Dodaj do ulubionych

Zaświadczenie o alergii do przedszkola

11.10.21, 11:20
Okres jesienny – czas sprzyjający infekcjom. A u nas infekcja na przemian z alergią.

W efekcie syn zamiast spędzać czas w przedszkolu jest przy mnie. Katar, kaszel – raz infekcja, raz alergia.

W tym roku rozpoczął swoją przygodę w przedszkolu. Myślałam, że będę miała więcej czasu na pracę. Myślałam, że będę miała więcej czasu dla siebie. Cieszyłam się szczęściem syna, który uwielbia chodzić do przedszkola. Tak szybko przeszedł okres adaptacji. Polubił nowe ciocie i nowych kolegów. Rano budził się dużo przed budzikiem, żeby czasem nie spóźnić się na tramwaj. Tak bardzo chciał tam być. No ale: infekcja, alergia.

O ile infekcje złapał raz, tak cały czas miał silne objawy alergii. Niestety z jego objawami nie mogliśmy chodzić do przedszkola (katar, kaszel), chyba, że zdobędziemy zaświadczenie o alergii.

Obserwuj wątek
    • blogodrudej Re: Zaświadczenie o alergii do przedszkola 11.10.21, 11:22
      blogodrudej napisał(a):

> Okres jesienny – czas sprzyjający infekcjom. A u nas infekcja na przemian z ale
      > rgią.
      >
      > W efekcie syn zamiast spędzać czas w przedszkolu jest przy mnie. Katar, kaszel
      > – raz infekcja, raz alergia.
      >
      > W tym roku rozpoczął swoją przygodę w przedszkolu. Myślałam, że będę miała więc
      > ej czasu na pracę. Myślałam, że będę miała więcej czasu dla siebie. Cieszyłam s
      > ię szczęściem syna, który uwielbia chodzić do przedszkola. Tak szybko przeszedł
      > okres adaptacji. Polubił nowe ciocie i nowych kolegów. Rano budził się dużo pr
      > zed budzikiem, żeby czasem nie spóźnić się na tramwaj. Tak bardzo chciał tam by
      > ć. No ale: infekcja, alergia.
      >
      > O ile infekcje złapał raz, tak cały czas miał silne objawy alergii. Niestety z
      > jego objawami nie mogliśmy chodzić do przedszkola (katar, kaszel), chyba, że zd
      > obędziemy zaświadczenie o alergii.
      >

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka