Dodaj do ulubionych

kozaki z lidla dla dzieci

12.09.12, 08:48
Czy któraś kupowała? Fajne są? Jak rozmiarowo? Nie są zawyżone/zaniżone?
Obserwuj wątek
    • foxanka Re: kozaki z lidla dla dzieci 12.09.12, 08:54
      widziałam dziś, przy okazji wyprawy po ciastka ( moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina wink )
      nie podobają mi się, brzydko wykonane, źle ułożona wkładka, tandetne.
      ale ja mam " jazdy" z butami więc i zdanie może być wypaczone.
      • igajos Re: kozaki z lidla dla dzieci 12.09.12, 09:35
        Jak to dziś? Skoro oferta jest od jutra?

Kupiłam kozaki w lidlu 2 lata temu. Jako zapasowe, bo tak średnio mi się podobały. Córka chodziła w sumie głównie w tych lidlowych, a Bartka nie chciała nosić. Noga nigdy nie przemokła. Wyglądały na wygodne. Więc rok temu kupiłam już tylko lidlowe. I też nie miałam zastrzeżeń.
        W tym roku zupełnie inny model jest na fotkach.
    • camel_3d sa do doopy 12.09.12, 10:13
      kupilem 2 lata temu i podczas -15 mrozu podeszwa pekla...
      sa tanie wiec mozna 2 pary kupic..ale teraz wole juz jakosciowo lepsze Geoxy albo Super Fit
    • slonko1335 Re: kozaki z lidla dla dzieci 12.09.12, 10:29
      Miałam jako zapasowe w zeszłym roku dla córki i w sumie się jako te zapasowe sprawdziły ale też śnieg u nas to cały weekend był....chłopięcych nie kupowałam bo mi się nie podobały, te co mają być jutro wyglądają w gazetce okropnie, więc się nie skuszę. Rozmiarowo brałam o rozmiar większe niż normalnie młoda nosiła ale ona ma szeroką dość stopę i wysokie odbicie.
      • blaszany_dzwoneczek Re: kozaki z lidla dla dzieci 12.09.12, 12:39
        Ja w zeszłym roku kupiłam dla córki i były właśnie bardzo mięciutkie. Córka nie chciała w ecco snowride'ach chodzić, bo były dużo sztywniejsze, cały sezon w tych lidlowych przechodziła. Fajne były. Ale te co maja być teraz są trochę inne i brzydsze moim zdaniem.
        Córka miała (i ma, bo jeszcze będą dobre chyba) takie:
        allegro.pl/kozaczki-lupilu-rozm-23-i2621092163.html
    • mw144 Re: kozaki z lidla dla dzieci 13.09.12, 09:45
      Kidyś kupiłam sobie buty w Lidlu, były tak sztywne, że ani razu ich nie założyłam. Te dla dzieci też wydają mi się jakieś twarde. Syn ma jesienne, z zeszłego roku. Nie pała do nich entuzjazmem.
    • koza_w_rajtuzach Re: kozaki z lidla dla dzieci 13.09.12, 09:58
      Na forum "Zakupy" są bardzo polecane. Nie wiem jak te z tego roku, ale w tamtym roku byłam i nie kupiłam, bo na chude stopy z niskim podbiciem, a moja córka ma całkowicie inny rodzaj stopy wink, a dla syna nie szukałam. Z tego, co zauważyłam, to wkładka wewnątrz była krzywo wszyta, przynajmniej w tych kozakach, którym się przyglądałam, poza tym buty były sztywne, ale przykładowo kozaki, które kupiłam na ten rok dla syna z polecanej firmy Ecco też są sztywne i wg mnie nie sprawiają wrażenia wygodnych, normalnie bym ich nie kupiła, ale że zamówiłam na allegro, to jakoś tak wyszło..
      Jeśli masz zwyczaj kupowania dwóch par kozaków na sezon, to pewnie jest to dobry wybór na takie dodatkowe obuwie. Ja osobiście zaprzestałam zakupywania dwóch par, wolę w tej cenie kupić jedną parę już lepszych kozaków, najlepiej jakichś śniegowców, bo te nam się najlepiej sprawdzają.
    • marion80 Re: kozaki z lidla dla dzieci 13.09.12, 11:31
      Yyy...
      Widziałam je w gazetce. Wysłałam dziś męża, żeby kupił (bo ja w pracy siedzę). No i niby kupił. W gazetce były dwa modele, ale jak się okazało, nie było pełnej rozmiarówki (czyli tej reklamowanej), no i kupił ponoć ten model, którego nie chciałam, bo nie było rozmiaru. Co do rzeczywistego wyglądu i jakości, to nie wiem - zobaczę po pracy.

Cóż, nie stać mnie na obuwie dla dziecka (na jeden sezon, bo to 2-latek) za ok. 300 zł. Sobie nawet w tej cenie nie kupuję...
    • ola4-0 Re: kozaki z lidla dla dzieci 13.09.12, 13:58
      widziałam, kupiłam dla 3 latki, raczej na szczupłą stopę, widziałam buty w dużo wyższej cenie wykonane gorzej, spodziewałam sie zobaczyć jakieś niedoklejenia, niedociagnięcia a tu normalne jak dla mnie bardzo dobre wykonanie, wkładka równa, rzepy ok, szwy proste, naprawdę zadnych niedoróbek nie zauważyłam.
      Za tą cenę naprawdę warto, wyszły niecałe 40zł po rabacie.
      będzie miała koło domu. nie wiem jak się sprawdzą bo kupiłam po raz pierwszy buty w lidlu, zobaczymy.
    • deelandra Re: kozaki z lidla dla dzieci 14.09.12, 08:53
      wieści z frontu, bo wysłałam teściową
      chłopięce są bardzo sztywne, szczególnie na górze i wąskie i dla dzieci z małym podbiciem, dziewczęce są mięciutkie i przyjemne, w związku z czym młody będzie ganiał w tych bordowych, ktore brutalnie pozbawię kwiatów i tyle big_grin
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka