Dodaj do ulubionych

Popuszczanie stolca u 4-latki

16.12.19, 23:25
Od 2-3 tygodni moje dziecko zaczęło budzić bieliznę. Na początku to zbagatekizowalam bo to był jakiś pojedynczy, naprawdę niewielki epizod i stwierdziłam, że pewnie zjadla za dużo słodyczy lub coś w tym stylu. Ale od kilku dni, ok. tygodnia zdarza się to częściej i jest tego więcej. Córka nigdy nie miała takich problemów, raczej regularne wyróżnienia, chociaż ostatnio może jest ich mniej (zamierzam to zacząć poważnie obserwować). Generalnie mało pije, ostatnio na bakier z warzywami, w przedszkolu nie wiem jak zjada ( podobno ok). Po ostatnim zapaleniu oskrzeli i ciągłych katarach lekarz zalecił immunotrofine do konca grudnia ( bierzemy jakoś od 12 listopada, równie, 1,5 roczna córka, ale ona z zalecenia laryngologia z uwagi na problem z migdałami). Zaczynam się zastanawiać czy to ten syrop nie jest winien bo może wpływać na tarczyce(chyba już go odstawie), czy to rzeczywiście problem diety bądź jakis czynnik psychologiczny ( za miesiąc rodze trzecie dziecko, może to jest powodem, pytalam o przedszkole--mówiła że jakis chłopiec bije ja po rączce, ale z przedszkolem nie ma problemu, chętnie chodzi, jest zadowolona, na kolezanki. Dzisiaj pdalam ba noc probiotyki. Aha, córka mówi, że nie czuję, że musi do toalety. Poobserwuje ja jeszcze i po świętach odwiedzę pediatre.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka