Dodaj do ulubionych

O jak tu wczoraj milutko bylo...

06.12.05, 09:59
Szampan się lał...wink)
Ujawnił się Tato_Frutki...wink)
Rodzice_Olka u Mmali na kozetce...wink)
Co po niektórym dzieci rozregulowały się w spaniu i że niby winna JA...wink)
Malunio zasnął o 22:30 po tym jak go położyliśmy w łóżeczku... może to Wasze
dzieci musiały się "zepsuć" żeby mój się "naprawił" wink)))
Pojawiła się Stenka....wink) Barbi ja też chcę..!!!!!

A ja już mam dosyć podejmowania życiowych decyzji wink))
Idę po kawę przynieść komuś??
Obserwuj wątek
    • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:04
      ja poproszę herbatkę, no i opowiedz w skrócie co sie działo ba twoja synowa
      skutecznie przeszkadza mi w lekturze!
      • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:06
        owocową czy oryginal tea?
        Wiolka wyobraź sobie, że to nie Barbi z nami tu buszuje tylko Danuta Stenka...

Ty mi złego słowa nie mów na moją synową...
        • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:08
          ale sie nawyrabiało, biedna Barbi! ale ty tez nie jestes Xemm tylko Danuśka, a
          mąż Pam to przebieraniec!
          • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:10
            rozdwojenie osobowści normalnie....
            a Ty tez nie Wiolka tylko teściowa Malunia... e to nie był najlepszy przykład ;-
            ))
            • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:11
              zaraz lece do lustra z dowodem osobistym i sprawdze
              • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:12
                zwierciadełko powiedz przecie.... co Ty ono kłamie, jakieś zmarszczki mi
                pokazuje...
                • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:13
                  no moje też przekłamuje!
                  ale twoja synowa dzisiaj pospała! do 8:45!!!
                  • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:14
                    to oni chyba telepatycznie się łącza, u nas tak samo wink)
                    • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:15
                      no i gdzieś doczytałm, ze się zbuntowałaś w kwestii zimnej pupy...
                      • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:16
                        kurde, to nic nie wiem!
                        muszę wieczorkiem nadrobić braki, tylko kolezanka sie zapowiedziała, mało czasu
                        cholerka
                        • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:17
                          no teraz to już jest ciepła, bo Kaśka śpi w domu wink)
                          • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:19
                            wczoraj mi sie udało, a akurat wczora było cieplutko na podwórku
                            • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:19
                              mówisz że kaprys Kaśki jest wprost proporcjonalny do temperatury powietrza
                              • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:21
                                i odwrotnie proporcjonalny do wytrzymałości jej matki
                                • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:22
                                  he he dobre
                                  • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:23
                                    prawdziwe co gorsza
                                    • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:26
                                      e Kaśka już przełamała się, a więc możesz już zapomnieć o ciepłych majtach
                                      • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:27
                                        co ty wyciągnęłam już na dzisiejsza trasę, marudzi rasowo
                                        • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:28
                                          a już myślałam welcome to stringi.....
                                          • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:29
                                            jak nikt nie widzi to sobie je czasami wyciągam i popatrzę, powzdycham i schowam
                                            • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:31
                                              eh łza się w oku kręci, jak Kaska spi teraz w domu to możesz sobie je nawet
                                              przez chwilę ponosić
                                              • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:36
                                                własnie dzwonił mikołaj, a co do wiadomych utensyliów to na razie tylko
                                                oglądam, szkoda mi nosić, oszczedzam na lepsze czasy
                                                • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:41
                                                  i co konsultował z Tobą kwestię prezentu
                                                  • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:42
                                                    niestety nie, ale dowiedział sie że nie ma po co wracać do domu bez
                                                  • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:43
                                                    no i dobrze że go uświadomiłaś wink)a ON coś dostał??
                                                  • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:45
                                                    cudna żona mu wystarczy za wszystke prezenty!!!
                                                  • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:47
                                                    a co Twój mąż jest poligamistą wink))))))
                                                  • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:47
                                                    już wiem skąd te ciągoty do islamu...
                                                  • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:50
                                                    co do islamu, to mój mąż twierdzi ze gdyby oni tam mieli takie żony jak on to
                                                    też by poprzestali na jednej
                                                  • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:48
                                                    z kim ty trzymasz, przepraszam bardzo???!!!!
                                                    twoja synowa daje tak popalic, że moze nie doczekać ślubu
                                                  • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:51
                                                    osz matko taki żarcik mi się wyrwał drobniutki...wink) a tu już wymagają od
                                                    Ciebie z kim trzymasz, za kim głosujesz...
                                                    trzeba szybko organizować ślub i wysłać ich w podróż polubna... starzy musza
                                                    trochę odetchnąć
                                                  • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:52
                                                    dobra, dobra, znam ja ci te żarciki,sama w nich gustuje
                                                  • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:53
                                                    uffffffffffffffffffffffff
                                                  • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:53
                                                    jak to mówi Stanke... kamień mi z nerki spadł...
                    • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:15
                      prawdziwa miość! tyle że ona w łózku od 7:30
                      • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:16
                        patrz ta płeć męska to już w krwi ma to włóczenie się po nocach
                        • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:17
                          nic to, już ja córkę przeszkole, będzie Malunio sie trzymał domu jak mało który!
                          • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:18
                            jak dobrze pójdzie to może doczekają złotych godów...wink))
                            • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:20
                              dla nich to brak nazwy, tyle lat razem to jeszcze nikt nie wytrzymał, nawet
                              zaocznie
                              • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:21
                                w sumie nieformalnie już im licznik bije
                                • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:21
                                  o to chodzi
                                  • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:26
                                    a o czym Ty myślałaś...

był u Ciebie Mikołaj
                                    • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:29
                                      no właśnie jeszcze nie! jestem bardzo zdziwiona, bo przecież najgrzeczniejsza z
                                      całego podwórka byłam w tym roku! jak wróci do domu to sobie inaczej
                                      porozmawiamy
                                      • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:29
                                        ja też przewaliłam poduchę z każdej strony... tak to ja z Mikołajem nie będę
                                        się bawić...
                                        • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:31
                                          no mojemu też sie dostanie, tym bardziej że był informowany o tym, że w niego
                                          wierze i życzę sobie dostać prezent
                                          • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:33
                                            mój Mikołaj pytał mnie do której Empik dzisiaj czynny.... że niby mam się nie
                                            domyslić wink)
                                            tylko ma problem bo dzisiaj po południu ja wybywam... idę do GINEKOLOGA (fajny
                                            prezent mikołajkowy sobie zrobiłam)wink))
                                            • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:36
                                              jak ginekolog fajny, to prezent całkiem niczego sobie
                                              • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:39
                                                ginekolog taki se.... i dlatego domagam się prezentu od mojego prajwet Mikołaja
    • wenus.z.willendorfu Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:37
      CZeść dziewczyny!
      Czy u Was też tak leje?!
      • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:38
        u mnie mgła że nic nie widać

cześć Wenus
        • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:41
          u mnie niestety ładna pogoda, czesc
          • wenus.z.willendorfu Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:49
            Wiolka, dlaczego "niestety"?
            • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:51
              bo nie można z czystym sumieniem w domu posiedzieć, tylko płaszcz na garba i w
              trasę
              • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:51
                no to Wenus ma mocne alibi
                • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:54
                  spadam na pół godziny, muszę zapodac czopa kaśce bo mnie wykończy - teraz jej
                  ida jej własne zeby, bo tamte co były Jacha i Ulki wyszły bezboleśnie, no i
                  powalczymy z owockami
                  • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:55
                    si ju lejter
                    a byłaś już powitać Barbi w progach Wenus
                • wenus.z.willendorfu Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:55
                  Niby mam mocne alibi, ale jak Frutka sie porządnie na spacerze nie wybiega, to
                  mi całą chałupę zdemoluje sad
                  • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 10:57
                    czyli parasolka w dłoń, ortalion na grzbiet.... czeka się nie robi dla dziecka
                    tj. SPOKOJU dziecka
                    • wenus.z.willendorfu Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:00
                      Xemm, chyba dla SPOKOJU RODZICA wink
                      • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:02
                        bardzo dobrze odczytałaś ten tekst między wierszami wink))
                        • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:06
                          dostałam list od mikołaja, zaraz wam napiszę tylko skocze powitać Barbi
                          • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:11
                            oto tresć listu
                            Droga Wiolu
                            nie otrzymałem od ciebie w tym roku listu. Dlaczego?
                            czyżbyś przestała we mnie wierzyć?
                            skoro nie otrzymałem listu, to nie wiem jaki prezent chciałabyś otrzymac.
                            dlatego przesyłam ci te drobną kwotę, zebyś mogła kupić sobie coś, co sprawi ci
                            przyjemnośc.
                            pozdrawiam
                            sw, mikołaj
                            ps, wiecej wyrozumiałosci dla małżonka
                            Ś.M.
                            • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:13
                              he he he ale świetny list
                              • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:16
                                Wiolka a z jakiego adresu poszło:
                                sw.mikolaj@gazta.pl???wink)) chyba nie z Twojego męża konta co???
                                • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:18
                                  mąż mój napisał, od rana cos bredził, ale nie brałam go poważnie
                                  • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:20
                                    do skrzynki wrzucił, fajnie wygląda, pieczątka "podrobiona" itd, no i stówe dał
                                    • barbi1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:21
                                      Dzień dobry!
                                      • wiolkak Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:22
                                        heloł
                                        • barbi1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:23
                                          Buszujecie od rana?
                                          • wenus.z.willendorfu Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:27
                                            Barbi, ja w sprawie mojego forum- jeszcze nie uiściłaś opłaty za wstęp...
                                            (szczegóły w wątku powitalnym wink
                                            • barbi1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:31
                                              Wenus, ja się łudziłam,
                                              że Ty mnie po koleżeńsku zapraszasz,
                                              szampanem poszczułaś,
                                              a tu trzeba coś płacić sad
                                        • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:23
                                          Witaj Danuta wink)
                                          • barbi1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:24
                                            Witaj Danuśka!!
                                            • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:26
                                              tośmy się poprzezywały wink)
                                    • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:24
                                      musze o tym opowiedzieć mojemu mężowi...
                                      • barbi1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:25
                                        O

czym?
                                      • xemm1 Re: O jak tu wczoraj milutko bylo... 06.12.05, 11:25
                                        nie wlazło tam gdzie miało byc... oczywiście o pomyśle teście Malunia, pomysł
                                        godny skopiowania
                                        • xemm1 Re: Barbi 06.12.05, 11:26
                                          kiedy nam przyślesz???
                                          • wiolkak Re: Barbi 06.12.05, 11:28
                                            danka a co ty wysyłasz? bo ja tez reflektuję
                                            • xemm1 Re: Barbi 06.12.05, 11:28
                                              gdzie Danka poszła??
                                              • barbi1 Re: Barbi 06.12.05, 11:29
                                                A czytam od góry
                                                o czym bredzicie z rana...
                                                • barbi1 Re: Barbi 06.12.05, 11:30
                                                  Znowu mnie molestują!
                                                  Co Wy ode mnie chceta?
                                                  • xemm1 Re: Barbi 06.12.05, 11:31
                                                    ok już nie musisz opowiadać o tym pierwszym razie, ale my chcemy zobaczyć
                                                    Stenkę...no dawaj
                                                  • wiolkak Re: Barbi 06.12.05, 11:33
                                                    Danka! nie bądź ta co ryje, pokaż
                                                  • xemm1 Re: Barbi 06.12.05, 11:34
                                                    no właśnie Danka nie bądź różowa,czekamy
                                                  • barbi1 Re: Barbi 06.12.05, 11:34
                                                  • xemm1 Re: Barbi 06.12.05, 11:37
                                                    spryciula wink)
                                                    aly my chcemy Barbi vel Stenka
                                                  • wiolkak Re: Barbi 06.12.05, 11:38
                                                    z Ninka, żeby nie było lipy
                                                  • barbi1 Re: Barbi 06.12.05, 11:38
                                                    No co Wy?
                                                    Wierzycie Pam?
                                                  • wiolkak Re: Barbi 06.12.05, 11:41
                                                    ja to nawet w ufo wierzę
                                                  • barbi1 Re: Barbi 06.12.05, 11:43
                                                    No co Ty Wioka, głupia jesteś?
                                                  • wiolkak Re: Barbi 06.12.05, 11:44
                                                    naiwna, lub jak kto woli dobrze poinformowanawink
                                                  • xemm1 Re: Barbi 06.12.05, 11:45
                                                    Barbi bo ja sobie Ciebie wyobrażam - wypisz wymaluj lala Barbi - blondyna... a
                                                    tu Pam mówi, że Stenka...
                                                  • wiolkak Re: Barbi 06.12.05, 11:46
                                                    a skad Pam wie?
                                                  • xemm1 Re: Barbi 06.12.05, 11:47
                                                    bo ma fotkę Barbi_Danuty z Niną...
                                                  • wenus.z.willendorfu Barbi, chciałam tylko zauważyć 06.12.05, 11:47
                                                    że w dalszym ciągu nie mam żadnego maila od ciebie....
                                                  • barbi1 Re: Barbi 06.12.05, 11:47
                                                    Pam jest naprawdę bardzo miła z ta Stenką
                                                    (zawsze mi się okrutnie podobała ta Stenka jedna),
                                                    ale to wieeeelka przesada!
                                                    Chociaż blond włosów nigdy nie miałam,
                                                    dużych błękitnych oczu- też nie,
                                                    ledwo mam 160 cm
                                                    i piksy.
                                                    Wiecie co to są piksy?
                                                  • xemm1 Re: Barbi 06.12.05, 11:48
                                                    wiem co to są tipsy ale piksy..
                                                    Cześć Pam
                                                  • wiolkak Re: Barbi 06.12.05, 11:50
                                                    pisz szybko, bo zmiatam na mróz i wilki
                                                  • pampeliszka Re: Barbi 06.12.05, 11:47
                                                    ahojka, holki
                                                    Wiolka, Malgol tez dzis spal do 8.45, wiec ja skwapliwie tez...
                                                    Barbi, one mi wierzą!!! A ja mam dowod, ale nie pozwolilas mi przesylac dalej,
                                                    wiec nie bede taka. Czekam na wiecej zdjec.
                                                    I od reszty grupy tez!!!
                                                  • wiolkak Re: Barbi 06.12.05, 11:48
                                                    a co? akcja swiąteczna, zamiast katrek z zyczeniami - zdjęcia?
                                                  • barbi1 Re: Barbi 06.12.05, 11:49
                                                    To co?
                                                    Wymieniamy się fotkami na privie?
                                                    Czekam zatem!!!
                                                  • barbi1 Re: Barbi 06.12.05, 11:50
                                                    Pam i znów narozrabiałaś!!
                                                    Teraz wszyscy mnie przezywają!!
                                                  • xemm1 Re: Barbi 06.12.05, 11:50
                                                    a jak mi wyslesz fokę Danki z Nigdy w życiu...
                                                    a jak mi wyslesz fokę Danki z Nigdy w życiu...
                                                    a czemu ja podwójnie piszę???
                                                    a moze ja podwójnie widzę
                                                  • barbi1 Re: Barbi 06.12.05, 11:51
                                                    Zdarza się!
                                                    Ja często gęsto sama sobie odpowiadam wink

• pampeliszka Re: Barbi 06.12.05, 11:53
                                                    ja sobie tez
                                                    Barbi, to nie moja wina, ze one Cie przezywaja, wyslij im zdjecia, to sie
                                                    odczepia (mysle)
                                                  • wiolkak Re: Barbi 06.12.05, 11:51
                                                    bo masz schizke
                                                  • pampeliszka Re: Barbi 06.12.05, 11:51
                                                    Xemm, rozdwojenie jazni masz...
                                                    Mowie Wam, ze Barbi jest jak Stenka, oczywiscie ładniejsza (Barbi ładniejsza,
                                                    zeby nie było niedomowien).
                                                  • xemm1 Re: Barbi 06.12.05, 11:52
                                                    to stres przed ginem, ręce mi się trzęsą
                                                  • barbi1 Re: Barbi 06.12.05, 11:53
                                                    Xemm, ale to chyba nie pierwszy raz?
                                                    wink
                                                  • pampeliszka Re: Barbi 06.12.05, 11:55
                                                    przedtem nie byla sexi, bo z brzuszkiem, za to teraz szalenstwo, spiew i
                                                    taniec,umpa umpa jak mawia Klapouchy
                                                  • xemm1 Re: Barbi 06.12.05, 11:55
                                                    no wiesz nie było okazji dotychczas, miałam cc to nawet mnie nie chcieli
                                                    badać....wink))
                                                  • xemm1 Re: Barbi 06.12.05, 11:56
                                                    kurcze odzwyczaiłam się od tych samolotów
                                                  • pampeliszka Re: Barbi 06.12.05, 11:57
                                                    i tesknisz?
                                                  • xemm1 Re: Barbi 06.12.05, 11:58
                                                    nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
                                                  • pampeliszka Re: Barbi 06.12.05, 11:59
                                                    ja mialam rzyganko przez bite 3 miechy, dramat
                                                  • barbi1 Re: Barbi 06.12.05, 11:52
                                                    -Pam, jesteś cudna!!
                                                    Mów tak! Mów mi tak jeszcze!!!
                                                    Szkoda, że jesteś mężatką...

-
                                                    Nina 30.01.2005r.

Nina ma już...
                                                  • pampeliszka Re: Barbi 06.12.05, 11:54
                                                    a co, masz jakies watpliwosci? kompleksy? Ty???? nieeeeee..........
                                                  • wiolkak Re: Barbi 06.12.05, 11:54
                                                    kokietka
                                                  • barbi1 Re: Barbi 06.12.05, 11:55
                                                    Ale na mnie wsiadły!
                                                  • pampeliszka Re: Barbi 06.12.05, 11:56
                                                    Wiolka, Ty nie zazdrosc, tylko mi maila slij, to Ci zaraz powiem, od kogo
                                                    jestes ladniejsza
                                                  • pampeliszka Re: Barbi 06.12.05, 11:55
                                                    to kto chce zebu mu pokadzic? niech wysyla zdjecia...
                                                  • barbi1 Re: Barbi 06.12.05, 11:56
                                                    O nie Pam!!
                                                    To mogłaś powiedzieć, że wyglądam jak Linda Evangelista!!!
                                                  • pampeliszka Re: Barbi 06.12.05, 11:58
                                                    to mi wyslij takie zdjecie, na ktorym jestes podobna...
                                                    co to, koncert zyczen?
                                                  • wiolkak Re: Barbi 06.12.05, 11:56
                                                    ja ci wyślę, ale obiecaj ze przesadzisz z zachwytem
                                                  • barbi1 Re: Barbi 06.12.05, 11:57
                                                    Wiolka, mi prześlij koniecznie!
                                                    Powieszę sobie nad łóżkiem!
                                                  • wiolkak Re: Barbi 06.12.05, 11:58
                                                    z egiptu wam wysle to beda dodatkowe walory, poza tym byłam juz w ciazy wtedy
                                                  • barbi1 Re: Barbi 06.12.05, 11:59
                                                    Szybko!!!

Jestem podniecona!
                                                  • pampeliszka Re: Barbi 06.12.05, 11:59
                                                    to sie bede patrzec na pyramydy, a nie na Ciebie...
                                                  • pampeliszka Re: Barbi 06.12.05, 11:58
                                                    obiecuje, ze zachowam umiar
                                                  • wiolkak Re: Barbi 06.12.05, 11:59
                                                    alez nie, przesadzaj jak najbardziej, a teraz pa
                                                  • xemm1 Re: Barbi 06.12.05, 11:57
                                                    ja bym chciał pokadzić Barbi, a ona taka oporna czy odporna jak kto woli
                                                  • barbi1 Re: Barbi 06.12.05, 11:58
                                                    No ja też czekam!
                                                    Pusto w skrzyneczce!
                                                  • xemm1 Re:Wiolka 06.12.05, 11:59
                                                    a i o mnie nie zapomnij
                                                  • pampeliszka Re:Wiolka 06.12.05, 12:01
                                                    mnie martwi, ze powiedziala pa
                                                    no chyba, ze to znaczy, ze idzie wysylac, a nie, ze na spacer
                                                    a ja jestem sprytna i sie umowilam z kolezanka, ze wyprowadzi dzis mlodziez na
                                                    spacer, no bo ja wciaz jestem chora, nie?
                                                  • xemm1 Re:Wiolka 06.12.05, 12:02
                                                    to co ona poszła na pocztę...
                                                    o się urządziłaś Pam, sprytnie...
                                                  • pampeliszka Re:Wiolka 06.12.05, 12:04
                                                    no nie wiem, gdzie poszla, ja ide skrzynke sprawdzic
                                                    ps.zawsze bylam sprytna, hehe. a do tego tu pada jak cholera, wiec spacer
                                                    bedzie mokry i krotki, mysle
                                                  • mooh Można się przyłączyć? 06.12.05, 12:00

• pampeliszka Re: Można się przyłączyć? 06.12.05, 12:03
                                                    a wyslesz nam zdjecie swoje???
                                                  • xemm1 Re: Można się przyłączyć? 06.12.05, 12:03
                                                    to powiemy Ci kim jesteś
                                                  • mooh Re: Można się przyłączyć? 06.12.05, 12:03
                                                    Trochę mnie tutaj widać
                                                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=31771829&a=33053632
                                                  • pampeliszka Re: Można się przyłączyć? 06.12.05, 12:06
                                                    Mooh, masz na mysli ten kawalek ręki?
                                                    Nie powiem Ci w takim razie, do kogo jestes podobna...