Dodaj do ulubionych

Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny?

08.07.04, 22:22
Jest wlasnie taki fajny watek, jak mezowie Was zaskoczyli. Niestety nie moge
sie tam dopisac, bo mam tak jak le_lutki meza inzyniera, madrego, ale
niezbyt kreatywnego. On (na razie) nie przejmuje sie urodzinami itp. a ja nie
trace nadziei, ze go jeszcze naucze.

Sama jednak nie mam pomyslu, jak go zaskoczyc w urodziny. A sa za trzy
tygodnie. Czym sprawilyscie Mezom radosc, a moze macie jakies dotychczas
niezrealizowane idee?

Pozdrawiam

Beata
Obserwuj wątek
    • marcyszka Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 09.07.04, 00:39
      Mam ten sam problem, tyle, że krótszy termin smile
      Mąż ma urodziny za tydzień.

Proszę pomóżcie ...
      • papulapka Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 09.07.04, 08:32
        tez sie podpisuje pod prosba. moj mezulek ma urodziny 31-07. jakies pomysly
        macie?? no moze oprocz kupienia mu ferrari!!!! ( dostal na ostatnie urodziny) (
        takie malutkie za 7,5 zł)
    • kacha222 Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 09.07.04, 10:37
      Ja swojemu zamówiłam kiedyś kwiaty do domu! Zanim go facet dobudził, to wyległy
      wszystkie ciekawe sąsiadki! Ucieszył się, ale nie mógł mi darować tego wstydu
      przed sąsiadkami. Żeby ominąć wstyd, na Walentynki zostawiłam u zaprzyjaźnionej
      pani z firmy obok, paczuszkę a w środku były różne serduszka, kwiatuszek
      zasuszony, itd. Pani mu to podrzuciła w dni Walentego .....

niestety mój mąż nie wykazuje się takimi pomysłami!!
      na te 40 urodziny - miał tort i szampana, kartki wysyłane pocztą, kartki
      mailem, smsy ..............
      • zosia888 Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 09.07.04, 11:18
        Ja zrobilam kiedys kubek (koszulke, zegar itp) ze zdjeciem. Twoim, dzieci, calej rodziny... Kubek sluzy do dzisiaj i ma go w pracy, koszulka sie sprala, a zegara nie robilam.
        Ktoregos roku na urodziny dalam mu test ciazowy z dwoma kreseczkami smile), ale nie wymagajmy zbyt wiele, to dosyc ekstremalny pomysl wink).
        Poza tym:
        - cos z wygrawerowanymi zyczeniami (lyzeczka, zegarek itp)
        - ladna ramke ze zdjeciami rodziny lub czegos co lubi.
        - wielka wlasnorecznie namalowana laurke lub jakies inne rekodzielo (na przyklad rekawiczki, sweter czy szlik, choc teraz to chyba kiepski pomysl).
        - bilet na jakas wspaniala wycieczke (niekoniecznie na miesiac na Hawaje, wystarczy chociazby kawalek za miasto).
        Narazie tyle mi przyszlo do glowy.
        Pozdrawiam i wszystkiego najepszego dla Waszych mezow.

• iry Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 09.07.04, 11:36
        Drogie Panie, zacznijmy od tego, że wszyscy faceci to gadżeciaże. Jako dogmat przyjmijcie, że męszczyzna kwiatów nie pija, a serduszka i inne takie pierdółki dobre sa od dzieci. I to też pod warunkiem, że facet czuje się ojcem na 100%.
        Powracam do pierwszego twierdzenia. Gadżet! Musicie pomyśleć , jakie Wasz men ma hobby. A jak nie hobby, to chociaż- robienie czego sprawia mu frajdę? Tylko, na Boga, nie wysilajcie się z twierdzeniami - lubi leżeć i czytać gazetę, uwielbia pić piwo i tym podobne. Ponoć Kobiety to dobre obserwatorki.
        Może lubi naprawiać (samochód, pralkę, telewizor), może jest wędkarzem lub lubi na rowerze jeździć. Jest wiele w miarę tanich "duperszmytów", których normalnie, sam by sobie nie kupił. A może jakaś odlotowa super-hiper wiertarka,pilarka , heblarka lub wkrętarka? Pomyślcie i "od kuchni". Jak takie coś dostanie to i w domu będzie chciał coś sam zrobić- jakąś szafkę, naprawi rozwalający się od lat stołek... Tu można wiele pomysłów zrealizować. A jak wędkarz, to chyba wiecie jaką metodą łowi? Kupcie kołowrotek albo zestaw spławików, a może plecionkę (to taka "żyłka"). Jak spinninguje to może wobler Rapali (topowa firma, koszt do 30 PLN)to taka drewniana rybka- przynęta. Takim uniwersalnym inżyniersko- męskim prezentem byłby tool. Koszt od 100-500 PLN, zależnie od wersji i producenta. Jest to kilkanaście w jednym, kombinerki, scyzoryk, śrubokręty, piłki i cholera wie co tam jest jeszcze. Można to kupić w każdym sklepie z nożami myśliwskimi, wiatrówkami i podobnymi bzdurami.
        A fe,żeby mieć faceta i nie wiedzieć co mu sprawi radochę.
        Na koniec jeszcze jedna uwaga (moje prywatne i absolutnie subiektywne uczucie)jeżeli prezent ma sprawić frajdę , musi być czymś co niepodważalnie będzie tylko do jego użytku. I nie kupujcie setnego krawata lub skarpetek.Nic tak nie sprawia radochy jak dobra męska zabawka.
    • le_lutki Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 09.07.04, 11:37
      smile)
      Witam w klubie smile

Pozwole sobie jednak sprostowac nieco - bo moj maz pamieta o moich urodzinach
      (nawet dzwonil kiedys w srodku nocy z San Francisco do Krakowa zeby tylko byc
      pierwszym, ktory mi zlozy zyczenia!! - bylo to w tydzien po naszym slubie).
      Poza tym na Walentynki czy inne takie, jesli tylko bylismy daleko od siebie
      (niestety czasem sie zdarza) to zawsze przysylal bukiet smile) Tyle, ze on to robi
      w sposob "malo fantazyjny". Karykaturyzujac: najchetniej by mnie tydzien
      wczesniej zapytal czy takie kwiaty moga byc, bo chce mi je przyslac smile)
      Lancuszek z perelka w pudeleczku dostalam... w kuchni gotujac obiad, zamiast
      przy tymze obiedzie urodzinowym... I tam takie smile Ale jest to rozbrajajace smile
      Co do jego urodzin i innych okazji (Walentynki, rocznica slubu itd) to zawsze
      mam problem, bo jego ulubione domeny sa dla mnie z grubsza czarna magia. Wiec
      weszlo nam w zwyczaj, ze ja mu kupuje albo jakies ksiazki albo cos fajnego do
      ubrania (akurat jego ulubione marki i fasony mam w malym palcu smile a on osobno
      sobie zamawia cos "na urodziny" (wlasnie z tej okazji zamowil "sobie" kamere
      cyfrowa, ktora co prawda bedzie nam sluzyc rodzinnie, ale bedzie jego ukochana
      zabawka - znowu, grr, bo wczesniej byl palmtop z GPSem i przez tydzien czulam
      sie przezroczysta). Ale poniewaz on sie cieszy jak male dziecko majstrujac przy
      tych swoich zabawkach, wiec niech juz tak bedzie, malo "niespodzianie"...
      pozdrawiam!
      • bebepep Zwracam honor! ;-))) 09.07.04, 21:30
        a juz myslalam, ze nie jestem jedyna kobieta, ktorej maz olewa walentynki jako
        sztuczne swieto sluzace tylko robieniu kasy przez kwiaciarnie. Nawet po
        urodzeniu corki (przeze mnie wink ) nie pomyslal o kwiatkach.
        On jest strasznym pragmatykiem. Mowi do mnie: "olewaj kwiatki, przeciez ja ci
        codziennie pokazuje ze cie kocham, jak wieczorem kuchnie sprzatam". A ja tak
        pragne tych kwiatkow. Czasami sama sobie kupuje, ale to nie to samo.

Innym sposobem okazywania milosci przez mojego Meza jest naprawianie roznych
        rzeczy w domu. Jak tylko mam kiepski humor, On zaczyna majsterkowac, robic cos,
        na co dlugo czekam. A mnie sie marzy calus w kark.

Moja glowa mowi: On ma racje. Moje serducho jednak teskni do kiczu ala
        serduszko pod poduszka.
    • alicjaso Przyjęcie niepspodzianka:)) 09.07.04, 12:40
      Co facet to inne preferencje. Dla mojego praktyczne prezenty to nieprezenty.
      Odpada wiec wiertarka, młotek czy inne śrubokręty. To samo dotyczy ubrań.
      Sprawdzają się książki, płyty i wszytsko co nieprzydatne, ale dotyczy jego
      hobby.

Największą frajde sprawiłam mu przyjęciem niespodziankąsmile). Oczywiście wszyscy
      goście byli odpowiednio wcześniej poinformowani. Najlepszy kumpel mego męża
      miał za zadanie wyciągnąć go po pracy na "męskie ważne" spotkanie i
      przyprowadzić o odpowiedniej porze do domu. Do tego oczywiście tort ze
      świeczkami, szampan, "sto lat" i cała oprawa.

Do dziś to miło wspominasmile
    • kingaolsz Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 09.07.04, 13:33
      Moj maz mial urodziny miesiac temu. A ze mieszkamy daleko od rodziny i
      praktycznie nie mamy okazji albo sznasy wyjsc z domu w dwojke , sami sie
      rozerwac, to pokryjomu umowilam sie z opiekunka ze przyjdzie popilnowac mlodego
      a my wyjdziemy sobie. Maz nie wiedzial do ostatniej chwili dlaczego o 18
      koniecznie mamy byc w domu i dlaczego musi miec spodnie na tylku wink ale jak
      weszla opiekunka to sie polowy domyslil. Druga polowa to zabralam go do kina i
      on mogl wybrac film, jakikolwiek ( oczywiscie skonczylo sie na wampirach wink))).
      No a jako druga czesc prezentu, ze szwagrem zlozylismy sie na drukarko-faxo-
      skanero-kopiarke za ktora chodzil kilka miesiecy + dobry obiad mojej roboty i
      dwa ciasta.
      Byl zadowolony, a najbardziej podobalo mu sie kino wink))))
      Pozdr
      Kinga
      • iry Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 09.07.04, 14:42

Mnie by się najbardziej podobało ciasto ! Czasem długo trzeba na nie czekac...
        Generalnie, wszystko co opisujecie to właśnie takie gadżety- w mniejszym lub większym stopniu przydatne. Jeżeli dobrze pomyślicie, co Wasz facet lubi robić lub czym lubi się bawić- wyjdzie strzał w dziesiątkę. Zaskoczenie jest , jak najbardziej, mile widziane.Powodzenia.
    • bebepep Iry, ty masz racje, moj Kochany uwielbia gadzety, 09.07.04, 21:21
      ale ja sie nie znam na jego konikach.

Jego pasje to:

-zeglarstwo (morskie na pozyczonych, jeziorne na wlasnej) - co kupic do
      lodzi??? antyczny sekstans?
      -wspinaczki gorskie - akurat byl na kursie wedrowek po lodowcach, wiec
      uzupelnil swoje wyposazenie, ma tez GPS
      -astronomia - nie znam sie absolutnie na teleskopach, poza tym z tego co wiem,
      jest na biezaco, byl pare miesiecy temu w specjalnym sklepie

Narzedzi ma mnostwo. Krotko po tym, jak sie poznalismy, zaczal przyjezdzac do
      mnie ze swoim metalowym kuferkiem i za kazdym razem cos naprawial.

Wedkarstwo odpada.

Na komputerach sie zna i uzywa, ale nie sa jego hobby. Uwaza je za zlo
      konieczne.

On bardzo lubi ksiazki, przede wszystkim z roznych interesujacych go dziedzin.
      W zeszlym roku kupilam mu ksiazke o tym, jak pracowano nad skonstruowaniem
      urzadzenia do pomiaru dlugosci geograficznej. Swietne, bogato ilustrowane
      wydanie. I co? On ja juz mial. Nie te ilustrowana, ale mial. Tzn. dobrze
      wybralam, tylko slepa na jedno oko bylam, jak w regalach ksiazki przegladalam.

Ciasta dostaje co roku na urodziny, przynajmniej pol tuzina, bo bierze do
      pracy. W tym roku tez dostanie, ale tego nie licze jako prezent.

Prawdopodobnie kupie cyfrowy aparat fotograficzny. Nasz ma tylko 1 Mio pixeli i
      prawie sie rozpada. Nie mamy czym fotografowac corci. Myslalam tez o jakiejs
      wycieczce albo mini-podrozy, ale corcia jeszcze nie miala zadnej opiekunki, a
      chcialabym bez niej.

Moze ktos wpadnie jeszcze na jakis pomysl?

Dzieki za dotychczasowe pomysly, przydadza sie na inne okazje (urodziny corci,
      rocznica slubu).

Pozdrawiam

Beata
      • aronka1 Re: Iry, ty masz racje, moj Kochany uwielbia gadz 09.07.04, 22:18
        Beato, i Ty piszesz, że nic nie wiesz o jego zainteresowaniach! wink

Jeśli żeglarstwo, to może jakąś super busolę?
        Ja akurat na żeglarstwie się nie znam, więc nic więcej nie doradzę.

Mój mąż miał w kwietniu urodziny i imieniny. I wyobraź sobie, że kupiłam mu to,
        o czym Ty też wspomniałaś. Teleskop! Zawsze o nim marzył! Ale oczywiście nie
        mógł się zdecydować, albo akurat były inne wydatki.
        Ja się akurat na tym nie znam, ale radziłam się trochę kolegi obeznanego w
        temacie, szukałam w internecie, no i łaziłam po sklepach i wypytywałam
        sprzedawców o szczegóły. W końcu kupiłam, a maż był zachwycony!

Mało tego. Postanowiłam zrobić mu niespodziankę i zafundować obiad w jakimś
        ładnym miejscu.
        Wcześniej oczywiście zrobiłam rozeznanie w restauracjach, cenach itd.
        W końcu wybrałam kapitalne miejsce za miastem, przepięknie położone, przy
        kamieniołomie, nad wodą. Pojechałam tam najpierw z córką, zorientowałam się w
        menu, czy trzeba wcześniej rezerwować itp.
        Mąż wiedział, że coś takiego szykuję, ale nie miał pojęcia, gdzie. Oczywiście
        próbował zgadnąć, ale z marnym skutkiem. smile)) Jak jechaliśmy samochodem, to
        myślałam, że pęknę ze śmiechu, co on wymyślał! smile
        A najważniejsze, że w tamtym miejscu nigdy nie byliśmy, i wiedziałam, że on go
        nie zna. No, miałam nadzieję, że nie zna... wink)
        Zaskoczenie było niesamowite, podobało mu się baaaardzo! Był zachwycony!
        A ja się cieszyłam, że udał mi się plan. smile

Widzisz, mój mąż nie jest "gadżeciarzem" i ciężko mu coś wymyślić na prezent.
        Ja to się dopiero muszę nagłówkować! smile

Powodzenia!
        • bebepep Re: Iry, ty masz racje, moj Kochany uwielbia gadz 09.07.04, 22:46
          Swietny pomysl z tym wyjazdem! On uwielbia chodzic do restauracji, a od jesieni
          nie chodzilismy, bo nie chcielismy z Mala w dymie papierosow siedziec. Moze
          znajde cos swietnego na swiezym powietrzu.

Ja zainteresowania meza znam, tylko tych hobby nie podzielam, oprocz chodzenia
          w gory i zeglarstwa pasywnego wink)). Masz racje, przejde sie po sklepach
          specjalistycznych i zajrze do katalogow. Mam jeszcze czas. Na pewno cos
          wymysle.

ciao

Beata
    • kurkitrzy Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 10.07.04, 14:11
      A ja w zakup prezentu urodzinowego dla męża zaangażowałam jego dobrego kolegę.
      Razem startują w rajdach ekstremalnych, więc poprosiłam, aby kupił coś co na
      tego typu imprezach jest przydatne. Spisek sie udał - najnowszy model czołówki
      Petzla smile)) okazał się idelanym prezentem.
      Pozdrawiam
      Edyta
    • bebepep posuwam do gory, bo pytanie znow sie pojawilo 29.07.04, 01:03
    • agnied Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 29.07.04, 07:55
      Witam Was,
      Mój mąż zazwyczaj dostawał typowe prezenty jak koszula, szampan, portfel itp.
      wszystko fajnie, ale nie miał z tego jakoś wielkiego fun'u. Raz jednak go
      zaskoczyłam. Jako, że od dłuższego czasu marudził,że musi sobie kupić lutownicę
      transformatorową, nie wiele myśląc weszłam do pierwszego sklepu i kupiłam
      takową.
      Był WNIEBOWZIĘTY! Chyba jeszcze żaden prezent nie sprawił mu tyle radoścismile
      Agnieszka
    • zorkas Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 29.07.04, 16:07
      A mój najfajniej wspomina przyjęcie niespodziankę, kóre mu zorganizowałam kilka
      lat temu. Kluczem do sukcesu było oczywiście umówienie się z kolegą, który coś
      ważnego miał do niego, ale przedw wszystkim zaproszenie mnóstwa zjanomych,
      których od lat nie widział - ze studiów, z liceum, z rodzinnego miasta i
      kilku "bieżących". Zebralo się razem coś ok 30 osób i był zachwycony!
      Ale teraz pomysł podpowiedziała mi znajoma, której mąż ma urodziny w okolicach
      walentynek, więc zawsze załatwia to jednym rzutem - w tym roku zabrała go na
      romantyczny wypad do pięknego romantycznego pensjonaciku ok 100 km od Warszawy -
      był zachwycony. I mój mąż pewnie z tym roku właśnie taki prezent dostanie.
      ____
      Już w marcu'05 będę mamusią.
    • aluc Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 29.07.04, 16:29
      doradzam:

*znalezienie kolegi/koleżanki posiadającej archiwalne numery Przekroju (tego
      nowego P)
      *przejrzenie w każdym numerze sekcji Inspektor Gadżet

są tam oczywiście gadżety absurdalnie drogie jak sportowy samochód wink ale są
      też tak miłe jak cyfrowe akwarium z cyfrową rybką, podłączane do komputera, za
      jakieś 90 zet, o ile dobrze pamiętam smile) i dla wędkarza, i dla komputermaniaka,
      i dla hodowcy rybek smile)))
    • galia29 Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 31.07.04, 11:15
      Mój mąż i mąż mojej przyjavciółki ( a przyjaciel mojego męża) są z tego samego
      dnia i roku.Więc urządziłyśmy im wspólne urodziny (30). Wybrałyśmy się z nimi
      do knajpki o 2 po południu , spoiłyśmy alkoholem w 15 minut i zaprowadziłyśmy
      do salonu tatuażu.Wprawdzie nigdy nie byłam fanem tatuaży no ale cóż
      pomyślałyśmy że 30 ma się raz.Na szczęście chłopcy przyjęli pomysł z
      entuzjazmem - czego nie byłyśmy pewne i w czym na pewno pomógł alkoholsmile))) a
      następnego dnia kiedy dochodzili do siebie po bólu i kacu i już kompletnie
      niczego się nie spodziewali urządziłyśmy wielką imprezę niespodziankę.Zgodnie
      twierdzą że to były najlepsze urodziny w ich życiu i planują zemstę na przyszły
      rok na nasze trzydziestki.Bo co by nie mówić to tatuaż cholernie boli.I chociaż
      raczej mi się podobały , to mój mąż wygląda super z tatuażem na ramieniu ( ma
      taką opaskę z motywam mandali)aż się kobity za nim na plaży oglądały, ale ja
      wogóle uważam ,że z niego ładne stworzenie.Pozdrawiam ewa
    • karinka17 Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 31.07.04, 11:52
      Uważam że należy sie zainteresować co interesuje naszego faceta, albo
      zorientować się na czym mu zależy i próbowac to zdobyć....
      Mój miał urodziny miesiąc temu a że uwielbia Kazika i nie ma jego 1 płyty na
      CD to udało mi sie z jednym facetem utargować i odkupić od niego.....
      Tyle że niespodzianka nie dotrwałą do urodzim bo mąż szukał śrubek między
      płytkami z programami komp.( a nigdy normalnie tam nie zagląda) i znalazł
      miesiąc predzej...sad...cóż potem kupiłam mu bonus - czyli spodenki z gąbką na
      rower.
      Normalnie dostaje, wody toaletowe, książki, cos do rowera ew. płyty z muzyką.

Z ty że mój mąż pamięta również o wszystkich okazjach na które coś mogłabym od
      niego dostać i są to zazwyczaj perfumy, lub bizutera.
      Oczywiście wszystkozalezy od kasy: jak jesteśmy przy forsie to se kupujemy "coś
      lepszego" jak nie to i za 10zł starczy, bo liczy się pamięć.

Ale najlepze były nasze 2 wspólne walentynki! Oboje wadliśmy na ten sam pomysł!
      Wiedziałam że przyjdzie wię zrobiłam kolacje przy świecach a on przyszedł
      z...pizzo, świecami i winem...heheeh..czyli to samo właściwie!

to tyle
    • bebepep Juz po urodzinach! 04.08.04, 00:45
      Kochani, bylo sporo dobrych rad, niemozliwe bylo wszystkie zrealizowac.

Postanowilam wyprawic przyjecie-niespodzianke, bo Maz juz w zeszlym roku nie
      chcial swietowac. Uwaza, ze czworka jako pierwsza cyfra wieku to nie powod do
      swietowania.

Zaprosilam prawie 20 osob. Zamiast prezentow przyniesli jedzenie i schlodzone
      napoje bezalkoholowe. Kupilam za grosze uzywana lodowke, wstawilam do garazu za
      przyczepke, troche pogotowalam, troche popieklam, miesiwo na grilla tez tam
      ukrylam. W domowej lodowce nic nie zapowiadalo przyjecia.

Sama pojechalam po piwo i po rozkladane stoly i lawki. Sama je schowalam pod
      balkonem. Meza w sobote wyslalam z kumplem (wtajemniczonym) w gory, w niedziele
      (dzien urodzin) nad jezioro i zapowiedzialam, ze nie ma sie zjawiac przed 15-
      ta, bo musze jego uprowadzenie przygotowac.

Bylo super! Maz byl naprawde zaskoczony. Cos tam podejrzewal, myslal, ze
      zaprosze jakies moje psiapsiolki. A zaprosilam ludzi, ktorych on sam by
      zaprosil, gdyby postanowil swietowac. Siedzielismy do nocy pod domem, no nie
      wszyscy, ja wlasciwie nie, bo caly czas biegalam na pietro do mieszkania po to
      i owo no i Mala tez sie musialam zajac.

Jestem z siebie dumna!

Aha, w poniedzialek naturalnie wielkie sprzatanie i usuwanie sladow, a w nocy
      jeszcze pieczenie ciast do mezowej pracy, bo to juz tradycja.

Naturalnie moj Najkochanszy dostal tez cos do rozpakowania: Przewodnik po
      rewirze zeglarskim, z ktorego w tym roku musielismy zrezygnowac z braku kasy.
      Mam nadzieje, ze kiedys tam dotrzemy. I kupon na piknik tylko ze mna, bez
      dzieci.

A ja dostalam promienne usmiechy.

Beata
      • zorkas Re: Juz po urodzinach! 04.08.04, 17:24
        Gratuluj e!!!
        ____
        Już w marcu'05 będę mamusią.
    • tonik777 Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 11.08.17, 13:35
      Po 13 latach niektóre pewnie zdążyły się już rozwieść.
    • stara-a-naiwna Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 11.08.17, 21:13
      ja lubie prezenty takie z których razem korzystamy
      zanim się pojawiły dzieci gdzieś wyjeżdżaliśmy - bliżej albo dalej (agroturystyka, Praga, Budapeszt) i to było naprawdę supr - dużo miłych wspomnień
      teraz kupuję mu prezenty nie niespodzianki związane z jego hobby (wskazuje mi co by chciał)

zdecydowanie wolę wyjazdy bo lubi czas spędzony razem

za 1-2 może 3 lata planuję wrócić do wyjazdów - bo dzieci są coraz bardziej ogarnięte i nie będą spały popołudniu
      • gragi_tara Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 11.08.17, 23:21
        le_lutkismile ale jazdasmile sto latsmile
    • default Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 11.08.17, 23:56
      Alez watek wykopal spamer ! Jestem pod wrazeniem tych kobitek przescigajacych sie w pomyslach na obdarowanie mezusia. A juz watkodajka Beata kasuje wszystkie: kobita urobila sie po pachy, nastala w kuchni, natargala lodowek, stolow,, law, skrzynek z browarem - i wszystko w tajemnicy! - na imprezie zapierdzielala jako kelnerka, w nocy piekla ciasta, a potem jeszcze sprzatala. No ale dostala w zamian usmiech meza, wiec sie pewnie oplacilo. Zona- ideal .
      • bi_scotti Re: Jak sprawic mezowi niespodzianke na urodziny? 12.08.17, 00:17
        default napisała:

> kobita urobila sie po pachy, nastala w kuchni, natargala lodowek, stolow,, law
        > , skrzynek z browarem - i wszystko w tajemnicy! - na imprezie zapierdzielala ja
        > ko kelnerka, w nocy piekla ciasta, a potem jeszcze sprzatala. No ale dostala w
        > zamian usmiech meza, wiec sie pewnie oplacilo. Zona- ideal .

A wystarczyloby zaspiewac lullaby i juz by ... ziemia i niebo byly przychylone ... i to jak niespodziewanie wink
        www.youtube.com/watch?v=T02OerJJnEo
        Cheers smile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka