Dodaj do ulubionych

Prezent dla dwulatka - jaki?

13.08.13, 12:56
Witajcie. Jak w temacie - co kupić na 2gie urodziny synkowi? Lada dzień mamy imprezkę, przejrzałam trochę sklepy intern. z zabawkami i mam misz-masz i jestem bez konstruktywnych wniosków wink Co polecacie?
Obserwuj wątek
    • stokrotka445 Re: Prezent dla dwulatka - jaki? 15.08.13, 18:55
      Polecam jeździk Chicco www.okazje.info.pl/dd/dla-dziecka/chicco-jexdzidelko-lokomotywa.html - kilkoro dzieci zarówno moich jak i znajomych ją miało i jest to absolutny hit - niesamowicie mocny (nie do zniszczenia prawie) i ma coś takiego w sobie, że dzieci ją uwielbiają
      • tulimatka Re: rowerek biegowy 15.08.13, 23:52
        Rowerek biegowy właśnie chcemy kupić od nas, bo małemu aż oczy świecą jak gdzieś widzi. Ale jeszcze 2x dziadkowie chętni na prezenty, więc muszę im coś sensownego podpowiedzieć smile
        • mojemieszkanie24 Re: Prezent dla dwulatka - jaki? 16.08.13, 09:09
          1. rower biegowy PUKY
          allegro.pl/niemiecki-rowerek-biegowy-puky-lrm-krakowcht205-i3451272062.html
          2. warsztat na narzędzia ( są tańsze no ale to Bosch), my kupiliśmy taki bratankowi partnera. Bardzo sie cieszył i teraz miniwarsztat stoi w dużym warsztacie taty smile Są o wiele tańsze ale tutaj też chodziło o markę, by nie było wstydu w profesjonalnym warsztacie postwić tego ,,sprzętu" dla dziecka tongue_out
          allegro.pl/klein-8624-warsztat-narzedzia-bosch-dla-dzieci-i3462982708.html
          3. plecaczek do przedszkola- świetnie wygląda tongue_out Możesz kupić inny ciekawy plecaczek w o wiele niższej cenie ( np. skip hop kosztują około 90 zł). Koleżanka kupiła ten plecczek i jest zachwycona, mi tez się bardzo podoba. Wyróżnia się smile No ale zaraz ktos powie, że to dla snobów... no cóż smile
          allegro.pl/plecak-madpax-kolcostry-tabletonos-egzotyczny-mix-i3466770561.html
          4. skrzynka z narzędziami - koszt około 100 zł ( taka porządna)

5. kolejka ( tu wybór jest duży)

6. tablica magnetyczna, ta wygląda ciekawie i nie jest droga
          allegro.pl/jakosc-drewniana-tablica-kredowa-i-magnetyczna-24h-i3416037249.html
          7. hulajnoga

8. krzesełko i stolik do pokoju, tu mają fajne i można wybrać kolory:
          allegro.pl/stolik-krzeselko-ekologiczne-mix-kolorow-i3404213506.html
          9. tablic magnetyczna- układanki ( mała)
          allegro.pl/ukladanka-tablica-magnetyczna-kredowa-drewniana-i3449094366.html
          No jednak wolałabym, żebyś podła cenę....chociażby przybliżoną kwotę.

• tulimatka Re: Prezent dla dwulatka - jaki? 16.08.13, 15:45
            Wow, tyle pomysłów i z linkami wink dzięki, rozważę smile

mojemieszkanie24 napisała:

> 1. rower biegowy PUKY

> 2. warsztat na narzędzia ( są tańsze no ale to Bosch), my kupiliśmy taki bratan
            > kowi partnera. Bardzo sie cieszył i teraz miniwarsztat stoi w dużym warsztacie
            > taty smile Są o wiele tańsze ale tutaj też chodziło o markę, by nie było wstydu w
            > profesjonalnym warsztacie postwić tego ,,sprzętu" dla dziecka tongue_out

> 3. plecaczek do przedszkola- świetnie wygląda tongue_out Możesz kupić inny ciekawy plec
            > aczek w o wiele niższej cenie ( np. skip hop kosztują około 90 zł). Koleżanka k
            > upiła ten plecczek i jest zachwycona, mi tez się bardzo podoba. Wyróżnia się smile
            > No ale zaraz ktos powie, że to dla snobów... no cóż smile

> 4. skrzynka z narzędziami - koszt około 100 zł ( taka porządna)
            >
            > 5. kolejka ( tu wybór jest duży)
            >
            > 6. tablica magnetyczna, ta wygląda ciekawie i nie jest droga

> 7. hulajnoga
            >
            > 8. krzesełko i stolik do pokoju, tu mają fajne i można wybrać kolory:

> 9. tablic magnetyczna- układanki ( mała)
    • ajszak Re: Prezent dla dwulatka - jaki? 15.08.13, 23:10
      U mnie sprawdzily sie klocki zwykle plastikowe ma ich mnustwo teraz przechowuje je w tzw chomiku. bawi sie do tej pory ( ma 4 latka) mozna kupic mniej i z czasem dokupywac. Sprawdzily sie tez klocki wafle. Rowerek biegowy - fajna sprawa choc moj potrzebowal czasu zeby sie odwazyc i sprobowac. Pozatym auta wadera (niezniszczalne) smieciarka, betoniarka, dzwig- zalezy od upodoban. Moj wariuje po polu teraz i gania z autami a na zime myje i w domu.
        • tulimatka Re: nie zasypujcie dziecka prezentami. 16.08.13, 13:14
          Kask to świetny pomysł smile jakoś nie pomyślałam, że kask też pewnie swoje kosztuje... Dzięki!

agus7 napisała:

> Skoro Wy kupujecie rower to dziadkowie niech kupia kask.
          > Dla dwulatka polecam tez ksiazki o ulicy Czeresniowej - na teraz "Lato" albo "J
          > esien na ulicy Czeresniowej".
          • agus7 Re: nie zasypujcie dziecka prezentami. 16.08.13, 15:19
            Ciesze sie ze troche pomoglam, a moja podpowiedz nie okazala sie "oczywista oczywistoscia" smile kaski kosztuja przewaznie po 100+, a wiec moga kosztowac nawet ponad polowe ceny roweru. Tylko pamietajcie ze kask trzeba dobrze dobrac do glowy, nam sie to nie do konca udalo (nie wiedzialam ze to takie wazne i maz pojechal sam z synem, pewnie nie mial dostatecznie duzo cierpliwosci zeby mierzyc x sztuk).
            • tulimatka Re: nie zasypujcie dziecka prezentami. 16.08.13, 15:41
              No właśnie, dobrze dobrany to znaczy..? chyba chodzi tylko o to żeby nie był za mały, nie za duży..? i oczywiście odpowiednio twardy wink ? W przyszłym tygodniu jedziemy przymierzać i rowerki i kaski i ja będę to osobiście dopilnuję synka żeby wszystko przymierzyć smile

agus7 napisała:

> Ciesze sie ze troche pomoglam, a moja podpowiedz nie okazala sie "oczywista ocz
              > ywistoscia" smile kaski kosztuja przewaznie po 100+, a wiec moga kosztowac nawet p
              > onad polowe ceny roweru. Tylko pamietajcie ze kask trzeba dobrze dobrac do glow
              > y, nam sie to nie do konca udalo (nie wiedzialam ze to takie wazne i maz pojech
              > al sam z synem, pewnie nie mial dostatecznie duzo cierpliwosci zeby mierzyc x s
              > ztuk).
      • tulimatka Re: nie zasypujcie dziecka prezentami. 16.08.13, 11:27
        A dlaczego mam nie zasypywać, niech się cieszy moje dziecko i my razem z nim. Okazja przednia, raz w roku, urodziny. Naprawdę czy to jest zasypywanie że dziecko dostanie rowerek i 2 prezenty typu autko, puzzle, książka czy coś tam jeszcze o czym tu piszemy.
        Na 4 czy 8 urodziny też tak zrobimy, będzie prezent od rodziców i dziadków. Jeśli uda nam się je dobrze wychować to doceni.

>Taka dziwna moda nastala. A Dziecko i tak nie Doceni wszystkiego.
        >Skoro chcecie kupic juz rower to niech dziadkowie sie dorzuca lub kupia ksiazeczke. >Dzecko ma DOPIERO 2 lata. Co bedzie na 4 czy 8 urodziny?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka