Znacie jeszcze jakiś

11.06.12, 16:14
fajny serial, oprócz Mentalisty, Dr House'a i Gry o tron??? Wszystko się pokończyło i odczuwam nieziemską pustkę wieczoramiuncertain Nie mam co oglądać przynajmniej do wrześniasad Polecicie jakis fajny serial???smile Będę wdzięczna za wszystkie odp!
    • girl.anachronism Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 16:15
      jeśli lubisz sitcomy, to polecam "2 broke girls" wink
    • kropkacom Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 16:17
      Jeśli Mentalista to musi być i Castle. smile
      • ciastolina84 Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 16:22
        O dzieki, dzięki. coś pokrewnego z Mentalistą będzie na pewno oksmile
        • kropkacom Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 16:34
          Zagadka kryminalna związana z główną bohaterką, główna postać męska irytująco zabawna, ciekawe postacie drugoplanowe.
        • duzeq Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 18:26
          Castle jest o niebo gorszy od Mentalisty, Nathan Filion to jeden z gorszych aktorow jakich do tej pory ogladalam.
          Nie kupuj calej serii od razu, ogladnij moze jeden odcinek i zobacz czy ci sie podoba.
          • kropkacom Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 19:24
            Mentalista jest ciemniejszy, bardziej mroczny, ale bez przesady. Simon Baker nie jest dla mnie rewelacyjnym aktorem. Właściwie obaj z Fillionem grają jedną miną, a raczej jednym uśmiechem big_grin Każdy swoim big_grin
            • duzeq Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 21:09
              Simon Baker nie jest mistrzem, ale w porownaniu do Filiona moglby dostac Oscara.
              I jak dla mnie Mentalista nie jest mroczny, za to Castle jest ...hmmm... infantylny, przewidywalny i nie do strawienia na dluzsza mete.
              Ale de gustibus...
    • angazetka Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 16:32
      "Sherlock" BBC. Sześć półtoragodzinnych odcinków. Inteligentne, dowcipne, wciągające i bosko zagrane.
      • kropkacom Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 16:37
        Jeden minus - tylko sześć odcinków i czkania około roku na kolejne trzy wink Wiesz, że Sherlock będzie niedługo i w amerykańskiej wersji serialowej? Uwspółcześnionej oczywiście.
        • angazetka Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 16:43
          Wiem, ale dziwnie nie przekonuje mnie Watson jako kobieta wink
          A wada "Sherlocka" jest przepotężna, to fakt. Uzależni to-to człowieka i trzyma tak długo na głodzie...
          • ciastolina84 Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 16:48
            angazetka napisała:


            > A wada "Sherlocka" jest przepotężna, to fakt. Uzależni to-to człowieka i trzyma
            > tak długo na głodzie...

            Tak samo jest z Grą o tronuncertain Fakt, mozna książkę przeczytać.
          • kropkacom Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 16:49
            To fakt. BBC jest bardzo kapryśne. Dobrze, ze DR WHO wróci trochę szybciej...
    • marghe_72 Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 17:43
      Lie to me
      Grey's Anatomy (chociaż ten akurat się skończył - w stanach, nie wiem jak w PL)
      • donkaczka Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 19:01
        no jak sie skonczyl? przeciez leci nowy sezon?

        boardwalk empire
        sons of anarchy
        homeland - jeden sezon byl, nie moge sie drugiego doczekac
        killing


        co do castla, to polecam obejrzec firefly z fillonem, jest sporo nawiazan, a po firefly mam do goscia slabosc i castle dobrze wchodzi
        • marghe_72 Re: Znacie jeszcze jakiś 12.06.12, 22:12
          donkaczka napisała:

          > no jak sie skonczyl? przeciez leci nowy sezon?
          >

          w USA?
    • hellulah Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 19:12
      Z krótkich a duppę urywających to Sherlock BBC smile

      Jak lubisz proceduralne, i jeśli lubiłaś _Gotowe na wszystko_, to polecam _Pretty Little Liars_.

      Fajny bardzo jest _Revenge_ (coś w stylu powieści Jeffreya Archera zmieszanych z Dynastią 2.0).

      Jak dla mnie fajne, tyle że specyficznie fajne (nerdowski nieco niesmaczny humorek) są _Kości_ czyli _Bones_, przeurocze crimedy, nadal IMO trzymające poziom.

      Jak lubisz klimaty proceduralne oraz Housa, możesz spróbować z nieco drętwym (ale jak się nie ma, co się lubi, to obleci i to, co dają) _Body of Proof_ o uroczej acz (przewidywalnie) zimnej pani od anatomii sądowej.

      Bardzo fajne (oparty o zadziwiająco solidny research) jest, a raczej był _Lie to Me_ (blisko klimatów _Mentalisty_, ale bardziej serio - serial, przy którym językoznawcy generalnie piszczą jak fanki Beatlesów, oczywiście zawiesiwszy niewiarę na kołeczku smile i chwyciwszy za zimne piwo).

      _Endgame_ taki sobie, solidny, ale już bardzo wtórny (złamany tragedia osobistą rosyjski arcymistrz rozwiązuje zagadki kryminalne).

      Ze starych, ale na tyle jarych, że obróciłam wszystkie sezony w kilka dni, to _Without a Trace_, w zależności od odcinka całkiem dobry albo tylko miło powtarzalny.

      CSI ani jego klonów nie polecam, nie podchodzi mi. Ringer - bleeee. Finder - bleeee. To na tyle.
      • wioskowy_glupek Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 19:37
        Jeśli nie oglądałaś to Gotowe na wszystko i LOST. Jeżeli widziałaś to może Flash Forward smile
    • sueellen Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 19:46
      Podobny do Mentalisty jest Lie to me, ale chyba się skonczył.

      Ja lubię The Killing - bardzo deszczowo, smutno i tajemniczo, postaci prawdziwe, pani detektyw się nie maluje i jest wyrodna matką zostawiającą swojego nastoletniego syna samego w domu, a frytki to u nich rarytas. Pan detektyw też nie jest playboyem, chuderlawy taki. Najładniejsza bohaterka tego serialu nie żyje od samego poczatku, za to każdy ma tajemnicę.

      Z seksualno - krwistych lubię True Blood o wampirach i psychologiczno - krwistych Walking Dead - o zombiakach, jesli nie ogladałas. Fajne było V o kosmitach ale się skonczyło i nie planją wznowić. Szkoda.
    • taje Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 19:54
      Breaking Bad.
      • donkaczka Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 20:51
        wlasnie, zapomnialam smile

        i weeds jest niezle

        ale jak widac sa gusta przerozne, dla nie bones i lie to me bylo dobre na kilka odcinkow, z bones sie przelamalam i jakos sie wgryzlo, ale lie to me ma tak powtarzalna formule i kompletny brak tla, ze wymieklam po kilku odcinkach

        homeland jest genialne, podobnie boardwalk empire
        • japanunieprzerywalempanieposle Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 20:56
          bez skazy - lepszy od housa. fajne zworty akcji i sporo jak to nazwac hmm watkow z tematami tabu
          • ciastolina84 Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 21:07
            Dzięki jeszcze raz za propozycje. Na początek zapodam sobie Sherlockasmile Ale to pewnie szybko skończę
            • katus118 Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 21:12
              Nie wiem jak z tym u Ciebie, ale ja sobie powtarzam wszystkie sezony Dextera.
              Są w necie, więc jak nie oglądałaś, to ja osobiście polecam.
          • hiacynta333 Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 21:12
            Kości, Zabójcze umysły, Magia kłamstwa.
    • misiowamama-2 Re: Znacie jeszcze jakiś 11.06.12, 21:54
      Dr House też uwielbiam smile Nie wiem czy lubisz polskie filmy- polecam "Czas honoru" Dla mnie super. Teraz jest powtórka wprawdzie 4 seriii, ( chyba na dwójce) ale jeśli lubisz taką tematykę, powinnaś się zainteresować . A od września idzie piąta. Nie mogeę doczekać smile

Inne wątki na temat:
Pełna wersja