Dodaj do ulubionych

co na Mikołaja 17m?

22.11.16, 22:58
Kupujecie coś? Bardzo chciałabym coś kupić córeczce bo w sumie ma b.mało zabawek. Oprócz duplo ma jeszcze kubeczki ustawiane w wieżę, piłkę sensoryczną, lalę i misia. Bawi się najchętniej pudełeczkami, kasztanami, kładzie misia spać do kartonu itp.
Macie jakiś hit dla dziewczynki około 17m?

Obserwuj wątek
    • ania.n-82 Re: co na Mikołaja 17m? 22.11.16, 23:09
      Córka dostała łóżeczko dla lalek (z pościelą) na dzień dziecka właśnie jak miała półtora roku i często się nim bawi. Bardzo lubi lale szmaciane, małą torebkę (tylko na 1,5 roku nie zapinaną na zamek, bo będzie za trudna w obsłudze!), a oprócz zabawek opaski i bransoletki.
    • camel_3d mala czekoladke... 23.11.16, 10:48
      do buta..i juz.. liczy sie niespodzianka..a nie jej wielkosc.. zobaczysz jaka radosc dzeicko bedzie mialo kiedy przypadkiem znajdzei np czekoladowego misia w bucie.
    • monu29 Re: co na Mikołaja 17m? 23.11.16, 12:15
      Na Mikołaja, czyli do buta 6 grudnia, tak? Córka dostanie książeczki, bo uwielbia je przeglądać. Kupiłam chyba 5, w tym jedna taką jakby 3D. U nas na Mikołajki zawsze jest takiś drobiazg tylko, symobliczny. Natomiast pod choinkę dostanie parę dużych prezentów. Oprócz dwóch zestawów duplo, wybraliśmy jej figurki Disney'a i sklep, w którym te figurki może wystawiać na wystawie, jest jakaś wyrzutnia czy coś takiego. Bo ona uwielbia wszystko co można ustawiać, wrzucać, przerzucać itp. Właśnie zabawy takie, jak Twoja córka kasztanami. I jeszcze interaktywny statek (Arkę Noego) z figurkami i zwierzątkami. Jak chcesz to podam Ci konkretne nazwy. Nie piszę ich od razu, żeby nie być posądzoną o reklamę.
      • ania.n-82 Re: co na Mikołaja 17m? 23.11.16, 16:49
        Na biegówkę jeszcze trochę za wcześnie - przed drugimi urodzinami raczej się nie przyda. Jeśli coś do jeżdżenia na teraz, to jeździk Bobby Car.

Książeczki o Kici Koci też polecam, a najbardziej polecam książkę "Bobo" smile
        • zabka141 Re: co na Mikołaja 17m? 23.11.16, 20:06
          A tu sie nie zgadzam co do biegowki. Nawet sprawdzilam kiedy moja zaczela i mam zdjecia jak juz dobrze jezdzi majac 16 miesiecy. Teraz 2.5 latka jezdzi juz na normalnym rowerze dwukolowym bez extra kolek. A to wszystko dzieki wycwiczeniu na biegowce.

Dzieci potrafia wiecej niz nam sie wydaje.

• eowina123 Re: co na Mikołaja 17m? 23.11.16, 20:37
            A pewnie latem zaczęła? Też właśnie chciałam córce kupić biegówkę (18m) i uznałam, że fizycznie pewnie by dała radę, ale jak ją poubieram w zimowe to już może być ciężko. Ale może się mylę? Kupić teraz czy czekać do wiosny?
            • zabka141 Re: co na Mikołaja 17m? 23.11.16, 22:12
              Latem jezdzila juz super, wiec chyba musiala na wiosne zaczac. Kupuj teraz: 1) zima moze byc taniej, 2) prawdziwej zimy to u nas nie ma i pewnie bedzie tylko na krotko, wiec jesli ubierzesz ortalionowe wierczhnie spodnie na normalne i kurtke normalna zimowa to dziecko chyba moze sie ruszac. Fajna zabawa. Moze byc tez tak ze dziecko sprobuje ale bedzie chcialo zajac sie pozniej.
    • eowina123 Re: co na Mikołaja 17m? 23.11.16, 20:34
      Moja córka w takim samym wieku i u nas hitem są takie malutkie mebelki dla lalek i dostosowane dla nich lalki (da się je sadzać, stawiać, no i kłaść, ale to raczej wszystkie potrafią smile). Właściwie to te mebelki są mniej w użyciu niż same figurki, które młoda sadza i rozstawia w po całym mieszkaniu.
      No i jeszcze się przymierzam do kupna wózka dla lalek, bo swego czasu zawsze kradła innym dzieciom na placu zabaw.

A swoją drogą zazdroszczę małej ilości zabawek. U nas się tego walają tony, a nie mogę przetłumaczyć babci, żeby dała spokój uncertain a mnie zawsze żal wyrzucić...
      • mikipolo Re: co na Mikołaja 17m? 23.11.16, 21:04
        U nas zabawka tylko na urodziny, Mikołaja i Święta. My jeszcze nic nie kupiliśmy, ma to co dostała. Wyuczylismy ludzi że nie przynoszą chinszczyzny z kiosku z byle wizyta. Potrafi bawić się czymkolwiek, ma porządek, zabawki tylko w 1 pokoju w 1 koszu. Zabawki wymieniam i chowam jej co 2 tygodnie żeby na wierzchu było tylko kilka i stęskniła się za innymi. Polecam smile
        Chyba kupię książeczki jednak smile
        • eowina123 Re: co na Mikołaja 17m? 23.11.16, 22:37
          Ja swojej córce kupiłam tylko raz zestaw zabawek do kąpieli. No i mnóstwo książek. Ale moja rodzina jest po prostu mniej wyuczalna niż twoja smile już nie jedna rozmowa była na ten temat... Echh szkoda gadać uncertain
    • audrey81 Re: co na Mikołaja 17m? 24.11.16, 12:59
      Serie ksiazek z Ulicy Czeresniowej. U nas hit niezmienny, uwielbia jak się jej opowiada, a i sama potrafi się zająć oglądając obrazki. Wszelkiego rodzaju klocki, kredki, farbki do malowania palcami i może piasek kimetyczny? U nas tez hitem jest przebijanka z Ikea i konik na biegunach. Codziennie w użyciu wink
    • agulak1987 Re: co na Mikołaja 17m? 25.11.16, 08:35
      Moim zdaniem fajnym prezentem będą klocki #LEGODUPLO Pociąg z cyferkami. Klocki maja żywe intensywne kolory, przeróżne kształty. Dziecko przy pomocy klocków, bawiąc się, może uczuć się kolorów i podstaw liczenia. Rozwijają wyobraźnie i kreatywność dziecka. Klocki są bardzo dobrej jakości przystosowane dla dzieci w wieku 1,5 - 5 lat. Można łączyć ze sobą różne zestawy.
      Jestem Ambasadorka LEGO DUPLO. Super kampania realizowana w ramach kampani marketingu rekomendacji Streetcom. Otrzymalismy paczke Ambasadorki, a w nim zestaw Pociag z cyferkami, 10 minizestawow oraz 10 ulotek od rozdania. Klocki mega miło nas zaskoczyły. Do tej pory bawiliśmy się zwykłymi klockami. Pierwsze klocki LEGO DUPLO są przeznaczone dla dzieci od półtora do 5 lat. Choć i roczne dzieci są zainteresowane nimi. Żywe kolory oraz przeróżne kształty elementy dają naszym dzieciaczkom wiele mozliwosci ukladania przestawiania a co za tym idzie świetnej zabawy. Klocki LEGO DUPLO są większe od standardowych klocków, a wiec dzięki temu są doskonale dla małych dzieci. Ponadto dziecko może uczyć się dzieki pociągowi z cyferkami podstaw liczenia. Mój 21 miesięczny synek od otrzymania paczki z zestawem bawi się nim codziennie. Początkowo bawi się pociągiem z cyferkami.A później układa go na własny sposób i powstają różne wieże, ciuchcia z pustymi wagonami itp. Polecamy klocki dobrej jakosci, służą nie tylko do zabaw ale rowniez do nauki kolorow I liczb

#LEGODUPLO #SwiatLEGODUPLO #KreatywnoscMaluszka #BawiIUczy #streetcom

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka