Dodaj do ulubionych

Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.admina?

IP: *.elb.vectranet.pl 11.02.07, 20:30
...i calkowicie stracil kontrole nad tym forum?
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 21:30
      Ano dlatego że ty i twoi psychiczni koledzy nie wywiązujecie się z obowiazków
      pacjenta. Bierzcie leki chłoptysie to was przywróci społeczeństwu. Forum jest
      dla normalnych więc jak się wyleczycie to będziecie tu mile widziani. Jak
      narazie to ataki agresji na Olsztyn, urojenia wielkościowe i infantylizmy
      zdominoały wasze umysły.
    • francuz_el Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 22:25
      Po prostu nie interesuje się tym forum, a sam mówił, że będzie to robił
      sumiennie. Jak to robi, każdy widzi, niestety ;/
      • Gość: Prusak Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 22:30
        trochę chciałbym the jazza wziąć w obronę; to że forum stało się polem do
        popisów rozmaitych "mądralińskich" to nie jest chyba jego wina. Trudno wyrzucać
        (choć należałoby!) wpisy, nawet najbardziej infantylne, jeśli nie łamią jaskrawo
        regulaminu. Gdzie te czasy, kiedy zmartwieniem był generallo ;-)

• Gość: . Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 22:49
          A może jednak przyjrzycie się sobie? Co tu wypisujecie. Pomyślcie w spokoju.
          Urojenia wielkościowe, chwalenie się byle g..., udawadnianie że województwo coś
          straci jak Elbląg przejdzie do Pomorza,kłamstwa i intryganctwo, poniżanie
          Olsztyna, udowadnianie na siłę swojego znaczenia, włażenie na olsztyńskie forum
          by forsować swoje cyniczne uwagi, kreowanie podziałów, nieumiejetność
          pogodzenia się z faktem że Elbląg jest tylko powiatem, deprecjonowanie
          wszystkiego co Warmińko-Mazurskie, wchodzenie pod wieloma nickami, podszywanie
          się i wiele wiele innych zachowań, które wystawia Elbląg na pośmiewisko i brak
          sympatii. A teraz jak już "ciężką pracą" zapracowaliście na wojnę to nie podoba
          się. Sytuacja ta jest wykładnią waszych zachowań i nauczcie się ponosić
          konsekwencje za nie.
          • ferdek.schichau Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:09
            Francuz, jako najbardziej doswiadczonego w tej kwestii, mam pytanie do Ciebie
            kto decyduje i kto jest wladny w wyborze "nowego porzadkowego" forum, bo jak
            wszyscy widza regulamin forum jest lamany przez jednego tego samego czlowieka,
            poprzez notoryczne obrazanie forumowiczow wszelakimi inwektywami.
            The_jazz w ogole nie reaguje, jakby zapadl sie pod ziemie i mial wszystko gdzies.
            • the_jazz Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:19
              Ferdek, uwierz mi, że są tu osoby, które o wiele częściej łamią regulamin forum
              niż Leon, o którym wspominasz. Przestałem zaglądac na olsztyńskie forum bo się
              zwyczajnie wstydzę za elbląskie wątki a konkretniej za ludzi, którzy bawią się w
              te tanie podniety i obrzucają łajnem wszystkich dookoła. Tak, jak ktoś wcześniej
              napisał - wystawiacie nas i całe nasze miasto na pośmiewisko. Jak zaczynacie
              sami obrywac tym łajnem to wtedy beczycie, że admin nie kasuje tych niewygodnych
              dla Was wątków - PARANOJA. Ja nie będę latał za każdym Waszym piernięciem i
              sprzątał Wasze brudy. Ważycie sobie piwa, to je sami pijcie.

Z początku kasowałem każdy post Leona bo wydawało mi się, że faktycznie
              niesłusznie co niektóre osoby obraża, ale w momencie kiedy przyjrzałem się
              bliżej "drugiej stronie medalu" byłem jeszcze bardziej zniesmaczony i
              zawiedziony Waszą postawą.
              Chcecie się taplac w tym g**** to proszę bardzo, ale nie latajcie do mnie potem
              na skargę. Nie będę usuawał kogoś za to, że powiedział na Was "głupek".
              Może warto byłoby zejsc do sedna sprawy i zastanowic sie nad SOBA? Pomyślec
              dlaczego jesteście od tych głupków wyzywani?

SWóJ APEL KIERUJę ZALEDWIE DO KILKU OSOóB, WIęC PROSIłBYM NIE ODBIERAC TEGO JAKO
              WIADOMOśCI DO OGółU FORUMOWICZóW.
              • ferdek.schichau Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:24
                Ale to rozwiazanie jest po prostu dla Ciebie wygodne, czy nie mam racji?
                Czlowiek o ktorym mowa, przekracza wszelkie granice, ze swieczka drugiego
                podobnego szukac. To nie sa juz zwyczajne bzdety i lajno o ktorym piszesz. Ta
                osoba pala agresja, chamstwem, psuje to forum systematycznie, a ty to
                bagatelizujesz.
                • the_jazz Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:26
                  Ze świeczką takiego drugiego szukac? Nie wydaje mi się. Może po prostu wystarczy
                  przeczyścic własne szeregi i przyjrzec sie DOKLADNIE zachowaniu naszych
                  forumowiczów? To taka drobna sugestia.
                  • ferdek.schichau Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:33
                    Wierz mi przegladam tonami wiele podobnych temu forum i choc zdarzaja sie
                    przypadki chamstwa, to nie przybieraja one formy podobne naszemu i czynione
                    przez jednego i tego samego czlowieka. Nikt przeciez nie wypomina oponentowi,
                    jesli przedstawi rzeczowe argumenty na jakis temat, machnie reka nawet jak
                    zdarzy sie
                    chamski osobnik. Jednak to co tutaj jest stanowi chleb powszedni, chleb ktory
                    "piecze" najprawdopodobniej jedna osoba.
                    • the_jazz Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:37
                      A Ty w kółko swoje. Słyszysz, ale słuchac już nie umiesz - jakże to powszechne
                      zjawisko na tym forum, prawda?

Przemyśl chłopie, proszę Cię.
                      • ferdek.schichau Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:40
                        chyba sie nie dogadamy, w koncu to twoje forum, panskie oko trola tuczy!
                        • the_jazz Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:43
                          Forum moje nie jest i każdy o tym wie, więc taktuję to jako kolejną z Twoich
                          "błyskotliwych" uwag.
                          Wszelcy wartościowi użytkownicy przestali już dawno tu zaglądac, nie będę
                          stawiał pytania "dlaczego?", bo wszyscy doskonale wiemy dlaczego tak się dzieje.
                          Dopóki sami nie nauczymy się kultury, dopóty nie mamy prawa wymagac jej od
                          innych. Zrobimy porządek na własnym podwórku, wtedy zaczniemy uczyc innych, OK?

Pozdrawiam
                          • ferdek.schichau Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:45
                            Bo nie ma tu porzadku, a kazdy watek jest zwykle atakowany przez trola i
                            zaczynaja sie klotnie. Tak trudno to zauwazyc?
                            • the_jazz Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:48
                              Zbieracie żniwo własnej ciężkiej pracy.

Poza tym aż tak niecenzuralnych wypowiedzi nie ma, więc tak, jak napisałem, nie
                              będę wywalał za każdego "głupka".

Ile Ty masz lat człowieku?! Czas skończyc te zabawy rodem z piaskownicy.
                          • felx_el Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 08.03.07, 20:39
                            the_jazz napisał:

..................
                            > Wszelcy wartościowi użytkownicy przestali już dawno tu zaglądac, nie będę
                            > stawiał pytania "dlaczego?", bo wszyscy doskonale wiemy dlaczego tak się
                            dzieje
                            > .
                            > Dopóki sami nie nauczymy się kultury, dopóty nie mamy prawa wymagac jej od
                            > innych. Zrobimy porządek na własnym podwórku, wtedy zaczniemy uczyc innych,
                            OK?
                            >
                            > Pozdrawiam

No cóż trochę tu nie zaglądałem, ale czytając ten wątek i wypowiedzi
                            niektórych formowiczów - jakoś nie mam ochoty dalej czytać.
                            Nie poznaję "mojego" elbląskiego-forum, ani obecnych formowiczów.
                            The jazz ma dużo racji

ps. nie czuje się byłym "wartościowym użytkownikiem" - ale kiedyś bywałem tu
                            często
                  • ferdek.schichau Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:36
                    I nie pisz mi jazz o zachowaniu naszych forumowiczow! Czy mam Ci wymieic pseudo
                    olsztynskich trolii? Chyba brakuje mi palcow, tych u nog rowniez.
                    • the_jazz Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:40
                      Poczytaj to, co sam piszesz. Ktoś z naszego forum, niezależnie od tego jak się
                      zachowuje zawsze jest brany w obronę, nie ważne jest czy słusznie czy też nie.
                      Jeśli ktoś już jest z Olsztyna, to od razu nazywasz tę osobę "trollem". Właśnie
                      o tym mówię. Innych obwiniacie a sami u siebie nie widzicie bo nasi są święci!
                      Nie ośmieszaj się.
                      • ferdek.schichau Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:42
                        Umiesz cztrac ze zrozumieniem, jesli tak to przeczytaj co napiasalem, w skrocie,
                        kazde rzeczowe argumenty, sa bardziej niz mile widziane, oponentow szczegolnie.
                        • the_jazz Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:45
                          Przejrzyj forum i powiedz mi szczerze jak traktowane są nawet najbardziej
                          rzeczowe argumenty ze strony Olsztyna. Nawet jakby mieli 100% racji (siłą rzeczy
                          w niektórych przypadkach to jest nieuniknione), to Wy ułożycie tę prawdę po
                          swojemu przy okazji opluwając każdego kto ma zdanie odmienne od Was.
                          • ferdek.schichau Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:48
                            Nie musze przegladac, niejaki REM ma zwykle rzeczowe argumenty, choc i jemu
                            zdarzaja sie wypadki. Ja go za to mimo wszystko szanuje.
                            • the_jazz Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:50
                              Szanuj każdego, a sam będziesz szanowany.
                              Nie połykaj haczyka jak niemyśląca ryba i nie daj się prowokowac i będzie git.
                              W takiej chwili jak osobnik będzie zbyt natrętny, to ja się nim zajmę tak, że
                              odechce mu się w ogóle wchodzic na to forum.
                              • ferdek.schichau Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:54
                                Trzymam Cie za slowo!
                                • the_jazz Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:56
                                  Mnie za słowo trzymac nie musisz.

Niech każdy trzyma w ryzach samego siebie i będzie naprawdę cacy.
    • the_jazz Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:10
      Heh, nie będę tego nawet komentował.
      Twojej wypowiedzi Francuz też.

Zwyczajnie się w tym miejscu głośno zaśmieję.
      "Ha Ha Ha!". Przykro mi to stwierdzić, ale co niektórzy z Was są naprawdę
      żałośni. Wstyd trochę, ale cóż...

Spuszczam zasłonę milczenia.
      • ferdek.schichau Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.02.07, 23:18
        To sie nazywa "jednoczesne nabranie wody w usta i umycie rak od wszystkiego".
        Taka DYKTATURE mielismy juz nie raz w historii. Ktos tu chyba zapomnial czym
        jest demokracja i jak moze buc skuteczna?
      • Gość: . Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 23:22
        Oczywiście wywalcie Jazz'a. Zupełnie do was nie pasuje. Ja to popieram bo wtedy
        będzie klarowna sytucja. Jeszcze jak dorzucicie kilku fajniejszych i
        rozsądniejszych forumowiczów to bedzie miodzio, gdyż niesłusznie obrywa się
        tym, którzy nie zasługują na opinię jaką temu forum wyrabia większość. Wówczas
        obraz elbląskiego forum będzie baaardzo klarowne i jednoznaczne.
        • Gość: Prusak Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 23:44
          ja proponuję nie czytać wpisów od "dziwnych" osobników; nie komentowac, nie
          zauważać. ot, to wszystko co można zrobić. I dajcie spokój jazzowi, on nie winien.
          • Gość: Leon Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 23:58
            Jazz. Trochę się nazaziłeś i to najbardziej aktywnym "politykom" tego forum.
            Oczywiście jako główny prowodyl i przeciwnik "elbląskiego" stylu myślenia
            powinienem się cieszyć. Jakoś jednak mnie to nie cieszy. Oczywiście "radykalni
            forumowicze" myśleli że będą całe życie opluwać nie będąc opluwani że jakoś im
            się smyknie. Nie smyknęło się jednak. I czy to będę ja czy Ol4 czy Światowy
            zawsze tak będzie bo agresja (jakby nie była zawoalowana) to zawsze rodzi
            agresję. Mimo to trochę mi przykro że za trzeźwe spojrzenie musisz obrywać i to
            od "swoich". Nie będę odwiedzał tego forum przez tydzień. Niech się wyszumią. A
            jesli zobaczysz nick Leon to będzie to jakiś kolejny intrygant-podszywacz.
            Pozdrawiam.
    • the_jazz POZA TYM 11.02.07, 23:54
      Taka informacja dla wszystkich.
      Zgodnie z regulaminem moderator nie ma obowiazku przeglądania i czytania
      wszystkich wątków i wypowiedzi na forum. W takich sytuacjach proszę kierowac się
      do mnie bezpośrednio wysylajac wiadomosc albo e-mail (sprawdzam często). Wtedy
      przy najblizej okazji zapoznam się z tematem i podejmę decyzję czy i ewentualnie
      jak zareagowac.
      Proste to jak drut, a niektórzy i tak wydają się tego nie pojmowac, przykre.
      • ferdek.schichau Re: POZA TYM 11.02.07, 23:56
        Mamy epidemie, juz do kazdego watku podpina sie trol, wiec jazz NIE BADZ
        SMIESZNY po co ten oficjalny ton?
        • Gość: Leon Re: POZA TYM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.07, 23:59
          Jazz. Trochę się nazaziłeś i to najbardziej aktywnym "politykom" tego forum.
          Oczywiście jako główny prowodyl i przeciwnik "elbląskiego" stylu myślenia
          powinienem się cieszyć. Jakoś jednak mnie to nie cieszy. Oczywiście "radykalni
          forumowicze" myśleli że będą całe życie opluwać nie będąc opluwani że jakoś im
          się smyknie. Nie smyknęło się jednak. I czy to będę ja czy Ol4 czy Światowy
          zawsze tak będzie bo agresja (jakby nie była zawoalowana) to zawsze rodzi
          agresję. Mimo to trochę mi przykro że za trzeźwe spojrzenie musisz obrywać i to
          od "swoich". Nie będę odwiedzał tego forum przez tydzień. Niech się wyszumią. A
          jesli zobaczysz nick Leon to będzie to jakiś kolejny intrygant-podszywacz.
          Pozdrawiam.
          • Gość: admin Re: POZA TYM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.07, 08:31
            Akurat...sprawdzę twoja nagłowki!
        • the_jazz Re: POZA TYM 11.02.07, 23:59
          Sam zaczales do mnie pisac w tak oficjalny sposob, wiec sie teraz nie dziw,
          myślałem, że temat ważenia piwa i potem jego picia mamy już za sobą (?).
          Dałem oficjalną informację jak mają w przypadku różnych sytuacji ludzie się ze
          mną kontaktowac. Co? Też źle? Zastanów się facet czego chcesz bo mam wrazenie,
          ze sam nie wiesz. Z niektórymi można rozmawiac tylko w klarowny i oficjalny
          sposob, bo jak widac nie dociera.

I wierz mi, to nie ja jestem śmieszny, naprawde.
          • ferdek.schichau Re: POZA TYM 12.02.07, 00:08
            Gadal chlop do obrazu, mimo wszystko licze na parzadek, jak nie ty go zrobisz to
            ktos otwarty przede wszystkim dla forumowiczow i forum, a nie troli zrobi na
            pewno. To wszystko w tym temacie, czas pokaze co zrobisz w tej kwestii, bo
            siedziec z zalozonymi rekami, na pewno nie bedziesz.
            • the_jazz Re: POZA TYM 12.02.07, 00:20
              Czy ja mam to traktowac jako groźbę? xD

Teraz toś przeszedł samego siebie Ferdek :)

Otwarty na forumowiczów byłem i jestem jak żaden z dotychczasowych moderatorów.
              To nie moja wina, że kwitnące tu buractwo wyplewiło jakąkolwiek racjonalną myśl
              normalnych forumowiczów. To, że coraz częściej nie mam z kim tu normalnie
              porozmawiac, nie oznacza, ze tu nie zagladam i nie wiem co sie dzieje.

I na pewno nie Ty będziesz mi mówił, co będę robił a czego nie.
            • ol4 Re: POZA TYM 12.02.07, 12:35
              Ferdek i co sie tak rzucasz? akurat chyba the jazz rozumie swoje zadania na tym
              forum poprawnie. Moze i czas abys ty zdjal swoje szowinistyczne klapki z oczu i
              podszedl do tematu jak myslacy czlowiek?
              • Gość: alfik Re: POZA TYM IP: *.elb.vectranet.pl 13.02.07, 19:28
                Ol4,akurat ty,burak numer jeden olsztyna,nie powinienes zabierac zdania w
                sprawie elblaskiej.
                • Gość: Elbinger Re: POZA TYM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 21:13
                  Alfik nie rob wiochy prostaku. To wlasnie tacy jak ty sa zakala tego forum.
                  Popieram zdanie the_jazza , ze egzekowac netykiete nalezy niezaleznie od osoby.
                  A ty alfik osmieszasz nas.
                  • Gość: Elbinger Re: POZA TYM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 21:41
                    A ty się podemnie nie podszywaj! Jakby co alfik to nie ja (ten od przyłączenia
                    Elbląga do Pomorza) ci wbijałem tylko jakiś tluk co nie potrafi sobie nicka
                    wymyśleć! Eeech. Co za ludzie...
                    • Gość: alfik Re: POZA TYM IP: *.elb.vectranet.pl 14.02.07, 18:27
                      Elbinger,akurat twoje posty potrafię odrożnić,więc spoko:)
                      • Gość: Elbinger Re: POZA TYM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 20:33
                        Nie zdziwiłbym się jeśli fałszywy Elbinger do Światowy-ciemnogród albo ktoś jego
                        pokroju z Holsztyna :]
                        • Gość: Borat Sagdiyev Re: POZA TYM IP: *.eranet.pl 14.02.07, 22:09
                          Elbinger to przeciez ty jestes okazem ciemnogrodu. Przyznaj sie , ze do matury
                          ci daleko... Taka elblaska szumowinka, uwielbiajaca taplanie w błocie. Miernota
                          intelektualna
                          • Gość: Elbinger Re: POZA TYM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 23:18
                            Matura to już wiele lat za mną ćwoku. Bujaj wory!
                            • Gość: VV Re: POZA TYM IP: *.elblag.dialog.net.pl 15.02.07, 00:24
                              ale z ciebie tepak Elbinger, nie trzeba byc dlugo na tym forum zeby to stwierdzic.
                              • Gość: Elbinger Re: POZA TYM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 11:56
                                Skoro ja jestem tę[ak to ty w takim razie jesteś przysłowiowym "warzywkiem" ćwoku!
                            • Gość: Giertychol Re: POZA TYM IP: *.eranet.pl 15.02.07, 07:50
                              Elbinger,
                              Jeżlei Ty masz maturę to chyba giertychowską :)Zresztą oceniając poziom tkwiącej
                              w Tobie nienawiści do obcych (olsztyniaków traktujesz na Murzynów w USA w latach
                              60-tych)to wszystko pasuje. (matura giertychowska, LPR to Twoja partia)
                              Pozdrawiam :)
                              • ol4 Re: POZA TYM 15.02.07, 10:48
                                Jak widzicie Elbinger sam sobie wystawia laurke. Błyszczy raczej chamstwem niz
                                intelektem...
                                • Gość: Elbinger Re: POZA TYM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 11:58
                                  > Błyszczy raczej chamstwem

Błyszczę chamstwem tylko wobec tych co są wobec mojej osoby chamscy. Nic wieć
                                  dziwnego, że ty znasz mnie tylko z tej strony. Wracaj do siebie! A kysz!
                              • Gość: Elbinger Re: POZA TYM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 11:53
                                A od kiedy to inteligencja kłóci się z uczuciem nienawiści? Myślisz, że jak ktoś
                                ma światły umysł to nie może gardzić i nienawidzić. Szczególnie jak
                                inteligentnie analizuje sytuację? Coś się chyba pomieszało gimnazjalisto! A może
                                ty masz maturę PRLowską spod sztandaru czerwonej gwiazdy? :)
                                • Gość: Prusak Re: POZA TYM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 12:02
                                  A co te połajanki mają wspólnego z Elblągiem?
                                  Kiedyś miałem nadzieję, że forum będzie służyło rozmowie o naszym mieście,
                                  planach, projektach z nim związanych. A teraz po prosty wstyd patrzeć na to, co
                                  się tu dzieje.
                                  • Gość: Elbinger Re: POZA TYM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 12:22
                                    Dokładnie! Ludzoe spokjnie debatują (zamiast przejść do czynów), a tu pojawiaja
                                    się ludzie z Olsztynowa i brużdżą!
                                  • the_jazz Dla jasności 15.02.07, 14:54
                                    Nie usuwam nic z tego wątku specjalnie po to, aby pokazać jak zachowują się co
                                    niektórzy forumowicze.
                                    • Gość: Elbinger Re: Dla jasności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 15:11
                                      The Jazz jak ty to robisz, że jesteś na czerwono? Czy na forum o tak prymitywnej
                                      konstrukcji także działa BBCode? :)
                                    • ferdek.schichau Re: Dla jasności 15.02.07, 19:39
                                      Chyba moja "bulwersacja" cos pomogla bo Leon zniknal, chyba ze usuwasz go adminie?
                                      • the_jazz Re: Dla jasności 15.02.07, 22:17
                                        Jakbyś czytał to, co piszą inni, wiedziałbyś co się dzieje z Leonem.
                                        • Gość: Elbinger Re: Dla jasności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 22:37
                                          The Jazz ja chcę być czerwony! Jak zrobić nick na czerwono! A może ten kolor
                                          pojawia się tylko, gdy jesteś wkurzony?
                                          • the_jazz Re: Dla jasności 15.02.07, 23:22
                                            Ja nigdy przesadnie się nie emocjonuję.
                                            A na pewno już nie na tym forum.

Uważałbym z tą chęcią bycia "czerwonym". Alfikowi może się to nie spodobac. ;)
                                            • Gość: Elbinger Re: Dla jasności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.07, 11:32
                                              Mimo wszystko twój nick nieraz jest w kolorze czerwonym? Jak to się dzieje?
                                              • the_jazz Re: Dla jasności 16.02.07, 11:39
                                                Czary...
                                                • Gość: Elbinger Re: Dla jasności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.07, 12:17
                                                  O właśnie tak jak teraz! Jak to robisz? Czyżbyś szpanował BBCode'em? :P
                                                  • the_jazz Re: Dla jasności 16.02.07, 12:29
                                                    Żadnym BBCode'em mój drogi.
                                                    Czerwona czcionka oznacza wypowiedź admina/moderatora.

Pozdrawiam
                                                  • ferdek.schichau Re: Dla jasności 16.02.07, 15:54
                                                    Doskonale wiem co pisal niejaki Leon. Zdania swojego nie zmienie. Nie radzisz
                                                    sobie z prowadzeniem tego forum, a konsekwencje kazdy widzi.
                                                  • the_jazz Re: Dla jasności 16.02.07, 17:07
                                                    A ja jednak upierałbym się przy tym, abyś nie wypowiadał się w imieniu innych
                                                    użytkowników tego forum. Śmiem domniemywac, że wiele osób by sobie tego nie
                                                    życzyło. Napisałem jasno co ma udowodnic moja postawa, a Ty czytaj na drugi raz
                                                    ze zrozumieniem.
                                                  • ferdek.schichau Re: Dla jasności 16.02.07, 17:12
                                                    No wlasnie co ma udowodnic? Ze masz nas elblazan w glebokim powazaniu?
                                                  • Gość: ferdek.wypierdek Re: Dla jasności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.07, 09:36
                                                    Ferdek szukasz awantury? zachowujesz sie z Elbingerem jak gowniarze. naprawde
                                                    wstyd jak tacy ludzie jak wy , mogli zdominowac to forum i wystawiac nas na
                                                    posmiewisko.
                                                  • Gość: Elbinger Re: Dla jasności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.07, 10:39
                                                    Ty lepiej patrz na siebie obsmarkany ryjku!
                                                  • Gość: gosc Re: Dla jasności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.07, 11:22
                                                    Jak zwykle gniot intelektualny. Czy moglbys nie nazywac sie Elbingerem? Tacy
                                                    jak ty na pewno w Elblagu nie mieszkaja...
                                                  • Gość: Elbinger Re: Dla jasności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.07, 11:24
                                                    Oj Rem skończ już tą ciuciubabkę, bo zaczynasz być tak nudny, że już nikt nie
                                                    chce z tobą gadać!
                                                  • Gość: Rem Re: Dla jasności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.07, 15:21
                                                    Co Ty Elbinger tak się zafiksowałeś? Już Ci tyle razy mówiłem że nie podszywam
                                                    się pod inne nicki. To wszystko na ten temat.
                                                  • ferdek.schichau Re: Dla jasności 18.02.07, 11:48
                                                    i gwaratujesz powyzsze slowem olsztyniaka pelna geba? Chyba lepiej jakbys juz
                                                    nic nie gwaratowal, bylbys bardziej wiarygodny.
                                                  • ferdek.schichau Re: Dla jasności 18.02.07, 11:51
                                                    Apropos zaksakujacy jest spadek aktywnosci Leona, a powrot i reaktywacja Rem'a.
                                                    Czy to przypadek?
                                                  • Gość: alfik Re: Dla jasności IP: *.elb.vectranet.pl 18.02.07, 15:42
                                                    Czytales kiedys ksiazkę"Problemat Czelawy"?To cos jak mister Jeckyl i Haidn,nie
                                                    wiem czy poprawnie napisalem.
                                                  • the_jazz Re: Dla jasności 18.02.07, 13:00
                                                    Do mnie piszesz Ferdek?
                                                  • ferdek.schichau Re: Dla jasności 18.02.07, 17:19
                                                    Piszac o olsztyniaku pelna geba, uwazasz ze pisze do Ciebie?
                                                  • Gość: Rem Re: Dla jasności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.07, 21:59
                                                    O ile czytałem to Leon obiecał że nie będzie go przez tydzień po tym jak
                                                    zaatakowaliście swojego admina. Czekam więc na jego powrót bo jest przezabawny
                                                    choć nieco gorzki i obcesowy... I niestety ma dość trafne
                                                    spotrzeżenia... :) :) :) A może poprostu ja mam dyżur?... :) :) :) Jak przekażę
                                                    wartę Ol4 lub Światowemu to trochę od Was odpocznę :) :) :) Jest jeszcze inna
                                                    wersja że wszystko to jedna osoba :) :) :) No tak to zapewne zagadka ;)
                                                  • Gość: Elbinger Re: Dla jasności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.07, 23:56
                                                    Rem wracaj do siebie!
                                                  • the_jazz Re: Dla jasności 18.02.07, 22:01
                                                    Po prostu odpowiadajcie pod odpowiednimi postami.
                                                  • Gość: alfik Re: Dla jasności IP: *.elb.vectranet.pl 02.03.07, 20:29
                                                    Jazzman,jestes cienkim Bolkiem,bardzo cienkim,lepiej zrezygnuj bo wystawiasz
                                                    sie na posmiewisko.
                                                  • the_jazz Re: Dla jasności 03.03.07, 02:35
                                                    Ja wystawiam się na pośmiewisko? A to dobre! :) Sorry alfik, ale to Ty ciągle
                                                    się ośmieszasz inicjując raz w miesiącu nowy wątek o tym samym temacie "Elbląg
                                                    do Pomorza". Nawet Twój ulubieniec Elbinger napisał Ci wprost, że "padło Ci na
                                                    łeb". Na tym forum już wszyscy o tym wiedzą, ale do Ciebie ewidentnie nie
                                                    dociera. Jesteś nudny i monotematyczny człowieku. Jeśli chcesz się otoczyc się
                                                    bandą półmózgów i świecic pośród nich swą wątpliwą inteligencją to proszę
                                                    bardzo, ale nie rób tego tutaj. Jeśli nadal będziesz atakował mnie tak, jak to
                                                    robisz obecnie, to uciszę Cię raz na zawsze.
                                                  • ferdek.schichau Re: Dla jasności 03.03.07, 19:27
                                                    Chyba troche przesadzasz jazz. Obrazasz forumowiczow grozisz im.
                                                    Powinienes byc wzorem stoicyzmu i swiecic przykladem! Jestes porzadkowym tego
                                                    forum, a nie jego wlascicielem!
                                                  • Gość: Leon Re: Dla jasności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.07, 22:06
                                                    A kim ty jesteś ferdek? Nosisz sutannę więc to ty powinieneś być przykładem a
                                                    kim jesteś? Szkoda słów. Chyba tylko biskup jest w satanie powstrzymać twoje
                                                    hobby intrygowania.
                                                  • the_jazz Re: Dla jasności 04.03.07, 02:21
                                                    To nie ja przesadzam ferdek. Ja i tak jestem spokojny jeśli by tak spojrzec na
                                                    całą sytuację z perspektywy tego, ile się już naczytałem od co niektórych tu
                                                    osób - od Ciebie też, chyba nie muszę Ci przypominac? Przy Was to i święty by
                                                    nie wytrzymał, dlatego uważam, że mimo wszystko i tak jestem cierpliwy i wiele
                                                    znoszę. Co niektórzy powinni jednak wiedziec kiedy przystopowac, ale
                                                    najwyraźniej mają do gdzieś.
                                                    Ja na tym forum jeszcze nikogo nie obraziłem. Grozic, też nie grożę. Zwyczajnie
                                                    upominam i informuję o konsekwencjach nieodpowiedniego zachowania na forum.
                                                    Jeśli myślisz, że pozwole się obrażac komukolwiek, to grubo się mylisz.
                                                  • ferdek.schichau Re: Dla jasności 04.03.07, 12:34
                                                    Nie mam zamiaru pouczac cie jak nalezalo zachowac sie w stosunku do forumowicza
                                                    ktory wdal sie z toba w dyskusje. Jednak uzywanie epitatow z twojej strony to
                                                    chyba nie metoda, jaka powinni stosowac opiekunowie.
                                                    Dodatkowo stusujesz pewna taryfe ulogowa w stosunku do "przyjezdnych" chuliganow
                                                    (bo tak trzeba nazwac np. wybryki leona). Zupelnie nie reagujesz na tego typu
                                                    wybryki: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=56&w=58394879&a=58417956
                                                  • the_jazz Re: Dla jasności 04.03.07, 22:35
                                                    Ferdek, z Twoim starzem na tym forum powinieneś już chyba wiedziec kogo jak
                                                    traktuję, ale nadal wydajesz się myślec tak, jak alfik i Elbinger.
                                                    Akurat siadłem do komputera i widzę wypowiedź Leona po raz pierwszy. A Ty ferdek
                                                    zamiast wypisywac takie bzdety mógłbyś odczekac swoje i poczekac na moją reakcję
                                                    tak, jak apelowałem jakiś czas temu. Tak samo prosiłem, aby w takich sytuacjach
                                                    pisac do mnie wiadomosc prywatna lub na gazetowego maila. Czy to tak ciezko
                                                    zrozumiec? Śmieszne są te zarzuty o stronniczosc, wręcz żenujące...
                                                  • ferdek.schichau Re: Dla jasności 06.03.07, 21:10
                                                    Smieszne jest to szanowny adminie, ze ja czlek zapracowany i poswiecony
                                                    rodzinie, zagladajacy tutaj okazjonalnie, wylapuje tego typu przyklady
                                                    chuliganstwa, miast robic to czlowiek do tego typu spraw powolany!
                                                  • the_jazz Re: Dla jasności 06.03.07, 21:34
                                                    Smieszne jest to, co piszesz. Widac, że zaglądasz tu sporadycznie bo nie znasz
                                                    nawet regulaminu tego forum. Na chwilę obecną do niego Cię właśnie odsyłam.
                                                    Jeśli naprawdę przestanę się wywiązywac ze swoich obowiązków, wtedy będziesz
                                                    mógł się przyczepic. W tym przypadku niestety nie masz racji.
                                                  • ferdek.schichau Re: Dla jasności 06.03.07, 21:42
                                                    Nie bede sie z Toba klocil adminie, zdania swojego nie zmienie!
                                                  • the_jazz Re: Dla jasności 06.03.07, 22:09
                                                    A czy ja każę Ci zmieniac zdanie? Nie jestem taki, jak co niektórzy na tym
                                                    forum, którzy za wszelką cenę chcą innym wmówic chorobę. Myśl sobie co chcesz,
                                                    to nie moja sprawa.
                                                  • ferdek.schichau Re: Dla jasności 07.03.07, 09:04
                                                    To raczej chory nie chce isc do lekarza.
                                                    P.S. Ale moze to nieuleczalna choroba, wtedy sie z Toba zgodze i powinno sie
                                                    pozwolic choremu dokonac zywota w spokoju.
                                                  • the_jazz Re: Dla jasności 07.03.07, 20:35
                                                    Owszem, należy pozwolic, dlatego zostawiam Cię i tę bezsensowną dyskusję w spokoju.
    • Gość: alfik Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad IP: *.elb.vectranet.pl 03.03.07, 10:19
      No wlasnie,dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obowiazkow admina,tylko bawi
      sie w cenzora,nie lubi,oj nie lubi jak go ktos krytykuje i
      wycina,wycina,wycina,chyba jest kumplem Malkowskiego,nie wiem czy i tego nie
      wytnie.Wyraznie sprzyja olsztynskim trollom.
      • Gość: Romek Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad IP: *.elblag.dialog.net.pl 03.03.07, 12:56
        masz problem chlopie
        z samym soba
        • Gość: alfik Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad IP: *.elb.vectranet.pl 03.03.07, 15:01
          Do mnie ta gadka Romuś?Czy moze jakis ukryty KTOŚ.
          • Gość: Leon Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.07, 22:18
            Do ciebie chory człowieku. Do ciebie ferdka i elbingera. Wszyscy mają was już
            dość. Mnie zapewne też ale ja od razu mówię że jestem po drugiej stronie tej
            usypanej przez takich jak ty barykady. Zostaje tylko leczenie bo cudu nie
            będzie.
          • alfik45 Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 09.03.07, 13:25
            The jazz nie nadaje sie na admina,moja ocena-1,jego poprzednik byl jednak o
            niebo lepszy,ale coz,miernota gorą.
            • Gość: Leon Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.07, 20:04
              Zastanów się czy ty nadajesz się na człowieka. Moja ocena -4. Na elblązanina
              nie nadajesz się na 100%. I na 100% nadajesz się do leczenia.
            • the_jazz Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 10.03.07, 23:22
              Akurat Twoja ocena jest tutaj najmniej ważna. Znam Cię z tego forum już od dawna
              i wiem czego się po Tobie spodziewac.

To, że poprzedni moderator pozwalał Ci niemal na wszystko nie znaczy, że zawsze
              tak będzie. Czasy samowolki i bezpodstawnego opluwania się wzajemnie na tym
              forum się skończyły i chyba to boli Cię najbardziej alfik.

Zanim zaczniesz oczeniac innych, sam sobie zrób rachunek sumienia.

Dziękuję za uwagę.
              • francuz_el Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.03.07, 00:53
                Nie myślałem, że ktoś kiedykolwiek mnie doceni ;-) Dziękuję bardzo.

"Czasy samowolki i bezpodstawnego opluwania się wzajemnie na tym forum się
                skończyły"

No chyba nie do końca, bo Leona tolerujesz cały czas. No ale przecież nie musisz
                zaglądać do wszystkich wątków. Trzymaj się the_jazz, jak będziesz dobrze sobie
                radził, to dostaniesz kartkę świąteczną od Agory. Ja w każdym razie dostawałem ;-P
                • the_jazz Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 11.03.07, 01:16
                  Leona kasuje tak samo jak naszych miejscowych trolli, więc nie pisz, że go
                  toleruję. Nawet nie wiesz ile jego postów poszło do kasacji, więc proszę Cię,
                  wstrzymaj się od osądów tego typu.

To fajnie, że dostawałeś kartkę, strasznie zazdroszczę. ;)
              • alfik45 Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 13.03.07, 19:28
                Jazz,jest mi obojetne jakie masz zdanie o mnie,jestes miernota i tak
                pozostanie,twoje namolne kasowanie mojego watku,ktory tak naprawde nikomu nie
                przeszkadzal,byc moze "umarlby" smiercia naturalna,ze wzgledu na brak
                frekwencji,swiadczy nwlasnie o twojej plyciznie intelektualnej,ale coż,ciesz
                sie chlopcze,ciesz.'
                • the_jazz Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 13.03.07, 20:30
                  Twój pierwszy wątek pt. "Elbląg do Pomorza" już dawno "umarł śmiercią
                  naturalną", ale Ty najwidoczniej nie chcesz się z tym pogodzic. Stale
                  podejmujesz próby duplikowania istniejącego już tematu - dlatego go kasuję.
                  Ubliżając mi wystawiasz nienajlepsze świadectwo tylko i wyłącznie sobie,
                  pamiętaj o tym. Wojuj w ten sposób dalej...
                • alfik45 Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 01.02.08, 09:08
                  The jazz,twoj czas sie skończył.
    • Gość: witek Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad IP: *.dyn.optonline.net 10.03.07, 18:36
      za duzo jazzuje:)
      • Gość: Leon Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 23:09
        Nie ma pojęcia jazzuje w muzyce. Jest swinguje lub improwizuje. Dawniej mówiono
        "synkopuje". Ale to zapewne terminy odległe robotniczej mentalności tego forum.
        Co nie znaczy żeby nie móc sobie popluć na admina. Prawda?
        • Gość: gosc Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad IP: *.elb.vectranet.pl 11.03.07, 21:21
          kadzisz sprzedawczyku i klakierze oj kadzisz!
          • Gość: Leon Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.07, 23:19
            Jest takie powiedzenie że z mądrym warto choćby stracić a z głupim nie warto
            nawet zyskać. Jeśli więc kadzę to przynajmniej nie głupiemu.
    • 999s Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad 13.03.07, 15:50
      Ja tylko z małym pytankiem do szacownego admina tego frum: co takiego było w
      moim poście w wątku o olsztyńskim poczuciu humoru co ugodziło w ego Elbląga i
      elblaskiej racji stanu? oraz: skoro admin skasował osobiste wycieczki w tym
      wątku, czy słowo "dureń" jest w Elbie powszechnie uznawane za akcpetowalne w
      kontaktach międzyludzkich oraz zgodne z netykietą?
      • Gość: szeryf Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad IP: *.elb.vectranet.pl 15.03.07, 17:19
        999s ty sie lepiej nie odzywaj i nie draznij lwa, bo ci wyjme z rekawa cala
        twoja liste grzechow. Jeden z nich to przymykanie oka i aprobowanie wypowiedzi
        bandyty LEONA.
        • Gość: Leon Re: Dlaczego the jazz nie wywiazuje sie z obow.ad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.07, 18:53
          Nie psiocz tu na Leona bo gdyby nie ja nie wiedziałbyś nawet że jesteś chory.
          Inna sprawa to twoja sutanna. Zastanów się czy jesteś godny jej noszenia.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka