Dodaj do ulubionych

czy wygram w lotto?

20.08.12, 10:25
Jak to jest że duże wygrane zdarzają się tylko ludziom, których nie znam? Różni moi znajomi grają i nigdy nic znaczącego nie wygrali.

Moja mama grała kilka lat, najwieksza jej wygrana to 4, którą czasem potrafi być duża ale akurat wtedy było dużo trafień więc mama dostała jakieś grosze

A kiedyś jakiś facet trafił 6 dwa razy w tym samym tygodniu, to nie fair smile

A wy znacie kogoś kto wygrał? A może same wygrałyście?
Obserwuj wątek
    • marzeka1 Re: czy wygram w lotto? 20.08.12, 10:33
      Pracowałam kiedyś z osobą, która w jakiejś loterii samochód wygrała; mam koleżankę, która wygrała też pralkę; o dużych wygranych w lotto w bliskim mi otoczeniu nic mi nie wiadomo.
    • fanaberiana Re: czy wygram w lotto? 20.08.12, 10:35
      ...osobiście nie gram, ale znam osobę, która gra zaciekle, a i też ma na koncie jakieś pomniejsze wygrane - wprawdzie nie są to kwoty rzędu miliona, ale na ten przykład kilku tysięcy PLN, to też ponoć potrafi solidnie zadowolićsmile
    • mary_lu Re: czy wygram w lotto? 20.08.12, 10:35
      Sąsiedzi wygrali, zwykłą wygrana,nie "kumulację", niemal 20 lat temu. Suma wtedy wystarczała na dwa ładne kompletnie urządzone, dwustumetrowe domy pod miastem.

Rodzina typowa "patologia" - chmara ludzi mieszkająca w jednym rozsypujacym się domu.

Stan po roku - długi, rozsypujący się dom z wymienionymi oknami, nowymi firankami, nowe tanie meble, sprzęt RTV i AGD. Stan na dziś - wyszli z najgorszych długów, dom zagrożony rozbiórką, najbiedniejsza rodzina we wsi.
    • premeda Re: czy wygram w lotto? 20.08.12, 10:38
      Mój wujek dwa razy trafił piątkę. Ostatnia duża kumulacja ponad 17mln padła w sąsiednim mieście i też wiem co nieco o zwycięzcy, bo pan pracował z siostrą innego wujka.
    • gazeta_mi_placi Re: czy wygram w lotto? 20.08.12, 10:39
      Zaraz na drugim w swoim życiu kupionym kuponie (trzy losy) wygrałam od razu czwórkę i trójkę (jeden bez trafień), łącznie prawie 300 zł.
      Ucieszyłam się, ale potem już tylko trójki, za to przez kilka pierwszych miesięcy trójki były bardzo częste (średnio co drugi zakup, a i częściej), trójki z reguły od razu wymieniałam na następne kupony (trójka - 24 złote).
      A teraz nawet trójek nie trafiam sad
    • feel_good_inc Widać, że ludzie nie znają statystyki 20.08.12, 10:56
      A nie trzeba nawet samemu liczyć, bo ktoś już to dawno zrobił:
      pl.wikipedia.org/wiki/Lotto_(gra_liczbowa)#Prawdopodobie.C5.84stwo_trafienia_w_Lotto
      Grając przez całe życie po 2 zakłady tygodniowo masz 0,037% szans na trafienie szóstki, inwestując ponad 150k PLN.
    • robitussin Re: czy wygram w lotto? 20.08.12, 11:01
      Znajoma trafiła 5 - ok. 7 tys złotych kilka lat temu.
      Ja tylko raz 4 - 160 zł i całą masę trójek, które przeznaczałam na kolejne kupony wink
      Nie znam nikogo, kto trafił 6. W miasteczku, w którym mieszkałam jakiś czas temu padła jedna z największych wygranych w historii, ale pomimo tego, że miejscowość nieduża i prawie wszyscy się znają, to nikt nie wiedział, kto wygrał. Plotki chodziły przeróżne, ale do tej pory nie wiadomo kto to faktycznie był.
      Z kolei stałam kiedyś w kolejce do kolektury i przysłuchiwałam się rozmowom jakichś dwóch łysoli - jeden chwalił się, że jak jest kumulacja, to on kupuje kuponów za paręset złotych i zawsze trafi chociaż jedną piątkę, co mu się zwraca z nawiązką. Jest to jakaś metoda wink
      • gaskama Re: czy wygram w lotto? 17.07.14, 14:01
        "Z kolei stałam kiedyś w kolejce do kolektury i przysłuchiwałam się rozmowom jakichś dwóch łysoli - jeden chwalił się, że jak jest kumulacja, to on kupuje kuponów za paręset złotych i zawsze trafi chociaż jedną piątkę, co mu się zwraca z nawiązką. Jest to jakaś metoda "

Błagam! Ja rozumiem, że łysole mają IQ szympansa, ale przynajmniej nie powtarzaj takich bzdur.
    • moni692 Re: czy wygram w lotto? 20.08.12, 11:06
      Przed paroma tygodniami zapominalam kupic kuponu lotto i juz bylo za pozno, wiec kupilam po prostu jedna zdrapke i wygralam cos okolo 1200 zl.
      W lotto do tej pory najwiecej 200 zl na raz.
      • premeda Re: czy wygram w lotto? 20.08.12, 11:11
        To na forum lotto jest dwóch szczęśliwców z głównymi wygranymi w zdrapkach i teraz przyszła dziewczyna która w loteriadzie skuter wygrała. Swoją drogą gratuluje tego 1200zł, bo naprawdę bardzo ciężko jest trafić. Wśród wyjadaczy zdrapkowych normą jest polowanie na zawrotną wygraną... 50zł.
    • alba27 Re: czy wygram w lotto? 17.07.14, 12:45
      Wiem kto wygrał lata temu 6 w lotto, nie znam osobiście i chodzi o osobę swoimi czasie popularną z powodu pewnego programu telewizyjnego, ale wiem że wygrali bo sąsiedzi moich rodziców to ich rodzina smile
      Kolega wygrał kiedyś samochód, tez lata temu, cinquecento lub seicento...nie pamiętam...
    • alsk9 Re: czy wygram w lotto? 17.07.14, 12:50
      10 lat temu wygrałam na spółkę z moim facetem 69 zł. Zapłaciliśmy za obiad w restauracji smile
      Kilka razy trafiłam 3. Ale to dawno temu było.
      Gdy byłam na studiach w pokoju obok w akademiku kolega wygrał 5 tkę. Zrobił imprezę dla calego piętra i prawie wszystko wydał smile
    • drosophila1 Re: czy wygram w lotto? 17.07.14, 13:06
      Chyba moja koleżanka wygrała 5 milionów, chociaż do dzisiaj się oficjalnie nie przyznała, ale wszyscy w okolicy się domyślają i plotkują. Przed wygraną cienko przędła, biznesy jej męża rozsypały się i pozostawiły im dużo długów, utrzymywała rodzinę z swojej niedużej pensji, otwarcie mówiła że zazdrości mi że stać mnie na zakup butów powyżej 200 zł. Miesiąc po wygranej już nie pracowała, wyjechała na pierwsze zagraniczne wakacje, kupiła dużo nowych drogich butów, segment w szeregowcu i 4 mieszkania na wynajem.
    • gaskama Re: czy wygram w lotto? 17.07.14, 13:14
      Mam znajomą, która znam jeszcze od czasów szkoły średniej. Pewnego dnia z mężem przeprowadzili się z kawalerki do dwupoziomowego apartamentu (240 m2), kupili dom nad morzem ... a to był początek wydatków. Podejrzewany lotto albo przekręt.
    • nombrilek Re: czy wygram w lotto? 17.07.14, 14:13

Mój tata ma zwyczaj na dzień kobiet dawać kupony lotto, i raz z takiego chybił trafił na dzień kobiet wygrałam 5 -ok 6tys kilka lat temu.
      Teraz gram i mam zamiar wygrac 6, wierzę w to, skoro inni wygrywają to czemu ja miałabym nie wygrać smile))
    • daga_j Re: czy wygram w lotto? 17.07.14, 18:19
      Też mnie to dziwi - KTO to wygrywa? Ciągle ktoś wygrywa, jak nie "szóstkę" to wiele "piątek", a ja nikogo takiego nie znam. Podobno wiele lat temu mój teść trafił "piątkę", ale jeszcze ich nie znałam.
    • yeerba znam 17.07.14, 22:48
      moja siostra cioteczna wygrała 2x. Raz 50 tys. Tyle, że kilka m-cy po tej wygranej dzwoniła do mnie czy nie pożyczę jej 10 tys, a ja na to - chyba ja powinnam od ciebie pożyczyć, bo przecież wygrałaś 50 tys. Ponoć wpadła w ciąg grania, grała we wszystko.

poznałam też gościa, który wygrał 4 mln. Z tego szczęścia po kilku latach rozwiódł się z żoną i zostawił ją z 2 dzieci dla jakiejś młodej laseczki.

Także nic się nie martw. Pieniądze szczęścia nie dają smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka