Dodaj do ulubionych

Ogród, ładna pogoda i czterolatek sąsiadów

15.07.13, 16:14
Czyli błogosławieństwo!
Od ponad tygodnia nie mam dziecka, po prostu nie mam. Moją córkę wsysa na całe dnie w ogrodzie. Wszystkie, absolutnie wszystkie zabawki już tam są, farby, plastelina, piaskownica, domek, kuchenka, garnki, dwie gitary, kilka piłek, stolik, krzesełka, kredki. Łóżko im jeszcze tylko wstawić. Ledwo otworzy oczy, pędzi do ogrodu i siedzi tam aż do zmroku. Na zmianę tylko z sasiadką zagladamy i im coś do jedzenia i picia wynosimy bo i o tym zapomina.

Niech ten upał trwa jeszcze z miesiąc!
Obserwuj wątek
    • run_away83 Re: Ogród, ładna pogoda i czterolatek sąsiadów 15.07.13, 16:50
      Gratuluję i zazdraszczam. Trochę mi żal, że gin mi zabronił uskutecznienia przeprowadzki przed porodem, bo też bym już miała bachorzęta wessane do jakiegoś ogródka a sama bym leżała brzuchem do góry na leżaku. Tymczasem leżakuję na kanapie a dziecięta urzędują w swoim pokoju, w zasadzie bezproblemowo, ale strasznie mi ich żal że się z ociążałą matką kiszą w domu uncertain Mam nadzieję że jak urodzę to się jeszcze załapiemy na trochę ładnej pogody...
      • heca7 Re: Ogród, ładna pogoda i czterolatek sąsiadów 15.07.13, 17:13
        Moje też tak mają smile Mieszkamy w bliźnaku. W drugiej części mieszka mój brat z dziećmi. Co prawda najstarsza ma już 19 lat ale młodsza 13 i "bawi" się z moją 11-latką. Potem dwóch moich synów(8 i 6) biega wspólnie z synem brata( też 6). I tak cały prawie dzień. Mają basen, piaskownicę, zjeżdżalnię, domek, miniboisko - wszystko to na wspólnej, należącej do mnie i brata dodatkowej działce. Mają tam też posadzone klony, kasztany, dęby w doniczkach - sami sobie posadzili. W samym rogu pod folią już są czerwone pomidory, tylko zrywać. Niedługo dojrzeją śliwki ulena i węgierka, brzoskwinia, mirabelka, czereśnia, jabłka, maliny ,aronie i poziomki . Później winogrona i orzechy. Żyć nie umierać wink
    • jematkajakichmalo Re: Ogród, ładna pogoda i czterolatek sąsiadów 15.07.13, 17:57
      U nas tez tak jest. Sasiadka ma corke pol roku mlodsza od mojej i juz od 3-go roku zycia tak sie odwiedzaja i bawia. Zima oczywiscie w domu, a jak sie tylko zrobi cieplej siup do ogrodu albo u nas albo u nich. Nawet juz myslelismy o tym, zeby zrobic dodatkowa furtke w plocie to by nie musialy tak latac wink
      Teraz wlasnie siedza u sasiadow w baseniku, a ja... zabieram sie za szorowanie lazienki big_grin
      • podkocem Re: Ogród, ładna pogoda i czterolatek sąsiadów 15.07.13, 18:17
        My mamy połaczony ogród z sąsiadami. Początkowo brałam to za przekleństwo i chciałam dzielić, teraz za nic w świecie! Dzieci mają więcej miejsca, część sąsiadów jest trawiasta i słoneczna a nasze patio zacienione, więc warunki idealne. Uff... dziś znów 30 stopni. Dopiero w środę ma trochę padać ale potem znów upały. Kto to widział taka pogodę w Londynie!?
    • kkalipso Re: Ogród, ładna pogoda i czterolatek sąsiadów 15.07.13, 18:19
      Mam identycznie i kilka dni temu odpuściłam - zostawiam dziecko same w ogrodzie bo do tej pory mimo , że sąsiadki patrzyły przez balkony co z naszymi dziećmi to od nas zawsze ktoś był bo nasza najmłodsza , ale ile można- przełamaliśmy się i jest dobrze -zostawiamy samą , dziewczynki uważają na siebie , nie kłócą się i jest super. Z zabawkami jest tak samo pół domu wynosiłasmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka