Dodaj do ulubionych

Jak zasoczyc męza?

01.08.12, 17:51
Chodzi o to żeby był totalnie zaskoczony,zadowolony,zdziwiony.Tak poprostu bez konkretnego powodu.Chce sprobowac czegosc nowego.Wszystkie pomysły przemyślesmileCzekam na wasze propozycjebig_grin
Obserwuj wątek
    • 18_lipcowa1 Re: Jak zasoczyc męza? 01.08.12, 18:07
      myssamati napisała:

> Chodzi o to żeby był totalnie zaskoczony,zadowolony,zdziwiony.Tak poprostu bez
      > konkretnego powodu.Chce sprobowac czegosc nowego.Wszystkie pomysły przemyślesmileC
      > zekam na wasze propozycjebig_grin

połóż sie z obcym facetem do łózka i czekaj na męza
      na pewno go zaskoczysz
      --
      ''A moja teściowa nazwała mnie dzisiaj ku..., popchnęła mnie i życzyła mojemu mężowi rozwodu ze mną. Mąż się rozpłakał. Jest między młotem a kowadłem''
    • sanrio Re: Jak zasoczyc męza? 01.08.12, 18:37
      Jak zasoczyc męza?

proponuję kupić z 3 kartony soku najlepiej porzeczkowego, kazać mu wypić 2 litry duszkiem a trzeci litr wylać mu na głowę. Na bank będzie zasoczony!tongue_out
      --
      Crede quad habes, et habes
      • anyx27 Re: Jak zasoczyc męza? 01.08.12, 18:55
        Ale wy złośliwe jesteście...

Może wypad na weekend? Bilet na jakiś koncert/mecz? Mnie ostatnio mąż zapisał na zabieg kosmetyczno-relaksujący wink w ramach niespodzianki. Może coś takiego, tylko w męskim wydaniu wink Romantyczna kolacja, jeśli macie dzieci, to zorganizowanie wolnego wieczoru bez nich.
        • jola-kotka Re: Jak zasoczyc męza? 02.08.12, 15:12
          Ogladalas "sek w wielkim miescie"?
          Tam jest taka scena jak laska kladzie sie na stole, swoje cialo obklada sushi i czeka na faceta,co prawda ona sie nie doczekala,ale ja tak,zaskoczenie bylo,lzy w oczach faceta byly,wielkie szczescie i upojna noc,a moj nie oglada takich filmow,wiec dla niego zupelna nowosc.
          Potrzebe sa kwiaty,sushi,i cos co kreci,buty na wsokich szpilkach
    • nanuk24 Re: Jak zasoczyc męza? 01.08.12, 19:20
      Schowaj sie za drzwiami wejsciowaymi i jak bedzie wchodzil do domu wyskocz zza nich i krzyknij "Buuuu!!"

--
      This boat that we just built is just fine
      And don't try to tell us it's not
      The sides and the back are divine -
      It's the bottom I guess we forgot...(Shel Silverstein)
    • k1k2 Re: Jak zasoczyc męza? 01.08.12, 19:41
      jesli lubisz seks to sposobow jest co niemiara wink

generalnie, zaleznie od tego jaki masz styl, przemien sie w obca kobiete. z blondynki w brunetke i vice versa (peruka!), z myszki w wampa na obcasach, z wampa na kobiete-mechanika we flanelowej nie do konca zapietej koszuli... pokus troche, niech cie zapragnie ale tak z odrobina grzechu i pikanterii ze to nie do konca ta znajoma zona wink
    • aneta-skarpeta Re: Jak zasoczyc męza? 02.08.12, 15:12
      kup mu kołowrotek z 1984 roku z unikatowej serii, sukces gwarantowany-mój chyba nawet dostałby orgazmu;D
      --
      mój blog o filcowaniu, drutach, starociach, wnętrzach i ciastkachwink
      szopinistka.blogspot.com
    • 3.14-roman Re: Jak zasoczyc męza? 05.08.12, 21:25
      Pomysł 1 - wersja dla krwiolubnych.

Mąż wraca do domu. Otwierasz drzwi. Oczy zapłakane, dziwny wyraz twarzy. Na sobie masz biały fartuch, pobrudzony czymś czerwonym. Mąż pyta, co się stało. Mówisz, że nic ważnego. Mąż wchodzi do pokoju - na podłodze czerwone plamy oraz biały obrys ludzkiego ciała. Obok leży brudna siekiera. Mąż pyta się, co to jest. Ty dostajesz w tym momencie ataku szału i wrzeszczysz na męża:
      - Po cholerę zapraszasz tu swoją mamusię?

Pomysł 2 - dla znudzonych
      Mąż wchodzi do domu, od progu wita go dym. Przerażony wchodzi do środka, patrzy - a w pokoju pali się ognisko. Meble gdzieś zniknęły, zamiast tego stoją indiańskie tipi, przed którymi siedzą Indianie.
      Mąż milczy, wyraźnie w szoku, a Ty z dumą tłumaczysz mu, że przygarnęłaś kilku Indian z plemienia Kua-Chiki, których wyeksmitowano z rezerwatu. Na wszelkie skargi, patrzysz z wyrzutem i zarzucasz brak empatii. Jeden z Indian się uśmiecha, podając Mężowi fajkę pokoju.

Pomysł 3 Dla męża o słabych nerwach
      Mąż wraca. W domu pustki. Na stole zastaje kopertę, z odręcznie narysowaną mapą i kartkę ze wskazówkami. Mąż postępuje zgodnie ze wskazówkami, odnajduje żonę w pobliskiej restauracji, na łące czy czymś takim romantico.
      • 3.14-roman Re: Jak zasoczyc męza? 05.08.12, 21:32
        Inne pomysły:
        - wynajmujesz ciemnowłosą dziewczynkę, żeby nocą, odziana w białą sukienkę chodziła po Waszym domu,
        - smarujesz (wieczorem, gdy jest już ciemno) dłoń czerwoną farbą, odbijasz na oknie ślad krwawej ręki, w nocy mówisz mężowi, że coś Ci stuka w okno, rano mąż się budzi, podchodzi zaspany do okna...,
        - jeżeli Twój mąż oglądał jakikolwiek film z serii Piła - możesz wsypać mu środki nasenne do napoju, potem zawlec do piwnicy albo jakiegoś pomieszczenia w ten deseń, założyć mu na głowę kask motocyklowy, związać mężowskie ręce łańcuchem, potem, kiedy mąż się obudzi, włączasz mu z ukrycia filmik, w którym ten uroczy pan, robi mu wyrzuty, że był złym mężem (nie opuszczał klapy w sedesie, nie obcinał paznokci u stóp).
        https://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/saw-doll-tv_8817.jpg

Możesz też wykonać rąsię.

Potrzebne:
        -wełniana rękawiczka
        -rękaw swetra
        -wypełnienie (papier, słoma i tak dalej)
        -klej
        -coś o fakturze futerka
        -nić

Zszyć ze sobą rękawiczkę i rękaw swetra. Wypełnić. Obszyć futerkiem.
        Gotową rąsię wykorzystać w piwnicy. Przykleić ją w ciemnym pomieszczeniu, tak, aby rąsia zasłaniała kontakt. Delektować się reakcją krewnego, który ów kontakt spróbuje włączyć.
        • 3.14-roman Re: Jak zasoczyc męza? 05.08.12, 21:35
          Przed skorzystaniem z powyższych porad skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każde zaskoczenie, niewłaściwie dozowane, może być szkodliwe dla życia lub zdrowia. Wykorzystujesz powyższe rady na własną odpowiedzialność. 3,14-Roman nie odpowiada za ewentualne skutki uboczne, w szczególności rozpad pożycia małżeńskiego, tzw. foch, pozew rozwodowy czy awanturę ze strony teściowej, oburzonej traktowaniem Synusia.

https://img137.imageshack.us/img137/905/rzeucha4.jpg
      • dziennik-niecodziennik Re: Jak zasoczyc męza? 06.08.12, 10:07
        > Pomysł 3 Dla męża o słabych nerwach
        > Mąż wraca. W domu pustki. Na stole zastaje kopertę, z odręcznie narysowaną mapą
        > i kartkę ze wskazówkami. Mąż postępuje zgodnie ze wskazówkami, odnajduje żonę
        > w pobliskiej restauracji, na łące czy czymś takim romantico.

a to jest powim Ci bardzo sympatyczny pomysł smile
    • potworski Ja wiem= 05.08.12, 23:39
      Kup taki stolik na kółkach i wielki tort. Następnie kiedy twój stary będzie w pracy postaw tort na stoliku, zgaś światła i schowaj się w tym torcie. Kiedy twój mąż wejdzie do domu, tu wyskocz z tortu w taki sposób, żeby mieć nos w dupie=i wtedy głośno krzyknij "a kuku!". Będzie to śmiesznie nosowo brzmiało i twój mąż na pewno będzie zaskoczony. Wersja jeszcze bardziej zaawansowana jest z zimnymi ogniami, ale to ci opiszę jak wypróbujesz tę prostszą.

--
      https://img833.imageshack.us/img833/1449/gawron2.jpg
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka