Dodaj do ulubionych

"Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam!

13.12.12, 16:38
Nie mam już sił do tego dziadowskiego internetowego sklepu z artykułami dla zwierząt, więc zapowiedziałam im, że ponieważ notorycznie robią ze mnie idiotkę, to ja w końcu zrobię im taką antyreklamę, że się nogami nakryją.
Przy okazji - czy kociary znają jakiś fajny sklep internetowy, gdzie nie dymają klientów, nie oszukują, nie piszą po dwóch tygodniach, że nie mają jednak tego towaru i co im pan zrobisz, gdzie BOK odpisuje na maile i odbiera telefony, gdzie towar przychodzi w całości, a nie rozszarpany czy podziurawiony (chyba nie było przesyłki, której bym nie reklamowała), gdzie zwrot pieniędzy następuje w ciągu góra 2 dni, a nie 3 tygodni ("bo niestety takie mają procedury") i inne takie fajne kwiatki.
Dziwię się sama sobie, że wytrzymałam z nimi cały rok, ale miarka się właśnie wczoraj przebrała. Trzy razy w ciągu 2 tygodni zmieniali mi zamówienie, bo nie mieli danej karmy - niestety, na stronie zero informacji na ten temat, więc klient zamawia w ciemno. W końcu otrzymałam info, że jednak karma jest i wysyłają. Nie wysłali, a dziś dostałam za to maila, że tej karmy TEŻ NIE MA i czy życzę sobie poczekać tydzień czy zrezygnować! Nożeszqrfajegomać!!

R.
Obserwuj wątek
    • redheadfreaq Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 16:42
      Kupuję w sklepie Kar-ma.pl. Do tej pory - dwa razy. Płaciłam przez payU. Za pierwszym razem przywieźli mi rzeczy po nieco ponad 24 h (nie mieli czegoś, zadzwonili, zaproponowali dodatkową puszkę), za drugim - rano złożyłam zamówienie (9.30) wieczorem (18.00) przyjechał kurier. Dla mnie - bezbłędnie!
    • lolinka2 Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 16:50
      kupuję albo w telekarma.pl albo na mall.pl
      za każdym razem pozytywne zaskoczenie - dostawa w teorii ok 24-48h od wstukania zamówienia, w praktyce - po 4h pan dzwoni, że jest opcja, żebym miała żarełko za godzinę w domu, pytanie czy jestem w tej chwili smile W obu sklepach taką akcję miałam, co mocno mi się podoba.
      • robitussin Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 18:22
        przeciwcialo napisała:

> Ja tam uwielbiam Krakvet zarówno w postaci sklepu internetowego jak i swietnych
        > gabinetów weterynaryjnych.

Nic mi nie wiadomo, by mieli gabinety weterynaryjne, więc może o innym Krakvecie mówimy.
        Firma wymieniona przeze mnie, to po prostu zwykły sklep wysyłkowy z siedzibą w Wieliczce. Na stronie nie ma żadnych informacji, jakoby zajmowali się czymś poza sprzedażą artykułów zwierzęcych.

> Na mnie wrazenia nie zrobiłaś ani mnie nie zniechęciłaś.

Trudno, bym miała taką moc sprawczą, by zniechęcić także zadowolonych klientów smile
        Ja zadowolona bynajmniej nie jestem, wręcz przeciwnie, dziś się naprawdę wkurzyłam. Nienawidzę bałaganu, chaosu, dezorganizacji i robienia z klientów idiotów, a właściwie tylko w tym Kravet odnosi sukcesy.
        A gdy poguglałam w sieci, to okazuje się, że takich psioczących jak ja, jest dużo więcej, niż przypuszczałam.

Dziewczyny - dziękuję za podpowiedzi co do innych sklepów.
        Krakvetowi mówię bye-bye.
    • madzioreck Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 17:41
      Kotów nie mam wink ale robiłam zamówienie w zooplus.pl. Zamówiłam w poniedziałek, dostałam w piątek kurierem - fakt, że nie jakoś ekspresowo, ale za to mają fajne zniżki, np. przy pierwszych zakupach dostałam 10% jako nowy klient (na artykuły przecenione też), rabat za przedpłatę na konto, kody aarabatowe na następne zamówienia, wszystko bezpiecznie popakowane. Ze zwrotem kasy to nie wiem, bo nie odsyłałam niczego, ale ludzie ze zwierzakowego forum piszą, że obsługę klienta mają całkiem smile
      • klubgogo Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 17:50
        Od 2 lat kupuję w zooplusie, bo mają bardzo dobre ceny i rabaty. Dostawa faktycznie działa tak, że towar zamówiony w poniedziałek, jak dobrze pójdzie dostaniesz w piątek. Dla mnie sporym problemem jest, że dostawcą jest GLS, którego kurierzy pracują od 8-16 i paczkę zawsze odbieram od ochrony albo w sklepiku pod blokiem.
        Przejechałam się na nich tylko raz, gdy dostawa się opóźniała, o czym nie pofatygowali się powiadomic (jakiś problem z paletami na magazynie) - opieprzyłam, wynegocjowałam 15% rabat i dostałam paczkę w jeden dzień.
        • madzioreck Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 18:41
          Dla mnie sporym problemem jest, że dostawcą jest GLS, którego kuri
          > erzy pracują od 8-16 i paczkę zawsze odbieram od ochrony albo w sklepiku pod bl
          > okiem.

Do mnie kurier zadzwonił, jak byłam w pracy, też umówiliśmy się, że zostawił mi paczkę w parcel shop, odebrałam w dzień wolny. Problem polega na tym, że faktycznie to są takie godziny, że może lepiej jakbym podała adres pracowy, ale musiałabym wtedy przychodzić godzinę wcześniej. Nie da się też skontaktować z kurierem, sam dzwoni dopiero, jak nie zastanie adresata, a można by przecież przedzwonić i powiedzieć, że przez większość godzin ich pracy ja jestem tu i tu... no ale to nie jest aż taki problem, sklepik mam niedaleko więc odbiór nie jest specjalnie kłopotliwy.
          • klubgogo Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 19:33
            U mnie do niedawna było w środku dnia: halo, gdzie pani jest? Bo ja stoję pod pani drzwiami.
            A ostatnio sms o 7 rano. Dla mnie gls jest jakiś taki niekonkurencyjny, przecież całą ideą paczki kurierskiej jest dostawa do rąk własnych. Pomijając fakt, że paczka waży zwykle 16-20 kg i nie dodźwigam jej z parcelshopu do domu, ale...
            • madzioreck Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 20:56
              Moja akurat nie była ciężka, tylko duża, ale fakt, że jacyś tacy mało są chętni do współpracy. Ja niczego ciężkiego na razie nie zamawiam, więc mi to tak nie wadzi.
              Fakt, że najbardziej mnie rozwalił taki fragmencik na stronie zooplus: "Jeśli kurier nie zastanie adresata lub sąsiada" big_grin
            • imasumak Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 23:12
              To zależy w dużej mierze od osoby, która jeździ - do mnie często GLS przyjeżdża, od lat ten sam pan pracuje i nigdy nie ma żadnego problemu. Poza tym mam jego telefon i jak chce się z nim umówić konkretnie, to dzwonię. Kiedyś się dodzwoniłam do niego, okazało się że jest na urlopie, ale podał mi numer do kolegi, który go zastępował.
    • imasumak Z Krakvetem pożegnałam się po dwóch zamówieniach. 13.12.12, 18:02
      Jedno nie zrealizowane w całości, mimo że na stronie nie było informacji, że towaru nie ma na stanie, za drugim razem policzyli mi za dużo o ponad 200 zł za pobranie. Wtedy po prostu nie odebrałam przesyłki i zakończyłam z nimi interesy.
      Teraz kupuję w sklepie stacjonarnym w galerii reala we Wrocławiu. Wszystko mają, ceny przyzwoite.
    • m_incubo Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 18:24
      Niestety sporo klientów się na nich skarży, wystarczy poczytać komentarze na All. Ja zamawiałam raz i nie karmę, tylko żwirek, wszystko poszło gładko.
      W zooplusie też kupuję, ale tylko w promocjach, bo ogólnie nie mają tanio, paczki przychodzą szybko.
    • gemmavera Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 19:25
      Kurczę, no to wychodzi na to, że mam farta. Kupuję w krakvecie regularnie, zawsze dostaję wszystko szybko, zawsze wybieram opcję za pobraniem, nic za nią dodatkowo nie płacąc, bo wydaję powyżej 100 zł - więc mam wysyłkę za free.
      Ostatnio zdarzyło się, że nie było takiego koloru drapaka, jaki mi się zamarzył, więc zadzwonili, poinformowali i zapytali, czy chcę pozostałą część zamówienia. Chciałam, wysłali szybko, a drapak (o wartości 50 zł) dosłali po tygodniu na swój koszt.
        • robitussin Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 20:15
          gemmavera napisała:

> A, i rozerwany worek z karmą nie trafił mi się nigdy.

Z karmą może nie, bo kupuję głównie Royal Canin, a ten ma worki foliowe.
          Ale notorycznie dostawałam rozerwane, podziurawione worki ze żwirem albo podziurawione kartoniki z karmą mokrą. Kiedyś dostałam tak śmierdzącą paczkę, że pół firmy pouciekało, gdy ją z kurierem rozpakowywaliśmy. Okazało się, że palanty pozawijali w stretch uszkodzone wcześniej kartoniki z karmą i w takiej postaci wysłali. Fakt, dostałam potem nową paczkę w całości i już nie uszkodzoną, ale co z tego, jeśli czekałam na nią dwa tygodnie, bo tyle trwała reklamacja.
    • sadosia75 Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 19:59
      Nie kupuję w szajsvecie od długiego czasu.
      Dostarczone karmy w rozerwanych workach to nic. Tacki mięsne przyklejone do worków, mięso rozniesione po całych workach. Czas oczekiwania na dostawę Bóg raczy wiedzieć ile... BOK nie istnieje.
      A jak dwa lata temu wsparli zbieraczkę swoją karmą to postanowiłam w ogóle się na nich wypiąć i odradzam każdemu .
      Kupuję w zooekspress albo zooplus.
      • annakate Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 20:06
        Ja też się nacięłam na Krakvet, zwierzakowo natomiast mnie nie zawiodło, kupuję u nich chyba 10 raz, za każdym razem kilka-kilkanaście rzeczy, nie było problemów nigdy (ani przed zmianą właściciela, ani teraz), dostaję paczkę szybko a mają do mnie kilkaset km. Raz było tak, że czegoś im zabrakło, pani dzwoniła pytać, czy mają wstrzymać wysyłkę 3 dni do dostawy czy podmienić na coś innego.
    • gazeta_mi_placi Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 20:13
      animalia.pl/
      Nigdy się nie zawiodłam, dostawa do 24-48 godzin (oczywiście jak wybiera się produkty z opisem "w magazynie", ale nawet te z dostępnością 1-3 dni dochodziły z reguły do 48 godzin), żadnych pomyłek ani braków, towar solidnie zapakowany. Powyżej pewnej kwoty gratis. Polecam.
    • estragonka Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 20:21
      a ktora pamieta bojkot kilka lat temu na maiu? wink zadna? no wezcieeee, to byla dopiero fajna akcja !! big_grin

ostatnio mi sie na mozg rzucilo i zamowilam z krakvecie bo maja dobra oferte na weterynaryjna karme dla mojego kocura. przy okazji (a w sumie glownie dlatego tam kupilam bo zaabwka byla na stronie dostepna) chcialam zamowic zabawke na ktora sie czaje od dlugiego czasu - przeszczesliwa zamowilam, a pare dni pozniej telefon ze tej zabawki to oni nie maja i czy chce reszte zamowienia tongue_out to byl kolejny ostatni raz w szajsvecie
    • ka_thy Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 20:22
      Kupuję na:
      swiatkarm - fajna jest darmowa dostawa powyżej 50 zł
      telekarma - szybka wysyłka i dostawa za pobraniem bez dodatkowej opłaty
      zwierzakowo

Te sklepy polecam, nie miałam z nimi nigdy problemów, dziś własnie odebrałam paczkę ze zwierzakowa smile
    • lucyna_1980 Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 20:28
      Dwa razy zamawiałam i dwa razy musiałam biec do zoologicznego dokupić bo wysyłali tydzień czasu suspicious Też ich nie polecam
      Natomiast bardzo fajny sklep to artinus.eu jak się zamówi do 14:00 to na nastepny dzień kurier stoi z paczką pod drzwiami smile Zrealizowali mi już około 30 wysyłek, każdą bezproblemowo, nigdy niczego nie zabrakło, ani nie wydłużali czasu dostawy - wszytko jak w zegarku.
      Są tez na allegro i mają dobre ceny
    • bombastycznie Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 13.12.12, 22:02
      polecam telekarma.pl ja tam robię zakupy dla psa i kota i jeszcze dla kota sąsiadki, mają tam spory asortyment, bardzo często są różne promocje, rabaty itp a jak kupisz łącznie coś za lub powyżej 89zł to masz przesyłkę kurierską za darmo, paczki przychodzą szybko i są solidnie zapakowane, ja jeszcze nigdy nic nie zwracałam bo zawsze byłam zadowolona, a jak masz profil na fejsie i polubisz ich profil to bardzo często można szybko się dowiedzieć o jakiś akcjach promocyjnych albo konkursach
    • kamunyak Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 14.12.12, 01:12
      też kupuję w animalii ale, że tam jest jakos szczególnie tanio to nie powiedziałabym, raczej średnio. Plus taki, że często jakieś drobne upusty dają, mnie zawsze ale moze dlatego, że stałymi klientami moje futra są. No i jakiś gift zawsze dostaną.
      A ponieważ organicznie nie cierpię kurierów to ja sobie odbieram sama, wracając z pracy bo akurat po drodze mam punkt odbioru.
      To mi się przypomniało, że zamówić muszę przed Świętami.
    • jaagna Re: "Krakvet" - zdecydowanie NIE polecam! 14.12.12, 12:54
      Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, to polecam Animal Care. Umawiasz się z nimi na termin, godzinę i przynosza Ci do domu (od kwoty chyba 50 zł - ale na terenie Wrocławia), przy zamówieniach "pozawrocławskich" od 149 zł kurier za darmo. Tu masz cennik dostawy
        • mirmunn Re: "Krakvet" - zdecydowanie IE polecam! 14.12.12, 14:53
          Ja się nacięłam, bo w moim przypadku po prostu nie zrobili dostawy - czyli kurier po prostu nie raczył się pojawić, zero telefonu, dzwoniłam, pani zdziwiona, ze nie było dostarczone, bo kurier zwrócił paczkę z adnotacją, że 2 razy nas nie było i nie było kontaktu. Widocznie nie chciało mu się jechać poza miasto.

Od tego czasu (ze 2 lata) kupuję na abckarma, zamawiam regularnie co miesiąc, jestem b. zadowolona. Do każdego zamówienia zabawki i saszetki gratis. Jeśli czegoś nie ma, pani od razu dzwoni, a jeśli nie ma zamiennika,wycofuję artykuł i suma wychodzi potem poniżej 150 zł (granica darmowej dostawy), to i tak przywożą za darmo.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka