Dodaj do ulubionych

Co wasze dzieci powiedziały śmiesznego ostatnio?:)

24.07.15, 12:33
Podczas spaceru.
Pani: Chłopczyku, a jak ty się nazywasz?
Bartuś(3l): Nie mam pojęcia.
Obserwuj wątek
    • mama2na6 Re: Co wasze dzieci powiedziały śmiesznego ostatn 25.07.15, 15:09
      W domu starszy syn kładzie papierek od loda na stoliku ja - hej kolego A gdzie my mamy kosz ? W tym czasie młodszy 2,5 roku mówi -No jak to gdzie chodź pokaże Ci ..bierze mnie za rękę prowadzi do kuchni otwiera szafkę i mówi - od kiedy pamiętam jest tutaj ..oj słabo z Twoją pamięcią mamusiu ...
    • mama_kotula Re: Co wasze dzieci powiedziały śmiesznego ostatn 31.07.15, 13:23
      - Kiedyś będę miała taką lalkę na guzik - oznajmiła Maria (3,5 roku) - która bedzie budować z moich klocków.
      - Jak będę duża - westchnęłam - to będę mieć taką lalkę, która będzie za mnie sprzątać.
      - Cha cha - wybuchnęlo śmiechem dziecko - to przeciez ja!!! Znaczy, jak bede duża. To razem będziemy miały te wszystkie dzidziusie.
      - O - mruknęłam - a w którym pokoju?
      - No na górze przecież! Będziemy spać w dolnym łóżku. Ty, tata, ja i mój mąż, którego najpierw poznasz oczywiście.
    • oregano1 Re: Co wasze dzieci powiedziały śmiesznego ostatn 31.07.15, 21:55
      To co poniżej rozśmieszyło do łez przypadkowego słuchacza ,mnie niekoniecznie;
      Mój 5 letni wnuk jest lego maniakiem(ma ponad 40 zestawów klocków w/g mnie Lego powinno wypłacać wink mu małą premię za aż !takie zainteresowanie ).
      Dzisiaj ,podczas spaceru usiedlismy na chwilkę na ławeczce i mój wnuczek mówi:
      -babciu ,pamiętasz,że macie mi ze Stasią(2 babcia ) kupić taki i taki zestaw(dosc drogi,rano była lektura nowego katalogu Lego)
      ja odpowiadam-kochany nie mamy kaski , a mały na to, babciu możecie zrobić napad na bank!!!
      Przypadkowo usłyszał to jakiś pan i usmiechnięty mówi ;"młody jesteś bezkonkurencyjny,dawno się tak nie uśmiałem" czy na pewno jest to powód do śmiechu?
    • chayah Re: Co wasze dzieci powiedziały śmiesznego ostatn 15.02.19, 20:19
      Powiedzonka mojej siostry ciotecznej.
      T. ma 4,5 roku.

- Tato, jak będę duża, to wypijemy razem kawę.

Wraca ze spaceru:
      - Tato, a dlaczego my tu mieszkamy?
      - Bo tatuś wziął kredyt i kupił ten domek.
      - Taki kredyt, co się rysuje na chodniku?

Przychodzi ksiądz po kolędzie - T. bierze kropidełko i mówi:
      - Teraz ja posprzątam!

- Tato, a wiesz, że cię lubię?
      - Tak? I kogo jeszcze lubisz?
      - Mamę, i Bajzelka (pies mojego wujka i mojej cioci)... I nasz domek...
      - A co najbardziej lubisz w domku?
      - Galaretkę.

- Tato, idę zrobić kupę, bo to najważniejsze w chorobie.

- Tato, a prawda, że najważniejsze to zjeść cały obiad?
      - Tak, córeczko.
      - Ale mnie to nie dotyczy!
      smile
    • mja-15 Re: Co wasze dzieci powiedziały śmiesznego ostatn 28.02.19, 15:31
      Na dłuższe wyjazdy na wakacje - góry/morze - w samochodzie włączamy synowi (5,5 roku obecnie) bajki na tablecie.
      Ostatnio rozmowa w drodze do przedszkola/pracy:
      - Chciałbym zobaczyć Everest.
      - To daleko stąd. W Azji. Trzeba długo jechać.
      - To ile bajek musiałbym obejrzeć, żeby tam dotrzeć?
    • karla792 Re: Co wasze dzieci powiedziały śmiesznego ostatn 06.06.19, 14:05
      Ja jestem projektantem z zawodu i chcąc nie chcąc, często pokazuje swojemu 4 latkowi o zobacz jakie ładne pomieszczenie, albo jakie brzydkie, o jakie ładne drzewa itd. No i pewnego dnia mój syn poszedł na jakąś uroczystość z mężem i siadła obok nich jakaś starsza kobieta, a mój mały nagle wypalił;,,Tato, ale ta Pani jest brzydka''. Wyszło nie fajnie, chociaż trochę śmiesznie.
    • karla792 Re: Co wasze dzieci powiedziały śmiesznego ostatn 06.06.19, 14:23
      Jeszcze jedno mi się przypomniało, mój syn jak miał może z 2,4 lata bał się megafonów, nie wiem skąd mu się to wzięło. No i poszliśmy do kościoła. Jest msza ludzie się modlą i oczywiście były megafony, mój syn nagle na całe gardło się wydarł ,,Pomocy'' wszyscy ludzie oczywiście na mnie, co ja dziecku robię w kościele. Ale to nie koniec, nie długo po tym zdarzeniu ja z obecnym mężem brałam ślub. Synkiem zajmowała się chrzestna, no i składamy ta przysięgę i wiadomo chrzestna chciała zobaczyć tez trochę mszy i znowu ten sam numer, nasz mały synek zaczął krzyczeć ,,Pomocy''.wink
    • chayah szlaban na słodycze 15.10.20, 21:23
      Któregoś dnia moja siostra cioteczna (miała wtedy 4 albo 5 lat) chciała cały czas jeść słodycze. Doszło do tego, że zaczęła jeść ciastka przed obiadem. Jak wujek to zobaczył, od razu zareagował:
      - Jak nie przestaniesz jeść ciastek przed obiadem, to dostaniesz szlaban na słodycze!
      - A na jak długo?
      - Piątek po południu, cała sobota i może niedziela rano…
      - A i dobrze! Wcale nie zamierzałam w te dni jeść słodyczy!
    • chayah obiad 15.10.20, 21:26
      Znowu T. smile

Mam urodziny. Goście siedzą przy stole, podczas gdy ja bawię się z T. w moim pokoju. T. widzi, jak jem ciastko a potem chipsy, podchodzi do mnie i mówi:
      - A ja nie mogę jeść słodyczy.
      - Dlaczego?
      - Bo nie zjadłam OBIADA tongue_out
    • chayah rekin 15.10.20, 21:29
      Śpiewam piosenkę. Tekst leciał mniej więcej tak:
      "Nikodem, Nikodem, nie równaj nawet się z Bodem,
      Przy tobie Bodo i Igo Sym też są byle kim"

Podchodzi T. i pyta "Jaki rekin???" big_grin

Nie wiedziałam, co odpowiedzieć big_grin
    • chayah i jeszcze trzy 16.10.20, 20:37
      - Dobranoc, T., niech ci się przyśnią same aniołki!
      - I szafa, tato! smile

Dzwoni telefon. Mama odbiera - przybiega T. i woła do słuchawki:
      - Nie mamy DYWANA. smile

T. wypytuje mnie o moją mamę:
      - Gdzie jest ciocia?
      - W łazience.
      - A dlaczego?
      - Bo musi zrobić siku.
      - A dlaczego?
      - Bo jej się chce.
      - A kupę też musi zrobić?
      - Nie wiem.