Dodaj do ulubionych

Jestem wariatką

16.12.12, 18:06
Wiecie co dzisiaj stwierdziłam, że jestem wariatką.
Zresztą chyba całej naszej trójce szajba bije na łebsmile
Coraz bardziej "zakochuję się" w mojej sunii, zreszta dziecko i mąz tak samowink
Najchetniej non stop bysmy do niej mówili, głaskali ja i przytulali, bardzo ja kochamysmile
Odbiło nam na starość, wiemwink
Zawsze byłam wariatką, dziecko też jest, bo uwielbiamy pieskiwink
Obserwuj wątek
    • marta13sar Re: Jestem wariatką 17.12.12, 08:35
      Od ponad dwóch lat jestem wariatką, ale z dnia na dzień coraz większą (nie chodzi o wagę tongue_out bo dzięki mojej kruszynie schudłam 10kg w przeciągu roku). Całej rodzinie totalnie odbiło.
    • default Re: Jestem wariatką 17.12.12, 09:06
      My z mężem jesteśmy takimi wariatami do kwadratu. Chociaż ja czasem mam dość tego całego towarzystwa i nieraz na nie huknę, żeby mi zeszły z oczu i odp... się choć na chwilę, to jednak kiedy już się ogarnę i odetchnę, to nie mogę powstrzymać uśmiechu i chęci przytulenia, kiedy patrzę na te kochane mordki, na te 6 par oczu zerkających na mnie "pańcia, już możemy się przytulać ?" smile
    • izak31 Re: Jestem wariatką 17.12.12, 09:18
      Nie jesteś sama smile. Moja 11 miesięcy jak zaadoptowaliśmy sunię kundelka. I też juz mamy odsmyczowe zapalenie mózgu. wink. Zadne zwierze nie okaze tyle bezwarunkowej miłości co pies...
      W czwartek zobaczyłam,ze sunia chora..w te pędy do weta a w piątek urlop na żadanie bo piesek chory......
        • izak31 Re: Izak31 17.12.12, 12:31
          wiem bo pamiętam Twoje wątki smile
          Nawet oglądałam zdjęcia smile

Moja sunia jest po przejsciach i przez te 11 miesięcy widac zmianę jaka w niej zachodzi. Na początku to był spokojny piesek, ktory nawet jak się przytulał to jakoś w formie przepraszającej...A teraz....jak nie głaszczesz to Cię podrapie..złapię ząbkami....wink
          Nawet dopiero po kilku miesiącach nauczyła się bawic zabawkami...
          • miniofilka Re: Izak31 17.12.12, 19:51
            izak31 napisała:

> wiem bo pamiętam Twoje wątki smile
            > Nawet oglądałam zdjęcia smile
            >
            > Moja sunia jest po przejsciach i przez te 11 miesięcy widac zmianę jaka w niej
            > zachodzi. Na początku to był spokojny piesek, ktory nawet jak się przytulał to
            > jakoś w formie przepraszającej...A teraz....jak nie głaszczesz to Cię podrapie.
            > .złapię ząbkami....wink
            > Nawet dopiero po kilku miesiącach nauczyła się bawic zabawkami...

Fajniewink
            I Ty szczęśliwa i pieseksmile
            Oby jak najdłużej zyłasmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka