:30
Witam
Chciałbym posłać dziecko do przedszkola niepublicznego. Szukam w Elblągu takiego, gdzie dziecko czasami będe musiał odebrać po godz. 18.00. Zależy mi też aby był język angielski na dobrym poziomie no i oczywiście opieka i edukacja na najwyższym poziomie. Czy ktoś ma dziecko w niepublicznym przedszkolu w Elblągu? Jakie polecacie? Może ktoś ma jakieś doświadczenia?
Obserwuj wątek
  • mama2bobasow Re: Najlepsze przedszkole niepubliczne w Elblągu 18.01.19, 21:47
   Witam, z czystym sumieniem polecam Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe „Mały Europejczyk”. Jest to przedszkole językowe posiadające lektora, który przez 8h spędza czas z dziećmi, prowadząc zajęcia edukacyjne opierające się na podstawie programowej :) Ponadto zależy Ci na edukacji na wysokim poziomie? Kadra w przedszkolu to młode, energiczne, kreatywne, pełne empatii pani które z miłością i odpowiedzianością zaopiekują się Twoim dzieckiem. Przedszkole jest czynne w godzinach 6:30-19:00, ponadto posiada możliwość imprezy „Pidżama Party” z piątku na sobotę :) Myśle ze Mały Europejczyk spełnia Twoje powyższe wytyczne :) Polecam, nie zawiedziesz się :)
  • bogumila.patra Re: Najlepsze przedszkole niepubliczne w Elblągu 19.01.19, 12:04
   Najlepsze przedszkole w Elblągu to Mały Europejczyk. Przedszkole to nie tylko rozwija artystyczne i językowe zdolności dzieci, ale też otacza opieką, dzięki czemu maluchy czują się tam, jak w domu :) Najdłużej czynne przedszkole w Elblągu bo zajmuje się pociechami, aż do godziny 19:) Wspaniała atmosfera, wiele atrakcji, rodzinna atmosfera.... Idealne miejsce dla przedszkolaka. Ponadto jest to najlepsze niepubliczne językowe przedszkole w Elblągu. Mały Europejczyk to jedyny słuszny wybór;)
  • Gość: Tomasz Re: Najlepsze przedszkole niepubliczne w Elblągu IP: *.free.aero2.net.pl 20.01.19, 06:26
   Katalog wszystkich przedszkoli na terenie Elbląga - przedszkola w Elblągu
  • mlodamamuska Re: Najlepsze przedszkole niepubliczne w Elblągu 20.01.19, 12:25
   Uważam, że Mały Europejczyk to najlepsze Językowe Przedszkole w Elblągu. Język angielski jest przez cały dzień :) dzieci słuchają piosenek i uczą się wierszyków w języku angielskim. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna w Przedszkolu Mały Europejczyk jest zawsze uśmiechnięta i pomocna. Wakacje w przedszkolu to czysta frajda dla dziecka:baseny i świetny plac zabaw. Jako jedyne przedszkole w Elblągu Mały Europejczyk organizuje ciekawe wycieczki dla dzieci jak i dla rodziców. Dyrektor zapewnia sportowe zajęcia takie jak squash, tańce, łyżwy i wiele innych. Gorąco polecam.
  • wiacek25 Re: Najlepsze przedszkole niepubliczne w Elblągu 24.01.19, 12:03
   Polecam z czystym sumieniem Przedszkole "maly europejczyk" dzieci czuja sie tam jak w domu. Przychodzą do przedszkola z uśmiechem na twarzy. Mnóstwo atrakcji, zabaw, wyjazdów, imprez A do tego wysoki poziom gdzie dzieci uczą się przez zabawę. Panie z pasją A pani dyrektor kocha dzieci i poświęca się im w 100%. Jednym słowem cudowne przedszkole

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka