Dodaj do ulubionych

Pobyt w na oddziale Kardiochirurgii w Łodzi

03.01.22, 17:22
Dzień dobry. Nazywam się Jacek Dajewski i jestem studentem Projektowania Usług na Uniwersytecie SWPS. Na studiach studiach każdy z zespołów pracuje z wybraną instytucja starając nie zaprojektować nowe usługi czy usprawnić już istniejące procesy.

Mój zespół pracuje z Fundacją K.I.D.S, której misją jest zamiana szpitali dziecięcych w miejsca bardziej przyjazne i nowoczesne. Fundacja wspólpracuje z odziałem kardiochirurgii Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi W naszym projekcie skupiamy się na doświadczeniach hospitalizowanych dzieci i ich rodziców.
Jestesmy w takim momencie naszej pracy, gdzie chcemy poznac i te dobre i te trudne doświadczenia rodziców będących pacjentami tego oddziału w okresie do około 9 miesięcy temu.Szukamy respondentów, tzn osób chcących poświęcić nam godzinę by porozmawiać online o swoich doświadczeniach - dzięki temu lepiej poznamy ścieżkę rodzica i dziecka od moment przyjścia do szpitala, aż do wypisu w dłoni.
Szukamy uniwersalnego rozwiązania, które można będzie zastosować na oddziałach dziecięcych w wielu szpitalach w Polsce. Jeżeli jesteście Państwo byłymi lub obecnymi pacjentami tego oddziału i chcecie ziać udział w badaniu proszę o kontakt na: j.dajewski@gmail.com

P.S. Jeżeli Państwa dzieci nie były pacjentami tego oddziału, ALE innego (w ciągu ostatnich 6 miesięcy) w którym opieka przebiegła wzorcowo również proszę o kontakt. 

Z góry serdecznie dziękuję.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka