Dodaj do ulubionych

6 latka nie chodzi do przedszkola, problem z mową

09.05.23, 20:33
6 latka nie chcę chodzić do przedszkola, a jak juz pójdzie to się nie bawi, nic nie je, nie odzywa się, nie załatwia się ( nie chodzi do toalety). W domu zdarza jej się zrobić kupę w majtki lub siku. Ma tez problemy z mową mówi swoje słowa i nie zrozumiale np. Boboba zamiast podoba, lilesej ( nie wiem co to znaczy). Gdy przychodzi ktoś z rodziny i zadaje pytanie to się tylko patrzy czasem chodzi w kółko i nie odpowiada. Ssie palca oraz dubie w nosie. Gdy ktoś się pyta ile ma lat odpowiada nie wiem. W domu kiedy wyłącza się jej telewizję potrafi wymuszać ryk i ryczy na cały dom a zaraz potrafi się śmiać jak się jej powie cos śmiesznego. Gdy chcę grać na laptopie wyje ciągle ja chcę grać, ja chcę grać dopóki nie dostanie tego czego chcę.
Obserwuj wątek
    • kanna Re: 6 latka nie chodzi do przedszkola, problem z 14.06.23, 21:58
      Psycholog i diagnoza. Szybko,
      Do logopedy chodzi?
      • barbara3123 Re: 6 latka nie chodzi do przedszkola, problem z 16.06.23, 22:26
        Miała diagnozę psychologiczna w poradni psychologiczno pedagogicznej i po tym w poradni dostała opinie o wadach wymowy. Do logopedy chodzi. Co by pani jeszcze proponowała by zrobić ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka