Dodaj do ulubionych

Co wy robicie z tego forum!!!?????????????????

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.08, 17:22
co robicie ? kompromitujecie się z tym całym popapranym leonem!!!!!!! Nie
widzicie że facet robi z wami co chce? wkręca was w rozmowy a potem wyżyma bo
to potrafi. Olejcie go i po sprawie. Jak nie mam szans to nie wychodzę na ring
i nie daje z siebie zrobić tatara. Gościa trzeba olać bo wdawanie się w gadki
tylko go wzmacnia. Kiedyś tu było rzeczowo i o czymś szły rozmowy a teraz cyrk
na kołach
Obserwuj wątek
    • michal_el Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? 04.02.08, 18:00
      Niektórzy po prostu maja radochę gdy przygadają dzieciakowi;) Rówieśnicy zdaje się nie chcą z nim rozmawiać;P
      • Gość: :( Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.08, 18:08
        Na dzieciaka to on mi nie wygląda. Kręci biznesem jak wytrawny gracz i cwaniak
        pierwszej wody. Tylko dawanie wciągnięcia w gadki jest głupotą bo cyrk robią z
        siebie tacy co to niby wyszczekani a robią z siebie i miasta polewke. Omijać
        gada to jedyny sposób.
        • michal_el Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? 05.02.08, 21:54
          Niektorzy niestety w zyciu nie maja wiekszych celow niz FORUM:P
    • Gość: Elbinger Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.08, 18:09
      Nie tak prędko z tymi osądami! Leon robi co chce, ale tylko z naszym modem :(
      Natomaist metody leon mnie akurat nie tykają, a wręcz odwrotnie - to ja robię z
      nim co che. Doszło już do tego, że boi sie ze mną dysputować!
      Niestety nie mozemy olać ot tak ludzi jego pokroju. Z trollingiem internetowym
      trzeba walczyć najbardziej bzwględnymi metodami. Mam nadzieję, że nowy mod -
      michal_el nie będzie miał żadnej litości dla osobników typu leon czy
      światowy-ciemnogród. Naprawdę trudno mi odpowiedzieć na pytanie skąd się biorą
      tacy ludzie :(
      • Gość: :( Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.08, 18:17
        No akurat z tego co czytam młody to z ciebie leon robi największą kaszankę. Nie
        odzywaj się siedź cicho i nie udawaj inteligencika bo się obsmrodzisz jak robisz
        pod wiatr. Przynosisz obciach naszemu miastu swoimi głupiomądrym i zarozumiałym
        odszczekiwaniem
        • Gość: Elbinger Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.08, 18:57
          Ja przynajmniej nie boję się podać swojego nicka jak ty...
          • Gość: słony Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.08, 19:18
            Ja tez nie ale to nie ma nic do rzeczy młody uważaj na zakrętach i noś czapke
            jak ci matka kazała.
            • leon.1 Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? 04.02.08, 19:35
              Rzeczywiście to forum jest odmienne :) :) :) Jak nie jakiś sw Jehowy Kazio który
              chce tu nawracać to i pojawił się Słony :) jak widzę stara recydywa... Gdzieżeś
              to garował Słony? Pewnie w Sztumie za alimenty ha ha ha :) Możesz mnie unikać
              ale wierz mi stary garusie jak będziesz miał pierdzieć w pasiaki to bez względu
              na to czego nie zrobisz i tak będziesz :) :) :) Pozdrawiam najbardziej
              intelektualne i sprawne inaczej forum-humorum.
              • leon.1 Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? 04.02.08, 22:17

Sprawdziłem Cię "Słony" nikt taki nie występował na tym forum... Musiałem
                dłuuuugo garować... ha ha ha ha. A może na przepustkach miałeś tylko kawiarenki
                internetowe bez możliwości logowania? No cóż pewniecw..owałeś - stąd te słone
                skojarzenia :) :) :)
                • leon.1 Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? 05.02.08, 11:37

Zniknął Słony... :) :) Twardy jest... :) :) :) Ha ha ha ha :) :) :)
                  • mreck Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? 05.02.08, 11:43
                    sam ze soba juz gadasz matole?
                    • leon.1 Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? 05.02.08, 12:08

Podrzucam temat może Słony wróci... :) Wystraszył się? W końcu jakiś rzeczowy
                      gość :) Czekam przy spławiku... :) :) :)
                      • mreck Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? 05.02.08, 12:28
                        miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,78967,3977412.html
                        • leon.1 Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? 05.02.08, 13:27

W akcie desperacji zostało Ci tylko wklejanie linków. Kiedyś trudnił się tym
                          Generallo i został zbesztany za taką formę działalności przez nieco mądrzejszych
                          :) Ktoś napisał "Generallo a może byś coś tak dodał od siebie skomentował bo
                          wklejać każdy głupi potrafi"... Ha ha ha ha :) Mreck zszedłeś już poniżej
                          Generallo... :) :) :)
                          • Gość: Elbinger Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.08, 17:30
                            Widzę, że juz ci się znudziło leżenie u stóp. Teraz znowu się rzucasz do gardeł...
            • Gość: Elbinger Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.08, 17:27
              Ma, ma. Bo jak tu dysputować z kimś kto nie potrafi powiedzieć kim jest?
              Zupełnie jakby się rozmawiało z powietrzem...Ale taki trolling jest
              najłatwiejszy co? Można z czystymsuminiem żerować na forum. Akurat leon jest już
              bardziej zaawansowaną formą trolla internetowego...
              • leon.1 Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? 05.02.08, 20:03

Elbi czy to prawda że leczyłeś się odwykowo??? Jakoś do tej pory nie zaprzeczyłeś...
                Czy zbieranie butelek browaru to hobby czy konieczność???
                Reszta to niestety kolejne fakty - jak to napisał ten recydywista i wielu innych
                - nie odszczekuj się bo Ci to dzieciaku nie wychodzi ;) :) :) I tak wiem kim
                jesteś... weź to pod uwagę...
                • Gość: marek Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? IP: 78.88.180.* 05.02.08, 21:20
                  Leoncio,chyba się mocno nudzisz,piszesz takie brednie i banialuki,ze
                  az glowy mało,pies jak sie nudzi ,to sobie jaja liże,idz jego
                  przykladem:)
                  • mreck Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? 05.02.08, 21:37
                    myślisz, że sięgnie? jęzor ma długi to fakt.
                    • Gość: leon.1 Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.08, 12:05
                      Wybaczcie mi leonowi.1
                • michal_el Ile wy macie lat dzieci? 05.02.08, 21:56
                  Moze sie spotkacie na zywo? Tak bedzie lepiej, dla wszystkich.
                  • Gość: Ja Re: Ile wy macie lat dzieci? IP: 78.88.172.* 05.02.08, 23:00
                    Ale wy jestescie poryci i nie chodzi mi o leona tylko o was. Koles zalozyl temat
                    zeby dac wam do zrozumienia zeby sie nie wdawac w dyskusje ale nie, ambicje
                    naruszone... brak mi slow a leon ma z was tylko beke, gratulacja.
                  • leon.1 Re: Ile wy macie lat dzieci? 05.02.08, 23:08

Michale rozumiem Twój niepokój :) Spotkanie na żywo proszę bardzo :) Jak
                    wcześniej pisałem zająłem się trollowaniem na tym forum po wielu latach
                    elbląskiego opluwania Olsztyna. To co niektórzy "elblążanie" wypisywali na tym i
                    na olsztyńskim forum woła o pomstę to nieba... :) :) :) Dlatego nie dziw mi
                    się i nie płacz. Takie jest życie. Już kiedyś pisałem że jest taka zasada "Jeśli
                    ktoś wyciąga nóż niech nie liczy na litość" :) :) :)
                    • Gość: słony Re: Ile wy macie lat dzieci? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.08, 23:51
                      Jednak pogadać z leonem można widać gosć czuje blusa ale nie dawać się wkrecać.
                      Zwłaszcza na tematy gdzie glupkowato wychwala sie miasto. Leon robi krotki myk
                      bo wie ze slaba strona to ambicja i w to wali z zamknietymi oczami. A że czytal
                      troche i pewnie widział niejedno to lekko mu idzie. Najgorsze sa takie
                      obszczymorki co to myślą ze wrażenie zrobią Elblągiem. Nie z takich miast ludzie
                      dają sie wkrecac jak ktos jest fachowiec. A co do ciebie leon nic nie mam. Twoja
                      robota jest prosta - pilonowac tego forum zeby nie gryźli w Olsztynie. Metoda na
                      kuropatwe to trzepać skrzydlami z dala od swojego gniazda. Dla mnie jestes
                      fachman i szacunek.
                      • matko74 Re: Ile wy macie lat dzieci? 06.02.08, 09:58
                        O losie ilu znawców ludzkiej natury na tym forum... :D
                        Powalające!
                        • mreck Re: Ile wy macie lat dzieci? 06.02.08, 10:41
                          matko, im wszystkim sie wydaje że leon ha, ha, ha, ha :)))
                          jest jakimś mistrzem ha, ha, ha, ha :))) intrygi.
                          wg niego, dla suwałk jest hańbiace ze jak wyzwolili sie kiedyś spod
                          władzy jakiegos byłego województwa to w pierwszej uchwale zakazali
                          przepedzania bydła przez miasto.
                          1 - hańbiace jest to, ze poprzednie władze wojewódzkie dopuszczały
                          do takiego stanu,
                          2 - jakos mu nie przeszkadza, ze krowy sra..ły w centrum jego miasta
                          jakies 20 lat wczesniej.
                          gdzie tu mistrzostwo?
                          sofistyka i demagogia.
                          nie che przyjąc po prostu, ze jego miasto jest stolica samego o. a
                          inni naja te stolicznośc w głębolim poważaniu.
                          on nie tylko cierpi z tego powodu, on chciałby, zeby wszyscy kochali
                          ten łolsztyn, ten wrzód nabrzmiały nieudolnoscia, seksaferami i
                          skretyniałymi mieszkańcami rozmnazajacymi sie wsobnie.
                          tyle.
                          • Gość: słony Re: Ile wy macie lat dzieci? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.08, 14:00

Ty merc czy jak ci tam. ty zdrowy jesteś? Jesteć pierwsza ciota tego forum. Nie
                            histeryzuj i nie kompromituj tego miasta. Facet cie wypunktował aż milo a ty co
                            chcesz udowodnić ze to nieprawda? Poczytaj siebie ofermo bo rzeczywiscie
                            potrafisz tylko rzucac mięchem. Te twoje histeryczne wklejanie odnosnikow i
                            ciotowate teksy mozesz wyslac rodzince. Nie łapiesz nawet o co chodzi a za
                            wszelka cene chcesz udowodnic ze jestes cos wart. Wlez do budy i szczekaj z niej
                            a nie kompromitujesz miasto na forum. Ty i inni durnie z tego forum
                            • Gość: assasa Re: Ile wy macie lat dzieci? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 14:14
                              Kolega pedal leona odnalazl sie wkoncu.
                            • Gość: Pan hrabia slony to ped...? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 14:21
                              Tak

W dodatku:
                              - nie umie nawet powtorzyc czyjegos nicku - co swiadczy o jego niskiej inteligencji
                              - wyzywa, a nikt go wczesniej nie wyzywal - co swiadczy o jego niskiej inteligencji
                              - sam szczeka jak maly latlerek - co swiadczy o jego niskiej inteligencji
                              - duren to jest twoj ojciec ze swoja stara (czyt. matka)
                            • leon.1 Re: Ile wy macie lat dzieci? 06.02.08, 14:29

Ooooo Słony !!!! :) No już myślałem że nie odwiedzisz tego przybytku zła i
                              rozpusty :) Zlituj się nad tym Mreckiem -on jest mi naprawdę potrzebny :) :) :)
                              Szkoda że inne cymbaliszcze jak Elbi czy Alf odpadli. Jedynie Mreck przejął
                              tradycje Waszej mentalności "nie dać się" pomimo totalnych deficytów
                              wykształcenia i sprawności myślenia. Piszę Was bo Ty Słony też widzę
                              inteligencją nie grzeszysz... :) :) :)
                              • leon.1 Re: Ile wy macie lat dzieci? 06.02.08, 14:32

Mreck widzę że nadałeś sobie tytuł hrabiego... ha ha ha ha :) :) :)
                                • Gość: leon.1 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.08, 11:39
                                  Ha ha ha ha ale poziom... Toż to Ty masz problem z tożsamością -
                                  popatrz na swój
                                  nick chory pacjencie Fromborka :) :) :) Nauroleptyk i lewatywa - to
                                  Cię
                                  przywróci społeczeństwu :) :) :)
                              • Gość: leon.1 Re: Ile wy macie lat dzieci? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.08, 11:38
                                popatrz na swój
                                Cię
                                • mreck Re: Ile wy macie lat dzieci? 07.02.08, 11:50
                                  widzę leon, że ci sutanna ciąży.
                                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=64&w=73992946
                                  drugi post.
                                  • Gość: leon.1 Re: Ile wy macie lat dzieci? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.08, 12:02
                                    Mi zawsze ciążyła :):):)
                                    • leon.1 Re: Ile wy macie lat dzieci? 07.02.08, 14:22

"Elblomgi" sfiksowały :) :) Bierzcie leki :) :) :)
                                      • Gość: leon.1 Re: Ile wy macie lat dzieci? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.08, 14:26
                                        popatrz na swój nick chory pacjencie Fromborka :) :) :) Nauroleptyk
                                        i lewatywa - to Cię przywróci społeczeństwu :) :) :)
                                        • ol4 ? 09.02.08, 17:54
                                          Leon, że Ci się jeszcze chcę drażnić z tymi gó..arzami :)
                                          Inna sprawa, że forum mają skutecznie spieprzone, normalne Elblomki tu nie
                                          zaglądają.
                                          • Gość: leon.2 Re: ? IP: 78.88.164.* 10.02.08, 12:52
                                            Skutecznie spieprzone przez takich debili jak leon.1
                • Gość: Elbinger Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.08, 08:28
                  „Polskość ludu mazurskiego jest, niestety, tylko językowa. Narodowo
                  uświadomionym chłop mazurski nie jest, przeciwnie, zaliczyć go trzeba pod
                  względem politycznym do najwierniejszych poddanych króla pruskiego. Nic w tym
                  dziwnego. Pozostawiony wieki całe sam sobie, nie posiadając własnej
                  inteligencji, polskość znając tylko z jej reprezentantów, których ma sposobność
                  do oglądania, tj. w biednym robotniku sezonowym i przekupniu żydowskim spod
                  Mławy, Grajewa itd., uważa tę polskość za coś niższego, [a] niemieckość za
                  synonim kultury.”
                  • leon.1 Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? 09.02.08, 21:19
                    Nie chce mi się Ol4 z nimi (i nikim) droczyć. Przykro mi tylko że to forum
                    mogłoby być całkiem fajne. Mam rodzinę i bardzo wielu fajnych znajomych z
                    Elbląga. I na tym forum jest kilku super gości z którymi można by sensownie
                    (choć być może nie bez cynizmu) porozmawiać. Ale nie... Jest kilku takich co to
                    zdania nie skleci (ewentualnie wytnie coś i wklei) ale w wyzwiskach i opluwaniu
                    - mistrzowie. I niestety zdominowali to forum jak NSDAP niemieckie ulice w
                    1933... :) Uważam że czasy dominacji brutalnych chamów powinny skończyć się i na
                    tym forum i w tym kraju... :) Metody i ich skuteczność to już inna sprawa.
                    Chciałbym doczekać tych czasów gdy nie będziemy się dzielić na elblążan
                    olsztynian łomżan czy grajewian... lecz na chamstwo i niechamstwo i chamstwo czy
                    matołectwo będzie tępione zarówno przez elblążan jak i olsztynian tu i tam... :)
                    AMEN :) :) :)
                    • Gość: leon.1 Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? IP: 78.88.164.* 10.02.08, 09:06
                      popatrz na swój
                      Cię
                    • mreck Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? 10.02.08, 11:59
                      na razie ludzkość dzieli się na leona.1 i mądrych.
                      • leon.1 Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? 10.02.08, 13:09

Na tępych faszystów takich jak Ty Elbi Alf i obecny tu Adam podszywający się pod
                        leona :) :) :) i resztę :)
                        • Gość: leon.1 Re: Co wy robicie z tego forum!!!???????????????? IP: *.elblag.dialog.net.pl 10.02.08, 19:07
                          popatrz na swój
                          Cię
                        • Gość: leon.1 hahaha IP: *.elblag.dialog.net.pl 10.02.08, 19:08
                          popatrz na swój
                          Cię
                          • mreck Re: hahaha 11.02.08, 21:13
                            jesu leoś, nie posuwaj się do uzywania słowa faszyzm, bo chyba nie
                            do konca rozumiesz znaczenie tego słowa.
                            skończysz już, czy mam ci dalej nosa ucierać?
                            • Gość: Słony Re: hahaha IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.08, 22:33

Ej ty pede.rasta wez ty juz sie nie odzywaj na tym forum. To mreck to nik z
                              lokalu dla gejow? Robisz obciach dla Elblaga i gnoj jakiego nie ma na zadnym
                              forum. Dales się wciągnąc idioto jak gowniarz bo chyba masz jakies
                              niedowartosciowanie.
                              • leon.1 Re: hahaha 11.02.08, 22:52

Oczywiście Mreck że masz dalej ucierać :) Ha ha ha ha :) Widzę że Słony widzi w
                                Tobie dostarczyciela pewnych usług. Módl się żebyś nie wylądował z niem w jednej
                                celi... :) :) :)
                                • Gość: leon.1 Re: hahaha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.08, 07:07
                                  popatrz na swój
                                  Cię

p.s wydoiles juz swoja matke krowe?
                                  • mreck Re: hahaha 12.02.08, 10:45
                                    im większe inwektywy tym większa frustracja. Czekam tylko leon
                                    pękniesz ze złości. :)
                                    co tam dzisiaj żonka zapakowała do pracy? bułeczkę z salcesonem?
                                    • Gość: asasa Re: hahaha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.08, 10:53
                                      hahahahaha, ten leon to naprawde jakis kiczowaty gostek
                                    • leon.1 Re: hahaha 12.02.08, 11:39

A to Wam żony pakują do pracy bułki? ha ha ha ha. Co za prymitywy i biedacy :)
                                      Nie stać Was na lunch w dobrym lokalu??? Zresztą byłem niedawno w Elblągu i
                                      widziałem w czym chodzą Wasze kobiety... Nie stać Was na jako takie ubrania dla
                                      swoich: żon, matek, córek, dziewczyn ??? :)
                                      • mreck Re: hahaha 12.02.08, 11:46
                                        nie leosiu martwie sie, czy jadłes dzisiaj sniadanko.
                                        cóz na salcesonik tez nie stać?
                                      • Gość: Elblazanin Re: hahaha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.08, 11:57
                                        W kazdym miescie sa biedni ludzie. I tym sie podniecasz? Naprawde kulturalny czlowiek nie szydzil by z tego, pokazujesz wlasnie wielka kulture olsztynska, gratulacje. Nabijac sie z biednych ludzi...zenada.

Ale coz Twoje slowa:
                                        "Ha ha ha ha ale poziom... Toż to Ty masz problem z tożsamością -
                                        popatrz na swój
                                        Cię
                                        przywróci społeczeństwu :) :) :)"

Naprawde wysoki poziom przedstawiasz.
                                        • leon.1 Re: hahaha 12.02.08, 17:07

Nie śmieję się z biedy tylko z Was. Że taką nędzę nam do województwa wcisnęli.
                                          Syf brud ubóstwo ! Kiedy Wy się w końcu wyniesiecie z tego województwa? Widzę że
                                          trzeba Wam pomóc... :) :) :)
                                          • Gość: Inny El Re: hahaha IP: 78.88.164.* 12.02.08, 18:03
                                            My sie smiejemy z ciebie.
                                          • michal_el do leona.1 12.02.08, 18:48
                                            Tak jak w poprzednim wątku, koniec pustych słów! Konkrety!
                                            Zacznijmy od tego, że widziałes kogoś w Elblągu, kto był źle ubrany. Śmiejesz sie z tej sytuacji. Smiejesz się z biedy tego człowieka. To jest fakt, i nic tego juz nie zmieni. Dowody są na "piśmie".
                                            Wracając do konretów.
                                            W jaki sposób zamierzasz nam pomóc w opuszczeniu województwa? Mam nadzieję, że podasz konkretne swoje zamierzenia.
                                            Dlaczego wciąż bardzo uwypuklasz to co widziałeś? Każdy z nas Elblążan do Olsztyna moze pojechać i zrobic dokładnie to samo. Wystarczy, że zobaczy np. jedną utelke na ulicy i stwierdzi ..... [wiadomo co].

• michal_el Re: do leona.1 12.02.08, 18:51
                                              konretów - konkretów
                                              utelke - butelkę
                                              • leon.1 Re: do leona.1 12.02.08, 19:14

Akurat Ciebie Michał najmniej się spodziewałem w tym wątku. Chyba jesteś trochę
                                                wyżej niż poziom tej "dyskusji". Te "argumenty" są dla takich jak ALf, Elbinger,
                                                Adam (i jego wcielenia), Mreck czyli dla "Elbląskiej Faszystowskiej Grupy
                                                Terroru i Upośledzania Myślenia" :)
                                                • michal_el Re: do leona.1 12.02.08, 19:32
                                                  Zauważ, że wymieniasz teraz tylko okreslona grupę. Wcześniej, nie koniecznie w tym wątku, pisałeś o ogóle, o wszystkich forumowiczach. Dlaczego oceniasz mnie i innych Elblążan po tym co piszą wspomnieni przez Ciebie forumowicze? Ja nie oceniam Olsztynian po wypowiedziach jakiegoś flustrata forumowego, nie oceniam Olsztyna po tym, ze widziałem kogos w Olsztynie w innych ciuchach niż H&M, Pierre Cardin i innych. Bieda jest wszędzie, niestety.
                                                  • leon.1 Re: do leona.1 12.02.08, 19:43

OK Michał. Sory.
                                                  • michal_el Re: do leona.1 12.02.08, 19:49
                                                    Ja to bym chciał, żebyś naprawdę już nie kusił nikogo do prowokacji. Przecież to forum równiez czytają dzieci;) Co oni z tego wyniosą? Nic.
                                                  • leon.1 Re: do leona.1 12.02.08, 20:11

Z tym problemem to zwróć się raczej do faszyzującej grupy ww osobników...
                                                  • michal_el Re: do leona.1 12.02.08, 20:24
                                                    Bez prowokacji nie będzie osobników:)
                                                  • leon.1 Re: do leona.1 12.02.08, 20:44

Będą. Byli gdy prowokacji nie było i wtedy prowokowali :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka