Kopalnia Soli w Bochni pobyt z dzieckiem

25.11.11, 21:49
Czy któraś z mam korzystała ze swoim dzieckiem z pobytu nocnego w tej kopalni w komorze? Jakie ewentualnie były efekty takiego pobytu? Polecacie taki wyjazd? Moje dziecko nie ma alergii , jest po testach, ale kaszel i katar jest non stop. Próbuję wszystkiego.
    • iit2 Re: Kopalnia Soli w Bochni pobyt z dzieckiem 27.11.11, 17:22
      Drogie mamy. Nike nie był z dzieckiem na takim pobycie nocnym ?
    • super-mikunia Re: Kopalnia Soli w Bochni pobyt z dzieckiem 27.11.11, 17:41
      Po jednej nocy za wiele chyba nie możesz się spodziewać..Są tam turnusy organizowane..My się tam wybieramy na jedną noc, ale na nic więcej oprócz fajnych wrażeń nie liczę.. wink
      • mama2razy Re: Kopalnia Soli w Bochni pobyt z dzieckiem 27.11.11, 17:52
        Witam!mieszkam w Bochni,cóż moge powiedzieć,myślę iż jedna noc nic oprócz frajdy nie przyniesie,to za krótko.Moja córka 4 lata temu mała skierowanie na taki turnus,był on bezpłatny,powodem był ciągły kaszel i katar.Turnus trwał 2 tyg poz tego co pamietam 5 godzin,zjeżdżała ze mna,powiem tak napewno była poprawa,znam dzieci które zjeżdzaja na takiej zasadzie co roku.,Bierze sie od lekarza dziecka zaświadczenie o ciągłych chorobach,wypełnia i składa w kopalni ,nastepnie czeka na rozpatrzenie,pamiętam ze bylo duzo dzieci przyjezdnych,nawet z odległych miejsc,więc ja osobiście polecam smile pozdrawiam
        • iit2 Re: Kopalnia Soli w Bochni pobyt z dzieckiem 07.12.11, 20:29
          Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Nie będzie to jednorazowy wyjazd, lub raczej zjazd, ale chcę kilka takich zjazdów zaliczyć. Np. raz w miesiącu, nie wiem nic na temat turnusów. Może trzeba zadzwonić do kopalni i się podpytać. Możecie powiedzieć coś na temat samych komór?
          Którą wybrać, czy tą ogólnodostępną , czy tą np.4 osobową , która jest wyżej i w innym miejscu.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja